آرمین 2afm خواننده یکی از خواننده های تلفیقی رپ و پاپ کشورمان می باشد که در بسیاری از حرفه های دیگر نیز موفق بوده و هم چنان هم فعالیت می کند که به تازگی هم در کنار تمامی فعالیت هایش، در عصه موسیقی مجوز گرفته است و به آرزوی همیشگی اش رسید. در این مقاله قصد داریم تا در ارتباط با بیو گرافی او و موزیک هایی که تا کنون منتشر کرده است مطالبی را به اشتراک بگذاریم. امیدواریم لذت ببرید و در ادامه با تاینی نیوز همراه باشید..

بیوگرافی آرمین 2afm

بیوگرافی آرمین 2afm خواننده

بیوگرافی آرمین 2afm خواننده : آرمین زارعی متولد روز پنجم اردیبهشت ماه سال هزار و سیصد و شصت و چهار است که در تهران چشم به جهان گشود. او در یک خانواده نسبتا غنی و مایه دار متولد شد که به همین دلیل از همان ابتدا نیازی به کار کردن نداشت ولی با این حال او بی خیال شغل و پول در آوردن و همینطور هنر و حرفه ی مورد علاقه اش نشد. آرمین با دوستانش یک گروه موسیقی تشکیل داد که در ابتدا در در خانه به ساخت موزیک های خود می پرداختند و در عرصه موسیقی هیپ هاپ و رپ و در سبک لاو و دیس لاو و شیش و هشت فعالیت می کردند.

آن ها در سال های اول فعالیت شان که حدود سال هشتاد و یک بود موزیک های خود را در خانه و با امکانات کم می ساختن و ضبط می کردند که چندین موزیک را به همین شکل ساختند. نام رپی و در واقع لقب آرمین 2afm نیز از همان زمان توسط او و گروهش انتخاب شد و او پس از شهرت نیز این نام را نگه داشت و تغییر نداد. این اسم مخفف نام دوستان آرمین در همان گروه ابتدایی شان در دوران چهارده سالگی او بود.

بیوگرافی آرمین 2afm و همسرش

بیوگرافی آرمین 2afm و همسرش

آرمین با دختر های بسیاری رابطه داشته است که این موضوع رو می تونین با یک سرچ ساده در گوگل ببینین و متوجه شوید که او دوست دختر های بسیاری داشته ولی در سال نود و چهار که دیگر از موزیک و دنیای موسیقی خدا حافظی کرد ، اقدام به ازدواج کرده بود و گویا این که آرمین دیگر موزیکی را نسازد و منتشر نکند از شروط همسر او برای ازدواجش با آرمین بوده است و آرمین به علت عشق بسیارش به همسر آینده اش پذیرفت که دیگر از موزیک و فعالیت هایش در این حوزه کناره گیری کند.

بعد از آن آرمین 2afm ازدواج کرد و متاهل شد و به زودی صاحب فرزندی شد که اکنون چهار سال دارد و بار ها و بار ها آرمین عکس هایی از خود به همراه پسرش را در صفحه ی مجازی اش منتشر کرده است و این نشانه از زندگی شاد و بسیار با نشاط او به همراه زن و فرزندش است.

بيوگرافي آرمین 2afm با شروع فعالیتش به طور جدی در عرصه موسیقی وارد فصل جدیدی شد. او بعد از دو سال که از شروع فعالیتش می گذشت، یعنی در سال هشتاد و چهار توانست اولین موزیک خود را در استودیو بسازد. او با کار در استودیو توانست با رضایا که یکی از فعالان موسیقی در حوزه ای مانند خود 2afm بود، آشنا بشود و اولین موزیک مشترک خود را با او با نام نارگل ساخته و منتشر کند.

این موضوع باعث شد که آن ها به سرعت با این موسیقی معروف شوند و این شهرت سریع به این دلیل بود که موزیک آن ها بر خلاف اغلب موزیک هایی که در آن سال ها ساخته می شد از کیفیت بسیار بالا و قابل قبولی برخوردار بود و همچنین نسبت به سایر موزیک های آن زمان شاد تر و با ملودی جدید تری ساخته شده بود.

آرمین 2afm تا سال ها فعالیتش را با رضایا ادامه داد و بسیار معروف شد که در این بین با خواننده ها و رپر های شناخته شده و معروف دیگری که در سبک هایی شبیه به سبک او فعالیت داشتند، مانند اردلان طعمه و امیر تتلو، آشنا شد و اقدام به هم کاری هایی کرد که بسیار شاد و پر انرژی از آب در آمدند و  تیم بسیار محبوب را ساختند. از این موزیک ها می توان به جیگیلی جیگیلی و دختر رشتی اشاره کرد که بسیار محبوب و پر طرفدار هم ظاهر شدند.

آرمین 2afm

حاشیه های زندگی

در زندگینامه آرمین 2afm می توانیم به این مورد اشاره کنیم که او تا سال هشتاد و هشت به همین صورت فعال داشت و موزیک های زیادی را طراحی کرد و ساخت. اما در آن سال به علت اغتشاشات و جریان های سیاسی آرمین با ترس از این که دست گیر شود تصمیم گرفت تا از موسیقی کناره گیری کند و دیگر آهنگی را منتشر نکند اما به علت مشورت های امیر تتلو این کار را نکرد و هم زمان با این اتفاقات با یکی از سایت ها و در واقع لیبل های آن ور آبی یعنی آونگ موزیک قرار داد بست و از آن به بعد تا پایان فعالیتش در عرصه ی موسیقی موزیک های خود را تحت این لیبل می ساخت.

او از سال 88 به بعد موزیک های خود و هم کاری های خود را با امیر تتلو افزایش داد و موزیک های خاطره انگیز و به یاد ماندنی را ساخت که هم چنان هم بعد از سال ها خدا حافظی اش این موزیک ها در سایت های معتبر فارسی و ایرانی پلی می خورند.

در زندگی نامه آرمین 2afm آمده است که او از دوران دبیرستان با حسین تهی هم کلاس و آشنا بود و بعد از فارغ التحصیلی از دبیرستان به دانشگاه آزاد واحد دماوند رفتند که در آن جا چند سال تحصیلات خود را ادامه دادند اما در اثر با خبر شدن رئیس دانشگاه از رپر بودن آن ها به صورت محترمانه آن ها را از دانشگاه اخراج کرد. بعد از این جریان آرمین و تهی بیشتر به موسیقی پرداختند و موزیک های فراوانی را کار کردند.

سال های درخشان فعالیت آرمین 2afm از زمان عضویتش در کمپانی آونگ بود و موزیک های دیسلاو بسیار زیبایی را می ساخت و با این سبک موزیکاش بسیار معروف و محبوب شده بود. او فعالیت های بسیار دیگری را نیز در کنار موسيقي انجام می داد که از آن ها می توان به مدیریت باشگاه بدن سازی و مربی گری در این ورزش و همچنین مدلینگی برای پوشاک و ادکلن در برند های مختلف.

آهنگ های آرمین 2afm

 • آهنگ جدید آرمین 2afm موزیک رفت هستش که به تازگی و بعد از سال ها سکوت او منتشر شده است که نوید بازگشت او به عرصه موسیقی و این بار با مجوز را می دهد. چند موزیک معروف او به شرح زیر است.
 • موزیک بارون
 • موزیک بذار پلی شه موزیکم
 • موزیک چته
 • موزیک یه سالیه
 • موزیک دیوونه
 • موزیک یه چیزی بگو
 • موزیک صدامو داری
 • موزیک دمش گرم
 • موزیک مبارک باشه
 • موزیم چقد خوبه
 • موزیک خوش به حالت از آرمین 2afm
حاشیه های زندگی آرمین 2 ای اف ام

عکس های آرمین