امیر حسین نامدار کیست؟ بررسی حواشی و رابطه او با ملیکا تهامی

0 دیدگاه

امیر حسین نامدار یکی از سلبریتی های اینستاگرام می باشد که می خواهیم در این مقاله به حواشی مربوط به آن را اشاره داشته باشیم. با ما در ادامه همراه باشید چرا که به مسائل فوق العاده ای مورد بررسی قرار می گیرد که اطلاعات خوبی را می تواند به شما بدهد.

در دنیای امروز پیشرفت تکنولوژی و اینترنت باعث راحتی و آرامش انسان ها شده است. این آسایش و آرامش حاصل از اینترنت و فضای مجازی در هر زمینه ای قابل مشاهده است. درسته که پیشرفت اینترنت باعث کمرنگ شدن بعضی از شغل و حرفه ها شد ولی از آن طرف باعث ایجاد کسب و کار های زیادی شده که در حال حاظر بخشی از اقتصاد کشور ها را تشکیل می دهد. همچنین اینترنت و شبکه های اجتماعی با فرصت دادن به افراد معمولی و باعث دیده شدن آن ها در حرفه های مختلف شده است. بطوری که عده ی زیادی از طریق این فضا معروف شدند و به شهرت بسیاری رسیدند. یکی از این دسته افراد امیر حسین نامدار می باشد که فعالیت خود را در زمینه مدلینگ در اینستاگرام شروع کرد. در ادامه با همراه باشید تا با امیر حسین نامدار بیشتر آشنا شوید.

امیر حسین نامدار کیست ؟

امیر حسین نامدار مدل جذاب و خواننده ایرانی در سال 1369 در تهران متولد شد. امیر حسین که آبان ماهی است، یک مدل ساده، جذاب و احساساتی می باشد. قد امیر حسین 188 سانتی متر و وزنش 88 کیلوگرم است. او در ابتدا حرفه خود را در زمینه مدلینگ شروع کرد. با فعالیت و تلاش مستمر و با کمک فضای مجازی و شبکه های اینترنتی به شهرت رسید. سپس با پیش آمدن برخی اتفاقات و حواشی باعث رسیدن به شهرت دو چندان شد. بسیاری او را از اقوام مینا نام دار می دانند که این موضوع بار ها توسط خود او رد شده است.

پس از فعالیت های بسیار در عرصه مدلینگ تصمیم گرفت زندگی حرفه ای خود را از مدلینگ به موسیقی تغییر بدهد. امیر حسین نامدار که با فعالیت در اینستاگرام برای خود دنبال کنندگانی کسب کرده بود با ورود به دنیای خوانندگی، آسان تر پله های ترقی را طی کرد. امیر حسین همانند فعالیت اش در مدلینگ در زمینه خوانندگی هم موفق است. در ادامه یک عکس امیر حسین نامدار را با هم مشاهده می کنیم.

امیر حسین نامدار کیست

فعالیت در موسیقی

امیر حسین اینستا را سکوی پرش به سمت موفقیت برای خود می شمرد و معروف و مطرح شدن خود در زمینه مدلینگ وابسته به این شبکه اجتماعی می داند. او پس از گرفتن جایگاهی از طرف مردم فعالیت خود را به عرصه موسیقی تغییر داد. او در شروع فعالیت موسیقی خود در بندی به نام ملو بند همکاری داشت. در این بند چندین خواننده همراه امیر حسین نامدار همکاری می کردند اما امیر حسین به عنوان خواننده اصلی این بند انتخاب شده بود. او در چندین ترک زیر نظر گروه ملو بند، در قالب پاپ و خواننده های دیگر در قالب سنتی هم خوانی هایی داشتند. اما این همکاری عمر طولانی نداشت و امیر حسین دست از همکاری با گروه ملو بند کشید. آهنگ های امیر حسین نامدار پس از جدایی از گروه ملو بند بصورت تنهایی و گاهاٌ هم بصورت هم خوانی می باشد.

آهنگ های امیر حسین نامدار در سبک پاپ است و با صدای دلنشین و طرز خواندن خود طرفداران خود را مجذوب خود کرده است. موضوع اکثر آهنگ های امیر حسین عاشقانه است اما برخی آهنگ های او درباره دین و مذهب می باشد. پرودوسر و تهیه کننده امیر حسین، سید ایمان موسوی می باشد. ایمان که پرودوسر چندین خواننده دیگر هم بود، پرودوسر نسبتا شناخته شده ای است و در پیج اینستاگرام خود بیش از 120 هزار نفر دنبال کننده دارد.

