در این مقاله به صورت کامل به معرفی آرمان د فریک یکی از بهترین یوتیوبرهای ایرانی می پردازیم.

آرمان د فریک کیست؟

آرمان د فریک کیست؟

آرمان بهبهانی با نام مستعار آرمان د فریک یک یوتیوبر است که در ۲۷ مرداد ماه سال ۱۳۷۸ در شهر تهران به دنیا آمد. آرمان در دوران دبستان و دبیرستان خود را در تهران تحصیل کرده است و پس از آن در آزمون کنکور در رشته مهندسی صنایع قبول شد و اکنون در این رشته در دانشگاه در حال تحصیل است. آرمان اکنون یکی از هنرمندان طنزپرداز بسیار محبوب و پر طرفدار در فضای مجازی است. دلیل روی آوردن آرمان به مقوله طنز این است که او خود شخصیت طنزی دارد و دوست دارد به طنز پردازی مشغول باشد زیرا از بچه گی به آوردن خنده به لب مردم و خوشحال کردن آن ها علاقه خاصی داشته است. همچنین او توانایی و استعداد عجیبی در خنداندن دیگران و انرژی دادن به آن ها دارد. او خود از این کار نیز لذت می برد و انرژی می گیرد و با خنده دیگران می خندد. آرمان به تئاتر و بازیگری از کودکی علاقه داشته است و در رشته تئاتر مدرسه و در زمینه هنری در مدرسه اش فعالیت زیادی داشته است. آرمان علاوه بر تئاتر و بازیگری به خواننده گی نیز علاقه زیادی دارد مخصوصاً خواننده گی در حوزه رپ، چنین شد که آقای بهبهانی در زمینه خواننده گی رپ نیز فعالیت داشته است.

آرمان از دوران دبیرستان اش که نوجوان بود به فضای مجازی علاقه مند بوده و فضای مجازی کشور های خارجی را بسیار دنبال می کرده است و به ویدیو های آن ها علاقه خاصی داشته است. آرمان بهبهانی معتقد است که در آن سال هایی که هنرمندان فضای مجازی خارجی را دنبال می کرده، آن ها بسیار خوب عمل کرده بودند و کار هایشان قوی و با کیفیت بود. او حرفه ای بودن را در یوتوبر ها یا هنرمندان فضای مجازی بیشتر از ایرانی ها معنا می کند و می گوید هنرمندان ایرانی به دلیل محدودیت ها یا هر مشکل دیگری نمی توانند آن قدر حرفه ای در آن زمانی که او خارجی ها را دنبال می کرده است، باشند.

آرمان در دوران دبیرستان چندین ویدیو از خود منتشر کرد که در آن زمان فالووران یا دنبال کنندگان زیادی در اینستاگرام به دست آورد و این نشان می داد ویدیوی او قوی بوده و موفق عمل کرده است. اما آرمان به دلیل مشغله های درسی اش مثل قبولی در کنکور از ویدیو گرفتن و فضای مجازی برای مدتی کوتاه دست کشید. او در سال ۱۳۹۸ دوباره احساس کرد دوست دارد کار های این شکلی را گه در بازه ای از زمان انجام داده بود، دوباره در این برهه زندگی اش ادامه دهد. او در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ فعالیت دوباره اش را شروع کرد و بعد دوباره مدتی در اینستاگرام کم کار شد و ویدیو های خود را در برنامه تیک تاک به اجرا می گذاشت و در آن جا نیز بسیار محبوبیت در میان مردم کشورش یافته بود. این کار او باعث شد دوباره اعتماد به نفسش را به دست آورد و فعالیت خود را در اینستاگرام بیشتر کند و همان سبک ویدیو را به اینستاگرام خود آورد و منتشر کرد. تغییر سبک آرمان بهبهانی باعث رشد صعودی او شد و شانس بزرگی برای او به ارمغان آورد، به قول معروف گاهی تغییر سبک باعث تغییر زندگی می شود.

