بیوگرافی ارسلان قاسمی و بررسی رابطه او با ترلان پروانه

0 دیدگاه

ارسلان قاسمی یکی از جذاب ترین بازیگران مرد ایرانی می باشد، که سال های بسیاری است، که در زمینه سینما و تلویزیون فعال است. این پسر جوان و خوش چهره از کودکی هنر پیشگی می کرده است. به شکلی که در کارنامه خود با وجود سن کمش، کار های مهم و بزرگ بسیاری را دارد. این بازیگر جذاب ایرانی به دلیل چهره زیبایی که دارد، در کار های بسیاری از او استفاده شده است. ارسلان اغلب در فیلم های سینمایی و یا سریال های تلویزیون نقش نوجوان ها را بازی می کند. او در ایفا این گونه نقش ها بسیار توان مند می باشد.

این پسر جوان ایرانی طرفدار های بسیاری دارد. یکی از ویژگی های مثبت او دور بودن از حواشی فضای مسموم مجازی می باشد. در این مقاله به معرفی این مرد جوان پرداخته و با زندگی شخصی و حرفه ای او بیش از پیش اشنا خواهیم شد. برای شناخت بهتر و کامل تر او توصیه می شود، که این مقاله را با دقت دنبال کنید.

محتوا پنهان
ارسلان قاسمی و همسرش

ارسلان قاسمی و همسرش

ارسلان از بازیگران دهه هفتادی سینما می باشد و طرفداران زیادی دارد. باید بدانید به دلیل طرفداران زیادی که سلبریتی ها دارند؛ به خصوص در فضای مجازی و به خصوص فضای همه گیر اینستاگرام شایعه های بسیاری در مورد سلبریتی ها موجود می باشد. به شکلی که زندگی شخصی این افراد را تحت شعاع قرار داده است. این روز ها نیز بازار این حاشیه ها و شایعه های بی مورد بسیار زیاد شده است. بسیاری از سلبریتی ها نیز از این شرایط و اتفاق ها در رنج و عذاب می باشند. در مورد این پسر جوان ایرانی نیز بحث ها و شایعه های بسیاری در فضای مجازی منتشر شده است.

عکس های بسیاری از این پسر جوان ایرانی و هنر پیشه پر اوازه منتشر شده است. در این عکس های شخصی او را در کنار دختر های مختلفی دیده شده است. اما به صورت قطعی نمی توان گفت، که این افراد همسر او بوده اند. چرا که تعداد این طور عکس ها این پسر بازیگر بسیار زیاد می باشد. این طور که خود او ادعا کرده است، اغلب عکس های منتشر شده از او تصادفی می باشند. در بعضی موارد نیز این بازیگر جوان ایرانی، آن دختران را تنها طرفدار هایش دانسته است.

از ان جایی که این روز ها بازار شایعه در مورد سلبریتی ها بسیار داغ می باشد، این اتفاق ها طبیعی می باشد. همان طور که در بالا گفته شد، این مرد جوان نیز هیچ یک از این ادعا ها را تایید نکرده است. در نتیجه می توان فهمید، که این اخبار تمامی کذب و بی اساس بوده اند. بلکه تنها با تولید حاشبه در پی جمع کردن فالور و مخاطب بیش تر بوده اند. ارسلان قاسمی به صورت جدی خبر های مکرر ازدواج خود را رد کرده است.

رابطه ارسلان قاسمی و ترلان پروانه چگونه است؟

ارسلان قاسمی و ترلان پروانه هر دو بازیگر های جوان و محبوب ایرانی هستند. این دو بازیگر زیبا که سال های بسیاری است، که در سینما و تلویزیون ایران بازی می کنند. درگیر حواشی و شایعه های متعددی بوده اند. به شکلی که تا به حال خبر های ضد و نقیضی درباره رابطه این دو هنرمند به گوش رسیده است. این بازیگر های نام اشنا تنها در کودکی در چندین سریال و یا فیلم سینمایی همکار بوده اند. اما افکار بیمار شایعه سازان رسانه هر طور که بود، این دو را در رابطه دانسته و برای ان ها حاشیه سازی کرد.

این دختر و پسر هنرمند ایرانی تنها در یک سریال تلوزیونی به دلیل سنین مشابه پارتنر یک دیگر بودند. اما این رابطه تنها به همان سریال مربوط بود و بیش تر از ان ها ادامه پیدا نکرد. این رابطه و ماجراهایی که برای هر دو ان ها مشکل ساز شد، از سمت هر دو شان به صورت جدی و کامل رد شد. به شکلی که هر دو ان ها در جهت اگاه سازی مردم از خود ویدیو منتشر کردند. سپس در ویدیو های منتشر شده هر گونه رابطه ای را رد کرده و به شایعه های مکرر و پی در پی خاتمه بخشیدند.

بر اساس گفته های دوستان و اشنایان این دو بازیگر محبوب، ترلان و ارسلان به دلیل هم بازی بودن در سنین کودکی با یک دیگر رابطه خانوادگی دارند. این در حالی است، که این رابطه تنها به این روز ها و میان این دو مربوط نمی شود. بلکه رابطه این افراد با علی شادمان نیز می باشد. دلیل آن نیز ارتباط نزدیک این بازیگر های توان مند در دوران کودکی بوده است. از طرفی این سه بازیگر جوان و مشهور در یک بازه سنی قرار دارند. در کنار نیز در فیلم های بسیاری با یک دیگر هم بازی و همکار بوده اند.

بیوگرافی غزل شجاعی دوست دختر علی شادمان + عکس نیز در اختیار شماست!

رابطه ارسلان و ترلان پروانه واقعیت دارد؟

ارسلان قاسمی که پسر جوان ایرانی می باشد، درگیر شایعه های بسیاری است. یکی از بخش های پر حاشیه زندگی او رابطه دوستانه اش با ترلان پروانه می باشد. ارسلان در حال حاضر در سن بیست و شش سالگی می باشد. چرا که این پسر جوان و با استعداد در یک خرداد ماه سال 1374 هجری شمسی متولد شده است. او که زاده تهران می باشد، از همان ابتدای کودکی به دلیل چهره زیبای خود وارد سینما شد. در سال های اولیه زندگی خود در سریال ها و فیلم های سینمایی بسیاری بازی کرد. به شکلی که خود را در ذهن و قلب مردم نهادینه کرد و طرفدار های بسیاری را از همان دوره دارد.

همان طور که اغلب بازیگر هایی که در کودکی بسیار درخشیده اند، در سنین نوجوانی و جوانی همانند قبل نمی شوند. این بازیگر نیز نتوانست بعد از گذر از روز های درخشان کاری اش، خود را نشان دهد. این در حالی است، که این پسر جوان ایرانی در سینما بسیار کم رنگ شد. اغلب بازی هایی که در دوره جوانی داشته است، در سریال های تلویزیون و به صورت محدود بوده است. این پسر زیبا و جذاب به دلیل چشم های سبز رنگش بسیار مورد توجه بود.

اولین نقش افرینی او نیز در سن 7 سالگی رخ داد. او که در کار های بسیار مهم و بزرگی نقش افرینی کرده است. اولین تجربه خود را در سریال در چشم باد داشت. بعد از بازی در این سریال بسیار مشهور و محبوب شد. در نتیجه در کار های بسیاری از او بهره گرفته شد. کار بعدی او در سریال یوسف پیامبر بود، که او نقش بنیامین، پسر کوچک یعقوب پیامبر را داشت. سپس در فیلم جعبه موسیقی نیز نقش افرینی کرد، که در این فیلم نقش اول را بر عهده داشت. درباره او و ترلان پروانه شایعه ها بسیار است، اما هر دو ان ها این حاشیه ها را به صورت کامل رد کرده اند.

ارسلان قاسمی و دوست دخترش

شایعه های بسیاری برای این پسر جوان موجود است، که هیچ کدام از ان ها درست نمی باشد. اغلب بحث ها و شایعه هایی که برای این بازیگر مطرح شده است، تنها برای جذب فالور و دنبال کننده می باشد. او نیز از شایعه های موجود احساس نا رضایتی می کند. چرا که بر این باور می باشد، که این شایعه ها و حرف های نا درست بر زندگی کاری و حرفه ای تاثیر می گذارد. در نتیجه از این حاشیه ها فراری است و خود را در شرایطی برای جذب نگاه مخاطب قرار نمی دهد. او در اخرین مصاحبه خود گقت، که در رابطه نمی باشد و در عین حال برای پیشرفت در زمینه کاری و حرفه ای اش شرایط خاصی را تجربه می کند.

