بدل رونالدو در ایران را چقدر می شناسید؟ عکس ها و پیج اینستاگرام او

0 دیدگاه

رونالدو نیز مانند خیلی از بازیکنان مشهور دیگر دارای بدل می باشد. بدل بازیکنان فوتبال به میزان شباهتی که به بازیکن اصلی دارند معروف می شوند. معروف ترین بدل رونالدو یک فرد عراقی می باشد که به بریتانیا مهاجرت کرده است. این جوان شباهت بسیار زیادی به بازیکن معروف فوتبال جهان یعنی رونالدو دارد. او تلاش کرده است تا شباهت خود با رونالدو را بیشتر در معرض نمایش بگذارد، به این گونه که او در بازی فوتبال پیراهن شماره 7 را به تن می کند و دقیقا همان پستی را بازی می کند که رونالدو در آن فعالیت دارد. بنا به گفته های خود این شخص، او از اینکه شبیه رونالدو است، بسیار حس خوبی دارد و امیدوار است که حداقل نصف مهارت رونالدو را داشته باشد. البته رونالدو در داخل ایران نیز بدلهایی دارد که از جمله آن ها می توان به رضا علیرضالو اشاره کرد. رضا علیرضالو به نام رضا کریس شناخته می شود و یکی از بدل های ایرانی رونالدو می باشد. او در سال 1375 متولد شد و تصمیم دارد تا در رشته تربیت بدنی تحصیل کند. او از نوجوانی فوتبال بازی کرده است و تجربه بازی در تیم های دسته یک برای جوانان را دارد. خود رضا علیرضالو می گوید که بازی فوتبالش بسیار خوب است و از چند تیم لیگ برتری نیز پیشنهاد دریافت کرده است.

  • در صورتی که تمایل دارید؛ می توانید بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید تا به بهترین سایت شرط بندی فوتبال با بونوس ویژه هدایت شوید.
بدل ایرانی رونالدو کیست؟

بدل ایرانی رونالدو کیست؟

بدل رونالدو در ایران شخصی به نام رضا علیرضالو می باشد که در سال 1375 متولد شده است. او در تیم پیکان بازی کرده است و حتی در لیگ دسته اول هم بازیکن بوده است ولی نتوانسته است به تیم های راه آهن و گسترش فولاد راه پیدا کند. او در حال حاضر در تلاش است تا در تیم های بزرگی شروع به فعالیت کند و این را یکی از اهداف خود می داند. او بسیار تمایل دارد تا با رونالدو روبرو شود و با او ارتباط نزدیکی داشته باشد. رضا علیرضالو می خواهد تا با رونالدو در زمینه های تبلیغاتی و یا حتی فوتبال همکاری کند و در کنار او باشد، ماننده خیلی از بدل های دیگر. باید بگوییم که رونالدو در ایران بدل های دیگری نیز دارد و از جمله آن ها می توان به ساسان زمانه که در سال 98 به عنوان دروازه بان وارد تیم امید پرسپولیس شده بود اشاره کرد. ساسان زمانه بدل رونالدو در پرسپولیس می باشد. درآمد فوتبالیست ها بسیار زیادی است با این حال عده زیادی از بدل این بازیکنان سعی می کنند به اندازه آن ها درآمد کسب کنند که عده ای نیز در این راه موفق بوده اند.


بدل خارجی رونالدو چه کسی است؟

اسم بدل جناب آقای رونالدو بیوار عبدالله است که یک جوان عراقی می باشد. او در حال حاضر به انگلیس رفته است و در آن جا شروع به فعالیت کرده است. بیوار در حال حاضر نزدیک به 28 سال سن دارد و شباهتی بسیار زیاد به فوتبالیست معروف، کیریستیانو رونالدو دارد. بیوار در شمال عراق طرفداران زیادی دارد و او جدید ترین بدل این بازیکن محبوب و معروف فوتبال می باشد. او در خانواده ای بسیار فقیر متولد شده بود و در یک کارگاه ساختمانی کار می کرد. او در گذشته علاقه داشت تا بتواند رونالدو را از نزدیک ملاقات کند. البته باید بگوییم که این فوتبالیست مشهور یک بدل ترکی هم دارد که با او دیدار کرده است. رفتار رونالدو با بدلش در ترکیه بسیار مناسب بود و در دیدارشان اورا به آغوش کشید و با او عکس یادگاری نیز گرفت.

عکس های بدل ایرانی این سلبریتی را در کجا مشاهده کنیم؟

شما برای مشاهده عکس های این عزیز می توانید به پیج اینستاگرام او سر بزند. برای یافتن پیج اینستاگرام بدل ایرانی رونالدو، می توانید نام این شخص را در صفحه اینستاگرام خود جست و جو کنید و با دنبال کردن پیج او از تمام عکس هایی که از خود منتشر می کند مطلع شوید. نام این شخص رضا علیرضالو می باشد. همچنین شما می توانید با جست و جو کردن نام او در مرورگر خود، عکس های این بدل ایرانی ronaldo را دریافت کرده و آن ها را تماشا کنید.

عکس های بدل خارجی رونالدو را در کجا مشاهده کنیم؟

شما می توانید برای دیدن عکس های بدل خارجی جناب آقای رونالدو با جست و جو هشتگ بدل رونالدو، عکس های این فرد را در صفحه اینستاگرام مشاهده کنید. همچنین می توانید با جست و جو کردن این عبارت در مرورگر خود، عکس های بدل خارجی این بازیکن معروف فوتبال را مشاهده کنید و آن ها را دریافت کنید. در ادامه این مطلب برای شما یکی از عکس های این فرد عراقی که بدل وی می باشد را آماده کرده ایم.

منتشر شدن عکس های بدل این سلبریتی چه واکنش هایی در پی داشت؟

بد ل خارجی جناب رونالدو در ابتدا یک جوان عراقی بود که برای پیشرفت خود به انگلیس رفته است و شین داگلاس که مالک یک بنگاه اقتصادی می باشد در مورد او اعلام کرده است که او برای ایجاد یک زندگی بهتر به انگلیس آمده و اینکه با رونالدو شباهت زیادی دارد یکی از خوش شانسی های او می باشد. داگلاس برنامه دارد تا این جوان عراقی را تبدیل به یکی از برترین بدل های جناب ronaldo بکند.

آدرس پیج اینستاگرام بدل ایرانی رونالدو را چگونه پیدا کنیم؟

بدل ایرانی جناب آقای رونالدو یک جوان ایرانی 26 ساله به نام رضا علیرضالو می باشد که خود نیز پیش مینه ای در بازی فوتبال دارد. شما می توانید با جست و جو نام این جوان ایرانی و پیدا کردن صفحه شخصی او در اینستاگرام، از عکس ها و محتوا هایی که در صفحه شخصی خود به اشتراک می گذارد مطلع شده و آن ها را در اولین فرصت مشاهده کنید. همچنین برای مشاهده عکس های این جوان دوست داشتنی می توانید نام او را در مرورگر خود جست و جو کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بدل خارجی رونالدو را چگونه پیدا کنیم؟

یکی از بدل‌های رونالدو عراقی بوده و نام او بیوار عبدالله می باشد. شما می توانید با جست وجو نام آن، صفحه شخصی اینستگرام وی را پیدا کرده و عکس ها و ویدیو هایی را که به اشتراک می گذارد مشاهده کنید. همچنین شما می توانید با جست وجو کردن هشتگ بدل رونالدو، عکس هایی را که مربوط به این هشتگ می باشند را مشاهده کرده و آن ها را دریافت کنید.

کلیپ های منتشر شده از بدل رونالدو را در کجا مشاهده کنیم؟

شما می توانید برای مشاهده کلیپ ها و عکس های منتشر شده از این دو بدل ایرانی و خارجی ronaldo، نام آن ها را در مرورگر خود جست و جو کنید و از طریق سایت های معتبر اقدام به دریافت کلیپ ها و فیلم های این دو جوان ایرانی و خارجی بکنید. همچنین می توانید با مراجعه به صفحه های شخص این دو جوان در اینستاگرام، کلیپ ها و ویدیو هایی را که از خود به اشتراک می گذارند را مشاهده کرده و آن ها را برای خود ذخیره کنید. البته باید گفت که این دو شخص شباهت ظاهری زیادی به جناب آقای رونالدو دارند ولی هیچ یک از آن ها به معروفیت و محبوبیت رونالدو نمی باشند.

بدل داخلی رونالدو شهرت بیشتری دارد یا بدل خارجی این فوتبالیست؟

جناب آقای رونالدو بدل های زیادی در داخل و خارج کشور دارد. یکی از بدل های خارجی این بازیکن یک فرد عراقی می باشد که به انگلیس رفته است و بدل ایرانی او نیز جناب آقای رضا علیرضالو می باشد. باید بگوییم که احساس می شود بدل خارجی این بازیکن در بین مردم دارای شهرت بیشتری باشد. همچنین باید بگوییم که هیچ یک از این دو عزیز به معروفیت و محبوبیت بازیکن پر ستاره تیم فوتبال پرتغال یعنی آقای کیریستیانو رونالدو نمی باشد.

سوالات متداول

  1. بدل ایرانی رونالدو چه کسی می باشد؟

    جناب آقای رضا علیرضالو به رضا کریس معروف است. این جوان متولد سال 1375 می باشد و در حال حاضر 26 سال سن دارد. او هدف خود را همکاری و دیدن رونالدو، بازیکن معروف و محبوب فوتبال تیم پرتغال و باشگاه منچستر یونایتد بیان می کند. یکی دیگر از بدل های ایرانی جناب آقای رونالدو، ساسان زمانه می باشد که در سال 1398 به عنوان دروازه بان وارد تیم امید پرسپولیس شده بود.

  2. بدل خارجی رونالدو کیست؟

    یکی از بدل های خارجی رونالدو جناب آقای بیوار عبدالله می باشد که جوانی عراقی است. البته یکی دیگر از بدل های این بازیکن یک فرد ترکی می باشد که با رونالدو دیدار کرده است.

  3. آیا رونالدو بدل دارد؟

    جناب آقای کیریستیانو رونالدو دارای چندین بدل ایرانی و خارجی می باشد که از جمله بدل های ایرانی آن می توان به رضا علیرضایی اشاره کرد.
شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0