آرمین احمدی یکی دیگر از شاخ های اینستاگرام است که این روز ها کلیپ های زیادی در صفحه ی شخصی خود به اشتراک می گذارد و طرفداران زیادی پیدا کرده است. در این مقاله با این شاخ معروف اینستاگرام بیشتر آشنا خواهیم شد.

بیوگرافی آرمین احمدی

بیوگرافی آرمین احمدی

آرمین احمدی یک جوان متولد دهه هفتاد است که این روز ها در فضای مجازی اسم و رسمی پیدا کرده است و افراد زیادی او را دنبال می کنند. او کلیپ های زیادی می سازد و در فضای مجازی می گذارد و با این کار توانسته است فالور زیادی به دست بیاورد. او تازگی ها در لایوش بیان کرده است که قصد دارد خواننده نیز بشود و به خوانندگی علاقه دارد که البته این حرفش حواشی زیادی به دنبال داشته است و بسیاری از افراد او را برای خوانندگی مناسب نمی دانند و می گویند که صدایش برای خوانندگی مناسب نمی باشد.

آرمین احمدی کیست

یکی از افرادی که در زمینه ی کلیپ سازی و پست گذاشتن در اینستاگرام فعالیت دارد آرمین احمدی می باشد که بسیار محبوب شده است و تمامی کلیپ های او در اینستاگرام پخش شده است و افراد زیادی آن ها را نگاه می کنند و یا برای هم دیگر فوروارد کرده و یا به صورت پست به اشتراک می گذارند. او خلاقیت و جنب و جوش زیادی دارد و همچنین فکرش به خوبی کار می کند و دیالوگ های متنوع و جدید و جالبی را برای استفاده در کلیپ هایش انتخاب می کند.

به دلیل همین ویژگی هایش کمتر از دو سال بسیار معروف شد و به یکی از بلاگرهای مشهور ایرانی تبدیل شد. او از دوستانش در کلیپ هایش استفاده می کند و همچنین درباره ی بسیاری از افراد مانند مادر و پدر و رفیق و … کلیپ ساخته است و جملات زیبایی را در مورد آن ها به کار می برد. تیپ آرمین احمدی بسیار امروزی است و چهره ی جذابی دارد و همچنین بر اساس مد روز لباس می پوشد و جوانان را به خود جذب می کند و افراد زیادی از جوانان فالور او هستند. در طول این دو سال آرمین تلاش بسیاری کرد و خلاقیت زیادی به خرج داد تا این که موفق شد و توانست نام خود را بر سر زبان ها بندازد و الان حدود 600k فالور دارد. که بیشتر فالور هایش پست های او را برای بقیه فوروارد می کنند و یا در صفحه ی شخصی خود به اشتراک می گذارند.

معمولا افرادی که در اینستاگرام معروف می شوند به صورت انواع و اقسام فعالیت ها برای جذب بیشتر فالور می روند و یا به کاری علاقه مند هستند و آن را از طریق اینستاگرام پیگیری می کنند و اینستاگرام در پیشرفت کارشان بسیار کمک می کند. آرمین در یکی از لایو های اخیرش گفته است که به خوانندگی بسیار علاقه دارد و هم اکنون به دنبال موفقیت در آن است و در کلاس های خوانندگی شرکت می کند و در آینده قصد دارد در این زمینه فعالیت داشته باشد و به زودی وارد این حرفه خواهد شد. هر چند تا از فالور ها و طرفداران او که او را دنبال می کنند معتقد هستند که صدایش برای خوانندگی مناسب نیست و این حرف آرمین در لایوش باعث ایجاد حواشی زیادی برایش شد و برخی حتی این حرف او را به تمسخر گرفته اند.