ارسلان قاسمی در خندوانه دعوت شده است؟

بار ها بسیاری از طرفدار های این بازیگر و هنر پیشه ایرانی از حضور او در خندوانه گفته اند. اما تا به حال در این فصل هایی که از برنامه خنداونه در تلویزیون منتشر شده است، از او دعوت نشده. اما او اشتیاق به مصاحبه در فضای برنامه تلویزیونی به نام خندوانه دارد. البته این پیشنهاد تا به حال به او نشده است. اما مخاطب های او اصرار بر حضور او در برنامه مشهور خندوانه دارند. این پسر جوان ایرانی تا به حال به برنامه های تلویزیونی کمی دعوت شده است.

اینستاگرام ارسلان قاسمی چگونه است؟

در این قسمت از مقاله به موارد موجود در اینستاگرام این پسر جوان ایرانی می پردازیم. ارسلان قاسمی در فضای مجازی فعالیت نسبی دارد. چرا که این هنر پیشه ایرانی نه اکتیویتی بسیاری دارد و نه از این فضا دور می باشد. اما با این که در این فضا حضور دارد، از حاشیه های موجود در آن بسیار دور می باشد. مواردی که در پیج و یا صفحه اینستاگرام این بازیگر مرد ایرانی موجود می باشد :

 • عکس های شخصی ارسلان
 • عکس های کاری و حرفه ای او
 • ویدیو های کاری
 • ویدیو های شخصی
 • تولید محتوا
 • بحث های اجتماعی
 • درد جوانان و دغدغه همسن و سال های خودش

ماشین ارسلان قاسمی چیست؟

یکی از سوال هایی که ذهن بسیاری را به خود درگیر کرده است، ماشین این بازیگر محبوب می باشد. ماشین ارسلان یکی از سوال هایی است، که جوابی برای ان موجود نیست. چرا که هیچ کس از نوع ماشین او باخبر نمی باشد و اطلاعات دقیقی راجب به ان موجود نمی باشد.

برترین فیلم های ارسلان قاسمی

اگر فیلم های سینمایی و مجموعه‌ های تلویزیونی را دنبال می کنید به احتمال زیاد تا به اکنون نام ارسلان قاسمی خوشتیپ ترین بازیگران مرد ایرانی را شنیده اید. او یکی از بازیگران سینما و تلویزیون اهل ایران است که از سال 1381 و زمانی که تنها 8 سال داشت جلوی دوربین رفته است و در حال حاضر در حرفه بازیگری توانسته جایگاه ویژه ای را از آن خود کند و به یکی از بازیگران جوان و موفق اهل ایران تبدیل شده است که طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی هم دارد. ارسلان تا به اکنون در خیلی از فیلم های ایرانی حضور داشته است و بازی خوبی را هم از خود به نمایش گذاشته است. حال در ادامه می خواهیم به معرفی برترین فیلم های این بازیگر معروف بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

رسوایی

رسوایی چهارمین ساخته سینمایی مسعود ده‌ نمکی است که در ژانر درام/کمدی در سال 1391 به پرده سینماها رفت. این فیلم به موضوعات مذهبی همچون امر به معروف و نهی از منکر اشاره دارد. ارسلان قاسمی در این فیلم در نقش حامد حضور داشته است.

ماه‌ گرفتگی

ماه‌ گرفتگی فیلمی به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه‌کنندگی هادی انباردار و هم چنین نویسندگی مهدی آذرپندار محصول سال 1395 است. از بازیگران این فیلم می توان به: کامبیز دیرباز، فریبا کوثری، سارا خوئینی ها، ارسلان قاسمی، الناز حبیبی و برخی دیگر اشاره کرد. بهتر است بدانید ارسلان با بازی خوبش در فیلم ماه‌ گرفتگی توانست توجهات زیادی را به سمت خود جلب کند.

داش‌ آکل

داش‌ آکل فیلمی به تهیه‌ کنندگی و کارگردانی محمد عرب و هم چنین نویسندگی منصور براهیمی محصول 1396 است. در این فیلم ارسلان قاسمی در کنار بازیگران دیگری همچون: حسین یاری، مهران غفوریان، هلیا امامی، فاطمه گودرزی، محمدرضا شریفی‌ نیا، علی صادقی، نیما شاهرخ شاهی و … به ایفای نقش پرداخته است.

هشتگ

هشتگ فیلم ایرانی به کاگردانی و نویسندگی رحیم بهبودی‌ فر و تهیه‌ کنندگی مقصود جباری و محمدعلی کیانی محصول سال 1395 است. این فیلم از 4 مهر به سرگروهی پردیس زندگی در سینما های ایران اکران شد و پخش آن هم بر عهده مؤسسه سینمایی (راه عرفان) بوده است. در این فیلم ارسلان قاسمی در نقش کامران سلطانی در کنار بازیگران دیگر مانند: نیوشا ضیغمی، بهاره رهنما، محسن ملکی و برخی دیگر به نقش آفرینی پرداخته است. بهتر است بدانید حضور ارسلان در این فیلم باعث شد تا او به شهرت و محبوبیت بیشتری برسد.

لایه‌ های دروغ

لایه‌ های دروغ اولین فیلم اکشن مشترک فنلاند و ایران محصول سال 1400 است. این فیلم به کارگردانی رامین سهراب، نویسندگی امیرحسین ماکویی و رامین سهراب محصول کمپانی فنلاندی (Sonram Productions) با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی است. حال از بازیگران این فیلم می توان به: رامین سهراب، ارسلان قاسمی، جسیکا ولف، نادر فلاح و برخی دیگر اشاره کرد.

معرفی سریال هایی که ارسلان قاسمی در آن بازی کرده است؟

اگر تصور می‌ کنید که ارسلان قاسمی تنها در دنیای سینما مشغول به فعالیت است سخت در اشتباهید، چرا که ارسلان از آن دسته از بازیگران فعالی است که در حال حاضر در تلویزیون ایران هم حضور پررنگی دارد و تا به اکنون در خیلی از سریال های موفق و پر بیننده حضور داشته و به نقش آفرینی پرداخته است. حال در ادامه می خواهیم به معرفی برخی از سریال هایی که این بازیگر معروف در آن ها به بازی پرداخته است، بپردازیم به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

در چشم باد

در چشم باد یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به نویسندگی و کارگردانی مسعود جعفری جوزانی در ژانر تاریخی حماسی است که فیلمبرداری آن از مهرماه سال 1382 در لوکیشنی واقع در شمال ایران آغاز شد و به مدت پنج سال به طول انجامید و در نهایت در اواخر سال 1387 به پایان رسید. بهتر است بدانید ارسلان قاسمی در این سریال در کنار بازیگران مشهوری از جمله: پارسا پیروزفر، کامبیز دیرباز و سعید نیک‌ پور به ایفای نقش پرداخته است. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که ارسلان با حضور در سریال در چشم باد برای اولین بار فعالیت خود را به صورت حرفه‌ ای در عرصه بازیگری شروع کرد.

فاصله‌ ها

فاصله‌ ها سریال ایرانی به کارگردانی حسین سهیلی‌ زاده است که در سال 1389 از شبکه سه سیما پخش شده‌ است. در این سریال ارسلان در کنار بازیگرانی از جمله: دانیال حکیمی، مریم کاویانی، شاهرخ استخری و … به ایفای نقش پرداخته است. بهتر است بدانید ارسلان قاسمی با بازی خوبش در سریال فاصله‌ ها توانست توجهات زیادی را به سمت خود جلب کند.

سلام آقای

مدیر سلام آقای مدیر سریالی است به نویسندگی و کارگردانی علیرضا توانا و هم چنین تهیه کنندگی منوچهر شاهسواری که در سال 1398 از شبکه دو سیما پخش شد. از بازیگران معروف این سریال می توان به: داریوش فرهنگ، کاظم بلوچی، ارسلان قاسمی، روزبه حصاری و علیرضا اوسیوند اشاره کرد.

یاور

یاور یک مجموعه تلویزیونی به نویسندگی سعید مطلبی، کارگردانی مشترک سعید سلطانی و اصغر نعیمی و تهیه‌ کنندگی آرمان زرین‌کوب محصول سال 1400 است که از شبکه سه سیما پخش شد. در این سریال ارسلان قاسمی در کنار بازیگران دیگر از جمله: داریوش ارجمند، محمد حاتمی، مهوش افشارپناه، شبنم فرشادجو و … به نقش آفرینی پرداخته است.

دردسر های شیرین

دردسر های شیرین مجموعه تلویزیونی است به تهیه کنندگی سیدعلی اکبر محمودی مهریزی و هم چنین کارگردانی سهیل موفق که در عید نوروز 1401 از شبکه پنج پخش شد. در سریال دردسر های شیرین ارسلان قاسمی در کنار بازیگران دیگر از جمله: پوریا پورسرخ، مریم مؤمن، پاشا جمالی، افسانه بایگان، یوسف مرادیان، رضا توکلی، رسول توکلی، سمیرا حسینی و … به ایفای نقش پرداخته است.

بررسی روابط ارسلان قاسمی و دوست دخترهایش

در حال حاضر خیلی از مردم تمایل دارند تا در مورد روابط شخصی بازیگران مشهور ایرانی اطلاعات بیشتری را به دست آورند و این موضوع باعث شد تا همیشه در پیرامون روابط شخصی بازیگران ایرانی حاشیه‌ هایی مشاهده شود. حال باتوجه به این که ارسلان قاسمی از بازیگران موفق و جوان اهل ایران به شمار می‌ رود که علاوه بر بازیگری در حرفه مدلینگ و خوانندگی هم فعالیت دارد، به همین دلیل از شهرت و معروفیت زیادی برخوردار است و طرفداران بسیار زیادی در سراسر کشور دارد.

حال خیلی از طرفداران او می خواهند تا در مورد روابط شخصی این چهره معروف اطلاعات بیشتری را به دست آورند. در این باره بهتر است بدانید که ارسلان از آن دسته از افرادی است که از همان ابتدای حضورش در حرفه بازیگری زندگی شخصی خود را از حرفه‌ اش جدا نگه داشته است و تا به اکنون در مورد روابط شخصی خود و دوست دخترش با مخاطبان و طرفداران خود صحبتی نکرده است تا به این گونه مشکلی برای حرفه او به وجود نیاید. به همین دلیل در حال حاضر اطلاعات دقیقی در مورد دوست دختر این سلبریتی در دسترس نمی باشد.

البته این موضوع را هم باید افزود با توجه به این که ارسلان یکی از چهره‌ های معروف و سرشناس ایران به شمار می‌ رود که از موقعیت خوبی هم برخوردار است و هم چنین بسیار خوشتیپ و خوش چهره است، به همین دلیل فرض این که او تنها باشد بسیار کم است. هم چنین تا به اکنون خیلی از منابع دست به افشاگری در مورد روابط شخصی این بازیگر زده‌ اند و حتی بیان شده است که ارسلان تا به امروز دوست دختر های زیادی هم داشته است.

مافیا بازی کردن ارسلان قاسمی

شب‌ های مافیا یک مجموعه نمایش خانگی ایرانی به کارگردانی سعید ابوطالب است که برای اولین بار در تاریخ 27 آبان 1399 منتشر شد. این مجموعه بر اساس بازی مافیا ساخته شده‌ است. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در هر فصل از شب‌ های مافیا، 12 شرکت‌ کننده از میان بازیگران سینما و تلویزیون و حتی سایر افراد مشهور به بازی دعوت می‌ شوند و شرکت‌ کنندگان به اتفاق برگزار کننده برنامه، بازی را به صورت واقعی و بدون هیچگونه دخالتی از گروه کارگردانی انجام می‌ دهند. حال این موضوع را هم باید افزود که در فصل سوم این مجموعه ارسلان قاسمی بازیگر کشورمان حضور داشته است و در قسمت اول در نقش جان‌ سخت، قسمت دوم در نقش مافیای ساده و هم چنین در قسمت سوم در نقش حرفه ای حضور داشته است و عملکرد فردی او 1 برد و 2 باخت بوده است.

حال اگر می خواهید تا به مشاهده قسمت هایی از این مجموعه با حضور ارسلان بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب و یا اینستاگرام مراجعه نمایید. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که با مراجعه به اینترنت و جستجوی فصل سوم مجموعه شب‌ های مافیا هم می‌ توانید به مشاهده قسمت‌ هایی از حضور ارسلان در این برنامه بپردازید.

آهنگ ارسلان قاسمی

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید ارسلان علاقه بسیار زیادی به صنعت موسیقی و خوانندگی دارد و مدتی است که فعالیت خود را به عنوان خواننده هم آغاز کرده است و تا به اکنون آهنگی را هم خوانده و منتشر کرده است. با این که ارسلان از محسن چاوشی به عنوان خواننده مورد علاقه خود نام می برد، اما از طرفداران پروپاقرص سبک رپ می باشد.

حال این موضوع را هم باید افزود که تا به اکنون اکثر افرادی که آهنگ ارسلان را شنیده اند به تعریف و تمجید آن پرداخته اند و در این باره بیان کرده اند که ارسلان از صدا و استعداد بسیار خوبی برخوردار است و می‌ تواند به صورت حرفه ای تری در خوانندگی فعالیت خود را ادامه دهد. حال این موضوع را هم باید افزود که اگر می خواهید تا به دانلود آهنگ ارسلان بپردازید، پیشنهاد می کنیم تا به سایت های موسیقی که در اینترنت موجود هستند مراجعه نمایید.

ارسلان قاسمی و دینا صالحی

مدتی قبل دینا صالحی به واسطه ارسلان قاسمی بازیگر خوب کشورمان شناخته شده و معروف شد. در این باره بهتر است که بدانید چندی پیش ارسلان تصویری از دختری به نام دینا صالحی را به همراه یک متن در صفحه شخصی خود منتشر کرد. پس از آن خیلی از کاربران بیان کردند که به احتمال زیاد ارسلان با دینا صالحی ازدواج کرده است و به همین دلیل جنجال زیادی در پیرامون رابطه ارسلان و دینا به وجود آمد. البته ناگفته نماند که پس از مدتی برخی از منابع معتبر خبر ازدواج ارسلان و دینا صالحی را تکذیب کردند.

ارسلان قاسمی در یوسف پیامبر چه نقشی داشت؟

اگر از طرفداران این بازیگر جوان هستید، شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید ارسلان قاسمی در مجموعه تلویزیونی یوسف پیامبر نقش (کودکی بنیامین) را بازی کرده است و حضور او در این سریال پربیننده سبب شد تا توجهات زیادی به سمت او جلب شود و خیلی از افراد به ویژه اهالی سینما و تلویزیون از بازی خوب او تعریف کردند.

یوسف پیامبر یک مجموعه تلویزیونی ایرانی بر پایه داستان زندگی یوسف و به نویسندگی و کارگردانی فرج‌الله سلحشور است. در تاریخ 7 تیر 1387 اولین قسمت این سریال 45 قسمتی از شبکه یک پخش شد. ارسلان قاسمی در نقش بنیامین (دوران نوجوانی بنیامین) در کنار بازیگران دیگر از جمله: مصطفی زمانی در نقش یوسف، کتایون ریاحی در نقش زلیخا و هم چنین محمود پاک‌ نیت در نقش یعقوب به ایفای نقش پرداخته است.

دستاوردهای ارسلان قاسمی

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم ارسلان در سال 1381 و در سن 8 سالگی برای اولین بار جلوی دوربین رفت و در حال حاضر علاوه بر بازیگری به عنوان خواننده و مدل هم شناخته می‌ شود. بهتر است بدانید که ارسلان برای اولین بار توسط بهاره رهنما که از دوستان صمیمی مادرش بود برای کار جدید مسعود جعفر جوزانی معرفی و در نهایت بعد از تست پذیرفته شد و به این گونه فعالیت خود را با حضور در سریال در چشم باد شروع کرد.

حال این موضوع را هم باید افزود با این که سال های نسبتا طولانی است که ارسلان در حرفه بازیگری فعالیت می‌ کند، اما تا به اکنون نتوانسته دستاورد و افتخار مهمی را در کارنامه هنری‌ اش به ثبت برساند. با این حال خیلی از اهالی سینما و تلویزیون بیان کرده اند با توجه به این که ارسلان از استعداد بسیار خوبی برخوردار است، به همین دلیل در آینده نه چندان دور به دستاورد های زیادی می رسد.

سوالات متداول

 1. ارسلان قاسمی متولد چه سالی است؟

  ارسلان قاسمی متولد سال 1374 هجری شمسی است.

 2. ارسلان قاسمی در چه ماهی متولد شده است؟

  ارسلان قاسمی در ماه خرداد متولد شده است.

 3. ارسلان قاسمی در چه سنی وارد حیطه بازیگری شد؟

  ارسلان قاسمی در سال 1381 هجری شمسی وارد زمینه بازیگری شد.

 4. اولین تجربه بازی ارسلان قاسمی در چه فیلمی است؟

  اولین تجربه بازیگری ارسلان قاسمی در فیلم در چشم باد رخ داد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0