اگر بدانید mma چیست می توانید درک بهتری از این مقاله داشته باشید چرا که بروس لی این سبک را ایجاد کرده و تنها مدرس آن می باشد! بگذارید این گونه بگوییم که با این همه باید بگوییم تقریباً تعداد زیادی از افراد به فیلم های اکشن و جنگی علاقه مند می باشند و می توان گفت که در اکثر فیلم های رزمی بوروس لی را مشاهده نموده اند. اگر شما عزیزان هم جزء آن دسته از افراد علاقه مند به این شخص باشید، می توانید اطلاعاتی در مورد وی در این مقاله در اختیار خود قرار دهید.

بوروس لی جنگجو

بوروس لی جنگجو 

بوروس لی خشم اژدها هم مثل تمامی ابر قهرمان ها از داستانی فوق العاده زیبا و منحصر بفرد برخوردار می باشد. باید به خدمتتان برسانیم که این فرد زندگی خود را در یکی از خیابان های هنگ کنگ سپری کرده و در ان زمان منظور دهه پنجاه میلادی افراد دائماً در تلاش بودند که از آن دولت کمونیست و جاه طلب فرار نمایند و آن محل آن قدر دارای جمعیت زیادی بود که عده ای زیادی از آنان از اشخاص مستمند و فقیر تشکیل شده بودند. البته در آن موقعیت بوروس لی سنی نداشت و در گروهی به نام ببر های مربوط به خیابان جانکشن وارد شد و قابل بیان می باشد که گروه نسبتاً خوبی به حساب نمی آمدند و در ضرب و شتم های خیابانی مورد آسیب قرار گرفت. در نهایت بعد از ان تصمیم گرفت تا در کلاس های رزمی و کاراته شرکت نماید و از خانواده خود درخواست نمود تا او را در این گونه کلاس ها ثبت نام نمایند که البته با او موافقت شد و از قضا با استاد ماهر و زبده ای که در هنر کونگ فو مهارت زیادی داشت آشنا شد.

بوروس لی اژدها وارد می شود

بوروس لی اژدها وارد می شود

بوروس لی در سال 1958 موفق به کسب قهرمانی در هنگ کنگ شد و ناگفته نماند که او قبل از خارج شدن از هنگ کنگ مهارت مدنظر خود را انتخاب کرده بود و در زمان متعلق به خودش یکی از افراد سرشناس و برترین رزمی کار به حساب می آمد. البته او علاوه بر هنر رزمی به رقص نیز علاقه مند بود و در رشته رقص چاچا از استعداد فوق العاده زیادی برخوردار بود و جالب است بدانید که زمانی به این رشته روی آورد که مدت زمانی از شروع تمارینش در درس های مربوط به کونگ فو گذشته بود و برای سرگرم شدنش به این نوع رقص روی آورد.

اما نکته مهمی که باید ذکر شود این است که او در ابتدا برای جلب توجه و جذب یک دختر در کلاس مرتبط به چاچا  ثبت نام کرد و در طی گذشت زمان متوجه شد که انجام این ورزش سبب می شود تا تعادل او نیز بالا رود و حرکات دست و پایش نیز بهبود یابند. عده ای می گویند که وی دائماً کارتی در دستش بود که دارای چندین حرکت انفرادی بود و او را کمک می کرد تا کارش راه بیافتد. اما در زمانی که 18 سالش بود مهارت و تبحر خاصی در این زمینه پیدا نمود که مقام های قهرمانی زیادی را کسب کرد و در زمانی که قصد سفر به آمریکا داشت پولی در جیب نداشت و از این طریق و به واسطه آموزش این رقص به مسافرین آمریکایی درآمد بسیار خوبی را به دست آورد. فیلم بوروس لی را می توانید در سایت های مربوط به سلبریتی ها مشاهده نمایید.

