کنسرت تتلو و تهی و رضا پیشرو در ترکیه با سالن 14 هزار نفری

0 دیدگاه

یک خبر خوب برای طرفداران رپ فارسی داریم. قرار است به زودی و برای اولین بار کنسرت تتلو و تهی و رضا پیشرو برگذار شود. با ما همراه باشید تا به جزئیات این کنسرت بپردازیم.

اولین آهنگ کنسرت تتلو و تهی و رضا پیشرو

تا کنون اخبار زیادی از کنسرت tataloo و تهی و رضا پیشرو منتشر نشده است. تتلو چند روز پیش در صفخه اینستاگرامش اعلام کرد: قرار است آهنگ جدید برو از پیش من به عنوان اولین آهنگ کنسرت خوانده شود. بلافاصله این خبر از سمت حسین تهی و پیشرو تایید شد. حتی آن ها موزیک پایانی کنسرت را هم انتخاب کرده اند که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

  • حتما درباره آهنگ جدید آن ها یعنی آهنگ گرگ 3 هم اطلاعات لازم را کسب کنید.
تاریخ کنسرت تتلو و تهی و رضا پیشرو

تاریخ کنسرت تتلو و تهی و رضا پیشرو

طبق کلیپی که tataloo از خود منتشر کرد قرار است این کنسرت در آخرین روز های فصل تابستان یعنی 30 شهریور مصادف با 31 سپتامبر برگذار شود. ولی بازهم احتمال تغییر تاریخ برگذاری کنسرت وجود دارد. به زودی تعیین می شود که در چه تاریخی کنسرت برگذار خواهد شد. این خبر در رسانه ها کم حواشی نداشته است. زیرا اولین کنسرت مشترک بین تتلو، تهی و پیشرو می باشد. این کنسرت می تواند برای اتحاد رپ فارس نقطه قوت بزرگی به شمار بیاد. حتا شاید بتوان گفت رکوردهای رپ فارس در این کنسرت جا به جا شود.

حواشی کنسرت تتلو و تهی و رضا پیشرو

همان طور که اشاره کردیم این همکاری برای اولین بار در حال اتفاق افتادن است. این همکاری در بین رپرهای نسل یک واقعا اتفاق نادری است. اکثر رپرهای نسل یک به دلایل مختلفی با یکدیگر میانه خوبی ندارند. حتی تتلو و تهی هم نزدیک به شش سال هست که با یکدیگر کار مشترک اجرا نکردند. خیلی ها بر این باور هستند که کنسرت این سه نسل یکی می تواند اختلاف بین رپرهای نسل یک مانند سهراب ام جی و پیش رو، مهراد هیدن و حصین را بر طرف کند. البته لازم به ذکر است این کنسرت می تواند زنگ خطری باشد برای کسانی که از این جدایی و اختلاف در بین رپرها سود می بردند.

حواشی کنسرت

موزیک پایانی این کنسرت نسل 1 رپ فارسی

بنا بر کلیپی که از تهی و تتلو منتشر شده است قرار موزیک پایانی این کنسرت آهنگ شکرت باشد که کار جدید پیشرو، تهی و تتلو می باشد.

خرید بلیط کنسرت کنسرت تتلو و تهی و رضا پیشرو

برای خریداری بلیط کنسرت می توانید به سایت تتل تیکت مراجعه کنید. تا کنون نام دقیق سالن کنسرت اعلام نشده است. فقط در کلیپی که منتشر شد معلوم شده است کنسرت میر تتلو، حسین تهی و رضا پیش رو در سالن 14 هزار نفری اجرا خواهد شد. در مقاله های بعد به جزئیات این کنسرت بیشتر اجرا خواهیم کرد.

سوالات متداول

کنسرت تتلو و تهی و رضا پیشرو در سالن چند نفره برگذار خواهد شد؟

قرار است در سالن چهارده هزار نفره برگذار شود.

اولین و آخرین موزیک های این کنسرت تعیین شده است؟

بله اولین آهنگ برو از پیش من و آخرین آهنگ شکرت می باشد.

از کجا می توان بلیط کنسرت tataloo و تهی و رضا پیشرو را تهیه کرد؟

می توانید از سایت تتل تیکت بلیط را تهیه کنید.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0