سلبریتی های سیگاری که روزی 2 پاکت مصرف می کنند

0 دیدگاه

امروزه همه جهان سیگار کشیدن را منع می کنند چرا که این کار صدمه های فراوانی همچون آسیب رساندن به مری، آسیب سیستم تنفسی و آسیب رساندن به دندان و … می باشد. استفاده مداوم و مکرر از سیگار باعث سرطان‌ هایی همچون سرطان ریه، ذات الریه و … می شود. در این مقاله می خواهیم اطلاعاتی در مورد سلبریتی های ایرانی و خارجی که سیگاری هستند به شما بدهیم، با ما همراه باشید.

محتوا پنهان
سلبریتی های سیگاری هالیوود کدامند؟

سلبریتی های سیگاری هالیوود کدامند؟

سیگار کشیدن امروزه امری معمول در بین سلبریتی های هالیوود (هالیوود کجاست) و افراد مشهور است که به راحتی سیگار می کشند چه در فضای رسانه و چه در فضای شخصی. امروز تصمیم داریم چند تن از سلبریتی های سیگاری را خدمت شما معرفی کنیم.

داکوتا جانسون

داکوتا جانسون، هنرپیشه و مدل بسیار معروف آمریکایی می باشد که در ۴ اکتبر سال ۱۹۸۹ میلادی در شهر آستین تگزاس کشور آمریکا به دنیا آمد، این بازیگر جذاب بسیار خوشتیپ فعالیت هنری خود را از سال ۱۹۹۹ میلادی به صورت حرفه ای شروع کرده است وی در سال ۲۰۱۷ با کریس مارتین وارد رابطه شد و اکنون متاهل می باشد. این بازیگر جذاب در برنامه ها و فیلم های زیاد هالیوودی نقش داشته است. خانم جانسون در فیلم معروف پنجاه طیف خاکستری در نقش آناستازیا به ایفای نقش پرداخت و این فیلم باعث معروفیت و مشهوریت دو چندان وی در جهان شد در مصاحبه‌ های خود بار ها و بار ها اعلام کرده است که عاشق سیگار کشیدن است و او در روزمره خود سیگار می کشد.

مت دیمون

مت دیمون با نام کامل مت پیج دیمون فیلم نامه نویس، تهیه کننده و بازیگر آمریکایی است که ۵۱ سال سن دارد و در شهر کمبریج ماساچوست آمریکا متولد شده است. مت دیمون هم اکنون در لس آنجلس آمریکا ساکن است؛ این هنرپیشه بسیار خوش تیپ و جذاب که هواداران و طرفداران زیادی دارد و در هالیوود به شدت معروف است با لوسیانا باروسو از سال ۲۰۰۵ وارد رابطه شد و هم اکنون چهار فرزند دارد. در سال ۲۰۰۷ مجله پیپل آمریکا وی را به عنوان جذاب ترین بازیگر مرد جهان شناخت. دیمون سال ها پیش به گفته خودش به صورت جدی سیگار را ترک کرده است و تنها هر از چند گاهی سیگار می‌ کشد.

سیه نا میلر

سیه نا میلر یک طراح مد و بازیگر و مدل بریتانیایی است که متولد آمریکا است، اولین فعالیت بازیگری وی با فیلم کنزینگون جنوبی بود که در سال ۲۰۰۱ منتشر شد. این بازیگر و مدل جذاب در ۲۸ دسامبر ۱۹۸۱ متولد شده است، او در مصاحبه ای که در سال ۲۰۱۷ انجام داده، گفته است: (من دیگر سیگاری نیستم، اما قطعا بخشی از من است). به نظر می رسد این بازیگر عاشق سیگار بوده است اما سیگار را ترک کرده است. او سال ۲۰۱۸، ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ در فیلم هایی به ترتیب زن آمریکایی، ۲۱ پل و سرگردان تاریکی نقش ایفا کرده است.

