سلبریتی های بهایی ایران را بیشتر بشناسید + حواشی و اخبار این افراد

0 دیدگاه

در این مقاله می خواهیم شما را با سلبریتی های بهایی آشنا کنیم و بگوییم چگونه بین ایرانیان به معروفیت رسیده اند و جایگاه خاصی پیدا کرده اند. و از دشورای ها و مشکلات فراوانی که برایشان در ایران وجود دارد بگوییم. اگر می خواهید با سلبریتی های اینستاگرام و حواشی آنها آشنا شوید لطفا تا پایان مطالب ما را همراهی کنید.

محتوا پنهان
5 مورد از محبوب ترین سلبریتی های بهایی در ایران

5 مورد از محبوب ترین سلبریتی های بهایی در ایران

سلبریتی هایی در ایران وجود دارند که بهایی می باشند و به بهانه های مختلف به ایران آمده اند و بعد از معروف شدن در زمینه های مختلف از جمله خوانندگی و بازیگری و سایر شغل ها در ایران مانده اند و به طور حرفه ای کار خود را ادامه داده اند. در اینجا می خواهیم چند مورد از آنها را به شما معرفی کنیم.

بهنام روحانی

بهنام روحانی یکی از خواننده های پاپ می باشد که به خواندن آهنگ های مذهبی نیز علاقه زیادی دارد و در چند کشور مختلف کنسرت هایی اجرا کرد که در آن آهنگ های مختلفی خواند. گفته می شود او به دلیل خواندن آهنگ های مذهبی که مربوط به عقاید ایرانی ها می باشد که این آهنگ ها را در کشورهای دیگر اجرا کرده و باعث شد حواشی زیادی درست کند. وی پس از بازگشت از کشور اروپا به ایران توسط ماموران فرودگاه دستگیر شد. وسایل و اموال شخصی او توقیف شد.

شبنم طلوعی

وی یکی از بازیگران موفق و محبوب در ایران بود که به دلیل تبعیضی که بین او و همکارانش به خاطر بهایی بودنش می شد رفته رفته از رشته بازیگری در ایران که مورد علاقه اش بود روی برگرداند و از ایران به پاریس مهاجرت کرد. و در آنجا مهارت های خود را شکوفا کرد.

مهناز رئوفی

مهناز رئوفی یکی از زنان بهایی می باشد و با توجه به فساد و کارهای ناپسندی که از کودکی در این دین دیده بود. باعث شد تا به سمت دین اسلام کشیده شود و در نوجوانی مسلمان شد. او می گوید دین اسلام پر از راستی و درستی و زیبایست بعد از اینکه مسلمان شده ام احساس می کنم به خدا نزدیکتر شده ام. و از اینکه شیعه شدم بسیار خوشحالم.

چاوجوان

او یک دختر بهایی بود که در ایران زندگی می کرد و چند بسیجی به او تجاوز کردند وی تحمل این درد ها را نداشت و به دلیل فشارهای روحی و روانی در بیمارستان در گذشت. گفته می شود که بهایی ها را در ایران خیلی شکنجه می دهند و آنها امنیت جانی ندارند.

شهریار سیروس

وی یکی از نقاشان و هنرمندان معروف می باشد که به دلیل جاسوسی برای کشورهایی که با ایران دشمن می باشند دستگیر شده و اموالش توقیف شده و او را به زندان انداخته اند. عکس های سلبریتی های بهایی را می توانید با سرچ کردن اسم آنها در قسمت جستجوی رسانه های مختلف از جمله گوگل تلگرام و اینستاگرام و سایر برنامه های دیگر ببینید‌. و اگر علاقه دارید تا از زندگی آنها بیشتر بدانید می توانید پیج آنها را دنبال کنید. و با دنبال کردن پست ها و استورهایی که در پیج شخصیشان قرار می دهند از خبر های جدید آنها آگاه شوید. در این مورد توجه داشتن به مقاله اخبار سلبریتی ها هم می تواند راهی درست و مطمئن باشد.

فیلم های سلبریتی های بهایی را چگونه پیدا کنیم؟

آنها فیلم های زیادی ساخته اند و بین ایرانیان محبوبیت خاصی دارند. ولی بعضی از آنها به دلیل سختی ها و مشکلاتی که برایشان در ایران وجود دارد باعث شده تا به کشورهای دیگر مهاجرت کنند. فیلم های آنها را می توانید در پیج اینستاگرام و گوگل و یوتیوب و توییتر مشاهده کنید.

آهنگ های سلبریتی های بهایی به چه منظور است؟

بعضی از آنها به خوانندگی در ایران علاقه زیادی داشتند و موفق شدند تا به معروفیت برسند و مخاطبان و فالوورهای زیادی جذب کنند. آنها آهنگ هایی با سبک های مختلف می خوانند از جمله پاپ و رپ که مورد توجه افراد جوان قرار می گیرد. و موفق شده اند استعدادهایشان را به خوبی شکوفا کنند و در کارشان موفق باشند.

سلبریتی های بهایی که شیعه شده اند چه کسانی هستند؟

سلبریتی های زیادی وجود دارند که به دلیل مشکلات و سختی‌هایی که در دین بهایی کشیده اند به سمت دین اسلام آمده‌اند و شیعه شده اند. آنها می گویند دین اسلام خیلی دین درستی می باشد و در آن با کارهایی که انجام می‌دهیم احساس می‌کنیم به خدا نزدیکتر شده‌ایم دین اسلام یکی از زیباترین دین ها می باشد.

