امیر حسین نامدار یکی از سلبریتی های اینستاگرام می باشد که می خواهیم در این مقاله به حواشی مربوط به آن را اشاره داشته باشیم. با ما در ادامه همراه باشید چرا که به مسائل فوق العاده ای مورد بررسی قرار می گیرد که اطلاعات خوبی را می تواند به شما بدهد.

در دنیای امروز پیشرفت تکنولوژی و اینترنت باعث راحتی و آرامش انسان ها شده است. این آسایش و آرامش حاصل از اینترنت و فضای مجازی در هر زمینه ای قابل مشاهده است. درسته که پیشرفت اینترنت باعث کمرنگ شدن بعضی از شغل و حرفه ها شد ولی از آن طرف باعث ایجاد کسب و کار های زیادی شده که در حال حاظر بخشی از اقتصاد کشور ها را تشکیل می دهد. همچنین اینترنت و شبکه های اجتماعی با فرصت دادن به افراد معمولی و باعث دیده شدن آن ها در حرفه های مختلف شده است. بطوری که عده ی زیادی از طریق این فضا معروف شدند و به شهرت بسیاری رسیدند. یکی از این دسته افراد امیر حسین نامدار می باشد که فعالیت خود را در زمینه مدلینگ در اینستاگرام شروع کرد. در ادامه با همراه باشید تا با امیر حسین نامدار بیشتر آشنا شوید.

امیر حسین نامدار کیست ؟

امیر حسین نامدار مدل جذاب و خواننده ایرانی در سال 1369 در تهران متولد شد. امیر حسین که آبان ماهی است، یک مدل ساده، جذاب و احساساتی می باشد. قد امیر حسین 188 سانتی متر و وزنش 88 کیلوگرم است. او در ابتدا حرفه خود را در زمینه مدلینگ شروع کرد. با فعالیت و تلاش مستمر و با کمک فضای مجازی و شبکه های اینترنتی به شهرت رسید. سپس با پیش آمدن برخی اتفاقات و حواشی باعث رسیدن به شهرت دو چندان شد. بسیاری او را از اقوام مینا نام دار می دانند که این موضوع بار ها توسط خود او رد شده است.

پس از فعالیت های بسیار در عرصه مدلینگ تصمیم گرفت زندگی حرفه ای خود را از مدلینگ به موسیقی تغییر بدهد. امیر حسین نامدار که با فعالیت در اینستاگرام برای خود دنبال کنندگانی کسب کرده بود با ورود به دنیای خوانندگی، آسان تر پله های ترقی را طی کرد. امیر حسین همانند فعالیت اش در مدلینگ در زمینه خوانندگی هم موفق است. در ادامه یک عکس امیر حسین نامدار را با هم مشاهده می کنیم.

امیر حسین نامدار کیست

فعالیت در موسیقی

امیر حسین اینستا را سکوی پرش به سمت موفقیت برای خود می شمرد و معروف و مطرح شدن خود در زمینه مدلینگ وابسته به این شبکه اجتماعی می داند. او پس از گرفتن جایگاهی از طرف مردم فعالیت خود را به عرصه موسیقی تغییر داد. او در شروع فعالیت موسیقی خود در بندی به نام ملو بند همکاری داشت. در این بند چندین خواننده همراه امیر حسین نامدار همکاری می کردند اما امیر حسین به عنوان خواننده اصلی این بند انتخاب شده بود. او در چندین ترک زیر نظر گروه ملو بند، در قالب پاپ و خواننده های دیگر در قالب سنتی هم خوانی هایی داشتند. اما این همکاری عمر طولانی نداشت و امیر حسین دست از همکاری با گروه ملو بند کشید. آهنگ های امیر حسین نامدار پس از جدایی از گروه ملو بند بصورت تنهایی و گاهاٌ هم بصورت هم خوانی می باشد.

آهنگ های امیر حسین نامدار در سبک پاپ است و با صدای دلنشین و طرز خواندن خود طرفداران خود را مجذوب خود کرده است. موضوع اکثر آهنگ های امیر حسین عاشقانه است اما برخی آهنگ های او درباره دین و مذهب می باشد. پرودوسر و تهیه کننده امیر حسین، سید ایمان موسوی می باشد. ایمان که پرودوسر چندین خواننده دیگر هم بود، پرودوسر نسبتا شناخته شده ای است و در پیج اینستاگرام خود بیش از 120 هزار نفر دنبال کننده دارد.

امیر حسین نامدار مدلینگ

امیر حسین نامدار مانند بسیاری از افراد فعالیت خود را از طریق فضای مجازی شروع کرد و با کمک آن به جایگاهی رسید. در ابتدا که فعالیت خود را در زمینه مدلینگ شروع کرد تعداد کمی طرفدار جذب کرد. اما با گذر زمان به قاطی شدن در حواشی روی آورد. او با وارد رابطه شدن با ملیکا تهامی باعث ایجاد حواشی و افزایش فلوور هایش در اینستاگرام شد. این اتفاق به او کمک کرد راحت تر در عرصه مدلینگ فعالیت کند و پیشنهاد کاری برای او بیشتر باشد. یکی از برند هایی که امیر حسین با آن همکاری داشته برند ZEYMAN بوده است.

امیر حسین نامدار و ملیکا تهامی

پیج اینستاگرام امیر حسین نامدار

امیر حسین که فعالیت خود را در اوایل در اینستاگرام شروع کرده بود مانند همه افراد معروف و سلبریتی ها اینستاگرامی دنبال کنندگان زیادی نداشت. اما با تلاش و پشتکار امیر حسین با گذر زمان به به طور تدریجی برای خود دنبال کنندگانی کسب کرد. در ادامه برند ها و فروشگاه ها برای تبلیغات و همکاری با آنان به سمت او راهی شدند. اما نقطه عطف شهرت امیر حسین نامدار قرار گرفتن در حاشیه در کنار ملیکا تهامی بود.

پس از آن فالور های اینستاگرام امیر حسین نامدار به میزان چشم گیری افزایش یافت و به شهرت بالایی رسید. این شهرت به میزانی بالا است که او در صفحه اینستاگرامش دارای بیش از 600 هزار نفر دنبال کننده می باشد و هر روز هم به تعدادشان افزوده می شود. همچنین امیر حسین مانند بسیاری از مدل ها بخشی از درآمد خود را از طریق تبلیغات برند ها و فروشگاه ها بدست می آورد.

امیر حسین در پیج اینستاگرام خود علاوه بر آهنگ های خود نوشته هایی با عنوان مود قرار می دهند. همچنین به تازگی پیجی با همین مزمون به اسم [email protected] تاسیس کرد و در آن سخنان دلخواه خود را قرار می دهد. او همچنین کانال تلگرام خود را هم تاسیس کرده و در آن ویدیو های کوتاه مورد علاقه خود و برخی از بخش های اهنگ های خود را می گذارد. کانال او در تلگرام بیش از 2 هزار ممبر دارد.

امیر حسین نامدار و ملیکا تهامی

چند وقت گذشته شایعاتی درباره در ارتباط، رابطه نزدیک امیر حسین نامدار و ملیکا تهامی در اینترنت پخش شد و حواشی و جنجال بسیار به پا کرد. ملیکا تهامی که یکی از به اصطلاح شاخ ها اینستاگرام است که به واسطه پخش کردن کلیپ ها و ویدیو هایی از خود به شهرت رسیده است. او علاوه بر امیر حسین نامدار با افراد دیگری هم در رابطه بوده است. ملیکا از شهرت بسیار بالایی برخوردار است بطوری که دنبال کنندگان او در پیج اینستاگرام اش به بیش از 1 میلیون نفر می رسند. امیر حسین و ملیکا مدتی در رابطه بودند اما در نهایت از هم جدا شدند.

سوالات متداول

  1. امیر حسین نامدار چند سال دارد ؟

    او در سال 1369 متولد شد.

  2. امیر حسین نامدار در کدام شهر متولد شده است ؟

    او در تهران به دنیا آمد.

  3. پیج اینستاگرام امیرحسین نامدار چیست ؟

    [email protected] ایدی پیج او می باشد.