سلبریتی های توییتر ایرانی و خارجی که اکانت های فعال دارند

0 دیدگاه

در دنیای امروزی رسانه های اجتماعی خبری بسیار معروف شده اند. معمولا افراد برای خواندن آخرین اخبار و یا دانستن اطلاعات مربوط به کل دنیا به آن ها مراجعه می کنند. یکی از معروف ترین این رسانه ها توییتر است و افرادی نیز به عنوان سلبریتی های توییتر در آن فعالیت می کنند که دنبال کننده های بسیار زیادی دارند؛ این سلبریتی های پس از سلبریتی های اینستاگرام پرطرفدار ترین ها در شبکه اجتمایی به حساب می آیند. در این متن قصد داریم به این افراد بپردازیم پس با ما همراه باشید.

محتوا پنهان
معروف ترین سلبریتی های توییتر کدامند؟

معروف ترین سلبریتی های توییتر کدامند؟

همان طور که گفتیم تعدادی از افراد فعال در توییتر هستند که بیشترین تعداد دنبال کننده را دارند گاهی این افراد در دنیای واقعی نیز معروف هستند ‌و به‌ همین خاطر افراد زیادی در توییتر به صحبت های آن ها توجه می کنند. در زیر می خواهیم تعدادی از این افراد را بررسی کنیم.

ایلان ماسک

ایلان ماسک ثروتمند ترین فرد دنیا و صاحب کمپانی تسلا و سازمان فضایی اسپیس ایکس است. این فرد به دلیل شهرت بالا در دنیای واقعی و تولید خودرو های برقی بیشتر از ۶۳/۵ میلیون دنبال کننده در توییتر دارد. ایلان ماسک در این فضا بسیار فعال است.

سلنا گومز

سلنا گومز خواننده بسیار معروف آمریکایی نیز در توییتر فعالیت بسیار زیاد دارد و یکی از سلبریتی های توییتر محسوب می شود. حساب او در این شبکه اجتماعی خبری بیش از ۶۲/۵ میلیون دنبال کننده دارد که روز به روز نیز زیاد تر می شود.

جاستین تیمبرلیک

جاستین یکی از خوانندگان و مشهورترین بازیگران هالیوود است. این شخص شهرت بسیار زیادی در دنیای هنر دارد. هم چنین حساب او در توییتر بیشتر از ۶۳/۳ میلیون دنبال کننده دارد. این فرد نیز جز سلبریتی های بسیار مشهور در توییتر محسوب می شود.

خبر فوری سی ان ان

سی ان ان یکی از شبکه های بزرگ خبررسانی در آمریکا است که شهرت جهانی نیز دارد. حساب خبر فوری این کانال در توییتر بیش از ۶۱/۵ میلیون دنبال کننده دارد که معمولا همه افرادی هستند که علاقه دارند از خبرها را به سریع ترین شکل ممکن آگاه باشند.

بیل گیتس

بیا گیتس مالک کمپانی مایکروسافت و یکی از ثروتمند ترین افراد جهان است. این فرد بیش از ۵۶ میلیون دنبال کننده در توییتر دارد. معمولا افراد برای آگاهی از اخبار جدید مایکروسافت و ویندوز او را دنبال می کنند. هم چنین او یکی از معروف ترین افراد جهان است.

عکس سلبریتی های توییتر

عکس تمام سلبریتی های توییتر را می توانید از طریق اینترنت تماشا کنید. این افراد بسیار معروف هستند و تقریبا در بیشتر سایت های اینترنتی مربوط به سلبریتی ها درباره آن ها صحبت شده است. برای دسترسی به عکس های آن ها باید نامشان را در قسمت تصاویر موتور جستجوی گوگل وارد کنید. در نتایج می توانید تمام عکس های آن ها را مشاهده کنید. هم چنین از طریق کانال های تلگرامی نیز می توانید به عکس های آن ها دسترسی داشته باشید.

آدرس اکانت سلبریتی های توییتر چیست؟

برای دسترسی به اکانت سلبریتی های معروف باید آدرس این اکانت را در توییتر وارد کنیم. آدرس اکانت این افراد بدین شرح است: ایلان ماسک elonmusk, سلنا گومز selenagez, جاستین تیمبرلیک jtimberlake, خبر فوری سی ان ان cnnbrk، بیل گیتس BillGates.

