بیوگرافی بردیا کچیان + جدیدترین اخبار و پیج اصلی او

0 دیدگاه

در دنیای امروزی، یکی از راه های کسب درآمد و هم چنین بالا بردن محبوبیت بین مردم، استفاده از انواع اپلیکیشن های مجازی مانند اینستاگرام و تیک تاک است. بردیا کچیان یکی از تیک تاکرهای ایرانی است که توانسته به خوبی از این اپلیکیشن های مجازی استفاده کند و نام خود را در بین مردم آشنا نگهدارد. در این مقاله ما قصد داریم به صورت اختصاصی به بیوگرافی این شخص و زندگی هنری او بپردازیم. پس اگر شما نیز یکی از طرفداران ویدیوهای این فرد هستید، پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان این مطلب را از دست نداده و تا انتها با ما همراه باشید.

بردیا کچیان کیست؟

بردیا کچیان کیست؟

در این قسمت می خواهیم به بیوگرافی بردیا کچیان که از مدل های اینستاگرام نیز به حساب می آید؛ بپردازیم. این که اصلا چرا تا به این حد مشهور شد و چگونه توانست از اپلیکیشن های مجازی در این راستا استفاده کند. تا به امروز، رسانه های بسیار کمی به بیوگرافی این فرد پرداخته و شما تنها می توانید با دنبال کردن استوری های صفحات متنوع از این فرد مقداری از بیوگرافی او را متوجه شوید. در این مقاله ما به صورت کلی تمامی اطلاعات مربوط به وی را برای شما جمع آوری کرده ایم.

بردیا کچیان متولد 7 دی 1378 زاده شهر تهران می باشد. او تقریبا به مدت یک سال است که ساخت ویدیو را شروع کرده و ویدیو های خود را در اینستاگرام منتشر می کند. وی دربسیاری از ویدیو های خود به همراه سیاوش علوی و فاطمه فراهانی دیده می شود. در ابتدا او به همراه یک دختر دیگر این کلیپ ها را می ساخت که هیچ موقع صفحه رسمی او را در ویدیو ها به صورت تگ قرار نداد. خبر هایی مبنی بر این که وی با دختر های پیج خود رابطه دارد زیاد شد، تا این که کم کم فرد دیگری به ویدیو های او با نام صبا آذری اضافه شد. پس از گذر زمان نیز، خبر ازدواج این دو فرد با یک دیگر منتشر شد. هر دو این افراد ویدیو هایی از مراسم ازدواجشان در پیج های شخصی خود و پیج مشترکشان منتشر کردند.

عکس های بردیا کچیان را در کجا ببینیم؟

برای دیدن عکس های بردیا کچیان از معروف ترین سلبریتی های اینستاگرام، می توانید از اینستاگرام و جست و جو تصاویر گوگل استفاده کنید. در ادامه این مطلب به شما صفحات رسمی اینستاگرام وی را معرفی می کنیم. می توانید با استفاده از آن ها عکس های این کلیپ ساز حرفه ای را با کیفیتی بسیار خوب مشاهده کنید. این روش، یکی از راه های راحت و کاربردی برای مشاهده کردن عکس های این کلیپ ساز می باشد. روش دوم، استفاده از جست و جو تصاویر گوگل می باشد. می توانید با جست و جو نام وی در قسمت تصاویر گوگل، عکس های وی را از این طریق نیز مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بردیا کچیان چیست؟

برای دیدن کلیپ های بردیا کچیان می توانید به صفحات متعددی که وی در این اپلیکیشن دارد مراجعه کنید. می توانید از طریق جست و جو بردیا کچیان اینستا در گوگل، از طریق نسخه تحت وب اینستاگرام وارد صفحات رسمی اینستاگرام او شوید. با جست و جو mrbadiax، bardiasaba، mrbadix4 و mrbardixstory به راحتی وارد تمامی صفحات اینستاگرام این کلیپ ساز حرفه ای شوید. در کنار این صفحات، می توانید وارد صفحات سیاوش علوی اینستا، پیج فاطمه فراهانی و پیج امیرحسین طنز نیز شوید و ویدیو های آن ها را نیز مشاهده کنید.

دوست دختر بردیا کچیان کیست؟

تا چندین ماه پیش، بردیا دارای دوست دختر بود. نام دوست دختر وی صبا آذر بود. اما رابطه آن ها به هیچ عنوان زمانی که با یک دیگر دوست بودند، علنی و عمومی نشده بود. آن هم به دلیل محدودیت های جمهوری اسلامی که برای کلیپ ساز های اینستاگرامی قرار می دهد. پس از این که خبر ازدواج این دو نفر با یک دیگر منتشر شد، در صفحه bardiasaba با انتشار استوری هایی که در آن ها به سوال های افراد پاسخ می داند، این موضوع را که از ما ها قبل این دو فرد با یک دیگر دوست بودند را منتشر کردند. پس در حال حاضر می توان گفت که بردیا کچیان دارای همسر می باشد و دوست دختری ندارد.

درآمد این اینستاگرامر از کجاست؟

تمامی اینستاگرامرها از طریق صفحات اینستاگرامی خود درآمد بسیاری را کسب می کنند. آن ها با بالا بردن تعداد فالوور های خود، بازدید پست ها و استوری های خود را بالا می برند. این بازدید ها باعث می شود تا کسب و کار های تازه که احتیاج به دیدن شدن دارند، از این طریق دیده شوند. هر چه تعداد بازدید ها بالا باشد، مقدار هزینه دریافتی از تبلیغات نیز بالا می رود. پس می توان گفت منبع اصلی درامد این افراد، از طریق صفحات اینستاگرامشان می باشد.

البته ناگفته نماند که برخی از آن ها به مشاغلی دیگر در خارج از فضای مجازی نیز می پردازند. برخی دیگر نیز با ایجاد کانالی در یوتیوب، از این طریق نیز به کسب درآمد می پردازند. آن ها معمولا کانال یوتیوبی خود را از طریق اینستاگرامشان تبلیغ می کنند.

بردیا کچیان چند سال دارد؟

اگر بخواهیم به سن این فرد اشاره کنیم، همان طور که در ابتدا این مقاله به آن پرداختیم، وی متولد سال 1378 است. یعنی سن بردیا کچیان تا به امروز دارای 22 سال می باشد. او در این سن پایین توانسته به خوبی در زمینه ساختن ویدیو های مختلف فعالیت داشته باشد و این فعالیت نیز توانسته است برای او درآمد های بسیاری را به ارمغان بی‌آورد. نه تنها بردیا، بلکه تمامی افرادی که با او همکاری می کنند نیز در این رده سنی قرار دارند. می توانید با جست و جو کانال اینستاگرام ماریا پاک، سیاوش اینستا و حسین گوبانی در اینستاگرام وارد صفحات اینستاگرام این افراد شوید و ویدیو های این افراد هم سن سال بردیا را مشاهده کنید.

خانواده این اینستاگرامر در ایران زندگی می کنند؟

این اینستاگرامر در ایران زندگی می کند. خانواده وی نیز به همراه او در همین کشور هستند. البته نه تنها خانواده او، بلکه خانواده همسر وی نیز در کشور ایران زندگی می کنند. البته این موضوع که بسیاری از این افراد پس از این که به مشهوریت می رسند، اقدام به مهاجرت می کنند موضوعی کاملا رایج است. اما این کلیپ ساز تصمیم گرفته تا در کشور خود بماند و در همین کشور نیز به پرورش استعداد های خود بپردازد.

این اینستاگرمر مهاجرت کرده است؟

همان طور که در انوان قبلی به آن اشاره شد، وی مهاجرت نکرده و در کشور ایران به همراه همسر و خانواده خود زندگی می کند. این که آیا او قصد دارد تا در ادامه زندگی خود به کشور های دیگر مهاجرت کند یا هیچ مشخص نیست. در تمامی صفحات خود نیز به این موضوع تا به امروز نپرداخته است. پس می توان گفت خبر موثقی در این زمینه وجود ندارد و تنها خبری که می توان گفت، وجود آن ها در حال حاضر در کشور ایران است.

دابسمش های بردیا کچیان را از کجا ببینیم؟

به راحتی می توانید ویدیو های مربوط به دابسمش های این فرد مشهور اینستاگرامی را مشاهده کنید. اولین روش، مشاهده کردن این ویدیوها از طریق صفحات رسمی اینستاگرام وی می باشد. در اواسط این مطلب به صفحات اینستاگرام وی اشاره کردیم. می توانید با دنبال کردن آن ها، تمامی ویدیو های دابسمش این اشخاص را مشاهده کنید. روش دوم، استفاده از یوتیوب و سایت ها معتبر ایرانی می باشد. با جست و جو نام وی در سایت یوتیوب و یا استفاده از جست و جو ویدیویی گوگل، این دابسمش ها را با کیفیتی بسیار خوب مشاهده کنید.

چه حاشیه هایی برای این تیک تاکر به وجود آمد؟

همان طور که اشاره کردیم، زمانی که این فرد در ویدیو های خود در کنار دختر ها همکاری می کرد، همگی این اخبار و حواشی را برای او به وجود می آوردند که این دختر ها با بردیا در رابطه هستند. با این که وی در تمامی استوری های خود این موضوع را رد می کرد، اما باز هم این حواشی به وجود می آمد. این شایعه ها ادامه داشت، تا زمانی که این فرد با صبا آذر ازدواج کرد. ازدواج این دو با یک دیگر، تمامی شایعه ها را از بین برد.

سوالات متداول

 1. بردیا کچیان کیست؟

  بردیان کچیان، یکی از کلیپ ساز های اینستاگرام و تیک تاکر های مشهور است که از سال قبل تا به امروز به محبوبیت بسیاری رسیده است. البته برخی از افراد این فرد را با بردیا بهادر اشتباه می گیرند. با جست و جو اینستا بردیا بهادر متوجه می شوید که وی تنها خواننده می باشد.

 2. آیا این فرد ازدواج کرده است؟

  بردیا کچیان، در ماه های گذشته خبر هایی از ازدواج این فرد در صفحه رسمی او منتشر شد. نام همسر او صبا آذر متولد 1382 می باشد. این دو با یک دیگر در اینستاگرام دارای یک صفحه رسمی می باشند.

 3. چگونه می توان عکس های این فرد را مشاهده کرد؟

  با جست و جو نام او در اینستاگرام می توانید از طریق صفحات رسمی این فرد در این اپلیکیشن عکس های او را با کیفیتی بسیار خوب مشاهده کنید. با جست و جو نام وی در قسمت تصاویر گوگل نیز می توانید عکس های او را مشاهده کنید.

 4. از چه طریقی می توان ویدیوهای این اینستاگرامر را مشاهده کرد؟

  از طریق اینستاگرام می توانید تمامی ویدیو های دابسمش این تیک تاکر را مشاهده کنید. هم چنین می توانید از جست و جو گوگل و هم چنین سایت یوتیوب نیز جهت مشاهده کردن این ویدیو ها با کیفیتی بسیار خوب استفاده کنید.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0