ماجرای دستگیری امین فردین چیست؟ آیا امین فردین زندان است؟

0 دیدگاه

قصد داریم به خبر دستگیری امین فردین بپردازیم. کسی که برای خیلی از هنرمندان حواشی های خاص و بی ربطی را به وجود آورده است.

علت صادر شدن حکم دستگیری امین فردین
حکم دستگیری امین فردین

علت صادر شدن حکم دستگیری امین فردین چیست؟

چند روز پیش امین‌رضا چلبیانلو، دندانپزشک و تهیه‌کننده سینما در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد: حکم بازداشت امین فردین از سمت پلیس اینترپل تایید شده است. در ابتدا بهتر است علت دستگیری امین فردین را بررسی کنیم.

این شخص چندین سال است که برای سلبریتی های اینستاگرام در حال به وجود آوردن شایعات است. طبق یک خبر غیر رسمی، امین نزدیک به پنجاه شاکی دارد. تمام این عوامل باعث شده است که پلیس اینترپل هم به این موضوعات رسیدگی کند.

آیا امین فردین زندان است؟

در حال حاضر نمیشه صد درصد اعلام کرد که آیا امین فردین زندان است یا نه. طبق چند عکس منتشر شده وی دستگیر نشده است. لازم به ذکر است عکس ها هم از هیچ منبعی مورد تایید نگرفته است.

ولی دولت ایران نامه رسمی به پلیس اینترپل برای دستگیری امین فردین ارسال کرده است. تا کنون از هیچ منبع ای به دریافت نامه و تاییدیه از سمت اینترپل اعلام نشده است. ایران درخواست داده است در صورت بازداشت، امین را به ایران تحویل دهند.

کدام فعالیت های این حبر نگار باعث بازداشت شدن او شد؟

امین فردین در این چند سال گذشته فعالیت های خودرا صرف ساخت حواشی و شایعه در مورد سلبریتی ها کرده است. حتی این شخص به دلیل درست کردن حواشی های غیر اخلاقی باعث خودکشی بازیگر مطرح زهره فکور شده است. از فعالیت های مهم دیگر او می توان به همکاری با سایت های شرط بندی کلاهبردار اشاره کرد. طبق یک سری اخبار منتشر شده امین دارای دو سایت بزرگ بت می باشد.

فیلم دستگیری امین فردین

اخیرا در صفحات مجازی مانند یوتیب و اینستاگرام کلیپی منتشر شده است تحت عنوان فیلم دستگیری امین فردین که مورد توجه کاربران قرار گرفته است. البته لازم به ذکر است این کلیپ تا کنون از هیچ نهاد رسمی تایید نشده است. دستگیری این شخص می تواند هشداری باشد برای آن دسته کسانی سعی دارند اخبار بی ربط یا حاشیه برای سلبریتی ها بسازند. باید منتظر ماند ببینیم آیا اینترپل نامه ایران را تایید می کند یا خیر، در کل پلیس اینتر پل نسبت به یک سری موضوعات خاص مانند هویت، آبروی افراد و… بسیار حساس می باشد و واکنش تندی نسبت به این عوامل و افراد نشان خواهد داد. اخیرا برنامه های وی که از شبکه های ماهواره ای پخش می شد، متوقف شده است. امین تا حالا هیچ گونه واکنشی نسبت به اتفاقاتی که اخیرا برای او پیش آمده است واکنشی نشان نداده است.

سوالات متداول

  1. آیا دستگیری امین فردین حقیقت دارد؟

    به احتمال زیاد خیر ولی حکم دستگیری وی صادر شده است.

  2. ایران برای بازداشت امین به چه ارگانی درخواست داده است؟

    به پلیس اینترپل نامه نوشته است.

  3. آیا فیلم بازداشت امین فردین راست می باشد؟

    نمیشه پاسخ قطعی داد و خبر از هیچ منبعی ای هم تایید نشده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0