حاشیه های سلبریتی های بهایی به چه صورت است؟

آنها به دلیل مشکلاتی که در ایران با آن مواجه می شوند. باعث شده تا برایشان حاشیه‌های فراوانی بسازند از جمله حواشی که برای بازیگران زن می سازند می توان به اینکه می گویند آنها با بازیگران مرد زیادی رابطه دارند اشاره کرد که این حرف ها دروغ و شایعه می باشد که باعث شده تا آنها از مسلمانان و ایرانی ها دلسرد شوند.

سلبریتی های بهایی در خارج از ایران چگونه زندگی می کنند؟

بعضی از آنها به دلیل سختی هایی که در ایران کشیده اند ایران را ترک کرده و به کشورهای دیگر مهاجرت کرده اند و می گویند زندگی خارج از ایران بدون دغدغه و آسوده می باشد. کسی بین ما به دلیل تفاوت دینهایی که داریم فرق نمی گذارد و این باعث می شود تا خیالمان راحت باشد. و آسوده زندگی کنیم و هیچ ترسی از بیان دینمان نداشته باشیم.

اسامی هنرمندان بهایی شامل چه کسانی می شود؟

شهریار سیروس یکی از هنرمندان و نقاشان محبوب بهایی می باشد. که گفته می شود او را به دلیل جاسوسی برای کشورهایی که دشمن ایران می باشند دستیگر کرده اند و اموال او را توقیف کرده و به زندان انداخته اند. وی افتخارات زیادی در رشته های شغلی مختلف کسب کرده .

ورزشکاران بهایی در چه زمینه ای فعالیت می کنند؟

یکی از سرمربی های فوتبال ایران بهایی بود که به همراه پسرانش در یکی از تیم های ایران فعالیت می کرد که این کار باعث شد افراد زیادی نسبت به او و تیمش ابراز نارضایتی کنند. و بگویند اصلا مناسب یک تیم ایرانی نمی باشد که سرمربی و بازیکنانش بهایی باشند. خوانندگان بهایی ایرانی زیادی در ایران فعالیت می کنند که می توان به بهنام روحانی که در زمینه سبک پاپ و آهنگ های مذهبی فعالیت می کند اشاره کرد که وی محبوبیت خاصی بین ایرانی ها کسب کرده. و توانسته فالوورها و مخاطبان زیادی جذب کند.

چرا بعضی از بهایی ها دین اسلام را انتخاب می کنند؟

بعضی از بهایی ها دین اسلام را انتخاب می‌کنند چون در آن حیا و درستی وجود دارد اما آنها می گویند که متاسفانه در دین بهایی همجنس گرایی و چشم داشتن به ناموس خود یکی از کارهای رواج در آن می باشد که این چیزها باعث شده تا از دینشان دلسرد شوند و به سمت دین اسلام کشیده شوند.

سلبریتی های بهایی به چه ماشین هایی علاقه دارند؟

همان گونه که تمام افراد معروف و سلبریتی ها به وسایل پر زرق و برق و ماشین های گران قیمت علاقه دارند سلبریتی های بهایی نیز توانسته اند با خرید خودروهای گران قیمت و لوکس از جمله پورشه و بنز و لامبورگینی و سایر ماشین های دیگر ثروت و قدرتی که به دست آورده اند را به دیگران نشان دهند.

دلیل آمدن بهایی ها به ایران چیست؟

قبل از انقلاب بهایی ها به طور آزادانه در ایران زندگی می‌کردند و با آمدن امام خمینی به ایران و به وجود آمدن انقلاب اسلامی باعث شد تا آنها مانند قبل نتوانند در ایران به راحتی سکونت کنند. و ایرانی‌ها آنها را سرکوب می‌کردند گفته می‌شود در دین بهایی چیزهایی رایج است که باعث آزار و اذیت حتی خود آنها می شود و به این دلیل است که به سمت دین اسلام کشیده می شوند.

اینستاگرام سلبریتی های بهایی به چه منظور است؟

آنها نیز مانند تمام افرادی که در اینستاگرام فعال می باشند در پیج خود عکس ها و فیلم هایی از خود منتشر می‌کنند که باعث می‌شود تا فالوورهای زیادی جذب کنند شما می توانید با وارد کردن نام سلبریتی های مورد نظر خود در قسمت جستجوی اینستاگرامتان پیج آنها را فالو کنید و جزو فالوورهایشان شوید و با دنبال کردن پست ها و استوری ها به آنها انگیزه بیشتری برای ادامه راهشان بدهید.

سوالات متداول

 1. عکس های سلبریتی های بهایی را چگونه پیدا کنیم؟

  می توانید با سرچ کردن نام آنها در قسمت جستجوی برنامه های مختلف از جمله گوگل اینستاگرام و سایر برنامه های دیگر عکس هایشان را پیدا کنیم.

 2. خوانندگان بهایی ایرانی شامل چه کسانی است؟

  بهنام روحانی یکی از خوانندگان بهایی می باشد که با خواندن آهنگ هایی به سبک های مختلف توانسته فالووران و مخاطبان زیادی جذب کند و در کارش موفق باشد.

 3. فیلم های سلبریتی های بهایی در چه مورد است؟

  بیشتر فیلم هایی که از آنها دیده می‌شود مربوط به شغل آنها و رشته کاری که در آن فعالیت می‌کنند می باشد فیلم های آنها را می توانید از طریق اینستاگرام و گوگل پیدا کنید.

 4. سلبریتی های بهایی در خارج از ایران چگونه زندگی می کنند؟

  با توجه به آزادی که آنها در کشورهای دیگر دارند با خیال راحت و آسوده در آنجا زندگی می کنند و می‌گویند به دلیل تبعیضی که بین دین اسلام و بهایی می‌گذاشتند ما نمی توانستیم به راحتی در ایران زندگی کنیم.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0