بیوگرافی بوروس لی

بیوگرافی بوروس لی 

اگر بخواهیم به معرفی اجمالی در مورد این شخص بپردازیم باید بگوییم که نام اصلی او لی جون فان می باشد و در تاریخ 27 نوامبر در سال 1940 در سانفرانسیسکو متولد شد. البته عده ای در این تفکر هستند که وی در همین ایالت زندگی نموده ولی این چنین نیست و در هنگ کنگ رشد و بزرگ شده است. بوروس لی در خانواده ای رشد یافته که از 7 اعضا تشکیل شده و پدرش نیز در حرفه خوانندگی اپرا مشغول به کار بوده است. او دارای یک خواهر بزرگ به نام اگنس و همچنین خواهر کوچیکتری به اسم فیبی می باشد و برادر های او نیز دارای نام های لی جون شن، لی جون خوی هستند.

پدر بروس لی جدا از شغل خوانندگی در رشته ووشو نیز مهارت داشته و به همین دلیل بوروس لی نیز به این گونه ورزش ها تمایل ها زیادی پیدا کرد و در این راه رشد نمود. اما نکته ای قبل بیان در این میان وجود دارد و این است که او از طریق پدر خود موفق شد تا به سینما ورود پیدا کند. در ایام بچگی خود در چند فیلم کوتاه و همچنین سیاه و سفید بازی نمود. البته او اولین نقش خود را به عنوان نوزاد در کالسکه ای ایفا نموده است. فرد مذکور در زمانی که به سن 18 سالگی رسید موفق شده بود تا حضور خود را در 12 الی 14 فیلم در کارنامه خودش به ثبت برساند. نخستین آشنایی های وی با رشته های رزمی به واسطه وجود پدرش صورت گرفته و در نهایت می توان گفت که او نقش بسزایی در تعیین سرنوشت پسرش داشته است و بوروس لی موفقیت خود را تا حدودی مدیون پدرش می باشد.

تعلیم و تدریس حرفه ای هنر های رزمی

تعلیم و تدریس حرفه ای هنر های رزمی

اما در مورد نحوه تعلیم او باید بگوییم که او در همان سنین نوجوانی مورد تعلیم استادی زبره که هنگ کنگی بود قرار گرفت و نامش ییپ من بود. البته در آن زمان تعدادی از کارآموزان و زیر دستان ییپ من به دلیل آداب و رسوم های مربوط به چینی از آموزش دادن به آن جلوگیری می نمودند و به همین خاطر خود این استاد به صورت خصوصی تصمیم به آموزش وی نمود. او در همان ابتدا سعی خود را نمود و توانست تا نوع و سبک غربی را فرابگیرد و در مسابقات قهرمانی رشته بوکس نیز شرکت نمود و توانست تا 3 دوره مسابقات را برنده و پیروزی را از آن خود نمود. پس می بینید که با یک قهرمان بوکس واقعی رو به رو هستید!

در این مورد توصیه می کنیم اگر واقعا علاقه مند به این رشته ورزشی هستید حتما به سایت شرط بندی بوکس نگاهی داشته باشید. این می تواند یک مسیر مناسب برای درآمد زایی از رشته مورد علاقه شما باشد!

مبارزات این قهرمان

اگر بخواهیم از مبارزات بوروس لی بگوییم باید بدانید که در رقابت های نهایی خود که با 3 حریف در حال مبارزه بود، آن ها را به صورت مستقیم در راند اول ناک اوت نمود. وی در تکنیک های شمشیر زنی از نوع غرب تبحر خاصی را داشت و البته آن را از برادر خود پیتر لی آموزش دید. بوروس لی تحصیلات خود را در آمریکا گذراند و رشته فلسفه را انتخاب نمود، البته او برای تأمین کردن هزینه های مربوطه در همان ابتدا به کار در رستوران مشغول شد و تصمیم گرفت تا کونگ فو را فرا بگیرد.

زندگی نامه بوروس لی را به طور مفصل برای شما عزیزان شرح دادیم، اما در حال حاضر نیز اطلاعات دیگری را در اختیارتان قرار خواهیم داد. اگر بخواهیم یکی از 7 نفرات برتری که چهره معروفی در جلسات و مسابقات کونگ فو بودند به شما عزیزان معرفی نماییم، باید بدانید او کسی جز بوروس لی نیست.  البته بعد از مرگ این فرد محبوب در هالیوود آمریکا اقدام به پیاده سازی یک موزه به عنوان یادبود برای او نمودند. شخص مشهور در انجام حرکات رزمی در اکثر فیلم هایش دارای مهارت زیادی بود. تنها شخصی که تکنیک ای چینی را در آن زمان به صورت بسیار عالی اجرا می نمود او بود و البته خارج از موضوع نمی باشد که بدانید وی تکنیک های بسیاری را از خود ابداع نمود. البته او بر اثر همین تکنیک های ووشو و استفاده از سبک های خارجی موفق شد تا سبک های مبارزه ای را ابداع کند.

او دارای همسری به نام لیندا بود که در سال 1964 با او ازدواج نمود و همسرش وی را بسیار حمایت و تشویق می نمود. حاصل ازدواج آن ها دو فرزند بود که یکی از آنان دختر و دیگری پسر بود و دارای نام های شانون و براندون لی بودند، البته پسرش نیز به حرفه بازیگری علاقه مند بود. خود بوروس لی نیز در چند فیلم به نام های زنبور سبز، مارلو و دیگر موارد به ایفای نقش پرداخت و بعد از آن تصمیم گرفت تا به خود هنگ کنگ بازگردد و برای هموطنان خود به ایفای نقش بپردازد و البته باید بدانید که شرکت های مربوط به زمینه فیلم سازی بسیار از او استقبال نمودند. یکی از برترین فیلم های وی به نام راهب بود که به کارگردانی لو وی آماده و به پخش رسید و بعد از فیلم های متعدد خود او تصمیم گرفت تا در سال 1972 اقدام به تأسیس شرکت فیلم سازی نماید و کارگردانی بازگشت اژدها به عهده خودش بود که البته رکورد فروش بالایی را شکست.

همسر بروس لی

همسر بروس لی 

همسر بوروس لی مشوق بسیار خوبی برای وی بود و خود او نیز در ایالات متحده مشغول به آموزگاری بود و کتابی به نام مردی را شناختم را منتشر نمود که بر اساس فیلم اژدها بود و فروش خوبی نیز داشت، زیرا در مورد داستان بروس لی بود. خانواده بوروس لی از چهار اعضا تشکیل شده بود که پسر او نیز در شاخه بازیگری به طور مشکوکی جان خود را از دست داد. وی برای عموم مردم چین و جهان نقش یک چهره نمایدن را ایفا نموده است و مورد تحسین عام و خاص قرار گرفته، زیرا در تمامی فیلم هایی که بازی نموده سعی نموده تا با به کار گیری هنر های رزمی خود یک افتخار آفرینی خاصی را برای چین و ملی گرایی آن به ارمغان آورد. در نهایت باید بگوییم که با وجود این فرد تمایل و علاقه افراد به فیلم های رزمی در جهان غرب نمایان شد. اما موضوع قابل بحث دیگری که وجود دارد این است که او تحصیلات خود را به طور جدی در سن 18 سالگی ادامه داد و برای ادامه تحصیل به شهر سانفرانسیسکو بازگشت و بعد از آن نیز در سینمای هالیوود و هنگ کنگ به بازیگری پرداخت و حضور او سبب رشد و ارتقاء سطح فیلم های رزمی شد.

علت مرگ پسر بروسلی

 علت مرگ پسر بروسلی

اگر می خواهید بدانید که پسر شخص مشهور چگونه جان خود را از دست داد، باید مطلع شودی که وی در یکی از صحنه های فیلم برداری بر اثر ضرب گلوله جان خود را از دست داد و تولد او در سال 1993 اتفاق افتاده است. اما در مورد حرفه ی بوروس لی باید بدانید که او از نوجوانی و در سن 13 سالگی هنر های رزمی را آموخت و به شاگردی مربی وینگ چون کونگ فو در آمد و پس از آن به کشور آمریکا سفر نمود تا این هنر ها را به طور جدی دنبال و بیاموزد. البته او آموزش های قبلی را دیده بود ولی اعتقاد داشت که نباید تنها یک سبک و روش را یاد بگیرد و معتقد بود که در تمامی سبک های مربوط به هنر رزمی باید از برترین تکنیک ها استفاده نمود. البته ناگفته نماند که ایشان در این خصوص مطالعات بسیار گسترده ای را انجام داده بود و شناخت کاملی با تمامی سبک های مبارزات از نوع غرب و شرق داشت.

دانلود فیلم bruce lee the fighter

دانلود فیلم bruce lee the fighter

 می توانید برای دانلود فیلم bruce lee the fighter و دانلود زیرنویس فارسی فیلم bruce lee-the fighter 2015 به سایت های مرجع دانلود فیلم مراجعه نمایید و به صورت قانونی و پرداخت بها آنان را دریافت و مشاهده کنید. آیا شما دوستداران محترم اطلاعاتی در مورد بوروس لی واقعی دارید و یا از نام واقعی آن مطلع می باشید؟ در حقیقت نام واقعی این فرد لی جن فان می باشد که به اصطلاح چینی از آن به عنوان بوروس لی یاد می نمایند. این شخص در سال 1973 که از آن نیز به عنوان استاد و مربی هنر های رزمی یاد می نمودند، دار فانی را وداع گفت.

اما در مورد معنی اسمش باید به اطلاعاتان برسانیم که در حقیقت به معنی حمله ور شدن و هماهنگ کننده دفاع می باشد. فرد مذکور در دفاع و حمله از سبک هایی همچون کونگ فو و ووشو استفاده می نمود و اکثریت عموم او را یکی از افراد تأثیر گذار در فرهنگ عامه به شمار می آورند و جالب است که بدانید از این فرد به عنوان برترین و بزرگ ترین رزمی کار جهان یاد می نمایند. اما در مورد خانواده و فرزندان بوروس لی باید خدمتتان بگوییم که او از ازدواج خود دارای دو فرزند می باشد که نام های آنان براندون لی و دیگری نیز شانون لی می باشد.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم bruce lee-the fighter 2015

در نوشته قبلی خدمت شما عزیزان عرض نمودیم برای دانلود زیر نویس فیلم های بوروس لی و دیگر موراد چگونه اقدام نمایید. هم اکنون نیز می خواهیم بدانیم که بوروس لی در کجا به دنیا آمده است؟ او در یکی از محله های متعلق به چینی ها در کالیفرنیا چشم به جهان گشوده است و اما شاید با خود بگویید که آیا در همان جا اسکان داشته است؟ در جواب باید بگوییم خیر، او در هنگ کنگ رشد یافته است و در همان جا زندگی کرده است.

سوالات متداول 

  1. علت فوت براندون لی چه بود؟

    او بر اثر اصابت با گلوله دار فانی را وداع گفت و البته باید ذکر شود که در حین ایفای نقش این اتفاق برای او افتاد و عده ای فکر می کنند که اتفاقی کشته نشده است.

  2. بوروس لی تحصیلاتش را در چه کشوری سپری نموده است؟

    او در سنین 18 سالگی با بازگشت مجدد به سانفرانسیسکو موفق شد تا به ادامه تحصیل خود بپردازد و نکته ی جالبی که وجود دارد رشته فلسفه را انتخاب نموده است.

  3. ایا بوروس لی دارای فرزند بوده است؟

    بله او دارای فرزندانی به نام براندون لی و شانون لی می باشد که براندون در طی یکی از بازی های خود در حین فیلم برداری نیز درگذشت.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید