بیوگرافی آندره درومند به همراه فیلم بهترین حرکات او

0 دیدگاه

آندره درومند از بازیکنان شاغل در لیگ اتحادیه ملی بسکتبال می باشد که متولد کشور آمریکا می باشد. این بازیکن هم اکنون در تیم لس آنجلس لیکرز مشغول به خدمت می باشد و تا به اینجای مسابقات لیگ کنفرانس غرب نتايج نوسانی را کسب کرده است.

آندره درومند کیست؟

آندره درومند کیست؟

آندره از بازیکنانی می باشد که در مسابقات بسکتبال کنفرانس غرب حضور دارد. این بازیکن در سال 2012 توسط تیم دیترویت پیستونز به مسابقات بسکتبال nba و کنفرانس غرب راه پیدا کرد. وی هم اکنون در تیم لس آنجلس لیکرز فعالیت دارد. آندره متولد 10 اوت 1993 در کشور آمریکا می باشد و هم اکنون 28 سال سن دارد. این بازیکن در پست تخصصی سنتر مشغول به بازی می باشد و نمایش خوبی را در این پست داشته است.

عکس های این بازیکن را از کجا ببینیم؟

برای تماشای عکس های این بازیکن می توان به صفحه اینستاگرامی این بازیکن مراجعه کرد. وی در صفحه رسمی خود عکس های مختلف و متعددی را از خود منتشر و با دنبال کنندگان خود به اشتراک می گذارد. صفحات فن پیج آندره درومند نیز می تواند گزینه مطرحی باشد. در گوگل نیز عکس های متعدد از آندره وجود دارد که می توان آن ها را نیز تماشا و جستجو کرد.

آدرس پیج اینستاگرام آندره درومند چیست؟

برای اطلاع از آدرس پیج اینستاگرام آندره درومند می توان با مراجعه به برنامه اینستاگرام و جستجو نام این بازیکن صفحه رسمی آندره را پیدا کرد.

جوایز و افتخارات آندره درومند

این بازیکن تا کنون در رقابت های قابل توجهی حضور پیدا نکرده است و بنابراین جایزه و عنوان قهرمانی خاصی را نیز در کارنامه حرفه ای و ورزشی خود ندارد. اما این بازیکن چند عنوان مختلف در رقابت های متعدد را کسب کرده است.

چه حاشیه هایی برای آندره درومند به وجود آمد؟

انتخاب این بازیکن توسط تیم دیترویت پیستونز حواشی و صحبت هایی را به وجود آورد و نگاه های بسیاری به نحوه و کیفیت بازی آندره جلب شده بود.

این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

وی هم اکنون در تیم لس آنجلس لیکرز عضویت دارد.

همسر این بازیکن کیست؟

آندره درومند تا کنون مصاحبه های زیادی را انجام نداده است و در همین تعداد اندک مصاحبه خود نیز فقط پیرامون فعالیت ورزشی خود صحبت کرده است و در مورد زندگی خصوصی اش صحبتی را انجام نداده است.

ملیت این بازیکن

این بازیکن متولد ایالات متحده آمریکا می باشد و ملیت کشور آمریکا را دارا است.

سوالات متداول

 1. آندره درومند کیست؟

  آندره درومند از بازیکنانی می باشد که در مسابقات بسکتبال کنفرانس غرب حضور دارد.

 2. چه حاشیه هایی برای آندره درومند به وجود آمد؟

  انتخاب این بازیکن توسط تیم دیترویت پیستونز حواشی و صحبت هایی را به وجود آورد و نگاه های بسیاری به نحوه و کیفیت بازی آندره جلب شده بود.

 3. این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

  وی هم اکنون در تیم لس آنجلس لیکرز عضویت دارد.

 4. عکس های این بازیکن را از کجا ببینیم؟

  برای تماشای عکس های آندره می توان علاوه بر مرورگر گوگل، به صفحه اینستاگرامی این بازیکن مراجعه کرد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0