اخیرا یک مقام دولتی خبر از صادر شدن حکم بازداشت هالک ایرانی سجاد قریبی خبر داد. در ادامه به جزئیات این خبر می پردازیم.

دلیل بازداشت هالک ایرانی

کم تر کسی است در این روزها از حواشی سجاد غریبی مقلب به هالک ایرانی مطلع نباشد. سجاد در چند مبارزه آخر خود به ویژه در مبارزه سجاد غریبی و گوریل قزاقستان شکست خورد. این شکست های متوالی باعث شد کاربران به این موضوع واکنش های تندی نشان دهند. این نکته لازم به ذکر است که تمامی مسابقات سجاد شخصی انجام می شود و جزء هیچ تیم رسمی نمی باشد. چند روز پیش یک مقام ایرانی اعلام کرد که حکم بازداشت هالک ایرانی در حال بررسی است. در ادامه به دلیل این حکم اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

آیا سجاد غریبی در زندان است؟
سجاد غریبی

آیا سجاد غریبی در زندان است؟

در حال حاضر خیر. او به دلیل مسابقه آخر خود با گوریل قزاقستانی به قزاقستان سفر کرده بود. با توجه به واکنش های منفی و تند مردم به باخت های متوالی سجاد غریبی و منتشر شدن خبر حکم بازداشت سجاد غریبی، باعث شده سجاد به ایران بر نگردد. اگر به ایران برگردد امکان دستگیری آن بسیار زیاد است. تا کنون سجاد نسبت به عنوان بازداشت هالک ایرانی بازخوردی نشان نداده است. اما به دلیل باخت های خود از مردم عذر خواهی کرده است. البته لازم به ذکر که سجاد در مسابقه قبلی مردم را فریب داد. پس از انتشار شدن کلیپ دوستی او با مارتین مردم به شدت سجاد را مورد سرزنش قرار دادند.

شکایت علیه هالک ایرانی

حواشی مبارزات سجاد به این جا ختم نمی شود. دلیل صادر شدن حکم بازداشت هالک ایرانی به دلیل شکایت هایی که علیه او صورت گرفته است. افراد شاکی بر این عقیده هستند سجاد از نام کشورش ایران در مسابقات شخصی اش سوء استفاده کرده است و باعث از بین رفتن آبروی ایرانیان شده است. بعضی از اقدامات سجاد باعث افزایش خشم مردم شده است. از جمله پخش مداحی امام حسین قبل از شروع مسابقه اش، منتشر کردن کلیپ های بی ربط، گذاشتن پسوند ایرانی و…. تمامی این نکات باعث شده اند مردم از سجاد غریبی نفرت پیدا کنند. اکثر مردم بر این عقیده هستند سجاد به دلیل افزایش فالوور و معروف شدن چنین اقداماتی انجام داده است و دولت باید نسبت به اقدامات او بازخورد نشان دهد. در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد.

سوالات متداول

  1. آیا بازداشت هالک ایرانی حقیقت دارد؟

    بله اما حکم آن قطعی نشده است.

  2. به چه دلایلی از سجاد غریبی شکایت شده است؟

    بنا بر دلایل متفاوتی از جمله سوء استفاده از نام کشورش، فریب دادن مردم و….

  3. آیا تا کنون سجاد نسبت به خبر دستگیری اش بازخوردی نشان داده است؟

    خیر تا کنون به خبر بازداشت هالک ایرانی هیچ گونه بازخوردی نشان نداد است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید