آراس بولوت اینملی کیست؟ عکس ها و لیست جدیدترین فیلم های او

0 دیدگاه

آراس بولوت اینملی از بازیگران مرد ترکی شناخته شده سریال های ترکی مثل روزی روزگاری، حریم سلطان و گودال است. این بازیگر که در زمینه مدلینگ نیز فعالیت می کند، حرفه اصلی خود یعنی بازیگری را از سال 2009 آغاز کرده است و همچنان یکی از پرکارترین بازیگران ترکیه است.

آراس بولوت اینملی کیست؟

آراس بولوت اینملی کیست؟

آراس بولوت متولد 25 آگوست سال 1990 است که یعنی در حال حاضر 31 سال سن دارد. او از بازیگران ترکی متولد شهریور ماه می باشد. در بیوگرافی آراس بولوت اینملی در ویکی پدیا او را بازیگرسریال های تلویزیونی، فیلم و مدل معرفی کرده اند. این بازیگر معروف ترکیه در استانبول متولد شده است ، نام مادرش سوتاپ و پدرش چنگیزاینملی است. خانواده او همگی درزمینه بازیگری و تلویزیون فعالیت می کنند. برادرش اورچون علاوه بر بازیگری به کار نمایشنامه نویسی نیز مشغول است و خواهرش یسیم مجری وخواننده است. آراس در رشته مهندسی صنایع هوایی تحصیل کرده است.

او قبل از حضور پر رنگش در سریال روزی روزگاری در سال 2006 در یکی از قسمت های یک سریال به نام کوچه های پشتی (Arka Sokaklar) بازی کرد و پس از 4 سال دوری از بازیگری در این سریال معروف در نقش مته آکارسو ایفای نقش کرد. فیلم ها و سریال های دیگری که او در آن ها حضورداشته است، در قسمت فیلم شناسی این بازیگر در ادامه معرفی خواهد شد.

عکس های آراس بولوت اینملی را از کجا ببینیم؟

عکس های این بازیگر از بازیگران ترکی و مدل های معروف را علاوه بر پیج اینستاگرامش با نام Aras Bulut İynemli می توانید در گوگل جستجو کنید و از آن جا که او مدلینگ نیز می باشد عکس های زیادی از او موجود است.

آدرس پیج اینستاگرام آراس بولوت اینملی چیست؟

اینستاگرام این بازیگر 10 میلیون دنبال کننده و 452 پست دارد. برای دنبال کردن آراس بولوت اینملی اینستاگرام او را که آدرس آن iynemliarasbulut می باشد را می توانید فالو کنید، همچنین او در بیو پیجش آدرس سایت artistanbul.net را قرار داده است که سایتی ترکی برای معرفی هنرمندان کشور ترکیه است. البته این سایت مطالب خود را به دو زبان ترکی و انگلیسی منتشر می کند.

همین طور دریوتیوب آراس بولوت اینملی عکس ها و فیلم هایی از خود منتشر کرده است که در صورت علاقه مندی به کارهای این بازیگر می توانید او را در این پلتفرم نیز دنبال کنید.

همسر آراس بولوت اینملی کیست؟

به نظر می رسد که این بازیگر ترک از خوشتیپ ترین بازیگران ترکی در حال حاضر با بیگه اونال در رابطه است اما شواهدی مبنی بر ازدواج این دو وجود ندارد. رابطه آراس و بیگه از سال 2015 شروع شده است و تا به حال دوام داشته است. قبل از بیگه او با یک بازیگر ترک به نام اِوِلین لوینلر و جیلان چاپا در رابطه بوده است. حاشیه این بازیگردر زمان رابطه کوتاه مدت او با جیلان چاپادر بوده است.

آراس بولوت اینملی در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

او قبل از حضور پر رنگش در سریال روزی روزگاری در سال 2006 در یکی از قسمت های یک سریال به نام کوچه های پشتی (Arka Sokaklar) بازی کرد و پس از 4 سال دوری ازبازیگری در این سریال معروف در نقش مته آکارسو ایفای نقش کرد. در ادامه به معرفی چند سریال و فیلم با بازی او می پردازیم.

سریال روزی روزگاری(Öyle Bir Geçer Zaman ki)

این سریال را به عنوان اولین حضور حرفه ای او در بازیگری می دانند. سریال روزی روزگاری که از سال 2010 تا 2012 در حال پخش بود با درخشیدن در جشنواره های بین المللی، برای این بازیگر سرشناس ترک جایزه بهترین بازیگر مکمل مرد را نیز در پی داشت. اگر از بینندگان شبکه های فارسی زبان جم باشید حتما این سریال را دیده اید.

سریال حریم سلطان (Muhteşem Yüzyıl)

این سریال که یکی از سریال های تاریخی موفق ساخت کشور ترکیه می دانند را احتمالا با نام خرم سلطان به یاد می آورید. آراس دراین سریال بایزید یکی از فرزندان سلطان سلیمان و همسر او خرم بود. این سریال نیز از سال 2013 تا 2014 پخش می شد و از سریال های پربیننده در بین ایرانیان و در شبکه جم نیز بوده است.

سریال گودال (Çukur)

بازی او در سریال گودال که در حال حاضر نیز در شبکه جم در حال نمایش است، از سال2017 آغاز شده است. آراس بازیگر نقش یاماج کوچوالی است. گودال نام مکانی در استانبول است که توسط دار و دسته مافیایی به ریاست کوچوالی گردانده می شود. یاماج پسر کوچک این خانواده است که پس از سال ها دوری از خانواده به آن ها ملحق می شود.

سریال نفوذی (İçerde)

این سریال را نیز از یکی از موفق ترین سریال های ترکیه با ژانر اکشن و جنایی می دانند. او در سریال نفوذی در نقش های مرت کاراداغ و امید ییلماز بازی کرده است. دراین سریال که محصول سال 2016 است بازیگر معروف ترک چاعاتای اولوسوی نیز ایفای نقش می کند. این سریال نیز از جمله سریال های شبکه جم بوده است.

فیلم سینمایی محمود و مریم

اولین حضور آراس در سینما با این فیلم ترکی و آذربایجانی، محصول سال 2013 بوده است. این فیلم داستان رمانی از یک نویسنده آذربایجانی را روایت می کند. آراس بولوت اینملی بازیگر ترک در فیلم های دیگری با نام های “آماده ایم؟” (Tamam mıyız) و “معجزه در سلول شماره 7” (Koğuştaki Mucize) نیز ایفای نقش کرده است. البته ایرانیان بیشتر این بازیگر را از بازی در سریال هایی به یاد می آورند که از او در شبکه جم پخش شده است.

آراس بولوت اینملی مدل است؟

آراس به جز بازیگری در فیلم و سریال در زمینه مدلینگ نیز فعالیت می کند. او همان قدر که در حرفه بازیگری موفق بوده است در مدلینگ نیز فردی سرشناس بوده، او در سال 2018 موفق شده است عنوان مرد سال را از یکی از مجله های مد ترکیه از آن خود کند. او همچنین در جشنواره مد استانبول سال 2016 عنوان و جایزه خوش تیپ ترین بازیگر سال را کسب کرده است.

آیا این بازیگر فرزند هم دارد؟

او در حال حاضر با بیگه اونال در رابطه است اما شواهدی مبنی بر ازدواج این دو وجود ندارد. به نظر می رسد که این بازیگر ترک تا به حال ازدواج نکرده است و فرزندی نیز ندارد.

درآمد این بازیگر چقدر است؟

از درآمد این بازیگر ترک اطلاعات چندانی در دست نیست، اما از آن جا که فعالیت در حوزه مدلینگ و تبلیغات صنعتی سودآور و پردرآمد است می توان او را یکی از بازیگران ثروتمند ترکیه دانست. قد آراس بولوت اینملی این بازیگر و مدل ترکی یک متر و 83 سانتی متر است و از چهره های مشهور در صنعت مدلینگ است.

این بازیگر چه افتخاراتی کسب کرده است؟

او در سال 2011 برای بازی در سریال روزی روزگاری جایزه بهترین بازیگر مکمل مرد و در سال 2014 برای بازی در فیلم “آماده ایم؟” جایزه آینده دار ترین بازیگر را از آن خود کرده است. او در سال 2018 موفق شده است عنوان مرد سال را از یکی از مجله های مد ترکیه از آن خود کند. او همچنین در جشنواره مد استانبول سال 2016 عنوان و جایزه خوش تیپ ترین بازیگر سال را کسب کرده است. عکس بالا عکسی از آراس بولوت اینملی و بیگه اونال است که در حال حاضر با هم در ارتباط هستند.

قد و وزن آراس بولوت اینملی در ویکی پدیا 183 سانتی متر و 70 کیلو عنوان شده است. همان طور که گفتیم آراس بولوت اینملی در سریال حریم سلطان نقش یکی از فرزندان سلطان سلیمان و خرم را ایفا کرده است، این سریال تاریخی همانطور که در بین ایرانیان پر طرفدار بوده است، یکی از سریال های پر بیننده در ترکیه نیز بوده است. آراس بولوت اینملی در سریال تصادف که یک سال پیش در شبکه ام بی سی پرشیا پخش می شده است حضور نداشته است و بین شخصیت اصلی این سریال با او شباهت های ظاهری وجود دارد.
اطلاعاتی ازپروژه جدید آراس بولوت اینملی در دست نیست، اما آخرین فیلم او “معجزه در سلول شماره ۷” (Koğuştaki Mucize) می باشد. آراس بولوت اینملی در ایران با سریال گودال که این روزها نیز در حال پخش است شناخته می شود. آراس بولوت اینملی و برادرش اورچون که عکس آن ها را در ادامه می بینید هر دو بازیگر هستند، اورچون علاوه بر بازیگری نمایشنامه نویس نیز هست.

سوالات متداول

 1. آراس بولوت اینملی کیست و در چه زمینه ای فعالیت می کند؟

  آراس بولوت اینملی بازیگر شناخته شده سریال های ترکی روزی روزگاری، حریم سلطان و گودال است. این بازیگر که در زمینه مدلینگ نیز فعالیت می کند حرفه اصلی خود را از سال 2009 آغاز کرده است و همچنان یکی از پرکارترین بازیگران ترکیه است.

 2. همسر آراس بولوت اینملی کیست؟

  به نظر می رسد که این بازیگر ترک در حال حاضر با بیگه اونال در رابطه است اما شواهدی مبنی بر ازدواج این دو وجود ندارد. رابطه آراس و بیگه از سال 2015 شروع شده است و تا به حال دوام داشته است. قبل از بیگه او با یک بازیگر ترک به نام اِوِلین لوینلر و جیلان چاپا در رابطه بوده است.

 3. آراس بولوت اینملی در کدام یک از سریال های شبکه جم بازی می کند؟

  سریال های ترکی روزی روزگاری، حریم سلطان، گودال و نفوذی از سریال های این بازیگر ترک است که در شبکه فارسی زبان جم نیز پخش شده است.

 4. آدرس پیج اینستاگرام آراس بولوت اینملی چیست؟

  آدرس پیج اینستاگرام او iynemliarasbulut است و 10 میلیون دنبال کننده و 452 پست دارد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0