بسته شدن پیج تتلو برای بار دوم! بررسی علت و حواشی

0 دیدگاه

بسته شدن پیج تتلو خبری بود که در روز 6 ام اردیبهشت ماه سال 1399 توسط مدیر برنامه های وی تایید شد و می توانید با مراجعه به اینستاگرام امیر تتلو شخصا شاهد این موضوع باشید. این اولین باری نیست که این خواننده زیر زمینی اینستاگرام خود را از دست می دهد. نکته جالب این که هر دوبار چیزی حدود به 4 میلیون فالور پیج او را دنبال می کنند! در این مقاله لازم دانستیم تا یک مرور جدی برای بررسی علت این موضوع ارائه دهیم. پس با ما در ادامه همراه باشید.

بسته شدن پیج تتلو برای بار دوم

بسته شدن پیج تتلو برای بار دوم

بسته شدن پیج اینستاگرام تتلو همان طور که گفته شد موضوع جدیدی نیست و این خواننده در پی حواشی سازی هایی که انجام داده بود انتظار دیگر نمی رفت! سکونت امیر تتلو در ترکیه تماما با حاشیه سازی همراه بوده که خب سرآمد ان را می توان بازداشت امیر تتلو در ترکیه دانست! موضوعی که به شدن مورد توجه رسانه ها و حتی رسانه های داخلی قرار گرفت!

در واقع بازدید بالایی که امیر تتلو دارد باعث شده تا قدرتی عجیب و غریب به او دست بدهد. طرفداران این خواننده که به تتلیتی ها معروف هستند همه کار از دستشان بر می آیند و دیوانه وار آماده کمک به او هستند. اگر در همین ماجرا دستگیری امیر تتلو دقت داشته باشید برگه ای را به امضا رساندن که چیزی نزدیک به 1 ملیون امضا جمع شد! چنین رقمی اصلا شوخی بردار نیست! همان طور که می دانید لایو تتلو و ندا یاسی در ایام قرنطینه رکورد بازدید لایو اینستاگرام را هم جا به جا کرده است و این خود نوید این را می دهد که با یک خواننده طرف هستید که تریبون دارد! تریبونی بزرگ و کاملا رسا ولی خب ایتن تریبون برای بار دوم از او گرفته شد و می خواهیم جربان بسته شدن پیج تتلو را برایتان کمی دقیق تر مورد بررسی قرار دهیم.

عکسی که باعث بسته شدن پیج تتلو شد

دلایل زیادی برای بسته شدن پیج اینستاگرام تتلو می توان بیان کرد ولی می خواهیم به طور دقیق آخرین حاشیه سازی های او را برایتان بیان کنیم. در واقع تتلو یک عادت نا به جا و خارج از هر چهار چوبی ها انسایت دارد که خب اگر او را دنبال کرده باشید به خوبی متوجه این موضوع شده اید. او هیچ خط قرمزی را رعایت نمی کند! در واقع می خواهیم به واژه ای بپردازیم که تحت عنوان “حرم سرای تتلو” باب شده است!

علاقه تتلو به نیوفیس و اعلام علنی این موضوع را باید دلیل اصلی این ماجرا دانست. او حتی برای این کار کسی را استخدام کرده بود تا هر بار سوژه های جدیدی را برای او مهیا کند! در واقع موضوع داشت فرا تر از تصور پیش می رفت و این بار عکسی در استوری تتلو و مدیر برنامه اش قرار گرفت و از دختران 15 تا 20 سال ساکن ترکیه تقاضا این را داشت تا برای هم خوابی با او اعلام حضور کنند! عکسی که باعث بسته شدن پیج تتلو شد را برایتان در ادامه قرار داده ایم تا از جزئیات آن بیشتر بدانید. این عکس همان طور که می بینید در پست اینستاگرامی همسر هیچکس می باشد که خب در ادامه دلیل آن را درک خواهید کرد.

علت بسته شدن دوباره پیج تتلو

علت اصلی که خب در واقع همان عکس جنجالی می باشد ولی لازم دانستیم که تمام ابعاد مربوط به بسته شدن پیج تتلو در اردیبهشت ماه سال 99 را با یکدیگر بررسی کنیم. هر چند که باید شخصا اطلاعات بالایی داشته باشید.

درگیری تتلو و علی کریمی استارت ماجرای بسته شدن پیج تتلو

موضوعی که چندی پیش سر و صدایی عجیب در شبکه های اجتماعی راه اداخته بود مربوط به دعوای تتلو و علی کریمی می باشد. این موضع را می توایند با کلیک بر روی لینکی که در دسترس قرار گرفت به صورت تخصصی تر مطالعه کنید ولی لازم به ذکر می باشد که این ماجرا بیشتر به خاطر حاشیه سازی های آرات استعداد بی چون و چرای ایراتنی می باشد. در واقع آرات بر خلاف ابراز علاقه به علی کریمی توسط او بلاک شده بود و تتلو هم به علت درگیری قبلی با علی کریمی و همچنین رابطه دوستانه ای که با آرات داشت تصمیم به این گرفت که حمله ای تند و پر خاشگرانه نسبت به کریمی داشته باشد.

همین توهین هایی که شد طرفداران دو طرف اقدام به فحاشی زیر پست های رقیب کردند ولی به نظر می رسد طرفداران علی کریمی به این قانع نبوده اند و این بار جربان بسته شدن پیج تتلو را مطرح کرده اند! پیجی که با تمام قدرتی که داشت برای بار دوم بسته شد و معلوم نیست چه سر نوشتی برایش رخ خواهد داد.

پست های اینستاگرامی همسر سروش هیچکس

رفتار های زشت و نا هنجار تتلو حتی باعث شد که دوستان قدیمی اش به این ماجرا واکنش نشان بدهند که خب در راس این موارد می توان به پست هیچکس و همسرش اشاره داشت. بعد از رو نمایی از آلبوم جدید هیچکس تتلو جزء منتقدین اصلی او بود و در مصاحبه ای از او پخش شده بود به هیچکس و آهنگ ساز شخصی اش یعنی مهدیار بی احترامی کرد. شاید این انقاد هیچکس هم بی ربط با این موضوع نباشد! از همین رو آراده همسر هیچکس رسیدگی های متداولی را پیاده سازی کرد و می توانید نتیجه آن را هم شاهد باشید که هم پیج اصلی و هم پیج کنسرت های تتلو بسته شده است!

تتلو دیگر هیچ فعالیت در شبکه های اجتماعی ندارد ؟

این یکی از مهم ترین سوالات طرفداران و دنبال کنندگان ای خواننده می باشد که خب هنوز هیچ جواب درستی را نمی توان به آن داد ولی شما می توانید این سلبریتی را توسط تلگرام امیر تتلو دنبال کنید. این کاال که حالا بیش از 1 ملیون ممبر دارد بستری را برای ادامه فعالیت های این سلبریتی می شود و اخبار جدید را می توایند از این کانال دریافت کنید. ما لینک ورود به کانال را در دسترس شما قرار داده ایم.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0