امیر حسین نامدار مدلینگ

امیر حسین نامدار مانند بسیاری از افراد فعالیت خود را از طریق فضای مجازی شروع کرد و با کمک آن به جایگاهی رسید. در ابتدا که فعالیت خود را در زمینه مدلینگ شروع کرد تعداد کمی طرفدار جذب کرد. اما با گذر زمان به قاطی شدن در حواشی روی آورد. او با وارد رابطه شدن با ملیکا تهامی باعث ایجاد حواشی و افزایش فلوور هایش در اینستاگرام شد. این اتفاق به او کمک کرد راحت تر در عرصه مدلینگ فعالیت کند و پیشنهاد کاری برای او بیشتر باشد. یکی از برند هایی که امیر حسین با آن همکاری داشته برند ZEYMAN بوده است.

پیج اینستاگرام امیر حسین نامدار

امیر حسین که فعالیت خود را در اوایل در اینستاگرام شروع کرده بود مانند همه افراد معروف و سلبریتی ها اینستاگرامی دنبال کنندگان زیادی نداشت. اما با تلاش و پشتکار امیر حسین با گذر زمان به به طور تدریجی برای خود دنبال کنندگانی کسب کرد. در ادامه برند ها و فروشگاه ها برای تبلیغات و همکاری با آنان به سمت او راهی شدند. اما نقطه عطف شهرت امیر حسین نامدار قرار گرفتن در حاشیه در کنار ملیکا تهامی بود.

پس از آن فالور های اینستاگرام امیر حسین نامدار به میزان چشم گیری افزایش یافت و به شهرت بالایی رسید. این شهرت به میزانی بالا است که او در صفحه اینستاگرامش دارای بیش از 600 هزار نفر دنبال کننده می باشد و هر روز هم به تعدادشان افزوده می شود. همچنین امیر حسین مانند بسیاری از مدل ها بخشی از درآمد خود را از طریق تبلیغات برند ها و فروشگاه ها بدست می آورد.

امیر حسین در پیج اینستاگرام خود علاوه بر آهنگ های خود نوشته هایی با عنوان مود قرار می دهند. همچنین به تازگی پیجی با همین مزمون به اسم namdarmood@ تاسیس کرد و در آن سخنان دلخواه خود را قرار می دهد. او همچنین کانال تلگرام خود را هم تاسیس کرده و در آن ویدیو های کوتاه مورد علاقه خود و برخی از بخش های اهنگ های خود را می گذارد. کانال او در تلگرام بیش از 2 هزار ممبر دارد.

امیر حسین نامدار و ملیکا تهامی

چند وقت گذشته شایعاتی درباره در ارتباط، رابطه نزدیک امیر حسین نامدار و ملیکا تهامی در اینترنت پخش شد و حواشی و جنجال بسیار به پا کرد. ملیکا تهامی که یکی از به اصطلاح شاخ ها اینستاگرام است که به واسطه پخش کردن کلیپ ها و ویدیو هایی از خود به شهرت رسیده است. او علاوه بر امیر حسین نامدار با افراد دیگری هم در رابطه بوده است. ملیکا از شهرت بسیار بالایی برخوردار است بطوری که دنبال کنندگان او در پیج اینستاگرام اش به بیش از 1 میلیون نفر می رسند. امیر حسین و ملیکا مدتی در رابطه بودند اما در نهایت از هم جدا شدند.

امیر حسین نامدار شمال

شمال یکی از آهنگ های زیبای این خواننده و مدل جذاب ایرانی می باشد که شما می توانید این آهنگ را از طریق مختلفی دانلود کنید در این راستا می‌ خواهیم شما را با این خواننده جذاب ایرانی آشنا کنیم و به شما بگوییم که او تا کنون چه آهنگ هایی منتشر کرده این مدلینگ معروف ایرانی ۱۸۸ سانت قد دارد و وزن وی ۸۸ کیلو گرم می باشد. او توانسته در فضای مجازی به معروفیت زیادی برسد و مخاطبان و طرفداران زیادی پیدا کند وی با منتشر کردن موزیک هایی به همراه ملیکا تهامی که یکی از شاخ های مجازی می باشد توانست به معروفیت زیادی برسد.

وی زمانی که آهنگ شمال را منتشر کرد طرفداران زیادی پیدا کرد و توانست به محبوبیت بیشتری برسد شما می توانید برای دانلود این آهنگ به گوگل و تلگرام و سایر برنامه های دیگر مراجعه کنید و با دانلود کردن این آهنگ و شنیدن صدای زیبای این خواننده معروف از شنیدن آهنگ هایش لذت ببرید. او فعالیت خود را در فضای مجازی در عرصه مدلینگ آغاز کرد و توانست با منتشر کردن عکس هایش توجه افراد زیادی را جلب کند.

وی پس از این کار به سمت خوانندگی رفت و در این کار هم خیلی موفق بود و توانست به محبوبیت زیادی برسد و هم اکنون جزو خوانندگان جذاب و خوش صدای ایرانی شناخته شده است اگر مایل باشید می توانید آهنگ های او را دانلود کنید و متوجه شوید که صدای او چگونه است. میگی هوس شمال کردی چشم امیر حسین نامدار یکی از زیباترین آهنگ هایی بود که این خواننده معروف ایرانی منتشر کرد.

دانلود اهنگ امیر حسین نامدار اروم قلبم از چه طریقی امکان پذیر است؟

دانلود آهنگ های این خواننده معروف را می توانید از طریق برنامه و سایت های مختلفی انجام دهید که در این راستا می‌ خواهیم شما را با این برنامه ها و سایت ها آشنا کنیم برای مطلع شدن از این موضوع تا پایان این مطالب همراه ما باشید زیرا برنامه های مختلف و متفاوتی را به شما ارائه می دهیم تا شما بتوانید از آن به راحتی استفاده کنید و آهنگ های مورد علاقه خود را دانلود کنید.

برای دانلود آهنگ آروم قلبم که این خواننده معروف آن را منتشر کرده می توانید با سرچ کردن نام وی در قسمت جست و جوی گوگل آهنگ را پیدا کنید و آن را به صورت آنلاین گوش کنید و یا آن را دانلود کنید و در گوشی هایتان داشته باشید اما این آهنگ ها را می توانید از طریق سایت های مختلفی از جمله سایت رادیو جوان و موزیکفا و موزیک لاو و خیلی از سایت های معتبر و مختلف دیگر انجام دهید. وی با منتشر کردن آهنگ آروم قلبم به معروفیت زیادی رسید و با به اشتراک گذاشتن این آهنگ طرفداران و مخاطبان جدید زیادی جذب کرد و توانست به موفقیت‌ های بیشتری برسد.

اهنگ های امیر حسین نامدار

وی آهنگ های زیادی منتشر کرده که در این قسمت از مقاله قصد داریم شما را با چند آهنگ از معروف ترین آهنگ های این خواننده آشنا کنیم که در این راستا می‌ توانیم به آهنگ شمال و آروم قلبم و مثل من و دوباره و خیلی از آهنگ های دیگر این خواننده معروف اشاره کنیم که شما می توانید این آهنگ ها را دانلود کنید و از شنیدن محتوای زیبا و صدای جذاب این خواننده لذت ببرید.

او با منتشر کردن هر کدام از این آهنگ‌ ها به معروفیت و محبوبیت بیشتری رسید و طرفداران زیادی جذب کرد. او یکی از خواننده های جذاب ایرانی می باشد که توانسته توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. شما می توانید برای دانلود کردن این آهنگ ها از طریق های مختلف اقدام کنید تا بتوانید آن ها را دانلود کنید.

عکس امیر حسین نامدار

وی عکس های زیادی از خود منتشر کرده که به همراه دوستان خود و خانواده اش می باشد اما اکثر عکس‌ هایی که وی منتشر می‌ کند به صورت تک نفره می باشد. شما می توانید این عکس‌ها را در گوگل و اینستاگرام و سایر برنامه های دیگر تماشا کنید برای دیدن عکس های او می توانید با سرچ کردن نام وی در قسمت برنامه های مختلف عکس های او را ببینید و متوجه شوید که او چه عکس هایی از خود منتشر کرده است.

او توانسته توجه مخاطبان خود را جلب کند اگر سری به اینستاگرام وی بزنید و پیج اینستاگرام او را فالوو کنید می توانید عکس ها و خبر هایی که در پیج اینستاگرامش منتشر می‌ کند را ببینید و مطلع شوید که او چه فعالیتی در اینستاگرام انجام می‌دهد.

رابطه امیرحسین نامدار و هستی مرادی چگونه است؟

چند وقتی بود که گفته می ‌شد این خواننده معروف با هستی مرادی دوست هستند و می‌ خواهند که با هم ازدواج کنند این خبر ها کاملاً دروغ بودند آن ها فقط روابط دوستانه با هم داشتند و چند عکس با هم منتشر کردند که این عکس ها باعث شد تا بسیاری از طرفداران او بگویند که او برای اینکه حاشیه درست کند تا فالوور جذب کند این کار را کرده است.

ولی آن ها فقط برای کار با هم دوست شده بودند و همکاری می کردند و هم اکنون هیچ خبری از همکاری این دو نفر با هم در فضای مجازی منتشر نشده. شما می توانید اطلاعات دقیقی از این خواننده و روابطی که با افراد دیگر داشته را در سایت های مختلف گوگل ببینید. در این مورد اگر هم به اطلاعات بیشتر در مورد دوست دختر سلبریتی ها نیاز دارید می توانید از این لینک کمک بگیرید.

امیرحسین نامدار و همسرش

این خواننده معروف عکس های زیادی با همسرش منتشر کرده است که شما می ‌توانید عکس‌ های آن ها را در گوگل و اینستاگرام و توییتر و یوتیوب و بسیاری از برنامه‌ های دیگر ببینید گفته می ‌شد که همسر وی بسیار زیبا می باشد که این حرف کاملاً واقعیت دارد زمانی که آن ها با هم ازدواج کردند جنجال زیادی در اینستاگرام به پا شد البته چند وقتی بود که گفته می‌ شد این خواننده معروف می ‌خواهد از همسرش طلاق بگیرد.

ولی این خبر کاملاً دروغ بود اما آن ها چند وقتی با هم قهر بودند که این موجب شد تا خبر طلاق آن ها منتشر شود. خبرها و حواشی زیادی برای امیر حسین نامدار و همسرش درست شده بود که این خبرها را افرادی که با وی مشکل داشتند برایش ساخته بودند که شما می‌ توانید برای مطلع شدن و مطمئن شدن از این خبرها به سایت های مختلف در گوگل مراجعه کنید.

کلاب هاوس امیرحسین نامدار

کلاب هاوس یکی از برنامه ‌هایی است که امروزه طرفداران زیادی دارد و افراد زیادی هستند که در این برنامه فعالیت می ‌کنند که در این راستا می توانیم به امیرحسین نامدار اشاره کنیم که توانسته با فعالیت در این برنامه به معروفیت زیادی برسد البته بسیاری از افراد هم هستند که این برنامه را تبلیغ کرده اند یکی از افرادی که این برنامه را بسیار تبلیغ کرده است این خواننده معروف می باشد.

وی توانسته با تبلیغ برنامه کلاب هاوس در پیج اینستاگرامش توجه افراد زیادی را به پیجش در این برنامه جلب کند و فالوور های زیادی به دست بیاورد البته وی توانسته با فعالیت در کلاب هاوس درآمد زیادی به دست بیاورد و بیش از پیش معروف شود. اگر مایل هستید که او را در کلاب هاوس دنبال کنید می توانید با وارد کردن نام وی در قسمت جست و جوی این برنامه او را نیز در این برنامه هم دنبال کنید و مطلع شوید که او چه خبرهایی از خود در برنامه کلاب هاوس منتشر می کند.

دابسمش امیرحسین نامدار

این خواننده یکی از معروفترین خواننده های ایرانی می باشد که ویدیو و دابسمش های زیادی منتشر کرده که این دابسمش ها باعث می شود تا او فالوور های زیاد جذب کند. شما می توانید دابسمش های زیبای این خواننده معروف را در گوگل و تلگرام و اینستاگرام و توییتر و یوتیوب و آپارات و بسیاری از برنامه ‌های دیگر ببینید البته بیشتر دابسمش هایی که او منتشر می‌ کند در پیج اصلی اینستاگرامش می باشد وی توانسته با منتشر کردن دابسمش های زیادی در پیج اصلی اینستاگرامش فالوور های بسیاری جذب کند و به معروفیت برسد وی توانسته با فعالیت در اینستاگرام به معروفیت زیادی برسد.

بیشتر پست هایی که امیر حسین نامدار در اینستاگرام می گذارد دابسمش می باشند وی توانسته با منتشر کردن اینگونه از پست ها توجه مخاطبان و فالوور هایش را جلب کند و در این راه به معروفیت و موفقیت زیادی برسد. او یکی از خواننده های دوست داشتنی ایرانی می باشد که افراد زیادی او را در اینستاگرام و برنامه‌ های مختلف دیگر دنبال می کنند و امروزه توانسته توجه افراد زیادی از جمله جوانان و نوجوانانی که در فضای مجازی فعالیت می کنند را جلب کند.

آهنگ های این خواننده معروف را افراد زیادی دانلود کرده‌اند و با درست کردن دابسمش های زیادی با آهنگ های وی و با ارسال کردن این دابسمش ها برای این خواننده معروف توانستند به موفقیت بیشتری برسند. او این دابسمش ها را گاهی در پست هایش و یا در استوری قرار می‌ دهد و بهترین و برترین دابسمش جوایزی اهدا می کند. امیرحسین نامدار یکی از خوانندگان و مدلینگ های معروف و مشهور ایرانی می باشد که توانسته با خواندن آهنگ های زیبا به معروفیت زیادی برسد و طرفداران زیادی جذب کند.

سوالات متداول

  1. امیر حسین نامدار چند سال دارد ؟

    او در سال 1369 متولد شد.

  2. امیر حسین نامدار در کدام شهر متولد شده است ؟

    او در تهران به دنیا آمد.

  3. پیج اینستاگرام امیرحسین نامدار چیست ؟

    amirhoseinnamdar@ ایدی پیج او می باشد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0