این یوتیوبر چگونه معروف شد؟

آرمان بهبهانی یا آرمان د فریک، در صفحه اینستاگرام خود بسیار فعال است و محبوبیت و هواداران زیادی را در این برنامه دارد. آرمان در اینستاگرام ویدیو های مختلفی را با عنوان ترفند های احمقانه یا ویدیو هایی مانند آزمایشات عجیب و غریب یا ویدیو هایی که ترند شده اند را تست کردن منتشر می کند که از جذابیت و انرژی بسیار زیادی برخوردار است.

آرمان همان طور که در پیج یا صفحه اینستاگرام خود نوشته است، مرز بین شوخی و واقعیت خیلی باریک است و آرمان تا تاریخ ۹ دسامبر ۲۰۲۱ مخاطب های زیادی در اینستاگرام به اندازه یک میلیون و ۹۰۰ هزار نفر دنبال کننده دارد  و ویدیو های بسیار متفاوتی از سایر هنرمندان فضای مجازی ایران منتشر کرده است.

آرمان بعد از انتشار اولین ویدیویی با عنوان ترفند ایده های خلاقانه بسیار مشهور شد و افراد زیادی را جذب خود کرد. آرمان شخصیت مهربان، طنز و پر انرژی دارد و این شخصیت او افراد بسیار زیادی را به خود جذب می کند از طرفی آرمان بسیار دوست داشتنی است و ویدیو های قوی و خوبی را به مخاطبان ارائه می دهد که کپی نیستند و خلاقانه هستند.

عکس های آرمان د فریک را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های آرمان د فریک را در کجا مشاهده کنیم؟

شما می توانید ویدیو ها و عکس های آرمان را در صفحه اینستاگرامش با عنوان آرمان د فریک مشاهده کنید و لذت ببرید و یا می توانید ویدیو های او را در یوتوب آرمان مشاهده کنید که ویدیو های جالبی از خود بر جای گذاشته است

علت دستگیری آرمان بهبهانی چیست؟

آرمان بهبهانی استوری های زیادی در صفحه اینستاگرامش علیه این حکومت جمهوری اسلامی ایران گذاشته است. او یک روز یک استوری بر مبنای اینکه قصد تحریک و تشویق مردم به اعتراض و اغتشاش و تخریب اموال عمومی را نداشته است و هیچ گونه دشمنی با حکومت ندارد می گذارد که این استوری آرمان با سایر استوری های او بسیار متفاوت است و شبیه استوری ای است که شروین بعد از آزادی از زندان گذاشت! آرمان بهبهانی تنها در تهران زندگی می کند و خانواده او در شهرستان هستند و به همین دلیل کسی متوجه نمی شود که مأموران حکومتی و امنیتی به خانه آرمان وارد شده و او را دستگیر کرده اند. پسری که تمام زندگی اش را از شهرستان جمع کرده و به تهران آورده بود حالا کسی خبر دار نبود کجاست و همسایه که متوجه نبود آرمان می شود و به خانواده اش خبر می دهد و این باعث نگرانی خانواده می شود. می گویند آرمان با خانواده اش تماس گرفته و به آن ها گفته از کلانتری منطقه ۵ به زندان اوین منتقل شده است و گویی آرمان هنوز در زندان است و از او خبری نیست.

آدرس پیج اینستاگرام آرمان د فریک چیست؟

شما می توانید صفحه اینستاگرام آرمان را با عنوان آرمان د فریک به انگلیسی در قسمت جستجوگر اینستاگرام جستجو کنید و صفحه ای که ۱.۹ میلیون فالوور یا دنبال کننده دارد صفحه آرمان بهبهانی است که اکنون ویدیو های طنز و متفاوت و پر انرژی او هنوز پا بر جاست اما هنوز فعالیتی در اینستاگرام ندارد.

آدرس چنل یوتیوب این یوتیوبر چیست؟

آدرس چنل یوتیوب این یوتیوبر چیست؟

آرمان در یوتوب نیز فعالیت دارد و نزدیک به ۵۳.۴ هزار نفر علاقه مند به حوزه طنز مخاطب دارد که ویدیو های جذاب دیگری را از خود در کانال یوتوب خود به اشتراک می گذارد.

چالش های این یوتیوبر را در کجا می توان مشاهده کرد؟

چالش های این یوتیوبر را می توانید در کانال یوتیوب او که ۵۳.۴ هزار مخاطب مشترک هستند و او را دنبال می کنند دنبال کنید. همچنین می توانید با عضو شدن در صفحه اینستاگرام او ویدیو های طنز و چالشی آرمان را مشاهده کنید و خنده را بر لبان خود مهمان کنید. او در اصل خود می ماند و خود را فراموش نمی کند و همیشه خودش بوده و خواهد بود.

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

به صورت کلی درآمد یوتیوبرهای ایرانی بسیار بالاست. درآمد آرمان بهبهانی از طریق برنامه اینستاگرام و یوتیوب است. او در اینستاگرام از طریق تبلیغ هایی که در صفحه اینستاگرامش قبول می کند و کسب و کار ها را تبلیغ می کند و هزینه دریافت می کند. در کانال یوتیوب خود نیز بابت هر ویدیویی که انتشار می کند ۸ تا ۶ دلار از برنامه یوتیوب دریافت می کند. می توان گفت آرمان درآمد چند میلیون تومانی را برای خود به ارمغان آورده است.

آرمان د فریک کجا زندگی می کند؟

آرمان د فریک کجا زندگی می کند؟

آرمان د فریک در تهران به دنیا آمده است و در این شهر نیز زندگی می کند. زندگی کردن آرمان و سکونتش در تهران برای او از این طریق سودمند است که می تواند برای هر کاری که نیاز داشت تا ویدیو تهیه کند در تهران موجود باشد و سختی ای برای تهیه وسایل مورد نیازش یا امور مورد نیازش نکشد.

دوست دختر آرمان د فریک کیست؟

این طور که مشخص است آرمان ازدواج را دوست دارد و به او فکر می کند اما او هنوز مجرد است. او به دلیل اینکه اطلاعات زیادی از زندگی شخصی اش در فضای مجازی منتشر نمی کند هنوز کامل و واضح مشخص نیست دوست دختر او چه کسی است اما آرمان ازدواج را اتفاق خوب و باحالی می داند و از این اتفاق خوشش می آید و می خواهد برایش اتفاق بی افتد.

تعداد سابسکرایب های چنل یوتیوب آرمان د فریک چقدر است؟

آرمان د فریک یکی از بهترین های یوتیوب ایران است که ویدیو های قوی و خوبی از خود در این برنامه به انتشار می گذارد. او به دلیل بودن در مقوله طنز طرفداران و هواداران بسیار زیادی را جذب خود کرده است و نزدیک به ۵۳.۴ هزار نفر دنبال کننده دارد که برای او در آمد زیادی را در یوتیوب رقم زده اند.

آیا آرمان د فریک آزاد شده است؟

آیا آرمان د فریک آزاد شده است؟

خیر، به نظر می رسد که آرمان هنوز در زندان مانده است و آزاد نشده است زیرا نه فعالیتی در اینستاگرام خود دارد و نه فعالیتی در یوتیوب و خبری از او نیست. طبق گفته های رسانه ها و خانواده اش او اکنون در زندان اوین است. آرمان استوری های سیاسی زیادی را علیه این حکومت می گذاشت و دشمنی خود را با حکومت اعلام می کرد و اکنون به جرم دروغ گویی و دشمنی با حکومت و تشویق و تشویش مردم برای اعتراض ها و تخریب اموال عمومی مردم توسط ورود ماموران حکومتی به خانه اش بازداشت شده و در کلانتری منطقه ۵ بوده است اما اکنون در زندان اوین است و تعدادی از آزاد شدگان از زندان او را در زندان اوین دیده بوده اند.

سوالات متداول

  1. آرمان د فریک چرا هنوز زندانی است؟

    به نظر می رسد آرمان د فریک یا آرمان بهبهانی با اشکان دوستان خیلی خوبی هستند و همکار نیز هستند و با یک دیگر ویدیو های بسیار زیادی را ساخته و بر جای گذاشته اند.

  2. آرمان د فریک چرا هنوز زندانی است؟

    به نظر می رسد او هنوز در زندان اوین است و آزاد نشده است.

  3. آرمان کی زندانی شده است؟

    آرمان بهبهانی در ۱ آذر امسال زندانی شده و هنوز در زندان است.

4/5 - (2 امتیاز)