اگر تمایل دارید تا در رابطه با آنتونیو کونته سرمربی تاتنهام اطلاعات کاملی را به دست آورید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

آنتونیو کونته کیست؟

آنتونیو کونته کیست؟

در رابطه با بیوگرافی آنتونیو کونته بهترین سرمربی لیگ جزیره بهتر است که بدانید آنتونیو کونته (Antonio Conte) متولد 31 ژوئیه 1969 است. وی بازیکن سابق فوتبال و سرمربی فعلی باشگاه تاتنهام در لیگ برتر انگلستان است. بهتر است که بدانید آنتونیو در دوران فعالیت خود در پست هافبک بازی می‌ کرده است. این موضوع را هم باید افزود که او یکی از تأثیرگذار ترین و پر افتخار ترین بازیکنان تاریخ یوونتوس بوده است. وی توانست به کاپیتانی یوونتوس برسد و موفق شد تا همراه با آن‌ ها، به مقام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا، پنج عنوان قهرمانی سری آ و هم چنین قهرمانی‌های دیگر برسد. هم‌ چنین آنتونیو 20 بار برای تیم ملی فوتبال ایتالیا حضور پیدا کرد و موفق شد مقام نایب قهرمانی جام جهانی 1994 و جام ملت‌ های اروپا 2000 را همراه با ایتالیا به دست آورد.

عکس های آنتونیو کونته را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر طرفدار آنتونیو هستید و تمایل به مشاهده جدید ترین عکس های او را دارید تا به این گونه از اوضاع و احوال آنتونیو باخبر شوید، پیشنهاد می کنیم تا به شبکه های اجتماعی او مانند اینستاگرام مراجعه کنید. هم چنین با مراجعه به اینترنت و جستجو نام این سرمربی نیز با نتایج جالبی رو به رو خواهید شد. در اینترنت علاوه بر عکس می‌ توانید اطلاعاتی در رابطه با آنتونیو اخبار مرتبط با او، آنتونیو کونته تاتنهام، آنتونیو کونته چلسی، تیم آنتونیو کونته را نیز بدست آورید.

پیج اینستاگرام آنتونیو کونته چیست؟

بهتر است که بدانید این روز ها آنتونیو کونته اینستا را به یک پایگاه ارتباطی قوی بین خود و مخاطبانش تبدیل کرده است و به این گونه با آن ها در ارتباط است. حال اگر تمایل به پیدا کردن آدرس اینستاگرام آنتونیو را دارید، پیشنهاد می‌ کنیم تا نام او را به انگلیسی در قسمت سرچ این شبکه جستجو کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد. با دنبال کردن پیج او می توانید از جدید ترین اخبار آنتونیو مطلع شوید.

آنتونیو کونته سابقه مربیگری چه تیم هایی را داشته است؟

در این قسمت قرار است به یکی از موضوعات جذاب یعنی سابقه مربیگری آنتونیو بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم این قسمت از مقاله را از دست ندهید.

آرتزو

در سال های بین 2006– 2007 این سرمربی معروف هدایت تیم آرتزو را برعهده داشته است.

باری

از سال 2007 تا سال 2009، او به عنوان سرمربی در تیم باری حضور داشته است.

آتالانتا

به مدت یک سال (2009–2010) وی هدایت تیم آتالانتا را برعهده داشته است.

سیه‌ نا

آنتونیو بین سال های 2010–2011 هدایت تیم سیه‌ نا را برعهده داشته است.

یوونتوس

در سال های بین 2011–2014، وی هدایت تیم یوونتوس را برعهده داشته است.

آنتونیو کونته تا کنون چه افتخاراتی را به عنوان مربی کسب کرده است؟

از زمانی که آنتونیو وارد دنیای مربیگری شده است، توانسته افتخارات متعددی را به دست آورد که از مهم‌ ترین آن ها می‌ توان به: سوپر جام ایتالیا (2): 2012، 2013 (یوونتوس)، لیگ برتر انگلستان (1): 17–2016 (چلسی)، لیگ اروپا نایب قهرمان: 20–2019 (اینتر میلان) اشاره کرد. حال اگر تمایل دارید تا در این باره اطلاعات کاملی را بدست آورید، پیشنهاد می کنیم تا به مشاهده آنتونیو کونته ویکی پدیای او بپردازید.

جدول اطلاعات

موضوعآنتونیو کونته
آنتونیو کونتهآنتونیو کونته بازیکن سابق فوتبال و سرمربی فعلی باشگاه تاتنهام در لیگ برتر انگلستان است.
سابقه مربیگریاو در تیم هایی مانند: آرتزو، باری، آتالانتا، سیه‌ نا، یوونتوس و … به عنوان مربی حضور داشته است.
سال شروع فعالیت آنتونیو به عنوان مربیوی از سال 2006 فعالیت خود را به عنوان مربی آغاز کرده است.
در حال حاضر او مربی کدام تیم است؟در حال حاضر او مربی تاتنهام هاتسپر است و هدایت این تیم را برعهده دارد.
آنتونیو کونته از چه سالی وارد دنیای مربیگری شد؟

آنتونیو کونته از چه سالی وارد دنیای مربیگری شد؟

بعد از این که آنتونیو خبر بازنشستگی خود را اعلام کرد، وارد دنیای مربیگری شد. در این مورد بهتر است که بدانید وی در فصل 2006-2005 در کنار لوئیجی دی کانیو به عنوان دستیار مربی در سیه‌ نا فعالیت خود را شروع کرد و در ژوئیه سال 2006، او مربی منصوب شد. البته پس از یک سری نتایج ناامید کننده، او در ماه اکتبر 2006 اخراج شد.

آنتونیو کونته اکنون مربی چه تیمی است؟

در حال حاضر این سرمربی معروف هدایت تاتنهام هاتسپر را برعهده دارد. حال در رابطه با تاتنهام هاتسپر بهتر است که بدانید یک باشگاه حرفه‌ ای فوتبال است که بیشتر با نام‌ های تاتنهام و یا اِسپرز شناخته می‌ شود که در لیگ برتر انگلستان رقابت می‌ کند.

آنتونیو کونته چه حاشیه هایی داشته است؟

این روز ها در پیرامون آنتونیو همانند سایر افرادی که در ورزش فوتبال فعالیت می‌ کنند از جمله مربیان و بازیکنان حاشیه های متعددی مشاهده می شود. البته این موضوع را هم باید افزود اکثر حواشی که در پیرامون آنتونیو وجود دارد، در مورد فعالیت هایی است که او در حرفه خود یعنی فوتبال انجام می دهد. حال از مهم ترین حواشی پیرامون او می توان به اخراج وی از تیم، کناره گیری او از مربیگری، درگیری هایی که با سایر بازیکنان داشته است و … اشاره کرد.

سوالات متداول

 1. آنتونیو کونته کیست؟

  آنتونیو کونته متولد 31 ژوئیه 1969 است، وی بازیکن سابق فوتبال و سرمربی کنونی باشگاه تاتنهام در لیگ برتر انگلستان است. آنتونیو در دوران فعالیت خود در پست هافبک بازی می‌ کرده است. او یکی از پر افتخار ترین بازیکنان تاریخ یوونتوس بوده است.

 2. چگونه می توان به مشاهده تصاویر آنتونیو پرداخت؟

  برای مشاهده تصاویر این سرمربی معروف روش های متعددی وجود دارد، به عنوان مثال شما می‌ توانید به صفحات مجازی او و یا حتی اینترنت مراجعه کنید.

 3. در حال حاضر او سرمربی کدام تیم است؟

  این سرمربی معروف در حال حاضر هدایت تاتنهام هاتسپر را برعهده دارد.

 4. او از چه سالی فعالیت خود را به عنوان مربی آغاز کرده است؟

  او در فصل 2006- 2005 در کنار لوئیجی دی کانیو به عنوان دستیار مربی در سیه‌ نا فعالیت خود را شروع کرد و در ژوئیه سال 2006، به مربیگری منصوب شد.


لطفا به این مقاله امتیاز دهید