آرمین 2afm خواننده یکی از خواننده های تلفیقی رپ و پاپ کشورمان می باشد که در بسیاری از حرفه های دیگر نیز موفق بوده و هم چنان هم فعالیت می کند که به تازگی هم در کنار تمامی فعالیت هایش، در عصه موسیقی مجوز گرفته است و به آرزوی همیشگی اش رسید. در این مقاله قصد داریم تا در ارتباط با بیو گرافی او و موزیک هایی که تا کنون منتشر کرده است مطالبی را به اشتراک بگذاریم. امیدواریم لذت ببرید و در ادامه با تاینی نیوز همراه باشید..

بیوگرافی آرمین 2afm

بیوگرافی آرمین 2afm خواننده

بیوگرافی آرمین 2afm خواننده : آرمین زارعی متولد روز پنجم اردیبهشت ماه سال هزار و سیصد و شصت و چهار است که در تهران چشم به جهان گشود. او در یک خانواده نسبتا غنی و مایه دار متولد شد که به همین دلیل از همان ابتدا نیازی به کار کردن نداشت ولی با این حال او بی خیال شغل و پول در آوردن و همینطور هنر و حرفه ی مورد علاقه اش نشد. آرمین با دوستانش یک گروه موسیقی تشکیل داد که در ابتدا در در خانه به ساخت موزیک های خود می پرداختند و در عرصه موسیقی هیپ هاپ و رپ و در سبک لاو و دیس لاو و شیش و هشت فعالیت می کردند.

آن ها در سال های اول فعالیت شان که حدود سال هشتاد و یک بود موزیک های خود را در خانه و با امکانات کم می ساختن و ضبط می کردند که چندین موزیک را به همین شکل ساختند. نام رپی و در واقع لقب آرمین 2afm نیز از همان زمان توسط او و گروهش انتخاب شد و او پس از شهرت نیز این نام را نگه داشت و تغییر نداد. این اسم مخفف نام دوستان آرمین در همان گروه ابتدایی شان در دوران چهارده سالگی او بود.

بیوگرافی آرمین 2afm و همسرش

بیوگرافی آرمین 2afm و همسرش

آرمین با دختر های بسیاری رابطه داشته است که این موضوع رو می تونین با یک سرچ ساده در گوگل ببینین و متوجه شوید که او دوست دختر های بسیاری داشته ولی در سال نود و چهار که دیگر از موزیک و دنیای موسیقی خدا حافظی کرد ، اقدام به ازدواج کرده بود و گویا این که آرمین دیگر موزیکی را نسازد و منتشر نکند از شروط همسر او برای ازدواجش با آرمین بوده است و آرمین به علت عشق بسیارش به همسر آینده اش پذیرفت که دیگر از موزیک و فعالیت هایش در این حوزه کناره گیری کند.

بعد از آن آرمین 2afm ازدواج کرد و متاهل شد و به زودی صاحب فرزندی شد که اکنون چهار سال دارد و بار ها و بار ها آرمین عکس هایی از خود به همراه پسرش را در صفحه ی مجازی اش منتشر کرده است و این نشانه از زندگی شاد و بسیار با نشاط او به همراه زن و فرزندش است.

بيوگرافي آرمین 2afm با شروع فعالیتش به طور جدی در عرصه موسیقی وارد فصل جدیدی شد. او بعد از دو سال که از شروع فعالیتش می گذشت، یعنی در سال هشتاد و چهار توانست اولین موزیک خود را در استودیو بسازد. او با کار در استودیو توانست با رضایا که یکی از فعالان موسیقی در حوزه ای مانند خود 2afm بود، آشنا بشود و اولین موزیک مشترک خود را با او با نام نارگل ساخته و منتشر کند.

این موضوع باعث شد که آن ها به سرعت با این موسیقی معروف شوند و این شهرت سریع به این دلیل بود که موزیک آن ها بر خلاف اغلب موزیک هایی که در آن سال ها ساخته می شد از کیفیت بسیار بالا و قابل قبولی برخوردار بود و همچنین نسبت به سایر موزیک های آن زمان شاد تر و با ملودی جدید تری ساخته شده بود.

آرمین 2afm تا سال ها فعالیتش را با رضایا ادامه داد و بسیار معروف شد که در این بین با خواننده ها و رپر های شناخته شده و معروف دیگری که در سبک هایی شبیه به سبک او فعالیت داشتند، مانند اردلان طعمه و امیر تتلو، آشنا شد و اقدام به هم کاری هایی کرد که بسیار شاد و پر انرژی از آب در آمدند و  تیم بسیار محبوب را ساختند. از این موزیک ها می توان به جیگیلی جیگیلی و دختر رشتی اشاره کرد که بسیار محبوب و پر طرفدار هم ظاهر شدند.

آرمین 2afm

حاشیه های زندگی

در زندگینامه آرمین 2afm می توانیم به این مورد اشاره کنیم که او تا سال هشتاد و هشت به همین صورت فعال داشت و موزیک های زیادی را طراحی کرد و ساخت. اما در آن سال به علت اغتشاشات و جریان های سیاسی آرمین با ترس از این که دست گیر شود تصمیم گرفت تا از موسیقی کناره گیری کند و دیگر آهنگی را منتشر نکند اما به علت مشورت های امیر تتلو این کار را نکرد و هم زمان با این اتفاقات با یکی از سایت ها و در واقع لیبل های آن ور آبی یعنی آونگ موزیک قرار داد بست و از آن به بعد تا پایان فعالیتش در عرصه ی موسیقی موزیک های خود را تحت این لیبل می ساخت.

او از سال 88 به بعد موزیک های خود و هم کاری های خود را با امیر تتلو افزایش داد و موزیک های خاطره انگیز و به یاد ماندنی را ساخت که هم چنان هم بعد از سال ها خدا حافظی اش این موزیک ها در سایت های معتبر فارسی و ایرانی پلی می خورند.

در زندگی نامه آرمین 2afm آمده است که او از دوران دبیرستان با حسین تهی هم کلاس و آشنا بود و بعد از فارغ التحصیلی از دبیرستان به دانشگاه آزاد واحد دماوند رفتند که در آن جا چند سال تحصیلات خود را ادامه دادند اما در اثر با خبر شدن رئیس دانشگاه از رپر بودن آن ها به صورت محترمانه آن ها را از دانشگاه اخراج کرد. بعد از این جریان آرمین و تهی بیشتر به موسیقی پرداختند و موزیک های فراوانی را کار کردند.

سال های درخشان فعالیت آرمین 2afm از زمان عضویتش در کمپانی آونگ بود و موزیک های دیسلاو بسیار زیبایی را می ساخت و با این سبک موزیکاش بسیار معروف و محبوب شده بود. او فعالیت های بسیار دیگری را نیز در کنار موسيقي انجام می داد که از آن ها می توان به مدیریت باشگاه بدن سازی و مربی گری در این ورزش و همچنین مدلینگی برای پوشاک و ادکلن در برند های مختلف.

آهنگ های آرمین 2afm

 • آهنگ جدید آرمین 2afm موزیک رفت هستش که به تازگی و بعد از سال ها سکوت او منتشر شده است که نوید بازگشت او به عرصه موسیقی و این بار با مجوز را می دهد. چند موزیک معروف او به شرح زیر است.
 • موزیک بارون
 • موزیک بذار پلی شه موزیکم
 • موزیک چته
 • موزیک یه سالیه
 • موزیک دیوونه
 • موزیک یه چیزی بگو
 • موزیک صدامو داری
 • موزیک دمش گرم
 • موزیک مبارک باشه
 • موزیم چقد خوبه
 • موزیک خوش به حالت از آرمین 2afm
حاشیه های زندگی آرمین 2 ای اف ام

5 آهنگ برتر آرمین 2afm

آرمین 2afm، یکی از خواننده های بسیار معروف می باشد که توانسته است که در این مسیر بسیار درخشان عمل کند. او تا کنون اهنگ های بسیار زیاد و زیبایی را خوانده است که برخی از این اهنگ ها تا کنون هنوز قسمت هایی از ان ها بر سر زبان ها دیده می شود. او جزو اولین رپر هایی بود که در ایران معروف شد و در دهه ای که آرمین 2afm به شهرت رسید، بعضی از مسائل ترند ان زمان بود. او اهنگ های زیبای بسیار زیادی را خوانده است که در اینجا می خواهیم به بررسی چند نمونه از کار های زیبای او بپردازیم.

آرمین 2afm صدامو داری

اهنگ صدامو داری آرمین 2afm یکی از اهنگ هایی می باشد که در میان مردم بسیار زیاد جذاب بود. این اهنگ انقدر در بین مردم رواج پیدا کرد که دیگر کمتر کسی پیدا می شد که این اهنگ را زیر لب زمزمه نکند. این اهنگ هم چنین از متن بسیار خوبی برخوردار بود که باعث شد بعد از ان شوخی های بسیار زیادی با این اهنگ انجام بشود. این اهنگ در رده اهنگ های برتر و اولین اهنگ بسیار گیرای آرمین 2afm قرار گرفت و او با این اهنگ به شهرت بسیار زیادی رسید.

دوباره برگرد

اهنگ های آرمین 2afm نیز هم اکنون بسیار زیاد منتشر می شود و یکی از اهنگ های جذاب و بسیار زیبای او همین اهنگ می باشد. این اهنگ در پنجم اردیبهشت ماه هزار و چهارصد منتشر شد و تنظیم کننده این اهنگ مسعود جهانی می باشد. این اهنگ نیز از اهنگ های دلی ارمین می باشد و از متن بسیار خوبی برخودار است.

نوستالژی

این اهنگ آرمین 2afm اندکی طعم خاطرات دارد و حواشی کلمه خاطرات خوانده شده است. این اهنگ نیز بویی از بغض و دلتنگی دارد و که به اسانی قابل لمس می باشد. هم چنین این اهنگ بسیار زیاد، در بین طرفداران آرمین 2afm رواج پیدا کرد و باعث شد که این شخص محبوب تر بشود. ان هم در دوره ای که خواننده های زیادی در سبک های مختلف روی کار امده اند. این اهنگ نیز در عین اینکه جدید است اما طعمی قدیمی دارد. این اهنگ در بیست و چهارم بهمن ماه سال هزارو چهارصد منتشر شد وتنظیم کننده این اهنگ نیز مسعود جهانی می باشد.

برو برنگرد

برخی از اهنگ های این شخص گویی از روی بعضی بزرگ خوانده شده است که نفرت او را نسبت به شخص مقابل بیان می کند. یکی از اهنگ هایی که چنین حسی به ادم القا می کند همین اهنگ برو برنگرد می باشد. این اهنگ نیز از اهنگ های تازه منتشر شده آرمین 2afm می باشد که در بیست و پنجم مرداد ماه سال نود و نه منتشر شد. این اهنگ از متن زیبا اما تلخی برخوردار است و گاهی شاید شنونده را به فکر فرو ببرد.

دیوونه

از دیگر اهنگ های بسیار جذاب ان خواننده اهنگ دیوونه می باشد. او بسیار زیبا توانسته است که حال غمگین خود را در این اهنگ توصیف کند و توانسته است که این اهنگ به خوبی می تواند احساس را به انسان منتقل کند. این اهنگ برخلاف دیگر اهنگ های گفته شده از اهنگ های قدیمی آرمین 2afm می باشد که یک اهنگ بسیار زیبا و گیرا است. این اهنگ در یک متن و موزیک بسیار زیبا تنظیم شده است که توانسته است طرفداران آرمین 2afm را بسیار خوشحال کند.

اینستاگرام آرمین 2afm

او زمانی که بحث مجوز گرفتن او از ارشاد مطرح شد، تصمیم به کار کردن با نام و فامیلی اصلی خود گرفت. او اینستاگرامش را نیز با نام ارمین زارعی تاسیس کرد است که اکنون نیز هشت میلیون فالوور دارد. او هم چنین با وجود فالوور های زیاد، تعداد پست بسیار کمی دارد و این نشان دهنده این است که افراد با وجود اینکه شاید وی زیاد فعال نباشد اما او را دوست دارند و او را برای کوچک ترین خبر ها از او دنبال می کنند.

اینستاگرام آرمین 2afm

راه های ارتباطی با این خواننده

جهم چنین در پیج وی تعدادی هایلایت از لینک های مختلفی وجود دارد. این لینک ها مربوط به دیگر صفحات اجتماعی این شخص می باشد. این صفحات اجتماعی نیز فیسبوک، تلگرام و یوتیوب است. او در این شبک ها نیز از دنبال کنندگان زیادی برخوردار است.

ماشین آرمین 2afm چیست؟

او یکی از خوانده ای بسیار ثروتمند می باشد و قطعا از ماشین لوکس و مدل بالایی برخوردار می باشد. او یک ماشین پنج میلیاردی دارد که البته مدل او معلوم نیست اما همین ماشین وی بسیار جنجال برانگیز شد. این خبر مدتی بر سر زبان ها بود و بازخورد های مثبت و منفی و در عین حال مختلفی داشت. عکس های او در ماشینش نیز منتشر شده است اما کسی نمی داند که مدل ماشین وی دقیقا چه چیزی است.