فیلم های آرمین احمدی

علاقه ی بهادر وحشی و مسعود ترکیبی به استوری های آرمین احمدی

آرمین احمدی کلیپ های بی شماری درباره ی رفیق و مادر و زمانه و … ساخته است و در این زمینه بسیار خلاق می باشد و افراد زیادی مانند بهادر وحشی به استوری ها و پست های او علاقه نشان داده اند و از او حمایت می کنند. نفر بعدی در این مسیر مسعود ترکیبی مدیر سایت شرط بندی لاتی بت می باشد.

فیلم های آرمین احمدی

فیلم های آرمین احمدی آن قدر در اکسپلور اینستاگرام زیاد شده است که به راحتی می توان به آن ها دست یافت و این نشانه ی محبوبیت آرمین احمدی می باشد. او همچنان فن پیج های زیادی دارد که به معروف شدنش بسیار کمک کرده اند.

اینستاگرام آرمین احمدی

اینستاگرام آرمین احمدی

آرمین احمدی در اینستاگرام بسیار فعال است و علاوه بر خودش فن پیج هایش نیز کلیپ های او را پست کرده و در اینستاگرام پخش می کنند تا افرادی که علاقه به کلیپ های آرمین احمدی دارند بتوانند آن ها را ببینند. برای توضیح باید گفت فن پیج ها افرادی در صفحه ی مجازی هستند که به دلیل علاقه به یک شخص معروف خاصی برای او پیج درست می کنند و پست هایی در مورد او به اشتراک می گذارند و همچنین از او  حمایت و پشتیبانی می کنند.

باید گفت که فن پیج ها به دلایل خاصی دست به این کار می زنند. برخی از آن ها به آن سلبریتی یا فرد مشهور خاص علاقه پیدا می کنند و یا از فعالیت های او بسیار راضی هستند و برخی دیگر برای معروف شدن و افزایش تعداد فالور هایشان دست به چنین کاری می زنند. به هرحال آرمین احمدی از آن دسته از افرادی است که فن پیج های زیادی در اینستاگرام دارد و اگر در اینستاگرام نام او را سرچ کنید صفحات زیادی به اسم او ظاهر می شود.

کلیپ های آرمین احمدی در مورد رفیق

آرمین احمدی اعتقاد زیادی به رفاقت دارد و در این زمانه توجه به امر رفاقت را بسیار مهم می داند و خود او نیز در کلیپ هایش ار رفیق هایش بسیار استفاده می کند و  به دلیل همین اعتقادش به رفاقت و مسائل این چنینی کلیپ های زیادی درباره ی رفاقت ساخته است و خلاقیت زیادی به کار برده است.

تبلیغات های پیج آرمین واینر اینستاگرام

تبلیغات های پیج آرمین واینر اینستاگرام

با افزایش فالور های این شاخ اینستاگرامی شرکت ها و برند های زیادی به او درخواست تبلیغ دادند و آرمین از این فرصت استفاده کرد و برای درآمد زایی از طریق اینستاگرام آن ها را قبول کرد و هم اکنون نیز فعالیت های اینستاگرامی در زمینه تبلیغات نیز انجام می دهد.

استوری های سس ماستی آرمین شاخ اینستاگرام

افراد اینستاگرامی همواره به دنبال سوژه های زیاد و جذابی برای ساخت کلیپ هایشان هستند و آن ها را به نحوه جالبی به کار می گیرند تا مخاطب جذب شود. آرمین احمدی نیز مانند بسیاری از افراد اینستاگرامی از کلیپ های سس ماستی استفاده کرده و آن را سوژه ی کلیپ هایش کرده است. برای بررسی دقیق تر می توانید به اینستاگرام آرمین احمدی سر بزنید.

سوالات متداول

  1. آرمین احمدی متولد چه دهه ای می باشد ؟

    او متولد دهه هفتاد است و بار ها به این موضوع اشاره داشته است.

  2. یکی از افرادی که به استوری های آرمین احمدی علاقه دارد چه کسی است ؟

    بهادر وحشی و مسعود ترکیبی همواره به این موضوع دامن می زنند.

  3. فالور های آرمین احمدی چه تعداد است ؟

    این اینفلوئنسر 600k فالور دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید