بیوگرافی آینا ماهینی + بررسی زندگی شخصی و علایق او

0 دیدگاه

امروزه شبکه های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام به یکی از پلتفورم های اصلی برای پیشروی و نمایش دنیای مد شده است. افراد زیادی از جمله مدل ها و دیزاینر ها با استفاده از پیج های اینستاگرامی خود، حرفه و برند خود را گسترش می دهند. به این افراد سلبریتی های اینستاگرام می گویند! البته ایران نیز، از این امر مستثنی نیست و افراد زیادی در داخل و خارج از ایران با استفاده از شبکه های اجتماعی، به عنوان مدل یا دیزاینر در حال فعالیت هستند. یکی از این افراد که شهرت زیادی هم در این راه کسب کرده است؛ آینا ماهینی نام دارد. ما در این مطلب قصد داریم با مطالعه صفحه شخصی آینا در اینستاگرام بهتر او و سبک زندگی اش را بشناسیم. همچنین به بسته شدن جنجالی پیج او توسط پلیس فتا می پردازیم. پس با ما همراه باشید و این مطلب را به هیچ عنوان از دست ندهید.

نگاهی کلی به صفحه اینستاگرام آینا ماهینی

در نگاه اولیه و کلی، صفحه اینستاگرام آینا ماهینی، ظاهری آراسته و شیک دارد و مانند لباس های او، با سلیقه تزيین شده است. او در حال حاضر حدود ۱۲۹ هزار فالوور و ۷۶ فالویینگ دارد. از صفحه هایی که او فالوو کرده است؛ می توان به پیج شخصی دوستانش، پیج برند های معروف و مطرح دنیا و همینطور پیج تعدادی از سلبریتی های مورد علاقه اش مثل جانی دپ اشاره کرد. قدیمی ترین پست او مربوط به آبان ماه سال ۱۳۹۶ است؛ که تصویری از سمینار داوری هندبال منطقه ۸ در آن قرار دارد. همچنین آخرین پست او، قبل از بسته شدن پیجش توسط پلیس فتا، مربوط به خرداد ماه سال ۱۳۹۹ است؛ که در آن عکس یکی از ست های لباس خودش را گذاشته است. آینا همیشه عکس های خودش را در جاهای مختلفی تهیه می کند و تنوع خاصی را پست هایش به وجود بیاورد.

آینا ماهینی ، تفاوت مشخصی با بقیه مدل های اینستاگرامی دارد و حرفه اش جدی تر می گیرد. او در این راستا ایمیلش را در پیجش قرار داده است؛ تا علاوه بر ارتباط با طرفداران، بتواند به صورت حرفه ای تر، پیجش را در پیش بگیرد. طرفداران پر و پا قرص او هم، دائم او را تشویق می کنند و با فرستادن طراحی ها و ادیت های شخصی خودشان به آینا، او را خوشحال می کنند. آینا علاقه زیادی به طرفدارانش دارد و همیشه کارهای آن ها استوری می کند. حتی یکی از هایلایت های او، مربوط به طرفدارانش است. اکثر پست های او نیز، ست های مختلف لباس هایش و همینطور تعدادی از زندگی شخصی اش با کپشن های زیباست.

زندگی شخصی و علایق آینا ماهینی

زندگی شخصی و علایق آینا ماهینی

اگر کمی بیشتر در محتویات صفحه اینستا آینا ماهینی وارد شویم؛ می توانیم با تفریحات و سبک زندگی او بیشتر آشنا شویم. یکی از علایق و تفریحات آینا، حیوانات خانگی و بازی کردن با آن هاست. خود او، صاحب یه گربه به نام تامی و یک سگ به نام تدی است. آینا ظاهرا علاقه زیادی به حیوانات خانگی اش دارد؛ به طوریکه، او حتی یکی از هایلایت های پیجش را به ویدیو های این دو اختصاص داده است. او همچنین علاقه زیادی به طبیعت و گشت و گذار در محیط های زیبا و رنگارنگ خارج از شهر دارد. البته یکی از تفریحات پایه ثابت آینا، بیرون رفتن با دوستانش و گوش کردن به آهنگ های مورد علاقه اش است؛ که دفعات زیادی از این لحظات استوری هایش را به اشتراک گذاشته است. آينا به ورزش نیز، علاقه زیادی دارد. او حتی چند بار در مسابقات هندبال هم شرکت کرده است.

از همه این موارد که بگذریم؛ نباید مهم ترین علاقه آینا ماهینی را فراموش کنیم. دنیای مد و فشن. اگر صفحه شخصی آینا را زیر و رو کنید؛ لباس های او و علاقه اش به فشن چشم شما را بیشتر از هر چیزی خواهد گرفت. او ست های مختلف را از برندهای متفاوتی را به اشتراک می گذارد. این ست های لباس، سلیقه های متنوع را پوشش می دهد و برای هر موقعیت و فصل سال یک مد به روز و محبوب را معرفی می کند. علاقه دیگر آینا، آرایش صورت و جلسه های فتوشات است. پوشیدن ست لباس به روز، آرایش مناسب و دل نشین و فتوشات های حرفه ای، پیج آینا را از پیج های دیگر اینستاگرام متمایز می کند. او برای هر کدام از پست های اینستاگرام خود وقت زیادی می گذارد. همین باعث شده پیج او محبوبیت خاصی بین مردم کسب کند.

بررسی همکاری آینا با آروما

آینا ماهینی علاقه زیادی به برند لباس آروما دارد. او همکاری های زیادی با این برند داشته است و استوری های زیادی از لباس ها و تجربه اش در این برند به اشتراک گذاشته است. مرکز برند آروما در خیابان ستارخان شیراز قرار دارد. این برند لباس های متنوع و زیبایی را برای مردان و زنان و متناسب با انواع فصول ارائه می دهد. آینا هم بخش زیادی از لباس های خود را از این برند تهیه می کند. عکس ها و ویدیو های همکاری های او با آروما نیز، در پیج شخصی او وجود دارد؛ که همین باعث معروفیت دو چندان آینا شده است.

بسته شدن جنجالی پیج آینا توسط پلیس فتا

یکی از جنجالی ترین و خبرساز ترین اتفاقات پیج آینا ماهینی، بسته شدن آن توسط پلیس فتا بود. اخیرا پیج این مدل و بلاگر مشهور اینستاگرامی، توسط پلیس فتا توقیف شد. در تاریخ ۱۱ تیر، پلیس فتا سه پست در این پیج قرار داد. طی این پست ها توضیح داده شده که طراحی، تولید و تبلیغ لباس اجتماع زنان باید طبق مجموعه شاخص ها و ضوابط باشد. همین امر باعث به مشکل خوردن و بسته شدن پیج آینا شده است. در آخرین پست پیج او نوشته شده که: «طراحی، تولید و تبلیغ هر گونه سبک پوشش می بایست در چارچوب دستورالعمل شاخص های لباس اجتماع باشد.» در پست دیگری نیز، این ظوابط و دستورالعمل ها به طور کامل شرح داده شده است. صفحه اینستاگرام آینا، از آن روز به بعد فعالیتی نداشته و کار نمی کند. این موضوع باعث ناامیدی تعداد زیادی از طرفداران آینا شده است.

پاسخ به سوالات متداول

  1. نام حیوانات خانگی آینا ماهینی چیست؟

    سگی به نام تدی و گربه ای به نام تامی.

  2. آیا پیج آینا ماهینی همچنان فعالیت می کند؟

    خیر. پیج او به دلیل رعایت نکردن ظوابط پوشش اجتماعی زنان توسط پلیس فتا بسته شد.

  3. رشته ورزشی مورد علاقه آینا ماهینی چیست؟

    هندبال

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0