بررسی حواشی زایمان بهاره رهنما و مشخص نبود پدر بچه

0 دیدگاه

در این مقاله قرار است به زایمان بهاره رهنما بپردازیم. که در این روزها مورد توجه مردم قرار گرفته است.

تاریخ زایمان بهاره رهنما کی می باشد؟

چند روز پیش بود که بهاره رهنما خبر از مادر شدنش داد. در ابتدا همه فکر کردند این خبر یک شایعه است. به دلیل این که این بازیگر پر حاشیه در گذشته سابقه داشته است که اخبار دروغ منتشر کند. وقتی کلیپ های زایمان بهاره رهنما از بیمارستان پخش شد. معلوم شد که تمام ماجرا حقیقت دارد. طبق یک سری اخبار تاریخ دقیق زایمان انگار 1 مرداد امسال بوده است. ولی تا کنون هیچ خبر رسمی از وی منتشر نشده است.

زايمان طبيعي زایمان بهاره رهنما واقعیت دارد؟
بهاره رهنما

زايمان طبيعي زایمان بهاره رهنما واقعیت دارد؟

تا کنون خبری در مورد نحوه زایمان این بازیگر منتشر نشده است. اما در گذشته در یک لایو اعلام کرده بود. اگر روزی صاحب فرزند شود حتما زایمان طبیعی می کند. این زایمان کم حواشی نداشته است با ما همراه باشید تا در ادامه به جزئیات آن اشاره کنیم. خیلی از اهالی سینما نسبت به این اتفاق واکنش نشان دادند. در ادامه مقاله به این واکنش ها بیشتراشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

فیلم زایمان بهاره رهنما

همان طور که اشاره کردیم در ابتدا کمتر کسی این خبررا باور کرد. زیرا در گذشته با گفتن دروغ های سیزده به مردم ثابت کرده بود که تمام اخبار های وی درست و صحیح نیست. زمانی که کلیپ فیلم زایمان بهاره منتشر شد معلوم شد که این خبر حقیقت داشتته است. این فیلم بلافاصله در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام، یوتیوب و…. منتشر گردید. در این کلیپ همه شاهد بیهوش بودن بهاره و کودک تازه به دنیا آمده وی هستیم.

پدر این بچه کیست؟

این بازیگر جنجالی سینما در گذشته یک ازدواج نا موفق داشته است. همسر اول او بازیگر و فیلم نامه نویس مطرح پیمان قاسم خانی بود. با توجه به وجود آمدن اختلافات بین بهاره و پیمان تصمیم گرفتند از یک دیگر جدا شوند. بلافاصله کمتر از یک سال بهاره وارد یک رابطه جدید شد. در شهریور سال 1396 با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. امیر خسرو در حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی فعالیت گسترده ای دارد. لازم به ذکر است که امیر خسرو هم مانند بهاره در گذشته یک رابطه ناموفق داشته است. هم چنین از رابطه قبل صاحب یک دختر 15 ساله می باشد که چندین بار هم بهاره رهنما عکس او را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. این زوج در حال حاضر یک خانواده چهار نفره دارند.

سوالات متداول

  1. زایمان بهاره رهنما حقیقت دارد؟

    بله او صاحب یک دختر شده است.

  2. آیا امیر خسرو در کلیپ به درد زایمان بهاره رهنما اشاره کرد؟

    خیر هیچ اشاره ای به این موضوع نشده است.

  3. فیلم زایمان بهاره رهنما تدوین شده است؟

    خیر کلیپ بدون هیچ ادیت و تدوینی می باشد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0