بیوگرافی امیر توسلی یوتیوبر معروف ایرانی که سکن کانادا است

0 دیدگاه

امیر توسلی یکی از بهترین یوتیوبر های ایران است، که در مدت اخیر بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. این مرد جوان و خوش چهره ایرانی مدت زمان کوتاهی است، که فعالیت خود را در یوتیوب آغاز کرده است. اما از آن جایی که شحصیت طنازی دارد، زود تر از زمانی که تصور می شد، به شهرت و محبوبیت دست یافت. این پسر جوان در ویدیو های یوتیوب خود به بررسی موارد طنز مختلف می پردازد. این مرد جوان در میان رقبای خود، تعداد مخاطب بیشتری دارد و جذابیت های ویدیو های او بیش تر از دیگران است.

امیر با این که سن بسیار کمی دارد، اما در کار و حرفه خود به صورت جدی قدم بر می دارد. این یوتیوبر جوان، در نظر سنجی ها و بررسی های انجام شده، یکی از برترین یوتیوبر های ایرانی شد. به شکلی که با تعداد رای بالایی به این مقام دست یافت. برای شناخت بیش تر و کامل تر این مرد جوان توصیه می شود، که این مقاله را دنبال کنید. در این مقاله به زندگی حرفه ای و شخصی امیر پرداخته ایم. قرار است، تا حقیقت زندگی این پسر جوان را در این مقاله بازگو کنیم.

بیوگرافی امیر توسلی

بیوگرافی امیر توسلی

امیر توسلی پسر جوان ایرانی و یوتیوبر مشهور است، که در تهران زاده شده است. این مرد جوان بسیار کم سن و سال می باشد و در حدود 24 سال سن دارد. البته سن دقیق او مشخص نیست و او در ویدیو های خود از سال تولدش حرفی نزده است. امیر به تازگی در فضای یوتیوب به شهرت رسیده است. این مرد جوان تمام تمرکز و انرژی خود را برای ویدیو های یوتیوبش می گذارد و در دیگر فضا های موجود فعالیت ویژه ای ندارد. امیر در اینستاگرام نیز حضور دارد، اما مانند یوتیوب مشهور نیست. چرا که بخش مهمی از فعالیت خود را برای یوتیوب صرف می کند و توجهی به اینستاگرام و یا توییتر ندارد.

امیر در یکی از مصاحبه های خود اعلام کرد، که در پی افزایش تعداد دنبال کننده های یوتیوب می باشد و به همین دلیل ترجیح می دهد، که تنها در این فضا به انتشار ویدیو های خود بپردازد. البته ویدیو های بامزه و جذاب او در اینستاگرام نیز منتشر می شود، اما توسط طرفدار های این مرد جوان و خود او در انتشار این ویدیو ها نقشی ندارد. توسلی اعلام کرده است، که زمانی فعالیت خود در اینستاگرام را نیز افزایش خواهد داد، که تعداد مطلوبی دنبال کننده در کانال یوتیوب خود داشته باشد.

بر اساس گفته دوستان و خانواده او، امیر از کودکی به انجام کار های بامزه علاقه داشته است. به شکلی که او در فضای دوستان و یا خانواده خود به صحبت درباره موارد مختلف می پرداخته است و باعث شادی جمع می شده است. این روحیه باعث شده است، که این مرد جوان با وجود سن کمی که دارد، به این سرعت محبوب شود. امیر در تمام دوران کودکی خود علاقه بسیاری به کمدین شدن داشته و تا حدی آرزوی خود را براورده شده می بیند. چرا که باعث شادی تعداد افراد زیادی می شود. البته او بار ها اعلام کرده است، که به دلیل ترس از صحنه، فضای مجازی را بیش تر می پسندند.

امیر توسلی چالش سعی کن نخندی

یکی از پلتفرم های تقریبا تازه تاسیس که در جهان از شهرت بسیاری برخودار است، یوتیوب می باشد. در فضای یوتیوب افراد قادر هستند، تا ویدیو های خود را در کانال مخصوص شان منتشر کنند. سپس بازدید کننده ها قادرند، تا لایک کرده و کامنت بگذارند. این فضا برای انتشار ویدیو خیلی مناسب و در عین حال مشهور است. در عین حال می توان در این پلتفرم به تبلیغ نیز پرداخت. یوتیوب که به عنوان بزرگ ترین وب سایت انتشار ویدیو در دنیا شهرت دارد، قابلیت های جذاب دیگری نیز دارد.

برای مثال در ازای بازدید زیاد یک ویدیو، به صاحب آن پول می دهد. این اتفاق باعث شده است، که این پلتفرم فضای خوبی برای کسب درآمد گردد. به شکلی که اگر ویدیو های منتشر شده توسط فردی خوب و ادامه دار باشد، مخاطب جذب کرده و فرد نیز در ازای مخاطب بیش تر پول بیشتری نسیبش می شود. این قابلیت برای افرادی که خارج از ایران هستند، بسیار بهتر و کاربردی تر می باشد. چرا که در ایران به دلیل تحریم های موجود دریافت پول بسیار سخت می باشد. به همین دلیل است، که اغلب یوتیوبر های ایرانی در خارج از کشور سکونت دارند.

در دنیا به صورت ماهانه 2 میلیارد کاربر از این فضا برای مشاهده ویدیو های مورد پسند خود استفاده می کنند. به همین دلیل چالش های مختلفی در این پلتفرم ایجاد شده است. یکی از این چالش ها که اغلب یوتیوبر های ایرانی مشهور در آن شرکت کردند، چالش سعی کن نخندی می باشد. در این چالش هر کدام از یوتیوبر ها بامزه ترین ویدیو خود را منتشر می کنند و هر کدام که خنده بیشتری بگیرد، در این چالش برنده خواهد شد. امیر توسلی نیز به خواست مخاطبان و طرفدار های خود در این ویدیو شرکت کرد و به همراه فرشاد سایلنت در مقام اول ایستاد.

امیر توسلی یوتیوبر ساکن کجاست؟

یکی از سوال های پر تکرار درباره امیر توسلی، محل سکونت این یوتیوبر ایرانی است. این مرد جوان در ایران متولد شده است و شهر محل تولد او نیز تهران می باشد. اما در حال حاضر در خارج از ایران ساکن است و در کانادا زندگی می کند. امیر بار ها علت مهاجرت خود را خانواده اش دانسته است. چرا که بر اساس گفته های این مرد جوان، امیر در دوره نوجوانی به همراه والدینش خود ایران را ترک کرده است. این پسر جوان تنها مدت زمان کوتاهی از زندگی خود را در وطنش بوده است. امیر در میان دو فرهنگ متفاوت در حال زندگی می باشد. بخشی از آن ایرانی است، که مربوط به خانواده و دیار خود می شود. اما قسمت دیگر ان آمریکایی است، که به دلیل بزرگ شدن و در ارتباط بودن با فرهنگی دیگر است.

همین اتفاق شرایطی را برای او حاصل کرده است، که بتواند از این تقابل ویدیو منتشر کرده و طنز های بامزه ای را ایجاد کند. یکی از دلایل محبوبیت های این مرد جوان به خاطر حضور او در کانادا می باشد. از طرفی او در عین حال به انتشار شیوه زندگی خود و فرهنگ کانادا نیز می پردازد، که همین مورد بخش مهمی از جذابیت های ویدیو های این مرد جوان ایرانی است. این یوتیوبر جوان ایرانی، در میان مردم کانادا نیز شهرت اندکی دارد. چرا که ویدیو های او در میان دوستان و دنبال کننده های کانادایی او نیز بسیار بازخورد های مثبتی دارد.

تعداد سابسکرایب های توسلی چقدر است؟

کانال یوتیوب امیر توسلی در حال حاضر تعداد سابسکرایب و یا دنبال کننده بسیاری دارد. به شکلی که در حدود 65 هزار نفر کانال او را دنبال می کنند. البته تعداد بازدید های ویدیو این مرد جوان بسیار بیش تر می باشد. چرا که اغلب دنبال کننده های او در یوتیوب کانال او را سابسکرایب نکرده اند. امیر توسلی بسته به تعداد بالای دنبال کننده ای که دارد، ماهانه مبلغ بسیاری را از فضای یوتیوب به تنهایی کسب می کند. البته این مرد جوان ایرانی به تبلیغ نیز می پردازد، که همین مورد نیز درآمد بسیاری را برای او دارد.

چالش امیر توسلی

یکی از جذاب ترین چالش های امیر توسلی، بررسی فرهنگ ایران و کانادا می باشد. امیر در ویدیو ها خود از دوستان کانادایی خود دعوت می کند، تا به بررسی فرهنگ ایران و تفاوت های موجود بپردازد. ریکشنی که مردم کانادا نسبت به فرهنگ ایران و رسم و رسوم های موجود دارند، بسیار جالب و مورد توجه است. این دسته از چالش ها و ویدیو های امیر بسیار مخاطب دارد. به شکلی که در میان تمام ویدیو ها او، این قسمت بیش تر دیده شده است. این دسته از ویدیو های امیر در حدود 22 هزار بازدید داشته است.

چندی پیش امیر توسلی برای 24 ساعت در حمام ژله به سر برد. این ویدیو که بسیار بامزه و در عین حال جالب است، در حدود 240 هزار بار دیده شد. چالش های امیر جز بهترین و جذاب ترین چالش های موجود در فضای یوتیوب می باشد. اگر می خواهید بدانید که چگونه یوتیوبر شویم و به این بازدید بالا برسیم می توایند از این لینک کمک بگیرید.

سوالات متداول

 1. تعداد سابسکرایب های امیر توسلی چقدر است؟

  کانال یوتیوب امیر توسلی در حدود 65 هزار دنبال کننده و یا سابسکرایب دارد.

 2. ویدیو حمام ژله امیر توسلی چند بازدید داشت؟

  ویدیو حمام ژله امیر توسلی در حدود 240 هزار بار دیده شده است.

 3. امیر توسلی در کجا زندگی می کند؟

  امیر توسلی در حال حاضر در کانادا زندگی می کند.

 4. بزرگ ترین وب سایت انتشار ویدیو در دنیا چه نام دارد؟

  بزرگ ترین وب سایت انتشار ویدیو در دنیا، یوتیوب نام دارد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0