بدون شک علی دایی بازیکن مطرح و سرشناس ایران و جهان را می شناسید. در این مقاله قصد داریم دخترعلی دایی را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم.

اسم دختر علی دایی

علی دایی پولدارترین فوتبالیست ایران در حال حاضر دو دختر 16ساله به نام دنیز و 6 ساله به نام نورا دارد. اقدامات اخیر دنیز باعث جلب نظر افراد و کاربران شده است. در ادامه به این حواشی خواهیم پرداخت. البته لازم به ذکر است دایی تا کنون دوبار ازدواج کرده است. دنیز فرزند دایی از رابطه اول اش با ونا فرخ آزادی می باشد. نورا هم حاصل از ازدواج فعلی اوست. دنیز در حال حاضر در لندن به همراه مادر خود زندگی می کند. البته سالی یک الی دو بار هم به ایران سفر می کند.

عکس دختر علی دایی
عکس دختر علی دایی

عکس دختر علی دایی

یکی از حواشی که در مورد دخترعلی دایی وجود دارد. حجاب و پوشش غیر اسلامی اوست که باعث شده است کاربران زیادی به آن واکنش نشان دهند. تمامی عکس های او سر لخت می باشد. اما وقتی مردم متوجه شدند که دنیز بیشتر عمرش را لندن زندگی کرده و عملا جزو سلبریتی های ساکن لندن است. میزان این واکنش و انتقادها از این موضوع کم رنگ تر شد. خیلی از افراد و حتی طرفداران دایی شاکی شده بودند که این حجاب مناسب دختر اسطوره ورزشی کشورمان نیست. تا این که متوجه شدند دنیز در ایران زندگی نمی کند.

حواشی علی دایی و دخترش

اخیرا عادل فردوسی پور مصاحبه ای با علی دایی انجام داد. در این مصاحبه از دایی پرسیده شد شما چند تا دختر دارید؟ دایی در پاسخ این سوال گفت: من یک دختر دارم. این پاسخ همه را متعجب کرد. دخترعلی دایی ( دنیز) از این موضوع بسیار ناراحت شد. ناراحتی دنیز به قدری زیاد بود که مجبور شد برای پدرش در اینستاگرام پستی منتشر کند. حتی کاربران و طرفداران هم نسبت به این موضوع و گفته واکنش نشان دادند. البته دایی دنیز را خیلی دوست دارد و بارها عکس و فیلم های او را منتشر کرده است. اما تا کنون به این دلیل اشاره ای نشده است.

پیج اینستاگرام دخترعلی دایی

اگر قصد آشنایی بیشتر با دنیزدارید، می توانید اورا در اینستاگرام دنبال کنید. آیدی او در اینستاگرام deniz_daei می باشد.

در مقاله های بعد به حواشی بیشتری از رابطه دایی و دخترش اشاره خواهیم کرد.

سوالات متداول

  1. دخترعلی دایی چند سال دارد؟

    دختر بزرگ دایی 16 سال و دختر کوچک او 6 سال دارد.

  2. دنیز در کجا و به همراه چه کسی زندگی می کند؟

    دنیز به همراه مادرش ونا در لندن زندگی می کنند.

  3. علی دایی تا کنون چند بار ازدواج کرده است؟

    دایی تا کنون 2 بار ازدواج کرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید