بدل مسی ایرانی یا همان رضا پرستش را بیشتر بشناسید

0 دیدگاه

مسی یکی از فوتبالیست های سرشناس و معروف در سراسر جهان است که این روزها همزاد او در ایران مشاهده می شود. بدل مسی یکی از بدل بازیکنان فوتبال نیز توانسته از طریق چهره اش که شباهت زیادی به این فوتبالیست دارد به شهرت و معروفیت زیادی برسد و در کنار آن برای خود یک منبع درآمد خوب نیز به وجود آورده است.

  • همچنین می توانید با بهترین بدلکار ها از طریق این مقاله آشنا شوید. اکثر بدل کارها برای کسب درآمد و شهرت سعی می کنند خود را معرفی کنند.
بدل ایرانی مسی کیست؟

بدل ایرانی مسی کیست؟

رضا پرستش معروف به لیونل مسی ایرانی متولد سال 1371 در تهران است. او مدل، بازیگر و هم چنین بدل لیونل مسی که از 10 بازیکن برتر فوتبال است؛ می باشد. او در حال حاضر دانشجوی رشته شهرسازی است و با توجه به شباهت بی اندازه‌ اش به لیونل مسی ستاره آرژانتینی فوتبال به یکباره زندگیش تغییر کرد و به شهرت زیادی رسید. او این روز ها از شهرت خود در عرصه مدلینگ و بازیگری استفاده می کند و توانسته طرفداران زیادی نیز بدست آورد.

رفتار مسی در برابر بدلش

بعد از این که رضا پرستش به واسطه مسی به شهرت و معروفیت زیادی رسید به اسپانیا رفت تا بتواند از نزدیک به دیدار مسی بپردازد و از این رو رسانه های زیادی تیتر هایی با عنوان دیدار مسی ایرانی با مسی فوتبالیست آرژانتینی منتشر کردند. اما بهتر است که بدانید ورود رضا پرستش به اسپانیا بیشتر مورد توجه اسپانیایی‌ ها قرار گرفت و عکس ها و فیلم های متعددی با او گرفتند. اما مسی خیلی بی تفاوت و عادی از کنار رضا پرستش با خودروی خود رد شد که این موضوع حواشی زیادی را به وجود آورد و خیلی از افراد از رفتار لیونل مسی با رضا پرستش انتقاد کردند و در مقابل خیلی ها از مسی دفاع کردند! با این حال تا مدت ها رسانه ها و کاربران در رابطه با این موضوع صحبت می کردند.

آیا مسی بدل دیگری هم دارد؟

این روز ها رضا پرستش با توجه به شباهت زیادی که با مسی دارد، غوغای زیادی را به پا کرده است. حال یکی از سوالاتی که برای خیلی از افراد به وجود می آید، این است که آیا مسی علاوه بر رضا پرستش همزاد و بدل دیگری هم دارد؟ در این باره خود رضا پرستش بیان کرده است که تحقیقات زیادی تا به اکنون در رابطه با همزاد ها و بدل های دیگر مسی انجام داده است، اما متوجه شده که این فوتبالیست علاوه بر او هیچ بدل دیگری در سراسر دنیا ندارد و او تنها بدل این فوتبالیست در دنیا به شمار می‌ رود و از این رو دوست دارد تا روزی برسد که بتواند از نزدیک با مسی رو در رو شود و ملاقات کند. هم چنین بیان کرده است که چند بار خواسته است تا به مسی پیام بدهد و یک بار هم به ملاقات او رفته که فایده ای نداشته است. اما از این که می داند مسی یک همزاد دارد، بسیار خوشحال است.

عکس های بدل ایرانی این سلبریتی را در کجا مشاهده کنیم؟

این روز ها رضا پرستش با توجه به شباهت زیادی که با لیونل مسی دارد، به شهرت و معروفیت بسیار زیادی رسیده است. حال خیلی از مردم تمایل دارند تا به مشاهده عکس رضا پرستش و یا عکس رضا پرستش با مسی و تصاویر بدل مسی در کنار مسی بپردازند. در این باره بهتر است که بدانید باتوجه به این که رضا پرستش عکس های بی شماری را تا به اکنون از خود منتشر کرده است، به همین دلیل جستجوی عکس های او کار راحت و آسانی می باشد.

حال اگر شما به موتور جستجو گوگل مراجعه کنید و عبارت مورد نظر خود را مانند عکس بدل مسی در ایران و یا هر عبارت دیگر را جستجو نمایید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس های متعددی از او برای شما نمایش خواهد یافت. هم چنین در گوگل می توانید عکس مسی ایرانی در استقلال و یا حتی عکس بدل مسی و رونالدو در ایران و عکس بدل نیمار را نیز جستجو کنید و یا حتی اطلاعاتی در رابطه با بدل مسی و رونالدو را بدست آورید.

ماجرای شهرت رضا پرستش چیست؟

از سال ها قبل پدر رضا پرستش بر روی شباهت او با مسی تاکید می‌ کرده است، اما هر بار او این شباهت را انکار می کرده است. اما بعد از مدتی رضا به پیشنهاد پدرش یک عکس با پیراهن ورزشی آرژانتین و بارسلونا می‌ اندازد و این عکس را برای یکی از سایت های ورزشی می فرستد. او در این باره بیان کرده است زمانی که عکس خود را برای یک سایت ورزشی فرستادم، آن ها قبل از ساعت 10 صبح روز بعد با من تماس گرفتند و گفتند تا هر کاری دارم را عقب بندازم و به آن جا بروم. در آن جا از من عکس و فیلم گرفتند و پخش کردند و بعد از آن مورد توجه خیلی از مردم قرار گرفتم و به شهرت رسیدم.

منتشر شدن عکس های بدل این سلبریتی چه واکنش هایی در پی داشت؟

زمانی که یک سایت ورزشی عکس های بدل مسی را منتشر کرد، عکس‌ های او واکنش‌ های زیادی را در پی داشت و خیلی از افراد علاوه بر مردم ایران در سراسر دنیا به این موضوع واکنش نشان دادند. هم چنین برخی از افراد بیان کردند که نمی توانند باور کنند که این عکس ها متعلق به دو نفر باشد، چرا که شباهت بسیار زیادی بین آن ها وجود دارد.

آدرس پیج اینستاگرام بدل ایرانی مسی را چگونه پیدا کنیم؟

زمانی که رضا بدل مسی به شهرت و معروفیت زیادی رسید، در اینستاگرام برای خود یک صفحه کاربری راه اندازی کرد تا به این گونه بتواند با مخاطبان و فالوورانش در ارتباط باشد و هم چنین به شهرت و معروفیت خود بیفزاید و دنبال کنندگان زیادی را در اینستاگرام به دست آورد. حال این روز ها رضا پرستش اینستاگرام را مرکز فعالیت خود قرار داده است و به صورت روتین و روزمره پست های متعددی از خود را در صفحه اینستاگرامش منتشر می‌ کند.

حال برای پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام او کافیست تا عبارت (rezaparastesh) را در قسمت سرچ اینستاگرام جستجو نمایید تا پیج او برای شما نمایش یابد. از آن جایی که او در اینستاگرام بیش از یک میلیون فالوور و هم چنین تیک آبی دارد، به همین دلیل پیج او نسبت به پیج های فیک به راحتی قابل تشخیص می باشد.

آیا بدل ایرانی مسی در حرفه بازیگری فعالیت می کند؟

بعد از این که رضا پرستش توانست به شهرت و معروفیت زیادی برسد، فعالیت خود را در صنعت بازیگری نیز آغاز کرد و تا به اکنون در چندین سریال و فیلم هم بازی کرده است. او در این باره بیان کرده است که از کودکی علاقه زیادی به بازیگری داشته است و از این که توانسته در این صنعت فعالیت کند، بسیار خوشحال است.

کلیپ های منتشر شده از بدل مسی را در کجا مشاهده کنیم؟

خیلی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده کلیپ های منتشر شده از بدل مسی یعنی رضا پرستش بپردازند. از این رو سوالی که برای آن ها به وجود می آید، این است که چگونه می‌ تواند این کلیپ ها را مشاهده کنند؟ در این باره بهتر است که بدانید با توجه به تکنولوژی روش‌ های زیادی برای جستجوی و مشاهده کلیپ های رضا پرستش وجود دارد. اما با این حال بهترین و آسان ترین روش این است که شما به شبکه های مجازی وی مانند اینستاگرام و یا یوتیوب مراجعه کنید، چرا که به طور معمول رضا پرستش کلیپ های متعددی از خود را در صفحات مجازی اش برای مخاطبان و طرفدارانش منتشر می‌ کند.

هم چنین علاوه بر شبکه‌ های مجازی او اگر به گوگل مراجعه کنید و عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید، نیز عکس های متعددی از رضا پرستش برای شما نمایش خواهد یافت که می توانید به مشاهده آن ها و یا حتی دانلود این کلیپ ها بپردازید.

واکنش مهران مدیری به بدل مسی چه بوده است؟

در تاریخ 13 دی ماه 1396 در برنامه دورهمی که مهران مدیری کارگردان و مجری آن است در رابطه با بدل مسی صحبت شد و مهران مدیری بدون این که نامی از رضا پرستش بیاورد و در حالت تمسخر از کسی انتقاد کرد که شغلش شبیه بودن به مسی است. او در این باره بیان کرد که شخصی شغلش این است که شبیه مسی باشد، یعنی اینجوری نیست که به او بگویی شبیه مسی هستی و او خوشحال شود، خیر شغل او شبیه بودن به مسی است! او آخر شب کشو را می کشد بیرون و دخلش را می شمارد! و بعد از آن می گوید آخ امشب داغونم باید زودتر بخوابم، چرا که از شیش و نیم صبح شبیه مسی بودم!

سوالات متداول

  1. بدل مسی کیست؟

    رضا پرستش متولد سال 1371 در تهران است، او بدل لیونل مسی است و در حال حاضر مدل و بازیگر است و دانشجوی رشته شهرسازی می باشد.

  2. چگونه می توان به مشاهده عکس های بدل مسی پرداخت؟

    برای مشاهده تصاویر بدل ایرانی مسی کافیست تا به موتور جستجو گوگل مراجعه کنید و عبارت مورد نظر خود را جستجو نمایید تا با نتایج دلخواه رو به رو شوید.

  3. آیا بدل مسی در اینستاگرام فعالیت می کند؟

    او در اینستاگرام فعالیت گسترده ای انجام می دهد و این روز ها توانسته بیش از یک میلیون فالوور در این شبکه به دست آورد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0