بیوگرافی کریستوفر نولان | دانلود جدیدترین فیلم Christopher Nolan

0 دیدگاه

کریستوفر نولان یکی از کارگردانان و تهیه کنندگان بریتانیایی فیلم می باشد. او برادر بزرگتر جاناتان نولان است که به همین خاطر از مشهور ترین افراد در زمینه ساخت فیلم های هالیوودی (هالیوود کجاست؟)در سراسر دنیا به شمار می رود. او تا به حال فیلم های بسیار زیاد و همچنین بسیار زیبایی ساخته است و روز به روز به درجه شهرتش افزوده می شود چرا که همچنان در حال ساخت فیلم های بسیار زیبایی است. او را به جرات می توان از بهترین کارگردان ها در تمام دنیا معرفی کرد. به واسطه کار ها و اجراهای بسیار زیبای او جوایز ارزنده و گران بهایی به او تعلق گرفته است. او در انگلستان، بریتانیا متولد شده و چهار فرزند دارد و سنی حدود ۵۰ سال نیز دارد. او را به جرأت می توان از معروف ترین و درجه یک ترین افراد و سلبریتی های بریتانیایی نامید چرا که کارها و حرفه های او همچنان در معرض دید افراد می‌درخشند و به همین سبب افتخارات فراوانی نصیب او می شود. ما در این مقاله قصد داریم به معرفی این سلبریتی انگلیسی و همچنین معرفی کارهای او که سبب افتخارات زیادی شده است بپردازیم و اگر شما می خواهید درباره او اطلاعات زیادی کسب کنید با ما همراه باشید.

بیوگرافی کریستوفر نولان

بیوگرافی کریستوفر نولان

Christopher Nolan یکی از کارگردان های معروف در دنیا می باشد که به تهیه کنندگی فیلم نیز معروف است. نام اصلی او کریستوفر ادوارد نولان است که او در تاریخ ۳۱ ژانویه سال ۱۹۷۰ در کشور انگلستان و شهر بریتانیا به دنیا آمد و در حال حاضر او سنی حدود ۵۰ سال دارد. او از کودکی علاقه زیادی به فیلم و سینمایی داشت تا اینکه با تحصیلات عالی وارد کالج دانشگاهی لندن شد و در رشته های کارگردانی و فیلمسازی به ادامه تحصیل پرداخت. نولان از سال ۱۹۸۹ تاکنون به فعالیت فیلمسازی مشغول می باشد که بسیار هم در این حوزه موفق بوده و افتخارات فراوانی را در این راستا به دست آورده است. همسر او اما توماس می باشد. او صاحب چهار فرزند است که به گفته خودش تمام زندگی او می باشند. خویشاوندان او نیز جاناتان نولان که برادرش است و جان نولان که عموی او است نیز دارای شهرت هایی در حرفه های مختلف می باشند که آنها نیز تا حدودی به اندازه او معروف هستند. کریستوفر تا به حال به خاطر فیلم ها و سینمایی های زیبایی که ساخته است جوایز ویژه و افتخارات بسیار زیادی به دست آورده است که از جمله آنها می‌توان به اسکار ها و جایزه های گرمی اشاره کرد.

فیلم های کریستوفر نولان

همانطور که گفته شد نولان یکی از کارگردان های مطرح در دنیا می باشد که تا به حال فیلم های بسیار زیادی را کارگردانی کرده است. او به تهیه‌ کنندگی نیز مشغول است و تا به امروز تهیه‌ کنندگی خیلی از فیلم‌ها را برعهده داشته است و در بسیاری از موارد هم کارگردان یک فیلم بوده و هم تهیه‌ کننده آن فیلم به شمار می رفته است. در ادامه می خواهیم به معرفی چند مورد از فیلم های این کارگردان مشهور بپردازیم که این فیلم ها فیلم هایی هستند که هم خودش کارگردان آنها بوده و هم تهیه‌ کنندگی آنها را برعهده داشته است. آخرین فیلم کریستوفر نولان را نیز می توانید با جست و جو های اینترنتی ببینید. همچنین با جست و جوی عبارت « کریستوفر نولان مارول » می توانید به فیلم زیبای او یعنی مارول دسترسی داشته باشید.

بتمن آغاز می کند

فیلم بتمن آغاز می کند یکی از فیلم‌هایی است که در سال ۲۰۰۵ به کارگردانی کریستوفر نولان ساخته شده است و شرکت تولیدی آن شرکت لجندری پیکچرز و دی سی کامیکس پخش کننده این فیلم برادران وارنر picture می باشد.

شوالیه تاریکی

از دیگر فیلم هایی که توسط این کارگردان مشهور کارگردانی شده است فیلم شوالیه تاریکی می‌باشد که در سال ۲۰۰۸ توسط پخش کننده برادران وارنر پیکچرز به اجرا درآمده شرکت تولیدی این فیلم نیز لجندری پیکچرز و دی سی کامیکس است.

دانکرک

از دیگر فیلم های این کارگردان مشهور دانکرک می باشد که توسط شرکت تولیدی رت‌ پک انترتینمنت تولید شده است و همچنین به وسیله پخش کننده کریستوفر نولان در سال ۲۰۱۷ به اجرا درآمده است.

مرد پولادین

مرد پولادین از دیگر فیلم هایی هست که کریستوفر نولان در آن نقش دارد ولی این بار کارگردان این فیلم نیست بلکه تنها تهیه کننده این فیلم به شمار می رود و این فیلم در سال ۲۰۱۳ توسط شرکت تولیدی لجندری پیکچرز و دی سی کامیکس ساخته شده است و همچنین به وسیله پخش کنندگان برادران وارنر پیکچرز به اجرا درآمده است.

تلقین

فیلم تلقین از فیلم هایی است که به کارگردانی این کارگردان مشهور ساخته شده است و توسط پخش کننده برادران وارنر پیکچرز در سال ۲۰۱۰ به وسیله شرکت‌ تولیدی لجندری پیکچرز به اجرا درآمده است.

اینستاگرام کریستوفر نولان

محیط اینستاگرام محیطی است که هر کسی از افراد در آن حضور دارد و امروزه کمتر کسی می باشد که از حضور در این شبکه اجتماعی غافل باشد. این شبکه اجتماعی پاتوق سلبریتی های شاخص در سرتاسر جهان است و جالب است بدانید که کریستوفر نولان نیز عضو این شبکه اجتماعی می باشد و در این شبکه اجتماعی به پست گذاشتن مشغول است. پیج اصلی اینستاگرام او را به طور واضح مشخص نیست که خودش هدایت می‌کند و یا دست‌اندرکارانش هدایت این پیج را بر عهده دارند. اگر شما عضو شبکه اجتماعی اینستاگرامی باشید پیشنهاد می کنیم که پیج این کارگردان مشهور را دنبال کنید چرا که پست های او ارزشمند هستند و به این صورت است که فیلم هایی که او کارگردانی و تهیه کنندگی شان را برعهده دارد در این پیج به طور خلاصه قرار داده می‌شود و طرفداران او در زیر این پست ها نظرات خود را بیان می کند که با مشاهده این نظرات می توان فهمید که چقدر هواداران پر و پا قرصی دارد. همچنین تصاویر مختلف و متعددی از این چهره شاخص در پیج اینستاگرامش دیده می شود. البته هر شخصیت سلبریتی دارای یک پیج اصلی و چند پیج هواداری می باشد که همان طور که می‌دانید پیج‌های هواداری که اصطلاحاً فن‌ پیج نامیده می شوند توسط هواداران سلبریتی ها ساخته و کنترل می‌شوند و ارتباط خاصی با خود شخصیت سلبریتی ندارد و تنها پیجی که مرتبط با شخصیت سلبریتی می باشد پیج اصلی او است.

درآمد کریستوفر نولان از فیلم هایش

دانستن درآمد بازیگران هالیوود از موضوعاتی است که ذهن همه را به خود درگیر می‌کند خصوصاً ذهن کسانی را که از طرفداران پرو پا قرص سلبریتی ها به حساب می آیند. افراد دوست دارند بدانند که شخصیتی که مورد علاقه آنهاست چه اندازه درآمد کسب می‌کند و یا از چه راه هایی به کسب درآمد می پردازد. در واقع این مسئله از مهم ترین مسائلی است که علاقه مندان به دنیای فیلم و سریال به دنبال آن هستند. در رابطه با درآمد کریستوفر نولان نیز به همین صورت افراد کنجکاو وجود دارند که بدانند این ستاره درخشان در دنیای فیلم به چه اندازه درآمد کسب می‌کند و علاوه بر کارگردانی هایی که انجام می دهد از چه راه های دیگری به کسب درآمد می پردازند. در این خصوص نظریات مختلفی موجود است و عده‌ای گفته اند که علاوه بر کارگردانی و تهیه کنندگی فیلم ها و سریال ها به کارهای دیگری نظیر کسب و کارهای اینترنتی پرداخته است و او یکی از واینر های درجه یک به حساب می آید البته این نیز طبیعی است که یک شخصیت سلبریتی واینر باشد چرا که به واسطه شهرتی که دارد می‌تواند تبلیغات چشمگیری را انجام دهد که حواس خیلی ها را به خود جلب می کند و باعث می شود که محصولاتی که او تبلیغ می‌کند به راحتی به فروش بروند و به این صورت می‌تواند تبلیغات شرکت ها و برندهای مختلف را انجام دهد. البته در رابطه با این کارگردان مشهور تمامی این مواردی که بیان شد همه از حدسیات هستند و هیچ کدام از صحت ۱۰۰ درصدی برخوردار نیست. اگر بخواهیم در رابطه با حرفه ای و درآمدش صحبت کنیم باید بگویم که او یکی از پردرآمدترین کارگردان های جهان به حساب می آید و به جرأت می توان گفت که او از نظر میزان درآمد در میان کارگردان ها از از درآمدهای هنگفتی برخوردار می باشد. خود او نیز به این موارد در مصاحبات مختلف داشته است اشاراتی داشته البته تنها از درآمدش از فیلم‌هایی که کارگردان آنها بوده صحبت کرده و از منبع درآمد دیگری که مربوط به مشاغل اینترنتی و خارج از حرفه‌اش باشد تا به حال سخنی نگفته است.

خصوصیات کریستوفر نولان

به طور کلی تمامی انسان های روی این کره خاکی از خصوصیاتی برخوردار هستند که بسیاری از آنها خصوصیاتی منحصر به فرد می باشند به این معنا که تنها در همان چهره فرد یافت می شود و اینطور نیست که آن خصوصیت را کسی از اطرافیان او داشته باشد. نولان از برترین و بزرگترین کارگردان های دنیا می باشد که این در واقع یک حقیقت غیر قابل انکار است. او به خاطر اخلاق خوبی که دارد همواره مورد رضایت اطرافیانش واقع شده است که این ویژگی خوب بودن خلق و خوی فرد بسیار متناسب با شرایط کارگردانی می باشد که بسیاری از کارگردان ها همچنین ویژگی ای را ندارند. از دیگر خصوصیت های این کارگردان مشهور این است که او همیشه یک فلاسک چای گرم به همراه خودش دارد که که به نظر می رسد علاقه او به نوشیدن چای آن‌قدر زیاد است که آن را به هر چیزی ترجیح می‌دهد و حتی در صحنه‌های مختلفی از زندگی‌اش به نوشیدن چای مشغول است که در پشت صحنه های فیلم هایش نیز به همین شکل می باشد.

از دیگر خصوصیات این کارگردان مشهور می توان به این موارد اشاره کرد که او در سر صحنه فیلمبرداری فقط از دو نوع لباس استفاده می کند که شما می توانید در تصاویر مختلف از او به این مورد توجه کنید. از دیگر خصوصیات های او این می باشد که او فاقد ایمیل شخصی یا گوشی موبایل است که این بسیار تعجب آور است چرا که حرفه ای او را طوری است که باید از آنها استفاده کند ولی با کمال تعجب عرض می کنیم که او از این وسایل استفاده ای ندارد. البته این نکته را هم خیلی جالب است که بدانید همسر نولان همکاری های خیلی زیادی رو با او در ساخت فیلم هایش داشته است و یکی از دستیاران نولان به شمار می‌رود که در بسیاری از فیلم ها در کنار شوهر خود اعلام حضور کرده است و کارهایشان را با یکدیگر پیش می‌برند. کریستوفر نولان قد متوسط و بلندی دارد که این نیز از خصوصیات ظاهری است. در ادامه باید عرض کنیم که خصوصیت‌های کریستوفر نولان بیشتر از این هاست و به حدی است که تمامی آنها در این مقاله نمی گنجد.

جوایز متعدد کریستوفر نولان

نولان به عنوان یک کارگردان و یک تهیه کننده بریتانیایی تا به حال بسیار زیاد در کار خود موفق بوده و به همین دلیل شهرت های بالایی را کسب کرده است و همچنین به وسیله این کسب شهرت ها توانسته تا به حال بیش از ۴ میلیارد دلار از آثار خود را به فروش برساند و حدوداً ۲۶ نامزدی اسکار را به دست آورد. این رقم در دنیای فیلم و سریال و کارگردانی از رقم های نجومی به انسان می‌آید هم رقم فروش و هم رقم تعداد جوایز. به طور واضح هر کارگردانی توانایی فروش این همه فیلم را ندارد و همچنین در به دست آوردن جوایز مربوط به نامزدی اسکار با این تعداد ناتوان است از این رو در میان کارگردان ها رقابت هایی وجود دارد که به وسیله این رقابت‌ها از یکدیگر پیشی می‌گیرند و با این کارشان می توانند از یکدیگر جلو بزنند و جزء معدود کارگردان هایی شوند که بیشترین جوایز اسکار و بیشترین فروش ها را از فیلم های خود داشته باشند. کریستوفر نولان اسکار های زیادی را تا به حال گرفته است. کریستوفر نولان میان ستاره ای است که واقعاً می درخشد. شما می توانید در فضای مجازی تصاویر این کارگردان مشهور را به همراه جلسات و جوایزی که دارد مشاهده کنید و از تماشای او همراه جوایزش لذت ببرید.

کریستوفر نولان لیگ عدالت

لیگ عدالت نام فیلم بسیار زیبایی است که در سال ۲۰۱۷ ساخت و اجرا شده است که کارگردان بسیاری از این فیلم ها که در سال ۲۰۱۷ ساخته شده اند کریستوفر نولان می باشد. همچنین این کارگردان مشهور به عنوان تهیه‌کننده این فیلم به شمار می رود ولی نویسنده و کارگردان این فیلم یعنی همان فیلم لیگ عدالت به شمار نمی رود و این فیلم نیز بسیار مورد توجه دوستداران فیلم و سریال واقع شده است. فیلم هایی که به نحوی کریستوفر نولان در آنها نقش دارند از بهترین فیلم های دنیا شناخته شده هستند حالا این شخصیت مشهور چه می خواهد کارگردان این فیلم ها باشد یا تهیه کننده این فیلم ها باشد و یا نویسنده و هر پست دیگری که در این فیلم ها داشته باشد باعث می شود که آن فیلم بسیار زیبا و پرطرفدار واقع شود و این برای تمامی هواداران او ثابت شده است. شما می توانید فیلم لیگ عدالت را در سایت های دانلود فیلم و سریال دانلود کنید و به تماشای آن بپردازید و لذت ببرید.

کریستوفر نولان فراماسون است؟

ماسون یعنی بنا و فراماسون یعنی بنای آزاد. فراماسونری نام فرقه ای است که در آن جمعیتی از مردان گرد هم می آیند و در رابطه با اعتقادات مذهبی با یکدیگر بحث می‌کنند. کسی که عضو فراماسونری است ماسون یا فراماسون نامیده می شود و ساختمانی که محل فعالیت ماسون هاست لژ نامیده می شود که از بزرگترین اهداف فرقه ماسون این است که یک زمینه ای را ایجاد کنند که با عنوان ضد مسیح فعالیت داشته باشد. آنها به راحتی هر کسی را در گروه خود وارد نمی کنند و اگر هم کسی وارد شد موظف است که رازهای پنهانی را نزد خود مکتوب نگه دارد و به بیرون از سازمان سرایت ندهد. از شبهاتی که پیرامون کریستوفر نولان رخ داده است این است که عده ای می گویند که جزء سازمان فراماسونری می باشد ولی عده‌ای دیگر این موضوع را انکار می کنند و می گویند او جزء سازمان نیست. برخی می گویند که کریستوفر نولان یهودی است عده‌ای دیگر می‌گویند که این مورد واقعیت ندارد. به هرحال این شبهه ها پیرامون هر یک از سلبریتی ها ممکن است رخ دهد که اثبات آن تنها از طریق سخنان خود آن سلبریتی به وجود می آید.

ثروت کریستوفر نولان چقدر است؟

ثروت سلبریتی ها از جمله مسائلی است که ذهن هواداران آنها را درگیر خود می‌کند از این رو بسیاری از هواداران سلبریتی ها در تلاشند که بتوانند بفهمند ثروت شخصیت مورد علاقه شان چقدر است و یا از چه راه هایی اقدام به، به دست آوردن این ثروت ها می کنند. در رابطه با این کارگردان مشهور نیز همچنین برنامه هایی وجود دارد و به این صورت است که هواداران آن ها به دنبال آن هستند که بتوانند ثروت این شخصیت را متوجه شوند و البته دست یافته هایی پیدا کرده‌اند اما بیشتر آن ها را گمانه زنی های خود می پندارند و مهم ترین سند برای آن ها این است که خود نولان این موارد را تایید کند. لازم است یادآوری کنیم که حدود ۹۵ درصد شخصیت های مشهور مانند بازیگران و کارگردانان و غیره از حرفه اصلی که در آن فعالیت دارند اقدام به کسب درآمد می‌کنند و البته در کنار حرفه اصلی خود به مشاغل دیگری همچون واینری مشغول هستند که درآمد آنها را چند برابر حاصل می کند.

همسر کریستوفر نولان کیست؟

اینکه همسر فلان شخصیت چه کسی می باشد نیز یکی از سوال های اساسی برای کاربران فضای مجازی است که دوست دارند بدانند همسر شخصیت مشهورشان چه کسی می‌ باشد. در رابطه با کریستوفر نولان باید بگویم که همسر او کسی به نام اما توماس می باشد که او نیز از افراد مشهور به حساب می آید. این مشهوریت به این سبب می باشد که اما توماس در بیشتر فیلم هایی که نولان کارگردانی آنها را برعهده دارد در کنار همسرش می باشد و به نوعی با همکاری هم فیلم ها را پیش می برند. نولان و اما توماس با هم صاحب ۴ فرزند هستند. جالب است بدانید جاناتان نولان که برادر کریستوفر می باشد به همراه همسر کریستوفر کمپانی سینکاپی فیلمز را تاسیس کرده‌اند. کریستوفر یکی از کارگردان های مهم حال حاضر دنیا است که به همراه همسرش افتخارات فراوانی را در زمینه فیلم و سریال پدید آورده اند.

کریستوفر نولان یوتیوب

امروزه از شبکه های اجتماعی بسیار پرطرفدار و همواره شلوغ را می توان به شبکه اجتماعی یوتیوب اشاره کرد. همانطور که می‌دانید یوتیوب محیطی است که کاربران در آن به اشتراک فیلم های مختلفی می پردازند و از این رو شخصیت های سلبریتی هم در این پلاس فرم حضور دارند که در آن به اشتراک گذاری فیلم های خود می پردازند و از این طریق هواداران خود را بیشتر تشویق می کنند که علاقه خود را به دنیای فیلم و سریال نشان دهند. کریستوفر نولان نیز در یوتیوب چنل مخصوصی دارد که در آن اقدام به اشتراک گذاری فیلم ها و کلیپ هایی می کند که خود او در آنها نقش آفرینی داشته است.

مثلاً فیلم‌هایی را که کارگردانی کرده است را در این چنل قرار می‌دهد تا هواداران او آنها را ببینند. همچنین او از یوتیوب به نحوی کسب درآمد می کند که به وسیله بازدید ویدیو هایش تا به حال درآمدهای خوبی را از یوتیوب داشته است. شما نیز می توانید با دنبال کردن چنل یوتیوب کریستوفر نولان به فیلم ها و کلیپ های منتشر شده از سوی او دسترسی داشته باشید و از تماشای آن فیلم‌ها لذت ببرید. البته چنل های دیگری هم هستند که فیلم های این شخصیت مشهور را منتشر کنند ولی در چنل اصلی خود نولان می توانید به فیلم های واقعی تر و جدیدتر دسترسی داشته باشید. او حتی فیلم های مربوط به پشت صحنه های کارگردانی های خود را منتشر می‌کند و خیلی ها هستند که علاقه فراوانی به تماشای این پشت صحنه ها دارند.

سوالات متداول

 1. کریستوفر نولان کیست؟

  یکی از کارگردانان و تهیه کنندگان بریتانیایی می باشد که تا به حال فیلم های زیای را کارگردانی کرده است و افتخارات زیادی را به خود اختصاص داده است.

 2. ماشین کریستوفر نولان چیست؟

  اطلاعی از ماشین او در دسترس نیست ولی از تصاویر منتشره از او این طور بر می آید که او از ماشین های گران قیمت استفاده می کند.

 3. تلفن همراه کریستوفر نولان چیست؟

  او از تلفن همراه استفاده نمی کند و تا به حال موبایل نداشته است.

 4. همسر کریستوفر نولان کیست و چه کاره است؟

  نام همسر او اما توماس می باشد که در بیشتر فیلم های نولان در کنارش بوده و با هم کارگردانی آن فیلم ها را پیش می بردند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0