شرط ازدواج مریم مومن و همسرش در برنامه کودک شو

0 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم به شرط ازدواج مریم مومن بپردازیم. که در این روزها تبدیل به سوژه رسانه ها شده است. با ما همراه باشید.

آشنایی با مریم مومن

مریم مومن یکی از  بازیگران دهه هفتادی جوان سینما ایران می باشد که در چهار پنج سال اخیر شاهد درخشش او بوده ایم. او در شهر اردبیل متولد شده است و در سنین کودکی به همراه خانواده خود به تهران آمدند. در تهران شروع کرد به یادگیری و بازی کردن در تئاتر و در این زمینه توانست موفقیت هایی هم کسب کند. اولین کار جدی وی بازی در نقش فخرالزمان سریال بانو عمارت بود. با بازی در این نقش و سریال توانست پای خود را به سینما باز کند. اخیرا هم شاهد درخشش وی در برنامه بازی مافیا بوده ایم. در این مقاله بیشتر قصد داریم به شرط ازدواج او که باعث تعجب همگان صورت گردید.

شرط عجیب ازدواج مریم مومن

مریم مومن در برنامه کودک شو

کودک شو یک مسابقه مهیج برای کودکان به همراه خانواده هایشان است که مجری آن پژمان بازغی می باشد و از شبکه نسیم پخش می شود. در هر قسمت یکی از هنرمندان مطرح به این برنامه دعوت می شوند برای مصاحبه و جذاب تر شدن برنامه. در چند قسمت قبل مریم مومن مهمان این برنامه بود. مجری این برنامه پرسید شرط شما برای ازدواج چیست؟ و مریم مومن در جواب گفت دوست داشتن تنها شرط من می باشد. کم تر از یک ساعت شرط ازدواج مریم مومن تبدیل به مهم ترین اخبار رسانه ها شد.

شرط عجیب ازدواج مریم مومن

پژمان بازغی از پاسخ مریم مومن مانند خیلی از افراد دیگر شگفت زده شد. البته خیلی از هنرمندان نسبت به این حواشی واکنش نشان دادند. خیلی از افراد فکر می کردند مریم مومن به دلیل جایگاه ای که دارد حتما شروط خاص و بزرگی برای ازدواجش تعیین کرده است. البته لازم به ذکر است این بازیگر اردبیلی در کودکی پدر و مادرش از یکدیگر جدا شده اند.

شاید همین موضوع بوده است که دوست داشتن تنها و مهم ترین شرط وی باشد. وی اعلام کرد شرط من درست است ساده است ولی هر کسی از پس آن بر نمیاید. شاید عجیب به نظر رسیدن شرط ازدواج او مقایسه کردن با شرط ازدواج سایر بازیگرها است. با این که چند هفته از این حاشیه می گذرد افراد زیادی به این موضوع می پردازند. در مقاله های بعد به این موضوع و حواشی آن بیشتر اشاره خواهیم کرد.

سوالات متداول در مورد شرط ازدواج مریم مومن

  1. شرط ازدواج مریم مومن چیست؟

    دوست داش تنها و مهم ترین شرط وی می باشد.

  2. مریم مومن در کدام برنامه شرط خود را برای ازدواج اعلام کرد؟

    در برنامه کودک شو به موضوع شرط ازدواجش اشاره کرد.

  3. مریم مومن اصالتا کجایی هستند؟

    اصالتا اردبیلی هستند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0