پیج اینستاگرام سلبریتی های توییتر چیست؟

تقریبا تمام سلبریتی های توییتر در اینستاگرام نیز فعال هستند و دنبال کنندگان زیادی دارند. این افراد برای تعامل بیشتر با مخاطبان و اشتراک گذاری عکس های خود در این اپلیکیشن عضو می شوند. به طور مثال آدر اینستاگرام سلنا گومز selenagomez است که بیش از ۲۹۸ میلیون فالوور دارد که تعداد بسیار زیادی است. اما ایلان ماسک با آدرس elonmuskk در اینستاگرام بیشتر از ۲ میلیون دنبال کننده دارد که این نشان دهنده این است که کاربران معمولا اکانت توییتر او‌ را ترجیح می دهند و او در اینستاگرام فعالیت کمی دارد. افراد دیگر را نیز می توان با جستجوی نام آن ها در اینستاگرام پیدا کرد.

بیشترین فالوور های سلبریتی های توییتر چقدر است؟

همان طور که در بالا بیان کردیم ایلان ماسک ثروتمندترین فرد دنیا با بیش از ۶۳/۵ میلیوم دنبال کننده بیشترین تعداد را دارا است. این فرد شهرت جهانی بسیار زیادی دارد و معمولا نیز اخبار مهمی را درباره کمپانی خود در توییتر به اشتراک می گذارد که این اخبار گاهی اوقات برای تمام مردم دنیا نیز مهم است. بخاطر تاثیر گذاری بالا این فرد بیشترین تعداد فالوور را دارد. بعد از او جاستین تیمبرلیک و سلنا گومز دو خواننده محبوب نسل جوان بیشترین تعداد و نزدیک ترین عدد را به ایلان ماسک دارند.

درآمد سلبریتی های توییتر چقدر است؟

از میزان دقیق درآمد این افراد اطلاعاتی در دسترس نیست اما آن ها به دلیل مشهور بودن زیاد درآمد بالایی دارند. اولین آن ها همان طور که گفتیم ثروتمند ترین فرد جهان است. باقی افراد مانند خوانندگان نیز درآمد بسیار زیادی از فروش آهنگ ها و برگزاری کنسرت ها دارند. حتی نام بیل گیتس نیز در این میان دیده می شود که این فرد نیز چندی پیش در رتبه دوم پولدارترین فرد دنیا قرار داشته است.

سلبریتی های توییتر چه حاشیه هایی داشته اند؟

این سلبریتی ها به دلیل شهرت زیاد حواشی بسیار نیز داشته اند. به عنوان مثال معمولا روابط ایلان ماسک با زنان معروف مانند امبر هرد حاشیه ساز می شود و یا این که بیماری سلنا گومز و چاق شدن او جنجال های بسیاری را برانگیخته بود و تقریبا همه طرفداران او و سایت های خبری درباره ای موضوع صحبت می کردند.

سلبریتی های ایرانی توییتر چه افرادی هستند؟

توییتر افراد معروف ایرانی نیز همیشه مورد توجه مردم بوده است. در بین این افراد هم سلبریتی های بازیگر دیده می شود و هم افراد سیاسی کشور. کانال های خبری ایرانی نیز در توییتر فارسی بیشترین تعداد دنبال کننده را دارند که در زیر به آن ها می پردازیم.

ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی از بازیگران با استعداد و بسیار معروف ایرانی است. این فرد در توییتر نیز معروف است و افراد بسیاری او را دنبال می کنند. آدرس حساب او در توییتر t_alidoosti است و بیش از ۲۴۶ هزار نفر دنبال کننده دارد.

محمد جواد ظریف

محمد جواد ظریف وزیر اسبق امور خارجه ایران است. این فرد در دوره های قبلی ریاست جمهوری نقش تاثیر گذاری در سیاست های خارجی ایران داشته است. آدر حساب او JZarif است که بیش از ۱/۶ میلیون دنبال کننده دارد. حساب او تیک اعتبار نیز دریافت کرده است.

سیامک انصاری

یکی دیگر از بازیگران و کارگردان های معروف ایرانی که در توییتر نیز بسیار پر طرفدار است سیامک انصاری است. آدرس حساب او در توییتر siamakansarii است و بیش از ۳۳۳ هزار نفر دنبال کننده دارد. این حساب نیز دارای تیک اعتبار توییتر است.

بی بی سی فارسی

کانال خبری بی بی سی فارسی نیز جز اکانت های پر طرفدار ایرانی در توییتر است. این کانال بیش از ۱/۷ میلیون دنبال کننده دارد و اخبار روز ایران را به اشتراک می گذارد. آدرس این حساب bbcpersian است که تیک اعتبار نیز دارد.

حسن روحانی

رئیس جمهور وقت ایران حسن روحانی نیز یکی از پر طرفدار ترین حساب های ایرانی توییتر را دارد. او بیش از ۱/۱ میلیون دنبال کننده دارد و آدرس حساب او HassanRouhani است.

کدام سلبریتی های ایرانی در توییتر بیشترین فالوور را دارند؟

همان طور که در بالا مشاهده کردیم حساب های بی بی فارسی و محمد جواد ظریف بیشترین تعداد دنبال کننده را در میان حساب های توییتر فارسی دارند. البته در توییتر تعداد لایک ها و یا ریتوییت ها نیز بسیار مهم است. ممکن است بعضی از افراد عادی در توییتر تعداد لایک هایشان از این سلبریتی ها بیشتر شود. چون وقتی توییتی ترند می شود یا در رده اول قرار می گیرد معمولا همه می توانند آن را ببینند و لایک کنند یا درباره آن نظر بدهند.

شغل اصلی سلبریتی های توییتر چیست؟

همان طور که گفتیم سلبریتی های توییتر معمولا افراد مهم و معروف هستند پس شغل این افراد نیز باید به همین صورت باشد. در میان این افراد بازیگر، خواننده، وزیر، رئیس جمهور، مالک بزرگ ترین کمپانی های دنیا و همین طور شخصیت های حقوقی مانند شبکه های خبری یا کانال های مخصوص باشگاه های ورزشی و سرگرمی دیده می شود.

سلبریتی های توییتر اهل کجا هستند؟

سلبریتی های خارجی توییتر معمولا اهل کشور آمریکا هستند. در آمریکا افراد زیادی از توییتر استفاده می کنند پس طبیعتا آن ها نیز دنبال کنندگان زیادی دارند. همین طور این افراد در کل دنیا نیز معروف هستند. در این میان گاهی افراد اروپایی نیز دیده می شوند ولی تعداد آمریکایی ها و چینی های توییتر از همه کشور ها بیشتر است.

سوالات متداول

 1. شاخ های توییتر ایران در کجا زندگی می کنند؟

  معمولا بیشتر این حساب ها در ایران فعالیت دارند. اما کانال های بی بی سی فارسی در انگلیس و یا صدای آمریکا در آمریکا فعالیت دارند. بعضی از شاخ های دیگر نیز که به عنوان مثال به عنوان فعال حقوق بشر فعالیت می کنند در اروپا یا آمریکا سکونت دارند.

 2. افراد مشهور توییتر در چه رده سنی هستند؟

  این افراد معمولا جوان هستند مانند سلنا گومز یا جاستین تیمبرلیک که رده سنی آن ها بین 20 تا 40 است. اما بالاتر از 40 سال تا 60 نیز می توان به بیل گیتس اشاره کرد. ولی معمولا افراد مشهور توییتر جوان هستند.

 3. پرطرفدار ترین افراد در توییتر چرا معروف شدند؟

  همان طور که گفتیم این افراد معمولا در جهان واقعی نیز معروف هستند و به واسطه این شهرت در توییتر نیز معروف شده اند. اما گاهی بعضی از افراد فقط بخاطر فعالیت بالا در توییتر دیده می شوند.

 4. آیا سلبریتی های معروف توییتر از توییتر درآمد کسب می کنند؟

  توییتر مانند یوتیوب به افراد دارای دنبال کننده بالا پولی را پرداخت نمی کند و افراد با تعداد فالوور بالا از طریق تبلیغات یا بازاریابی می توانند از طریق توییتر کسب درآمد داشته باشند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0