علت ممنوع التصویری نوید محمدزاده + بررسی واکنش ها به این دستور

0 دیدگاه

در این مقاله به ممنوع التصویری نوید محمدزاده، یکی از جنجالی ترین بازیگران ایرانی اشاره خواهیم کرد.

دلیل ممنوع التصویری نوید محمدزاده

چند روز پیش خبر ممنوع التصویری نوید محمد زاده منتشر شد که باعث شگفت زده شدن مردم و اهالی سینما شد. سه روز پیش محمد مهدی اسماعیلی وزیر ارشاد بعد از جلسه ای که با هیات دولت داشت، به طور رسمی در یک نشست خبری اعلام کرد: تا اطلاع ثانوی نوید محمدزاده ممنوع الکار می باشد. این بازیگر به دلیل توقیف فیلم سینمایی برادران لیلا در حال حاضر از فعالیت در سینمای ایران منع شده است.

آیا دلیل واقعی همین موضوع ای است که وزیر ارشاد در نشست خبری اشاره کرد؟ خیلی از مردم و هنرمندان اقدامات شیطنت آمیز نوید و فرشته حسینی دلیل ممنوع التصویری نوید محمد زاده می باشد. در ادامه این مقاله به جزئیات بیشتر اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

واکنش های اهالی سینما به ممنوع التصویری نوید محمد زاده

واکنش های اهالی سینما به ممنوع التصویری نوید محمد زاده

تا کنون بازیگر و کارگردانی به این موضوع اشاره نکرده است. اما یزدان عشیری معاون سینمای ایران در یک نشست خبری به این موضوع اعلام کرد: دلیل ممنوع التصویری نوید محمدزاده دقیقا مشخص نشده است و دلیلی هم که وزیر ارشاد به آن اشاره کردند کاملا حقیقت ندارد. هم چنین حرکت و بوسه های اخیر نوید و همسرش فرشته حسینی در این تصمیم گیری بی تاثیر نبوده است. هر چند که از لحاظ شرعی هیچ گونه مشکلی ندارد. لطفا بیشتر از این به ممنوع التصویری نوید محمدزاده نپردازید. سینمای ایران به اندازه کافی دچار بحران و حاشیه می باشد.

لغو فیلم های در حال اکران نوید محمد زاده

سوال بسیار مهمی که بعد از این حواشی برای مردم و اهل سینما به وجود آمد، تکلیف فیلم و سریال هایی که نوید در آن ها ایفای نقش کرده است، چی می شود؟ وزیر ارشاد در پاسخ به این سوال گفت: نوید دو تا فیلم سینمایی در حال اکران دارد. سعی می کنیم که بتوانیم مجوز اکران این فیلم هارا صادر کنیم. زیرا در صورت عدم اکران خسارت های زیادی به عوامل سازنده فیلم از جمله کارگردان، تهیه کننده، بازیگران و…. وارد می شود. تا هفته آینده دستور پخش این دو فیلم معلوم خواهد شد.

در مقاله های بعد به جزیئات بیشتری اشاره خواهیم کرد.

سوالات متداول

  1. تکلیف فیلم های در حال پخش نوید محمد زاده چی می باشد؟

    تا هفته آینده تصمیم نهایی در مورد فیلم های در حال اکران این بازیگر گرفته می شود.

  2. ممنوع التصویری نوید محمدزاده به خاطر توقیف کدام فیلم سینمایی می باشد؟

    فیلم سینمایی برادران لیلا که اخیرا توقیف شد.

  3. آیا تا کنون کسی از اهالی سینمای ایران نسبت به ممنوع التصویری نوید محمدزاده واکنش نشان داده است؟

    بله معاون سینما ایران چند روز پیش در یک نشست خبری به این موضوع اشاره کرد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0