مداحی بهنام بانی در محرم 1401 در شهر دامغان + عکس

0 دیدگاه

اخیرا کلیپی از مداحی بهنام بانی خواننده معروف پاپ منتشر شده است که حواشی زیادی را به همراه داشته است. با ما همراه باشید تا این حواشی را بررسی کنیم.

مداحی بهنام بانی در محرم سال 1401

از بهنام بانی از خوانندگان جدید ایرانی اخیرا کلیپی منتشر گردید که نشان می دهد در حال نوحه خوانی می باشد. البته این خواننده چند سالی هست که محرم هر سال چنین کاری را انجام می دهد. در یک برنامه تلویزیونی از این خواننده پرسیده شد: به چه دلیل هر سال در هیئت مداحی می کنی؟ در پاسخ این سوال گفت: امام حسین در قلب ما ایرانیان آمیخته شده است. کم ترین کاری که از دست من بر میاد استفاده از صدا ام در این راه است. هم چنین سعی می کنم هر سال در هیئت ها شرکت کنم و امکانش بود مداحی کنم.

حواشی های مداحی بهنام بانی

حواشی های مداحی بهنام بانی

این خواننده با این که بسیار کم حاشیه است. ولی مداحی های هر سال او باعث می شود بعضی از افراد به آن واکنش نشان دهند. یک سری از افراد کمی نسبت به نوحه خوانی بهنام بانی در محرم مخالف هستند. زیرا بر این عقیده هستند که او یک خواننده پاپ است نه مداح اهل بیت. یک جورایی این موضوع را بی حرمتی به محرم و امام حسین می دانند. البته این نکته لازم به ذکر است که تعداد این افراد بسیار کم است. در عوض طرفداران این خواننده از مداحی کردن او بسیار استقبال کرده اند.

حضور پررنگ مردم در مداحی بهنام بانی

وقتی برای اولین بار کلیپ مداحی بهنام بانی از خوانندگان ایرانی در فضای مجازی منتشر شد. خیلی از طرفداران او به دنبال هیئتی بودند که بهنام در آن مداحی می کند. تا این که خود این خواننده نام این هیئت را در برنامه ای اعلام کرد. از همان زمان هیئت ای که بهنام در آن مداحی می کند با استقبال زیاد مردم و طرفداران او رو به رو می شود. حتی خود این خواننده به این استقبال واکنش نشان داد و اعلام کرد: خیلی خوشحالم که تونستم بهانه ای شوم برای حضور پررنگ تر مردم در هیئت محله مون. طبق یک سری خبر قرار است این خواننده در سال بعد آلبوم مداحی خودرا برای اولین بار منتشر کند.

سوالات متداول

  1. به چه دلیل بعضی از مردم نسبت به مداحی بهنام بانی مخالف هستند؟

    زیرا بر این عقیده هستند که او خواننده پاپ است نه مداح اهل بیت.

  2. آیا به جزء محرم امسال بهنام بانی در سال های دیگری هم مداحی کرده است؟

    بله چند سالی هست که به طور منظم وی مداحی می کند.

  3. آیا حضور بهنام در هیئت نقشی داشته است یا نه؟

    بله طرفداران او در هیئت وی حضور پیدا می کنند که باعث گرم تر برگذار شدن مراسم می شود.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0