با توجه به پیشرفت صنعت فیلم و سریال در کشور ترکیه و استقبال از سریال های ساخته شده در این کشور، تمرکز در این موضوع افزایش یافت و کار های زیادی در سال های اخیر در این کشور ساخته شد. بعضی از بازیگران ترکی نیز بسیار خوب و موفق عمل کردند و توانستند علاوه بر ترکیه در کشور های دیگری همچون ایران به خوبی دیده شوند و محبوبیت خاصی را برای خود به ارمغان بیاورند. چهره های ماندگاری در تاریخ فیلم وسریال ترکیه وجود دارد که بعضی از آن ها در ایران نیز شناخته شده هستند. در این مقاله سعی داریم تا یکی از این بازیگران رو مورد بررسی قرار دهیم. بعضی از مردان آسیایی بسیار از لحاظ ظاهری جذاب هستند که خود باعث می شود تا به مشهوریت آن ها افزوده شود. آنیل ایلتر که بازیگر محبوب ترک مورد بحث ما است نیز این ویژگی را دارد که در کنار هنر بازیگری به شهرت وی کمک شایانی کرده است. او که یکی از بازیگران پر کار در ترکیه است اخیرا با بازی در سریال تو درم را بزن در نقش انگین سزگین حضور پر رنگی داشت. در این مقاله سعی می کنیم تا همه بُعد های این بازیگر و مجری اهل ترکیه را به خوبی بررسی کنیم.

آنیل ایلتر کیست؟

آنیل ایلتر کیست؟

در ابتدا بیوگرافی آنیل ایلتر که از جذاب ترین بازیگران ترکی است؛ را بررسی خواهیم کرد. این بازیگر ترک در تاریخ ۱۴‌ فروردین ۱۳۶۰ شمسی به دنیا آمده است. زادگاه وی شهر ازمیر ترکیه است. او که فارغ التحصیل در رشته ی تربیت بدنی از دانشگاه کوجائلی است حرفه بازیگری را در مرکزی به نام kuşdill گذرانده است. آنیل ابتدا به صورت حرفه ای فوتبال بازی می کرد اما تصمیمات وی در این زمینه تغییر کرد و به هنر روی آورد. او که ابتدا با مجری گری وارد این حرفه شد به دلیل چهره مورد قبول در آگهی های تجاری مشغول به فعالیت شد. فوتبالیست سابق مورد بحث ما طرفدار تیمی به نام بشیکتاش است. او در برنامه های تلویزیونی تقریبا زیادی مجری گری کرده است که نام این برنامه ها Fazla Mesai وFotomodo ،Ekmek Arasi، Alabora Cevap Sende است. یکی از دلایلی که باعث شد آنیل طرفداران جوان بسیاری داشته باشد انتشار ویدیو های آن در Vine بود. البته او‌ این کار را گسترش داد و در اپلیکشین های دیگری همچون اینستاگرام و توییتر فعالیت خود را ادامه داد. قد آنیل ایلتر ۱۸۰ سانتی متر است و وزن او ۸۰ کیلوگرم که تناسب اندام خوبی دارد. او بازیگری را ابتدا در سریال اجه شروع کرد و در کنار هانده آتائیزی به نقش آفرینی پرداخت. او در سریال روزی روزگاری به شهرت رسید و شناخته شد و کار آخر وی سریال تو درم را بزن بود که در سال ۲۰۲۰ منتشر شد. آنیل در سال ۲۰۰۹ ازدواج کرد و حاصل این ازدواج یک دختر است اما زندگی آنیل و ایپک ایلتر خیلی ماندگار نشد و ازدواج از طریق فیسبوک آن ها در سال ۲۰۱۹ به پایان رسید. او در اینستاگرام نیز فعالیت دارد و از محبوبیت خاصی برخوردار است. او از سال ۲۰۰۸ فعالیت خود را آغاز کرده و در فیلم و سریال های زیادی حضور داشته است.

عکس های آنیل ایلتر را از کجا ببینیم؟

عکس های این بازیگر از خوشتیپ ترین بازیگران ترکی در پیج شخصی خود در اینستاگرام می توانیم ببینیم. با جستجو در مروگر گوگل می توانیم تصاویر زیادی از آنیل ایلتر در کنار بازیگران دیگر نیز ببینیم. این بازیگر جذاب ترکیه ای طی فعالیت هنری خودش توانسته محبوبیت و مشهوریت نسبتا خوبی پیدا کند و تصاویر زیادی از وی‌ در اینترنت موجود است. او در شبکه های اجتماعی فعال است و تصاویری از خود و روزمرگی هایش در دید کاربران قرار می دهد. همچنین می توانیم در آپارات بخش هایی از فیلم و سریال هایی که حضور داشته ببینیم. او که در ابتدا با مجری گری وارد این عرصه شده بود ویدیو های زیادی نیز از خود منتشر کرده است که ابتدا در Vine بود و بعد ها به اینستاگرام و توییتر هم رسید که می توانید با جستجو در این شبکه ها تصاویر و فیلم های او را مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام آنیل ایلتر چیست؟

آنیل ایلتر بازیگر و مجری با سابقه و مشهور ترکیه ای در اینستاگرام حضور فعالی دارد. پیج شخصی اینستاگرام او دارای حدودا یک و میلیون دنبال کننده است که رقم قابل توجه ای دارد. او تصاویر زیادی از زندگی شخصی و کاری خود در پیج شخصی اش قرار داده است. تعداد پست های اینستاگرام او تقریبا ۸۰۰ است. بعضی از پست های او نشان از رابطه شخصی اش با یک والیبالیست به نام سینم یلدیز می دهد. او پست های زیادی همراه دختر خود دارد که نشان از رابطه صمیمی اش با دخترش است. او که یک سلبریتی موفق محسوب می شود اینستاگرام تیک آبی به پیجش داده است.

همسر آنیل ایلتر کیست؟

همسر آنیل ایلتر کیست؟

آنیل ایلتر که مرز ۴۰ سالگی را رد کرده است در سال ۲۰۰۹ میلادی با دختری به اسم اپیک ایلتر در فیسبوک آشنا شد و ازدواج کرد اما بعد از گذشت ده سال از زندگی مشترک شان به آن خاتمه دادند. او و اپیک یک دختر دارند که رابطه بسیار خوبی با آنیل دارد. او هم اکنون در رابطه با دختری به اسم سینم یلدیز است.

آنیل ایلتر در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

آنیل ایلتر که بعد از تحصیل در رشته تربیت بدنی تصمیم گرفت تا وارد دنیای هنر شود ابتدا دوره های بازیگری را سپری کرد و در سال ۲۰۰۸ با اجه وارد دنیای بازیگری شد. نام پروژه هایی که در آن حضور داشته است را بررسی می‌ کنیم.

 1. در سال ۲۰۰۸ در سریال اجه نقش اوئوز را بازی کرد.
 2. او در همان سال در سریال قهرمانان فنا ناپذیر نقش سلیمان را داشت.
 3. او سومین کار خود را در سال ۲۰۰۸ در سریال شب و روز بازی کرد و نقش سردار را داشت.
 4. او یک سال بعد در سال ۲۰۰۹ در سریال رئیس خانواده نقش فئات را داشت.
 5. در سال ۲۰۱۰ نقش صدات را در سریال روزی روزگاری بازی کرد.
 6. او در همان سال در سریال kavak yelleri نیز نقش آفرینی کرد.
 7. سومین کار او در سال ۲۰۱۰ یک مشت دریا بود.
 8. او بعد از سریال یک مشت دریا به مدت سه سال کاری نداشت تا در سال ۲۰۱۳ در سریال kahireli palas در نقش مورات نقش آفرینی کرد.
 9. او در سال ۲۰۱۴ در سریال kizil elma در نقش سینان اوکشو حضور داشت.
 10. در همان سال در پروژه ی دیگری به نام سه رفیق نقش ماهر تورکمن را داشت.
 11. در سال ۲۰۱۵‌ در یک فیلم سینمایی به نام perili orman نقش محسن را بازی کرد.
 12. او در همان سال در سریال نان کثیف نقش علی را داشت.
 13. او در سال ۲۰۱۶ در سینمایی دیگری به اسم خطر حیاتی حضور پیدا کرد.
 14. در همان سال در پروژه وضعیت رابطه : متاهل در نقش ارکوت حضور داشت.
 15. او پروژه دیگری در سال ۲۰۱۶ به نام داماد معرکه داشت که در آن نقش انگین را بازی می کرد.
 16. او در سال ۲۰۱۷ در سریال ساخت ترکیه در نقش انور را داشت.
 17. او در سال ۲۰۱۸ سریال رسیدن یک معجزه را کار کرد و نقش او یائیز بود.
 18. او طی دو سال از ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ در سریال عروس استانبول نقش مرت را بازی می کرد.
 19. او آخرین کارش را در سریال تو درم را بزن در نقش انگین سزگین بازی کرد.

آنیل ایلتر مدل است؟

آنیل ایلتر با ظاهر جذاب خود بازیگر موفقی بوده است که در زمینه مدلینگ نیز می تواند موفق باشد اما با توجه به اطلاعات موجود به طور رسمی به دنیای مد وارد نشده است.

آیا این بازیگر فرزند هم دارد؟

آیا این بازیگر فرزند هم دارد؟

او که در سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۹ زندگی متاهلی داشت صاحب یک دختر شد و اکنون دخترش در سنین نوجوانی است.

درآمد این بازیگر چقدر است؟

او در سریال ها و فیلم های زیادی حضور داشته و یک چهره شناخته شده محسوب می شود که می تواند باعث جذب مخاطب حتی خارج از کشور ترکیه شود پس قرارداد های او باید رقم های خوبی نیز داشته باشد از طرفی زندگی او نیز بسیار خوب و مرفه به چشم می رسد.

این بازیگر چه افتخاراتی کسب کرده است؟

این بازیگر موفق ترکی در سریال ها و فیلم های زیادی نقش های مهم داشته است و خود افتخار کارنامه کاری وی است اما طبق اطلاعات موجود به طور رسمی جایزه ای دریافت نکرده است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. بیوگرافی آنیل ایلتر چیست؟

  آنیل ایلتر ۴۱ سال دارد و متولد ترکیه است. او دانشگاه رو در رشته تربیت بدنی به اتمام رساند اما با شرکت در دوره های‌ بازیگری به این عرصه وارد شد.

 2. آنیل ایلتر مجرد است یا متاهل؟

  آنیل در سال ۲۰۰۹‌ ازدواج کرد ولی در سال ۲۰۱۹ از همسرش جدا شد و حاصل این ازدواج یک دختر است. او اکنون در رابطه است.

 3. آنیل ایلتر در چه زمینه های هنری فعال است؟

  آنیل ایلتر با مجری گری‌ فعالیت خود را آغاز کرد و بعد از‌بازی در آگهی های تجاری در سال ۲۰۰۸ وارد دنیای فیلم وسریال شد و تا کنون تجربه های زیادی داشته است.

 4. آنیل ایلتر در چه سریال هایی حضور داشته است؟

  او با اجه شروع کرد و در سریال همچون قهرمانان فنا ناپذیر، یک مشت دریا، داماد معرکه، روزی روزگاری، نان کثیف، سه رفیق و تو درم را بزن حضور داشته است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید