بیوگرافی برد پیت | بررسی دقیق از همسر جدید برد پیت و رابطه های قبلی او

0 دیدگاه

امروز می خواهیم شما را با برد پیت که یکی از مشهورترین بازیگران هالیوود می باشد آشنا کنیم پس همراه ما باشید تا با زندگی و حواشی او بیشتر آشنا شوید و بدانید که او در چه فیلم هایی نقش آفرینی کرده است و توانسته چه جوایزی را کسب کند.

بیوگرافی برد پیت

بیوگرافی برد پیت

برد پیت کیست؟ در واقع برد پیت یکی از معروف ترین بازیگران جهان است که در سال ۱۹۶۳ به دنیا آمده است و در هجدهم دسامبر چشم به جهان گشوده است. او را همچنین یکی از بهترین تهیه کنندگان فیلم های آمریکایی نیز می‌ دانند و با نقش آفرینی در فیلم‌ های آمریکایی توانسته چندین جایزه گلدن گلوب و جوایز گرمی دیگر دریافت کند و همچنین توانست جوایز اسکار را نیز به دست بیاورد. او در سال های اولی که شروع به نقش آفرینی در فیلم ها کرد در فیلم تلما و لوییز نقش آفرینی کرد و از طریق این فیلم توانست شهرت خاصی را به دست بیاورد که این فیلم در سال ۱۹۹۱ اکران شد. او در فیلم ها نقش های اول و یا دوم را داشت و از طریق بازیگری اش توانسته شهرت خاصی را در میان مردم به دست بیاورد. او در شهر شانی بدنیا آمده است و زادگاهش آنجا می باشد پس از مدتی خانواده او به اسپرینگ‌ فیلد نقل مکان کردند این بازیگر آمریکایی یک خواهر و یک برادر کوچکتر از خودش نیز دارد که نام های آنها داگلاس میچل و جولی نیل می‌ باشند.

خانواده او مسیحی است و او در خانواده مسیحی به دنیا است. او یکی از کسانی است که در دین خود گهگاهی نوساناتی داشت او دوران تحصیلات دبیرستانش را در کیکابو گذراند و در آنجا توانست عضوی از تیم های ورزشی مانند شنا و تنیس باشد. هم چنین یکی از بازیگرانی است که در دوران دبیرستانش نیز فعالیت های بسیاری داشته و در نمایش های موزیکال و کلوپ های مدرسه نیز همیشه حضور داشته است. پس از اینکه دوران دبیرستان به پایان رسید او تصمیم گرفت که در سال ۱۹۸۲ در دانشگاه میزوری ثبت نام کند. او در دانشگاه رشته روزنامه نگاری را انتخاب کرده بود و در این رشته مشغول به تحصیل شد و پس از مدتی نیز برای این که بتواند به هدفش برسد به لس آنجلس نقل مکان کرد و در لوس آنجلس دوره های بازیگری را گذراند و سعی کرد که حرفه بازیگری را کامل بیاموزد. او در برخی از مصاحبه هایش گفته است که من اشخاصی مانند شان پن میکی رورک و گری اولدمن را الگویی برای بازیگری خود دانستم تا بتوانم از طریق آن ها نیز بازیگری را بیاموزم. زندگی برد پیت نوسانات زیادی داشته است که در ادامه بیشتر در مورد آن صحبت می کنیم.

اینستاگرام برد پیت

در واقع اینستاگرام یکی از شبکه‌ هایی می‌ باشد که امروزه اشخاص زیادی از طریق آن توانستند به شهرت زیادی دست پیدا کنند و بتوانند از طریق این شبکه اجتماعی به آن چیزی که می خواهند برسند. هدف هر یک از بازیگران و سلبریتی ها برای استفاده از این شبکه مجازی متفاوت است و هر یک فعالیت های خاصی را در این شبکه اجتماعی انجام می دهند. برد پیت نیز یکی از بازیگرانی می باشد که توانسته در این شبکه اجتماعی عکس ها و پست های زیادی را به اشتراک بگذارد و تعداد بازدید های پست های او نیز بالا می باشد و یکی از کسانی است که طرفدارانش میلیونی هستند و توانسته از طریق این طرفداران میلیونی نیز به حمایت های زیادی دست پیدا کند.

