کارلو آنچلوتی مربی افسانه ای رئال مادرید و سیگار برگ معروف او

0 دیدگاه

کارلو آنچلوتی یکی از ستاره های فوتبال جهان بوده که در گذشته به عنوان بازیکن در این حرفه و بعدها به عنوان مربی در فوتبال بسیار درخشیده است او در تیم هایی مانند رئال مادرید، آ ث میلان، چلسی، ناپولی و… حضور داشته است. وی را بهترین سرمربی لالیگا می دانند. امروز می خواهیم به بیوگرافی کارلو آنچلوتی،کارلو آنچلوتی رئال، کارلو آنچلوتی اخبار بپردازیم پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

 • البته او در یکی از تیم ها حاشیه هایی به وجود آورد که در نهایت باعث اخراج او شد. می توانید اخراج مربی های فوتبال را دنبال کنید تا از تمام قضیه با خبر شوید.
کارلو آنچلوتی کیست؟

کارلو آنچلوتی کیست؟

او در 10 ژوئن سال 1952 در ایتالیا به دنیا آمد. وی در قبل بازیکن فوتبال بوده و هم اکنون یکی از سرمربی های برتر جهان می باشد. همچنین باید بگوییم او هم اکنون سر مربی تیم رئال مادرید در لالیگا را عهده دار است. کارلو یکی از سه مربی است که در تاریخ فوتبال موفق شده سه بار لیک قهرمانان اروپا را به دست آورد. این مربی در سال 2014 بعد از 12 سال موفق شد تیم رئال مادرید را به دهمین قهرمانی اروپا برساند. وی فوتبال را در تیم پارما در 17 سالگی آغاز کرده و در سال 1979 به آ اس رم ملحق شد که با این تیم توانست 4 بار برنده جام حذفی و یک بار قهرمان لیگ ایتالیا شود و در آنجا بود که ملی پوش شده و یک بازیکن ثابت شد. در سال های 1984 تا 1987 کاپیتانی این تیم را بر عهده داشته و از آن سال تا سال 1992 برای تیم میلان بازی کرد و در این باشگاه نیز دستاورد های زیادی را از آن خود و باشگاهش کرد.

عکس های کارلو آنچلوتی را در کجا مشاهده کنیم؟

شما می توانید برای مشاهده عکس های این ستاره فوتبال و زندگینامه و دانلود کتاب‌های کارلو آنچلوتی به پیج اینستاگرامی و همچنین سایت های معتبر مراجعه کنید.

پیج اینستاگرام کارلو آنچلوتی چیست؟

پیج اینستاگرامی کارلو مربی رئال مادرید به آدرس mrancelotti در دسترس می باشد.

کارلو آنچلوتی سابقه مربیگری چه تیم هایی را داشته است؟

او پس از بازی به عنوان بازیکن تصمیم گرفت مربی گری تیم های مختلف را بر عهده بگیرد. وی پس از سال ها تمرین و دستیار مربی بودن سر انجان توانست در سال 1995 با تیم رجینا قراردادی به عنوان سر مربی ببندد که در همان سال اول حضورش در این تیم توانست آن را راهی سری آ کند. از دیگر تیم هایی که او سر مربی آن ها بوده است می توان موارد زیر را نام برد.

آ ث میلان

او در 5 نوامبر سال 2001 زمانی که این تیم گرفتار بحرانی شدید بود سر مربی گری آن را بر عهده گرفت و در آن سال توانست این تیم را نیمه نهایی جام یوفا برساند. این تیم در سال 2002 در فینال لیگ قهرمانان اروپا در مقابل یوونتوس توانست 3 بر 2 برنده شود و چند روز بعد از آن جام حذفی ایتالیا را به دست آورد. تیم آ ث میلان در فصل 2003 – 2004 ستاره فوتبال برزیل (کاکا) با این تیم قرارداد امضا کرده و به آن پیوست. پس از آن زمان بود که آنچلوتی با این بازیکن توانست در آن سال تیمش را به سوی اسکودتو و قهرمانی سوپر جام اروپا هدایت کند. وی در سال 2007 قراردادش با میلان تا سال 2010 تمدید کرد و در آن زمانی که کارلو آنچلوتی در ابن تیم حضور داشت به عنوان دوره طلایی یاد می شود.

چلسی

در سال 2009 بود که مالک این باشگاه توانست آنچلوتی را برای حضور در این تیم متقاعد کند. او در اولین فصل حضور در این باشگاه توانست تیم های منچستر یونایتد، لیورپول و آرسنال را شکست داده و ایت تیم را به قهرمانی در لیگ برتر انگلیس برساند.

رئال مادرید

سر انجام پس از کلی کش مکش های فراوان رئال مادرید با پرداخت 5 میلیون یورو این مربی را جذب کرد. وی در سال اول حضورش در این تیم لیگ قهرمانان اروپا و کوپا دل ری را به دست آورد وی همچنین پس از 25 سال موفق شد در یک فصل دو جام را برای رئال مادرید کسب کند. با قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان اروپا کارلو به تنها مربی که سه بار صاحب قهرمانی در لیگ شده تبدیل شد. این مربی همچنین در دومین سال حضورش در این تیم با پیروزی در مقابل لیورپول و بارسلونا توانست در میان طرفداران تیم رئال مادرید به محبوبیت بی نظیری برسد. این ستاره یک فوتبال در میان تاریخ رئال مادرید و فوتبال اسپانیا رتبه یک را به نام خود ثبت کرده است. به انتخاب کاربران در سایت روزنامه اسپانیایی مارکا در سال 2014 آنچلوتی به عنوان بهترین مربی در لالیگا انتخاب شد.

کارلو آنچلوتی در چه تیم هایی به عنوان بازیکن حضور داشته است؟

در ادامه به تیم هایی که کارلو به عنوان بازیکن در آن ها حضور داشته است خواهیم پرداخت.

باشگاه رم: او در این باشگاه توانست سری آ و همچنین کوپا ایتالیا را در سال های 1979 – 1980، 1980 – 1981، 1983 – 1984، 1985 – 1986 را به دست آورد.

باشگاه آ ث میلان: وی در زمان حضور در این تیم به عنوان بازیکن توانست سری آ، سوپر جام فوتبال ایتالیا، لیگ قهرمانان اروپا، سوپر جام اروپا و جام بین قاره ای را کسب کند.

کارلو آنچلوتی تا کنون چه افتخاراتی را به عنوان مربی کسب کرده است؟

در زیر به افتخاراتی که کارلو آنچلوتی در دوران مربی گری خود در باشگاه های مختلف کسب کرده است می پردازیم.

یوونتوس: جام اینترتوتو

آ ث میلان: سری آ در سال 2003، کوپا ایتالیا در سال 2003، سوپر جام ایتالیا در سال 2004، لیگ قهرمانان اروپا در سال های 2002 – 2003 و 2006 – 2007، نایب قهرمان در سال 2005، سوپر جام اروپا در سال 2003 و 2007، جام باشگاه های جهان در سال 2007.

چلسی: لیگ برتر انگلستان در سال های 2009 – 2010، جام حذفی فوتبال انگلستان در سال های 2009 – 2010، سوپر جام انگلستان در سال 2009.

پاری سن ژرمن: لیگ 1 سال های 2012 – 2013.

رئال مادرید: سوپر جام فوتبال اسپانیا در سال 2021، جام حذفی اسپانیا در سال های 2013 – 2014، لیگ قهرمانان اروپا در سال های 2013 – 2014، سوپر جام اروپا در سال 2014، جام باشگاه های جهان در سال 2014.

بایرن مونیخ: بوندس لیگا در سال های 2016 – 2017، سوپر جام فوتبال آلمان در سال های 2016 – 2017.

کارلو آنچلوتی از چه سالی وارد دنیای مربیگری شد؟

او در سال 1995 برای اولین بار با تیم رجینا قراردادی بست که به عنوان مربی در این تیم حضور پیدا کند و توانست در همان سال اول حضورش این تیم را راهی سری آ کند.

کارلو آنچلوتی اکنون مربی چه تیمی است؟

وی هم اکنون مربی رئال مادرید در لالیگا می باشد.

درآمد هر فصل کارلو آنچلوتی چقدر است؟

او از اورتون به طور سالانه 8 میلیون یورو حقوق می گرفت و از دومین دوره حضورش در رئال مادرید به ازای هر فصل 6 میلیون یورو می گیرد.

کارلو آنچلوتی چه حاشیه هایی داشته است؟

او شخصیتی آرام و به دور از حاشیه داشته و همین ها باعث شده کمتر کسی از زندگی شخصی او خبر داشته باشد. یکی از حاشیه های به وجود آمده برای او این بود که خیلی از افراد سوال می پرسیدند که چرا ابروی راست او از ابروی چپش پایین تر می باشد که او در پاسخ به آن گفت در نوجوانی به دلیل تصادف با موتور ابرو اش به این شکل درآمده است.

سوالات متداول

 1. آیا کارلو آنچلوتی در تیم اورتون حضور داشته است؟

  بله وی مربی گری این تیم را با قراردادی 4.5 ساله در دست گرفت. اورتون فصل دوم را طوفانی شروع کرده و توانست 7 برد پیاپی بدست آورند. این تیم را در سال 2020 در رتبه 4 لیگ به پایان رساند. در وسط فصل دوم بود که تیم اوروتون با آنچلوتی به مشکل خوردند هر چند که توانستند در مقابل لیورپول برنده شوند.

 2. این ستاره فوتبال در تیم بایرن مونیخ نیز به عنوان مربی بوده است؟

  باید بگوییم بله آنچلوتی در سال 2016 – 2017 در این تیم حضوری قدرتمندانه داشته ولی در بازی های بعدی به مشکل خورد و شاهد حذف شدن این تیم بود ولی قبل از شروع این فصل توانست سوپر کاپ آلمان و بوندسلیگا را به دست آورد. وی در سال 2017 پس از باخت سه بر صفر مقابل پاری سن ژرمن از تیم بایرن مونیخ اخراج شد.

 3. وی پس از بیرون آمدن از تیم چلسی به کدام تیم پیوست؟

  این مربی سر شناس پس از 6 ماه در خانه ماندن با پیشنهاد باشگاه پاری سن ژرمن رو به رو شد. وی در تابستان ستارگان فوتبال زیادی را به این تیم آورده و تیمی فوق العاده را تشکیل داد و قهرمانی لیگ فرانسه را پس از 19 سال از آن این تیم کرد. این باشگاه سر انجام با پیشنهادی با مبلغ گزاف از طرف تیم رئال مادرید کارلو آنچلوتی را از دست دادند.

 4. این ستاره فوتبال در چه تیم های دیگری به عنوان مربی حضور داشته است؟

  یکی دیگر از تیم هایی که کارلو در آن حضور پیدا کرد تیم ناپولی بود. او در سال 2018 به این تیم پیوست و توانست در بازی آخر خود 4 بر 0 تیم خنک را در لیگ قهرمانان اروپا شکست دهد و در آن زمان بود که پس از نشستی با سران این تیم از هدایت آن برکنار شده و جای خود را به جنارو گتوزو داد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0