کیتی پری

کیتی پری با نام کامل کاترین الیزابت هادسن، زاده ۲۵ اکتبر ۱۹۸۴ خواننده و ترانه نویس و داور تلویزیونی آمریکایی می‌ باشد. این خواننده در کالیفرنیا متولد شده است و با اورلاندو بلوم در سال ۲۰۱۸ ازدواج کرده است و هم اکنون یک فرزند دارند. وی سیگار را ترک کرده و از ۹ سال پیش تاکنون سیگار نکشیده است.

زین ملک

زین‌ مالیک با نام اصلی و کامل زین جواد مالک در سال ۱۹۹۲ متولد شده است. او از خوانندگان زیبا و بسیار جذاب و پر طرفدار آمریکایی می باشد که به دلیل خوش صدایی به محبوبیت و شهرت رسیده است. آلبوم ذهن من اولین آلبوم زین‌ مالک این است که در سال ۲۰۱۶ منتشر کرد، او در سال ۲۰۱۸ دومین آلبوم خود را به اشتراک گذاشت؛ این خواننده در سال های گذشته سیگار می کشید و فیلم ها و عکس هایی از سیگار کشیدن خود در فضای مجازی به اشتراک گذاشت مالک سیگاری است و علاقه زیادی به سیگار کشیدن دارد به طوری که نمی تواند آن را ترک کند.

سلبریتی های سیگاری ایرانی کدامند؟

سیگار کشیدن ربطی به کشور و منطقه ندارد. امروزه سلبریتی های ایرانی بی شماری را می توان دید که سیگار می کشند. ما نیز تصمیم داریم چند تن از سلبریتی های ایرانی که سیگار می کشند را خدمت شما معرفی کنیم.

مهران غفوریان

مهران غفوریان متولد ۳ شهریور سال ۱۳۵۳ در تهران می باشد و لیسانس نقاشی دارد. او هنرپیشه و کارگردان سینمای ایران است، مهران غفوریان فیلم های طنز زیادی در سینمای ایران کار کرده است و در برنامه های مختلف به عنوان کمدی نیز حضور داشته است. بازیگری خود را از سال ۱۳۸۲ شروع کرده است آقای غفوریان متاهل است و یک دختر زیبا به نام هانا دارد. این بازیگر به دلایل مشکلات قلبی مدتی در بیمارستان بستری بود او در گذشته سیگاری بوده است اما امروزه به دلیل بیماری های قلبی و ریه سیگار را ترک کرده است، و دیگر سیگار نمی کشد.

هومن برق نورد

هومن برق نورد زاده ۵ دی ۱۳۴۵ در تهران، دیپلم رشته برق دارد و در تئاتر فعالیت خود را آغاز کرده است. او از بازیگران مشهور سینمای ایران است با سریال اشک ها و لبخند ها در سال ۱۳۸۷ به شهرت رسید و سریال طنز زیادی مانند پادری و دزد و پلیس بازی کرده است. این بازیگر سیگاری می باشد.

مهران مدیری

مهران مدیری مجری، کارگردان، هنرپیشه و فیلم ساز بسیار ماهر و حرفه ای در عرصه سینمای ایران است. مهران‌ مدیری ۵۴ ساله، هواداران و طرفداران زیادی در بین مردم ایران دارد و به دلیل فیلم‌ ها و برنامه‌ های موفقی که داشته مورد حمایت مردم می باشد. مهران مدیری ۹ بار برنده جایزه حافظ شده و تاکنون جوایز زیادی دریافت کرده است، او در چند سال گذشته با ساخت برنامه ها و فیلم های بسیار معروف و موفقی هم چون برنامه دورهمی و فیلم‌ های در حاشیه، ویلای من، دراکولا و دیگر فیلم ها توانسته در بین مردم به محبوبیت و شهرت بیشتری برسد. آقای مدیری سیگاری است و چندین بار در مقابل دوربین خبرنگاران و عموم مردم سیگار دست داشته است.

نسرین مقانلو

خانم مقانلو بازیگر سینمای ایران می باشد که تا کنون فیلم‌ های زیادی بازی کرده است. در فضای مجازی عکس‌ ها و فیلم‌ هایی مبنی بر سیگاری بودن این بازیگر وجود دارد.

شبنم مقدمی

شبنم مقدمی بازیگر ایرانی ۴۹ ساله متولد تهران است که سال ۱۳۷۶ تا کنون و فعالیت های هنری زیادی داشته است؛ علیرضا آرا همسر وی می باشد و از سال ۱۳۸۴ ازدواج کرده اند. عکس هایی در گوگل و فضای مجازی از سیگاری بودن این بازیگر منتشر شده است.

سلبریتی های سیگاری هالیوود چه حاشیه هایی داشته اند؟

بازیگران سیگاری هالیوود همواره حاشیه هایی داشتند که در فضای مجازی منتشر می‌ شود، بازیگران هالیوودی مانند دی کاپریو سیگار می کشد و حواشی هم چون دوست دختران کم سن و سال او باعث حواشی این بازیگر در بین مردم شده است. رابطه زین مالک با جی جی حدید نیز یکی از حواشی های منتشر شده از این خواننده سیگاری می باشد.

سلبریتی های سیگاری ایرانی چه حواشی ای داشته اند؟

حواشی در بین سلبریتی‌ های ایرانی بسیار فراوان است، حواشی های مختلفی در بین بازیگران زن که سیگار می‌ کشند مانند سحر قریشی و سحر ذکریا می توان نام برد. قریشی که در یکی از مصاحبه ها خود را حاشیه دار ترین بازیگر زن ایران دانست و معتقد بود حواشی زیادی برای او منتشر می‌ شود. جدید ترین حاشیه ساخته شده سحر قریشی رابطه این بازیگر سیگاری با امیر تتلو در ترکیه می باشد که کذب و یا واقعی بودن آن مشخص نشده است. سحر زکریا نیز از بازیگران زن سیگاری پرحاشیه هست که هر از چند گاهی لایو هایی مبنی بر اعتراض به بازیگران و جامعه به اشتراک می گذارد.

عکس سلبریتی های سیگاری هالیوود

در هالیوود سلبریتی های زیادی هستند که با انتشار عکس و فیلم های سیگار خود این قضیه را تایید می کنند. بار ها عکس‌ های مختلفی از بازیگران هالیوود می‌ بینیم که سیگاری بودن آن ها را به وضوح نمایان کرده است.

عکس سلبریتی های سیگاری ایرانی

بازیگران و هنرمندان ایرانی در خیلی از مواقع عکس هایی در فضای شخصی خود پخش می‌ کنند، عکس‌ هایی نیز توسط خبرنگاران و مردم عادی از این هنرمندان و افراد معروف گرفته می شود و در فضای مجازی منتشر خواهند شد. یکی از فیلم های منتشر شده توسط مردم که سال ها پیش در فضای مجازی دست به دست شد و از حواشی این بازیگران نیز به حساب می آید، سیگار کشیدن قریشی در یکی از خیابان های شهر تهران بود.

پیج اینستاگرام سلبریتی های سیگاری ایرانی چیست؟

اینستاگرام از گسترده ترین شبکه های اجتماعی می باشد که خیلی از مردم و افراد معروف در این برنامه فعالیت دارند، اکثر سلبریتی های ایرانی نیز از این قاعده مستثنا نیستند و اکثرا صفحه اینستاگرامی دارند.

پیج اینستاگرام سلبریتی های سیگاری هالیوود چیست؟

بازیگران هالیوودی در خیلی از مواقع از اینستاگرام خود برای به اشتراک گذاشتن زندگی شخصی خود استفاده می کنند. پیج های اینستاگرامی سلبریتی های معروف برای هواداران و مردم باز هستند و شما می توانید با سرچ کردن آدرس پیج سلبریتی مورد علاقه تان از صفحه اینستاگرامی آن ها دیدن کنید.

درآمد سلبریتی های سیگاری ایرانی چقدر است؟

سلبریتی های ایرانی از طریق حرفه‌ و استعداد هایی که دارند، همیشه در حال درآمد زایی هستند؛ امروزه بازیگران ایرانی علاوه بر شغل مربوط به سینما دارای شغل های دیگری نیز می باشند. بسیاری از این افراد با افتتاح کردن یک برند به نام خود یا یک رستوران غذایی توانستند درآمد خود را دو چندان کنند.

درآمد سلبریتی های سیگاری هالیوود چقدر است؟

این سلبریتی ها درآمد های خود را از حرفه ها و کار های مختلف به دست می آورند، برای مثال دی کاپریو و جانستون جزو بازیگران معروف هالیوود هستند که در بین مردم هواداران زیادی دارند. این افراد همه ساله از طریق بازی در فیلم ها و سریال های مختلف هالیوودی به درآمد بالایی می رسند. زین مالیک و جی جی حدید که طبق شواهد هر دو سیگاری هستند، درآمد خود را به ترتیب از طریق کنسرت ها و دنیای مد به دست می آورند.

معروف ترین فیلم های سلبریتی های سیگاری ایرانی کدامند؟

سلبریتی های سیگاری ایرانی در فیلم ها و برنامه های زیاد و معروفی نقش داشته اند به طور مثال مهران مدیری مجری و بازیگر سرشناس در فیلم ها و برنامه های فراوانی مانند دورهمی، در حاشیه، خاتون، دراکولا نقش برجسته ای داشته است. هومن برق نورد در جدید ترین کار خود حضور در برنامه جوکر با کارگردانی احسان علیخانی، روبروی دوربین ها قرار گرفت.

معروف ترین فیلم های سلبریتی های سیگاری هالیوود کدامند؟

معروف ترین سلبریتی های سیگاری هالیوودی هر ساله با نقش‌ آفرینی در سریال ها و فیلم های پر طرفدار هالیوودی در مقابل دوربین‌ ها قرار می گیرند لئوناردو دی کاپریو جز بهترین بازیگران جهان در دنیا سینما می باشد، همه ساله فیلم های زیادی بازی کرده و به محبوبیت خود دامن داده است. نمونه فیلم های بسیار معروف لئوناردو دی کاپریو که جوایز و افتخارات زیادی داشته است و در بین مردم جهان معروف و مشهور است، کشتی تایتانیک و گرگ های وال استریت است. لئوناردو در این فیلم ها به خوبی درخشیده و هنر خود را نشان داده است.
فیلم های معروف دیگری هم چون ۵۰ طیف خاکستری با هنرنمایی بازیگر داکوتا جانسون نمونه ای از فیلم پر طرفدار این سلبریتی سیگاری معروف است.

سوالات متداول

 1. چه فیلمی از داکوتا جانسون باعث معروفیت دو چندان او شد؟

  فیلم پنجاه طیف خاکستری از جمله فیلم های معروف می باشد که استعداد داکوتا جانسون نیز در پیشرفت آن تاثیر داشته است.

 2. آیا سحر قریشی سیگاری است؟

  بله، عکس هایی در رابطه با سیگاری بودن خانم قریشی درفضای مجازی پخش شده است.

 3. نام سلبریتی های سیگاری ایرانی چیست؟

  بازیگرانی چون مهران مدیری، هومن برق نورد، نسرین مقانلو و… ازجمله سلبریتی های سیگاری می باشند.

 4. نام سلبریتی های سیگاری هالیوودی چیست؟

  داکوتا جانسون، مت دیمون و… ازجمله سلبریتی های سیگاری هالیوود می باشند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0