او یکی از بازیگرانی است که عکس هایی در کنار دیگر تهیه‌ کنندگان و بازیگران حرفه‌ ای می گذارد و گاهی نیز در این پست‌ها فیلم هایی که در آن نقش آفرینی کرده است را با دیگران به اشتراک می‌ گذارد. اگر می‌ خواهید اینستاگرام این بازیگر توانمند را داشته باشید می توانید با سرچ کردن برد پیت به انگلیسی نام او را پیدا کنید و از آنجایی که پیج او یک پیج معتبر و شناخته شده می باشد و دارای تیک آبی است به راحتی می توانید به پیج او دسترسی داشته باشید و یکی از فالوورهای او باشید و او را دنبال کنید و از محتویات پیج او نیز با خبر شوید. برد پیت اینستایش یکی از بهترین پیج هایی است که از محتویات اخلاقی برخوردار است.

5 فیلم مطرح برد پیت چه فیلم هایی است؟

در ادامه این مقاله می‌ خواهیم در رابطه با فعالیت های برد پیت با شما صحبت کنیم و بگوییم که او در چه فیلم هایی نقش آفرینی کرده است و توانسته از طریق چه فیلم هایی به شهرت زیادی دست پیدا کند پس همراه ما باشید تا با فیلم‌هایی که این بازیگر توانمند در آن حضور داشته است آشنا شوید.

فیلم باشگاه مبارزه

یکی از فیلم های مطرح برد پیت که در آن نقش آفرینی کرده است می‌ توانیم به فیلم باشگاه مبارزه اشاره کنیم که او از طریق این فیلم توانست به شهرت زیادی دست پیدا کند. این فیلم در سال ۱۹۹۹ به اکران گذاشته شد و یکی از فیلم‌ های تاثیرگذار این بازیگر آمریکایی بود و این فیلم نیز توانست جوایز به خصوصی را به دست بیاورد.

یازده یار اوشن

یکی دیگر از فیلم هایی که این بازیگر توانمند در آن نقش آفرینی کرده است و همیشه نقش اول و یا دوم را در این فیلم‌ ها را دارد می‌ توانیم به یازده یار اوشن اشاره کنیم که این فیلم در سال ۲۰۰۱ به اکران گذاشته شد و هم چنین از آنجا که این فیلم بینندگان زیادی داشت دوازده یار اوشن و ۱۳ یار اوشن را نیز به اکران گذاشتند و از طریق این فیلم توانست شهرت بسیار زیادی را به دست بیاورد و یکی از فیلم هایی که طرفدارانش را چند برابر کرد این فیلم بود.

آقا و خانم اسمیت

آقا و خانم اسمیت نیز یکی دیگر از فیلم های برد پیت می باشد که در آن نقش آفرینی کرده است و او در این فیلم با آنجلینا جولی آشنا شد و با او رابطه عاشقانه را آغاز کرد و این فیلم باعث شد که این دو بازیگر به یکدیگر نزدیک شوند و فصل عاشقانه ای را رقم بزنند. در واقع این فیلم توانست او را به اوج شهرت برساند زیرا او در کنار آنجلینا جولی حضور داشت و نقش آفرینی های او در این فیلم باعث شد که تعداد طرفدارانش افزایش پیدا کند.

روزی روزگاری در هالیوود

از دیگر فیلم هایی که این بازیگر توانمند در آن نقش آفرینی کرده است می توانیم به روزی روزگاری در هالیوود اشاره کنیم که این فیلم نیز توانست شهرت زیادی را در هالیوود به دست بیاورد و یکی از فیلم‌ های پرفروش در آمریکا باشد که با بازیگری برد پیت این فیلم توانست به اوج شهرتش دست پیدا کند. این فیلم در سال ۲۰۱۹ به اکران گذاشته شد و توانستند از طریق این فیلم جایزه گلدن گلوب و جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را به دست آورند که این جایزه اسکار به برد پیت تعلق گرفت.

رفتگان

از دیگر فیلم هایی که برد پیت در آن نقش آفرینی کرده است می‌ توانیم به رفتگان اشاره کنیم که این فیلم نیز در میان بینندگان از محبوبیت بالایی برخوردار است و این فیلم توانست جوایزی را نیز به دست بیاورد. در واقع فیلم رفتگان در سال ۲۰۰۶ به اکران گذاشته شد و یکی از فیلم‌ های تاثیرگذار هالیوود نیز می باشد.

حاشیه های برد پیت در چه مورد است؟

در ادامه این مقاله می‌ خواهیم در رابطه با حاشیه های برد پیت با شما صحبت کنیم و بگوییم که او چه حاشیه‌ هایی را به وجود آورده است و توانسته از طریق این حواشی چه کارهایی را انجام دهد پس با ما باشید تا با زندگی خصوصی او کمی بیشتر آشنا شوید. در واقع برد پیت یکی از پرحاشیه ترین بازیگران هالیوود می باشد زیرا هر شخصی که به معروفیت می‌ رسد برای او حاشیه هایی درست می‌ کنند و یا خود آن شخص دست به چنین حواشی می‌ زند تا بتواند به اوج شهرتش برسد. یکی از حاشیه هایی که همیشه در رابطه با برد پیت به گوش می رسد این است که او با ستارگان زیادی رابطه داشته است و این روابط باعث شده است که صحبت ها و جنجال های زیادی در رابطه با او به وجود آید.

زن های برد پیت چه کسانی هستند؟

در ادامه می خواهیم در رابطه با زن های برد پیت با شما صحبت کنیم و بگوییم که او با چه اشخاصی زندگی کرده است پس همراه ما باشید تا با زندگی شخصی او بیشتر آشنا شوید. از جمله کسانی که با این ستاره هالیوودی رابطه داشته اند می توانیم به رابین گیونز، جولیت لوئیس، جیل شولن اشاره کنیم که رابطه او نیز با آنجلینا جولی که یکی از همسران سابق او می باشد نیز سر و صدای زیادی به پا کرده است. جنیفر آنیستون نیز یکی از همسرانی می باشد که در ۲۹ ژوئیه در سال ۲۰۰۰ با یکدیگر ازدواج می‌ کنند و این مراسم در ملیبو انجام شده است که پس از گذشت ۵ سال نیز یعنی در سال ۲۰۰۵ تصمیم به طلاق گرفتند.

پس از جنیفر او با شخص دیگری به نام آنجلینا جولی یکی از بازیگران مطرح هالیوود می باشد آشنا شد و با نقش‌ آفرینی در فیلم آقا و خانم اسمیت این رابطه آغاز شد و آن ها بعد از مدتی به طور رسمی به همه اعلام کردند که عاشق هم هستند و رابطه خوبی دارند و پس از گذشت ۷ سال نیز یعنی در سال ۲۰۱۲ با یکدیگر نامزد کردند و این موضوع را به همه اعلام کردند. آن ها پس از گذشت ۹ سال زندگی مشترک یعنی در سال ۲۰۱۴ نیز با هم ازدواج کردند که در سال ۲۰۱۶ نیز آنجلینا جولی درخواست طلاق از برد پیت را داشت. برد پیت پس از این که آنجلینا جولی طلاق گرفت او با شخص دیگری به نام نیکول پوتورالسکی در رابطه بود که یکی از مدل های معروف آلمانی می باشد.

بچه های برد پیت

می توان گفت که تمامی فرزندان برد پیت از آنجلینا جولی اند. هنگامی که او با آنجلینا جولی در رابطه بود فرزند خوانده های زیادی را قبول کردند اولین فرزند خوانده آنجلینا جولی با بردپیت زهرا نام داشت که آن ها این فرزند را پس از سفر به آدیس آبابا قبول می کنند البته قبل از این که آنجلینا جولی با برد پیت وارد رابطه شود یک دختر خوانده به نام مادوکس نیز داشت آن ها سومین فرزند خودشان را نیز نامش را شیلو گذاشتند و این فرزند حاصله رابطه این دو بازیگر هالیوودی می باشد.

خصوصیات ظاهری و اخلاقی برد پیت چگونه است؟

در رابطه با خصوصیات ظاهری و اخلاقی برد پیت می‌ توانیم بگوییم که او همیشه ظاهری شیک پوش دارد و در تمامی مکان هایی که حضور دارد همیشه سعی می‌ کند لباس های رسمی به تن کند و خصوصیات ظاهری او باعث شده است که اشخاص زیاد و نوجوانان زیادی جذب او شوند زیرا او جذابیت به خصوصی در ظاهرش دارد. یکی از بهترین بخش هایی که در خصوصیات ظاهری او همیشه به چشم می‌ خورد کت و شلوارهای او می‌ باشد که او همیشه کت و شلوارهای برند را به تن می‌ کند.

این خصوصیات ظاهری باعث شده است که طرفدارانش بیشتر از قبل باشد برد پیت یکی از بازیگرانی می باشد که اخلاق او همیشه زبانزد همه است اما این موضوع را انجلینا جولی تایید نمی‌ کند و گویا به دلیل اخلاق برد پیت است که او بخواهد طلاق بگیرد واقعیت این موضوع را کسی نمی داند زیرا کسانی که با او کار می‌ کنند و همکاری دارند می‌ گویند که برد پیت همیشه دارای اخلاق خوبی است و همیشه صبور است و سعی دارد که با دیگر افراد به خوبی رفتار کند و هیچ کس را مورد تمسخر و تحقیر قرار دهد.

برد پیت جوانی

در ادامه این مقاله می‌ خواهیم در رابطه با جوانی برد پیت با شما صحبت کنیم و بگوییم که او در جوانی چگونه بوده است. او زمانی که جوان بود سعی می کرد که فعالیت‌ های متعددی را انجام بدهد تا جایی که چهره جذاب و نوجوانی داشت همه همکاری‌ های او برای دعوت به کار را قبول می کردند و می خواستند که با او همکاری داشته باشند. او در جوانی سختی های زیادی کشیده است و برای آنکه بتواند به جایگاهی که الان دارد برسد تلاش‌های شبانه‌ روزی را انجام داده و یکی از اشخاصی می باشد که در جوانی رابطه های زیادی نیز داشته است و برخی از این روابط را نیز علنی کرده است. اگر می خواهید عکس های نوجوانی های بازیگر توانمند هالیوودی را ببینید می توانید به اینستاگرام مراجعه کنید و یا در گوگل سرچ کنید تا عکس های نوجوانی او برای شما بالا بیاید.

برد پیت در فرندز هم بازی کرده است؟

‏سریال فرندز یکی از سریال هایی می باشد که نوجوانان زیادی به آن فیلم علاقه دارند و این سریال را به نوجوانان توصیه می کنند تا نگاه کنند زیرا محتویات این فیلم برای نوجوانان کاملاً سودمند می‌ باشد و آن ها می‌ توانند از طریق این فیلم به آگاهی بیشتری برسند. سلبریتی ها و بازیگران مشهوری در این فیلم نقش آفرینی کردند که برد پیت نیز در این فیلم حضور داشته است و با نقش آفرینی در این فیلم توانسته به شهرت زیادی نیز دست پیدا کند اگر می‌ خواهید این فیلم را مشاهده کنید می توانید به گوگل مراجعه کنید و با سرچ کردن فیلم friends نقش آفرینی برد پیت را در این فیلم ببینید. برد پیت در فیلم خشم نیز حضور داشته است.

برد پیت ایران کیست؟

در ادامه می خواهیم در رابطه با اینکه برد پیت ایران چه کسی می باشد با شما صحبت کنیم. این بازیگر هالیوودی از شهرت بسیار زیادی برخوردار است و برخی از تحلیلگران دست به کارهایی زده‌اند و بازیگران ایرانی را تشویق به بازیگران هالیوودی کردند و گفتند که این بازیگران شبیه به برد پیت هستند که در این لیست محمد رضا گلزار نیز حضور داشت و می گویند که او برد پیت ایرانی می باشد زیرا او شباهت زیادی به برد پیت دارد و فعالیت‌ های زیادی همچون او انجام داده است.

جنیفر آنیستون همسر برد پیت است؟

در ادامه این مقاله در رابطه با جنیفر آنیستون با شما صحبت می کنیم. برد پیت در سال ۱۹۹۸ با جنیفر آنیستون آشنا شد و آن ها دو سال بعد تصمیم گرفتند که در سال ۲۰۰۰ در بیست و نهم ژوئیه با هم ازدواج کنند. آن ها مراسمشان را بسیار باشکوه برگزار کردند و این مراسم را در ملیبو برگزار کردند. آن ها زندگی باشکوهی را در کنار هم داشتند و این زوج را یکی از بهترین زوج های هالیوود می دانستند که پس از گذشت پنج سال به همه اعلام کردند که می خواهند از یکدیگر طلاق بگیرند و از هم جدا شوند. آن ها در سال ۲۰۰۵ تصمیم به طلاق گرفتند و در دادگاه کالیفرنیا در دوم اکتبر این خبر تایید شد و رسماً از هم جدا شدند.

همسر جدید برد پیت کیست؟

می خواهبم در رابطه با همسر جدید برد پیت با شما صحبت کنیم و بگوییم که همسر جدید او چه کسی می باشد. او پس از اینکه از آنجلینا جولی طلاق گرفت به دنبال یک مدل مشهور آلمانی رفت که این مدل مشهور آلمانی نیز از شهرت بسیار زیادی برخوردار است اما در حال حاضر او با این مدل آلمانی ازدواج نکرده است و فقط با هم رابطه دارند و با هم دوست هستند و تاکنون اعلام ازدواج نکرده‌اند اما خیلی از اشخاص این مدل مشهور آلمانی را همسر جدید برد پیت می‌ دانند. رابطه آن ها از سال ۲۰۲۰ آغاز شد و نام این مدل آلمانی نیکول پوتورالسکی می باشد که تاکنون نیز با هم رابطه دارند.

فیلم های عاشقانه brad pitt

در پایان مقاله نیز می‌ خواهیم در رابطه با فیلم های عاشقانه برد پیت با شما صحبت کنیم و برخی از این فیلم‌ ها را به شما معرفی کنیم پس همراه ما باشید تا با فیلم هایی که ژانر عاشقانه داشتند نیز آشنا شوید. یکی از فیلم هایی که شهرت زیادی در میان مردم دارد آقا و خانوم اسمیت می باشد که این فیلم ژانر عاشقانه دارد و از طریق این فیلم این زوج هالیوودی توانستند به شهرت زیادی دست پیدا کنند.

از دیگر فیلم های عاشقانه ای که برد پیت در آن نقش آفرینی کرده است می‌ توانیم به فیلم‌ بابل اشاره کنیم که این فیلم را می خواند الخاندرو ایناریتو کارگردانی کرده است و در این فیلم برد پیت و کیت بلانشت یک زوج توریست هستند که فرزندشان را به تازگی از دست داده اند و تصمیم می‌ گیرند که به سفر بروند تا زمان بیشتری را در کنار هم بگذراند تا حالشان بهتر شود. این فیلم نیز از ژانرهای عاشقانه‌ ای می باشد که دریافت جایزه اسکار شد و توانست برای سومین بار برد پیت نامزد گلدن گلوب از طریق این فیلم شود.

در این مورد اگر می خواهید بیشتر با بازیگر معرفی شده آشنا شوید توصیه ما استفاده از ویکی پدیا brad pitt می باشد.

سوالات متداول

 1. برد پیت قدش چند است؟

  قد برد پیت حدود 185 می باشد.

 2. برد پیت فرزند دارد؟

  فرزندان برد پیت از آنجلینا جولی هستند.

 3. برد پیت در جوانی چگونه بود؟

  عکس برد پیت در تایتانیک را که در جوانی اش بود می توانید از طریق گوگل ببینید.

 4. فیلم های عاشقانه برد پیت و فیلم جدید برد پیت چه می باشد؟

  اثار برد پیت فیلم های آقا و خانم اسمیت و بابل می باشد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0