بررسی علت دستگیری ندا یاسی به همراه فیلم و عکس

0 دیدگاه

در این پست می خواهیم تا در ارتباط با یکی از اینفلوئنسر های به شدت معروف و جنجالی اینستاگرام یعنی ندا یاسی و همینطور راجع به اتفاقات اخیر که برای او افتاده است برای شما صحبت کنیم و بگویم که دستگیری ندا یاسی به چه علت و چگونه اتفاق افتاده است. جو به مدت دو ماه از هرگونه فعالیت در صفحه رسمی اش در اینستاگرام به دور بوده است و این موضوع سبب شده بود تا اخبار ضد و نقیض بسیاری در ارتباط با ندا یاسی و وضعیت حال او در فضای مجازی منتشر شود.

دلیل دستگیری ندا یاسی

ندا یاسی نام یکی از اینفلوئنسرهای پر طرفدار و پر دنبال کننده اینستاگرام می باشد که چند سالی است در بین کاربران شبکه مجازی اینستاگرام به‌خصوص کاربران ایرانیان به شهرت رسیده است و بارها و بارها از او شاهد لایو ها و کلیپ های جنجالی بسیاری در اینستاگرام بوده ایم تا حدی که صدای دنبال کنندگان خود را نیز در آورده است.

اما چند وقتی است که ندا یاسی فعالیت هایش را در صفحات مجازی اینستاگرام به شدت کاهش داده است و از این طریق موجب شده تا عده زیادی از دنبال کنندگان او به دنبال برخی حواشی ایجاد شده از او رفته و علت غیبت او را به دلایل مختلف دیگری گره بزنند. بنابراین ما بر آن شدیم تا در یک مقاله خبری در ارتباط با علت دستگیری ندا یاسی برای شما عزیزان اطلاعاتی را بیان کنیم و امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد.

در ادامه مقاله دستگیری ندا یاسی بد نیست بدانید که ندا یاسی یکی از دختران معروف فعال در شبکه مجازی اینستاگرام می باشد که در ارتباط با بیوگرافی و گذشته او اطلاعات مختلفی وجود دارد و گفته می شود که یک شخصیت دورگه و همینطور چند تابعیتی بوده که بعد از مدت ها فعالیت در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام توانسته است تا در بین کاربران این سایت به خوبی معروف بشود.

در ارتباط با گذشته ندا یاسی دو بیوگرافی در سایت های مختلف قرار داده شده است که در یکی از این بیوگرافی ها گفته می‌شود که ندا یاسی یک دختر افغانی بوده که در کشور افغانستان از پدر و مادری افغانی متولد شده است و بعد از مدت‌ها زندگی در افغانستان توانسته است تا به همراه خانواده‌اش برای زندگی و کار به ایران مهاجرت کند و از این طریق پای او به کشورمان ایران باز شده و توانسته است تا با پیشرفته ترین تکنولوژی و استفاده از شبکه های مجازی مانند اینستاگرام خیلی سریع در بین کاربران ایرانی این سایت به شهرت برسد.

البته موضوعاتی نیز در ارتباط با سن او در این بیوگرافی مطرح شده است و گفته می‌شود که او متولد سال ۱۳۶۵ در افغانستان و در شهر کابل می باشد که البته تعداد خیلی زیادی از دنبال کنندگان و طرفداران او و همینطور خودش این بیوگرافی را تکذیب کردند اما باز هم نمی شود به صحبت های آنها اعتماد کرد.

ماجرای دستگیری ندا یاسی

اما این تنها نقل قول از بیوگرافی ندا یاسی نمی باشد بلکه زندگی نامه او در سایت های دیگری مانند سایت های کانادایی این گونه آمده است که یک دختر عراقی و متولد کشور عراق و شهر اربیل در تاریخ سال ۱۳۶۸ بوده که از پدری عراقی که اصالتاً از کردهای عراق است و همینطور از مادری افغانی به نام فاطمه حسینی در عراق به دنیا آمده است در ادامه این بیوگرافی نیز آمده است که پدر ندا یاسی در دوران کودکی او مجبور شده است مادرش را که با یک مرد ایرانی رابطه جنسی داشته و به او خیانت کرده است را بکشد و به همین دلیل نیز پس از قتل مادر ندا یاسی خودش هم متواری شده است و هیچ خبری از او نمی باشد.

این تنهایی ندا یاسی موجب شده است تا او به عنوان یک دختر تنها دچار مشکلات روانی باشد و در اینستاگرام به فعالیتهای اجتماعی پرداخته و معروف شده است که در بین دنبال کنندگان نیز به عنوان یک شخصیت قاطی و عصبی شناخته می شود که همین موضوع سبب شده است تا حد زیادی از او خوششان بیاید و او را دنبال نمایند چرا که کارهای عجیب و غریب بسیاری در لایو هایش انجام می دهد.

ندا یاسی در سایت اینستاگرام تقریباً از دو ماه اخیر هیچ گونه فعالیتی در اینستاگرام نداشته است و می‌شود گفت که به مدت دو ماه غیبش زده و از اینستاگرام خداحافظی کرد اما هیچگاه صفحات اینستاگرام او غیرفعال نشدند تا اینکه بعد از مدت ۲ ماه و گذاشتن چند استوری بازگشت خود را به اینستاگرام اعلام کرد و از این طریق از فالوور ها و دنبال کننده هایش عذرخواهی کرده و گفت که این دو ماه را به علت جرم پولشویی در زندان در کشور کانادا دستگیر شده بوده است و به همین علت مدتی فعالیت خود را در سایت اینستاگرام لغو کرده است.

او همچنین اعلام کرد که یک شخص پول شور تر از خودش او را از زندان آزاد کرده است و این نکته را باتعجب بیان نموده ولی در نهایت نیز از همان فرد کلی تشکر به عمل آورد که او را از زندان نجات داده بود. همچنین ندا یاسی بعد از آن اعلام کرد که به زودی یک لایو در صفحه‌اش برگزار خواهد کرد و در آن تمامی اتفاقات مربوط به دستگیری ندا یاسی در کانادا را برای فالوور ها و دنبال کنندگانش تعریف خواهد کرد اما تاکنون هیچ چیزی از او منتشر نشده است.

همانطور که می‌دانید ندا یاسی به علت انجام حرکات عجیب و غریب و لخت شدن جلو دوربین در لایو هایش توانسته است تا به شدت در بین کاربران ایرانی اینستاگرام به خصوص جوانان و به خصوص پسران معروف شده و مورد توجه قرار بگیرد چرا که او هر چند وقت یکبار در لایو هایش لخت می شد و در همان حال نیز صحبت های در ارتباط با دین اسلام و مسخره بودن این دین و همینطور حجاب می‌کرد و شروع به فحاشی به دین اسلام و پیامبر و ائمه می نمود و همینطور تمام مسلمانان و افراد مذهبی را نیز افرادی احمق و بی شعور خوانده و از این طریق توانسته بود تا نفرت و عصبانیت بسیاری از مردم را برانگیزد البته باید بگویم که همین صحبت های جنجالی و نفرت انگیز او در ارتباط با اسلام و مسلمانان بود که موجب شد ندا یاسی تا این حد به شهرت برسد

لایو های مثبت 18 ندا یاسی

او در لایوهایش حرف‌های مثبت ۱۸ و فحش‌های چیزدار زیادی می دهد و به همین علت شوخی های مثبت ۱۸ زیادی می کند توانسته است تا توجه بسیاری از جوانان را به خود جلب کند. او تاکنون لایو هایی را به شکل مصاحبه با تعدادی از افراد معروف و مشهور اینستاگرام مانند خواننده ها و اینستاگرامرهای معروف داشته است که اغلب آنها نیز مرد می باشند.

از جمله این افراد می توان به امیر تتلومدیر سایت تتل بت و پوریا پوبون مدیر سایت پوبت و غیره اشاره کرد که جالب است بدانید لایو تتلو با ندا یاسی به قدری طنز و جالب از آب درآمده بود که به عنوان پربیننده ترین لایو اینستاگرام به مدت کوتاهی در صدر قرار داشت و این جزو عجیب ترین اتفاقاتی بود که تاکنون در بین اینستاگرامرها و اینفلوئنسرهای اینستاگرام اتفاق افتاده بود.

فیلم دستگیری ندا یاسی

گفته می شود که تاکنون چند فیلم نیز در ارتباط با دستگیری ندا یاسی در فضای مجازی منتشر شده است اما باید بگویم که این فیلم های موجود در یوتیوب و سایر سایت های پربازدید مربوط به گذشته بوده و در ارتباط با کتک خوردن ندا یاسی از عده ای افراد شرور می باشد که به نظر ساختگی نیز می آید و تاکنون تصویر ها و فیلم های جدید در ارتباط با دستگیری ندا یاسی به طور دقیق در دسترس ما نمی باشد.

دستگیری ندا یاسی به دلیل پول شویی

مدتها پیش بود که ندا یاسی در صفحه اینستاگرام خود استوری هایی را منتشر کرد و در این استوری ها با یک اعصاب خراب و آشفتگی بسیار ظاهر شد و از بیزینس و کارهای جدیدش به طور سربسته برای فالوور ها و دنبال کننده هایش کمی صحبت کرده اما کل واقعیت را نگفت و فقط می گفت که ذهنش با کارهای جدید که در دست اقدام است کاملاً مشغول بوده، تا حدی که او به روانپزشک نیاز پیدا کرده است، ولی نگفت که درگیر چه کارهایی می باشد بلکه گفت که به زودی متوجه می شوید که مشغول چه کارهایی بوده ام.

چه کسی ندا یاسی را از زندان آزاد کرد ؟

بعد از آخرین لایو و مدت دو ماه از اینستاگرام غیبش زد و هیچ گونه پست استوری و یا لایوی را در صفحه خود منتشر نمی کرد تا اینکه بعد از این مدت با استوری هایی اعلام کرد که توسط پلیس کانادا دستگیر شده و به زندان افتاده است و یک فرد که نامش را نیز نگفت او را کمک کرده است تا از زندان آزاد شود او همچنین گفت که این فرد از خود ندا یاسی نیز پول شور تر می باشد.

اینستاگرام ندا یاسی مدت‌هاست که خلوت شده ولی با گذاشتن این استوری های جدید افراد بسیاری هستند که انتظار می کشند تا ندا یاسی لایو گذاشته و در آن بگوید که چه اتفاقی برایش افتاده است.

سوالات متداول در مورد بیوگرافی و دستگیری ندا یاسی

ندا یاسی چند سال سن دارد؟!

به گفته خودش او بین ۲۶ تا ۲۸ سال سن دارد

ندا یاسی اکنون در کجا زندگی می کند؟!

او اکنون در کشور کانادا زندگی می کند.

دوست پسر ندا یاسی کیست؟!

ندا یاسی تا به حال هیج کسی را به عنوان دوست پسرش معرفی نکرده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0