زن آرمین 2afm کیست؟

مدتی شایعه شده بود که آرمین 2afm و یا ارمین زارعی ازدواج کرده است. باید گفت که خبر ازدواج وی هنوز به صورت رسمی منتشر نشده است و این خبر صحت درستی ندارد و هم چنین این خبر نیز هیچ گاه تکذیب نشد چرا که در پیج این خواننده عکسی با یک دختر گذاشته شد که بعد از مدتی این عکس از صفحه او پاک شد. هم چنین عکس های او بعضی وقت ها با بعضی از دختران منتشر می شود که این بیشتر برای حاشیه سازی است و هیچگونه صحتی ندارد. درست است که او اهنگ های غمگین می خواند اما به صورت دقیق مشخص نمی باشد که این اهنگ ها دلی است و یا خطاب به شخص خاصی خوانده می شود.

فیت های آرمین 2afm

وی تا کنون فیت های مختلفی با افراد مختلفی داده است. او این اهنگ ها را نه برای دعوا و بلکه فقط برای فیت دادن خوانده است. فیت های وی و کلیپ فیت های ور در اپارات نیز موجود می باشد و می توان ان را دانلود کرده و تماشا نمود.

ماجرای مجوز گرفتن آرمین 2afm

او ابتدا به صورت زیر زمینی فعالیت می کرد. برای مدتی نیز فعالیت زیر زمینی خود را کنار گذاشت و قصد گرفتن مجوز ارشاد را داشت تا بتواند به صورت قانونی اهنگ بخواند. او تلاش بسیار زیادی کرد و تقریبا از سال هزارو سیصد و نود و دو اهنگ های خود را به ارشاد می فرستاد تا بتواند مجوز بگیرد اما موفق نشد. در اخر او با یک شرکت ترانه شرقی شروع به همکاری کرد و در اسفند سال هزار و سیصد و نود و هشت او مجوز صادر شد و او با نام اصلی اش شروع به فعالیت کرد. او مجوز را برای اهنگ تلفیقی گرفت و برای پاپ این کار را نکرد.

ماجرای مجوز گرفتن آرمین 2afm

دانلود آهنگ های جدید و قدیمی آرمین 2afm

اهنگ های آرمین 2afm به صورت جدید و قدیمی همگی در اینترنت وجود دارد. این اهنگ ها از اولین اهنگ با شناسنامه کامل تا اخرین اهنگی که از وی منتشر شده است در سایت های مختلف اهنگ وجود دارد و می توان با سرچ نام این اهنگ ها ان ها را پیدا نموده و دانلود کرد.

واکنش به آهنگ های آرمین 2afm

در مورد آرمین 2afm باید گفت که واکنش های بسیار خوبی تا کنون نسبت به اهنگ های وی شده است. این واکشن ها بیشتر از سمت افراد جوان بوده است که با گوش دادن به اهنگ های این شخص بسیار زیاد جذب صدای این خواننده و اهنگ های این خواننده شده اند که این نیز بسیار آرمین 2afm را شاد می نمود. این واکنش های خوب با رشد و معروفیت آرمین 2afm همراه بود که این معروفیت نیز می توانست او را به رویای خود که خوانندگی بود برساند. این رویا از کودکی با وی همراه بوده است و ارزوی قلبی آرمین 2afm این بود که بتواند روزی خواننده معروفی بشود و اکنون به ارزوی خود رسیده است.

درآمد آرمین 2afm

در ابتدای فعالیت او باید گفت که در امد زیادی نداشته است. با انتشار اهنگ صدامو داری او بسیار معروف شد و باعث شد که او شهرت بسیار زیادی به دست بیاورد. این شهرت منبع در امدی نیز برای وی بود که توانست منبع درامد بسیار خوبی برای او باشد. اکنون نیز با وجود فضای مجازی و داغ بودن بازار تبلیغات نیز او توانسته است که در امد زیادی را داشته باشد و از این طریق نیز کسیب در امد می کند. دقیق مشخص نیست که او در یک ماه چقدر در امد دارد اما می توان حدس زد که از درامد خوبی برخوردار است.

کلیپ های جدید آرمین 2afm

کلیپ های او، در یوتیوب وی وجود دارد. از یک قسمتی به بعد او توانست و تصمیم گرفت که موزیک ویدیو هایی از اهنگ های خود بیرون بدهد. این موزیک ویدیو ها بسیار جذاب بوده و در یوتیوب او به تعداد بسیار زیادی موجود می باشد.

سوالات متداول

 1. آرمین با کدام اهنگ به شهرت رسید؟

  او با اهنگ صدامو داری به شهرت رسید.

 2. وی با چه کسی ازدواج کرده است؟

  خبر ازدواج وی هنوز در دسترس نمی باشد.

 3. ایا او مجوز دارد؟

  باید گفت که بله او برای اهنگ هایش از ارشاد مجوز گرفته است.

 4. نام اصلی آرمین 2afm چه می باشد؟

  نام اصلی وی ارمین زارعی می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید