بیوگرافی بورجو بیریجیک (burcu biricik) + عکس های جدید او

0 دیدگاه

شاید شما هم راجب مسابقات و مراسمات انتخاب بهترین دختر یا شایسته ترین دختر چیز هایی شنیده باشید. این مسابقات طی چندین مرحله صورت می گیرد که برخی کشور ها از این مسابقات پیروی می کنند و دخترانی زیادی در آن شرکت می کنند تا شایسته ترین دختر سال شناخته شوند.

بورجو بیریجیک (burcu biricik) یکی از هنرمندان کشور ترکیه است که در سال 2006 برنده دختر شایسته ترکیه و زیبا ترین دختر ترکیه شناخته شد. در این مقاله به معرفی بورجو بیریجیک می پردازیم.

  • مقاله ای درباره سلن سویدر یکی دیگر از دختران شایسته ترکیه نیز برای شما آماده کرده ایم.
بورجو بیریجیک کیست؟

بورجو بیریجیک کیست؟

راجب بیوگرافی بورجو بیریجیک که از  مدل های زن خارجی نیز می باشد؛ باید بگوییم که او در 4 مه سال 1989 در شهر المالی واقع در کشور ترکیه به دنیا آمد. ظاهرا در خانواده ای 4 نفره به دنیا آمده است که نام پدر او به درستی مشخص نیست و نام مادرش موبرا سیرچجه و برادرش بیکر بیریجیک نام دارند. او بازیگر سینما و تلویزیون و مدلینگ ترک می باشد که طرفداران زیادی دارد. به عقیده برخی او زیباترین دختر ترک می باشد و زیبایی منحصر به فردی دارد. بورجو بیریجیک را بیشتر با سریال معروف ترانه زندگی به یاد می آوردند که بخاطر ایفای نقش در این سریال جایزه های زیادی را برنده شده است. همچین در سریال های پر بیننده دیگری چون کلاغ سیاه، کوزگون، دختر پشت پنجره، ایفای نقش کرده و در سال 2019 جایزه بهترین بازیگر زن سریال درام به او تعلق گرفت.

او حرفه بازیگری را از سال 2007 به صورت جدی شروع کرد و تا کنون ادامه دارد. آغاز فعالیت او مربوط می شود به زمانی که در دبیرستان تحصیل می کرده است و وقتی در یک جشنواره تئاتر، برنده جایزه می شود آن شوق و شور بازیگری در آن شروع می شود و تصمیم می گیرد حرفه بازیگری را آغاز کند. رشته دانشگاهی بورجو بیریجیک باستان شناسی می باشد اما بعد از فارغ التحصيلی آموزش هایی در عرصه تئاتر و سینما می بیند و در رقابت های بازیگری برنده می شود. این بازیگر مطرح بعد از آن تصمیم می‌ گیرد در چندین نمایش دیگر شرکت کند و تا پای مشهور شدن ادامه دهد. جالب است بدانید وی در سال 2006 برای اولین بار وارد سینما شد و در همین سال و در سن 17 سالگی موفق شد در رقابت های زیباترین و شایسته ترین دختر ترکیه به عنوان نفر اول انتخاب شود.

اولین سریالی که در تلوزیون بازی کرده سریال دهان است که ایفای نقش در سمت منشی را عهده دار بود و این سریال راه گشایی برای ادامه دادن در عرصه بازیگری او به حساب می آید. او بعد از این فیلم در فیلم های زیادی چون برادران دشمن، گربه از دست رفته، اتاق ایمان، و سریال مرا اینگونه دوست داشته باش ایفای نقش کرد. بورجو بیریجیک در سال 2014 و 2015 در دو سریال معروف ترکیه بازیگری کرد که بسیار بر معروفیت او افزود. فیلم کمدی معروف برای من داستان نباف و سریال شرافت سریال های معروف زمان خود بودند که بورجو بیریجیک در آنها نقش آفرینی کرد.

جالب است بدانید بورجو بیریجیک در فضای مجازی فعالیت پررنگی دارد و علاوه بر اینستاگرام در توئیتر و فیسبوک فعالیت دارد، و همچنین فعالیت های بازیگری و عکس و فیلم های مربوط به فیلم هایی که در آنها نقش آفرینی کرده است را به اشتراک می گذارد. از دیگر فعالیت ها و علایق او باید بگوییم که مسافرت رفتن و آشپزی کردن از امور مورد علاقه او محسوب می شوند.

شغل Burcu Biricik چیست؟

همانطور که پیشتر اشاره شد بورجو بیریجیک محبوب ترین بازیگر ترکیه و هنرمند تلوزیون و سینمای ترکیه است که طرفداران زیادی دارد و در چندین فیلم مهم ترکیه هم نقش آفرینی کرده است. علاوه بر این وی در عرصه مدلینگ هم فعالیت هایی داشته است و از عکس و فیلم های او بر می آید که با چندین برند کار کند. این بازیگر از زیبا ترین بازیگران ترکی به شمار می رود که بسیار موفق است. با توجه به اینکه همسر او در زمینه تبلیغات هم فعالیت هایی دارد، بورجو هم در همین زمینه فعالیت هایی داشته و دارد و بعد از معروفیت می توان گفت بر روی این موضوع هم تمرکزی داشته است.

بورجو بیریجیک چه سالی به عنوان دختر شایسته انتخاب شد؟

بورجو بیریجیک از زیباترین زن های جهان است که تنها 17 سال داشت به عنوان زیباترین دختر ترکیه در سال 2006 انتخاب شد. دختر شایسته ترکیه در همین سال در رقابت های مسابقات زیبایی آنتالیا شرکت کرد و نفر اول انتخاب شد و به عنوان دختر شایسته ترکیه شناخته شد. او در همین سن کم به عنوان ملکه زیبای مدیترانه انتخاب شد و این موضوع نقش مهمی در معروفیت وی داشت.

عکس های Burcu Biricik را در کجا مشاهده کنیم؟

خوشبختانه در دسترس قرار گرفتن اینترنت بسیاری از کارهای روزانه انسان را چندین گام جلو انداخته است و ما در هر زمان و مکانی می توانیم به راحتی به هر آنچه می خواهیم دست پیدا کنیم. عکس های بورجو بیریجیک را می توانید با جستجو کردن در اینترنت و در سایت های مختلف خارجی مشاهده کنید. علاوه بر این شما می توانید با جستجو کردن نام این مدل و بازیگر ترکی را در اپلیکیشن اینستاگرام، عکس و فیلم های او را در صفحه شخصی او مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بورجو بیریجیک چیست؟

با اینکه برخی فضاهای اجتماعی را مخرب و زننده می دانند اما برخی معتقدند که این فضاها به معروفیت و بیشتر دیده شدن کمک بسزایی می کند. بورجو بیریجیک در فضاهای اجتماعی فعالیت زیادی دارد و عکس و فیلم های زیادی را از خود و حرفه و کارش و همسرش به اشتراک می گذارد. بورجو بیریجیک هم مانند بسیاری دیگر از سلبریتی ها دارای صفحه شخصی در اپلیکیشن اجتماعی اینستاگرام می باشد، و آدرس پیج او «burcubiricik » است که با جستجو کردن نام او می توانید صفحه شخصی او را پیدا کنید.

ناگفته نماند برخی افراد هستند که برای حمایت کردن از او صفحاتی را با نام و نشان او در این فضا تشکیل داده اند که نباید آنها با شخص مورد نظر اشتباه گرفت و همانطور که گفته شد بورجو بیریجیک اینستا شخصی خود را دارد. او بیش از 2 میلیون دنبال کننده دارد.

این دختر شایسته کجا زندگی می کند؟

بورجو بیریجیک، هنرمند ترک هم اکنون در شهر استانبول ترکیه به همراه خانواده خود زندگی می کند. پیش از آن شایعاتی در باب ترک ترکیه این بازیگر به گوش می‌ رسید که ظاهرا خود او در مصاحبه ای اعلام کرده فعلا در ذهنش خیال مهاجرت را نمی پروراند و کشورش را دوست دارد.

این دختر شایسته تا کنون حاشیه ای هم داشته است؟

به عقیده برخی، افراد مشهور همیشه به دنبال دیده شدن بیشتری هستند به هر نحوی که شده است و برخی مسیر حاشیه سازی را انتخاب می کنند. برخی معتقدند که سلبریتی وجود ندارد که به دنبال حاشیه سازی نباشد یا حاشیه ای در زندگی اش وجود نداشته باشد بالاخره برخی افراد به صورت خواسته یا ناخواسته وارد فضای حاشیه سازی می شوند چرا که در هر شرایطی گوش و چشم رسانه به دنبال سوژه گرفتن از افراد مشهور می باشد.

تا جایی که گزارش شده است بورجو بیریجیک دختر شایسته ترکیه، حاشیه خاصی که در خور ذکر باشد نداشته است بجز چندین حرف و مصاحبه که نقد هایی بر آن بوده است. ظاهرا وی در برنامه ای اعلام می کند که تن صدا و برخی رفتار هایش همانند مردان است و او با این قضیه مشکلی ندارد و بر عکس، خیلی هم این خصوصیتش را دوست می دارد و از اینکه کسی در زندگی اش دخالت کند خوشش نمی آید و پنجه هایش را در می آورد. این سخن او که بسیار فراگیر شده بود نقد هایی در فضای مجازی به همراه داشته است و برخی معتقد بودند که یک هنرمند مطرح بایستی از کلمات با تامل تری استفاده کند. در کل بورجو بیریجیک جزو هنرمندان حاشیه ساز به شمار نمی رود.

فیلم تاج گذاری این دختر شایسته را در کجا مشاهده کنیم؟

فیلم اهدای جوایز و تاج گذاری این مدل و هنرمند ترکی را می توانید با جستجو کردن در سایت‌ های خارجی مربوطه و سرچ کردن در فضا های مجازی مشاهده کنید.

بورجو بیریجیک چند سال سن دارد؟

از آنجایی که بورجو بیریجیک در سال 1989 به دنیا آمده است و با توجه به اینکه در سال 2023 به سر می بریم می توان گفت که این بازیگر زیبای ترک حدود 34 یا 35 ساله می باشد.

بورجو بیریجیک ازدواج کرده است؟

بورجو بیریجیک و امره یتکین در سال 2016 پس از چند سال دوستی با یک دیگر ازدواج می کنند. امره یتکین در زمینه تبلیغات و عرصه های فتوشاپ کار می کند و در فضاهای مجازی هم فعالیت چشم گیری داشته است. بورجو بیریجیک در رابطه با همسرش و کارش می گوید او بسیار فرد با درکی است و من و حرفه ام را درک می کند و در این خصوص مشکلی با همسرش نداشته است و همیشه همسرش را شوخ طبع و مهربان خطاب می کند و از کسی که می توان به او تکیه کرد یاد می کند. همچنین بورجو بیریجیک عکس و فیلم های زیادی از همسر خود در فضای مجازی منتشر کرده است که قابل مشاهده می باشد.

آیا اطلاعاتی از میزان درآمد وی وجود دارد؟

متاسفانه میزان درآمد دقیق این هنرمند به درستی مشخص نمی باشد، و بجز مبلغ چند قرار داد او چیز دیگری در دست نیست. همچین علاوه بر اینها از آنجایی که خود آن شخص بر موضوع درآمد اشاراتی نداشته است پس به صورت قطع نمی توانیم بگوییم که درآمد دقیق این شخص چقدر است.

منابع درآمدی بورجو بیریجیک کدامند؟

منبع درآمدی این بازیگر، از همین راه و حرفه بازیگری وی می باشد. علاوه بر آن همانطور هم که توضیح داده شد بورجو بیریجیک در زمینه مدلینگی هم فعالیت دارد و در زمینه تبلیغات هم با همسر خود همکاری می کند. اینها اطلاعاتی در باب منبع در آمد این بازیگر ترک می باشد که بیش از این چیزی مطرح نشده است.

سوالات متداول

  1. مهم ترین فیلم هایی که بورجو بیریجیک در آنها بازی کرده کدام اند؟

    وی از گذشته تا کنون در فیلم های مهم سینما و تلوزیونی ترکیه نقش آفرینی کرده است، فیلم هایی چون حریم سلطان، دهان، ترانه زندگی، کلاغ سیاه و برادران دشمن از مهم ترین آنها به شمارمی روند.

  2. آیا بورجو بیریجیک در توئیتر هم فعالیتی دارد؟

    همانطور که توضیح داده شد، این هنرمند ترک در فضا های مجازی نقش و حضور برجسته ای دارد و در توئیتر هم فعالیت زیادی داشته و دارد و بیش از 90000 نفر دنبال کننده دارد.

  3. اولین فیلم بورجو بیریجیک چه نام دارد؟

    اولین فیلمی که در آن نقش آفرینی کرده است، دهان نام دارد که در سن 18 سالگی در سال 2007 با این فیلم فعالیت بازیگری را به طور رسمی آغاز می کند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0