پیج جدید امیر تتلو را می توانید از همین مقاله دریافت کنید ولی قبل از ان مقاله را تا به انتها مطالعه کنید چرا که حواشی مربوطه را برای شما مورد بررسی قرار داده ایم.

آدرس جدید پیج تتلو در اینستاگرام

آپدیت تاریخ 10 خرداد 1399 : تتلو در این تاریخ پیج جدیدی راه اندازی کرده است. وی آی دی ایت پیج را yalatatal69 گذاشته است. وی بازهم به نوعی یک رکورد را به خود اختصاص داده و در کمتر از 1 ساعت بیش از 120 هزار نفر جذب کرده است.

این پیج در ابتدا توسط ساشا سبحانی و چندی دیگر از افراد مرتبط با امیر تتلو تبلیغ شده است. از همین رو لحظه به لحظه به تعداد فالوورهای پیج yalatatal69 در حال اضافه شدن است. هم اکنون باید منتظر ماند و دید اینستاگرام چه واکنشی در برابر پیج جدید امیر تتلو از خود نشان خواهد داد.

ماجرای بسته شدن پیج تتلو در اینستاگرام

در اردیبهشت ماه سال 1399 بود که بسته شدن پیج تتلو برای بار دوم رخ داد! هر بار پیج او بیش از 4 ملیون فالور داشت که خب این رقم قابل توجه هر بار با هم هم پیمان بوده اند. اما گویا این بار شرایط کمی متفاوت می باشد. می توانید با کلیک بر روی لینکی که بالا برایتان در دسترس قرار داده ایم کمی بیشتر در مورد این ماجرا بخوایند. در واقع تمامی موارد از قبیل این که چه کسی این بلا را سر پیج تتلو درآورده و حواشی مربوطه را مورد بررسی قرار داده ایم. به همین دلیل در این مقاله دیگر به حواشی مربوطه اشاره ای نخواهیم داشت.

پس بگذارید کمی به وقایع بعد از بسته شدن پیج اشاره داشته باشیم. جایی که در ادامه باعث شد تا پیج جدید امیر تتلو در اینستا راه اندازی شود. پس با دقت نظر بالا با ما تا به انتهای مقاله همراه باشید.

ادرس پیج جدید امیر تتلو

قرار دادن ادرس پیج جدید امیر تتلو در لایو یوتیوب

لایو گذاشتن توسط افراد سلبریتی ان هم در ایام قرنطینه زیاد موضوع جیب و دور از ذهنی نیست. حتی لایو تتلو در همین میان رکورد بازدید کنندگان را شکست و نام خود را بار دیگر در رکورد های این شبکه اجتماعی جای داد. اما خب این بار بعد از از دست دادن پیج اش مجبور بود برای رابطه با طرفداران خود و برقراری توضیحات تکمیلی در قالب لایو در صحنه باشد. او در واقع قبل از این هم بار ها تبلیغات کانال یوتیوب خود را می کرد تا در شرایطی بحرانی مثل الان بتواند یک پل ارتباطی داشته باشد.

این در صورتی ایت که حتی پیج پشتیبان تتلو در اینستاگرام هم بسته شده است! پس قبل از هر توضیحی ابتدا یک دسترسی به یوتیوب امیر تتلو را برقرار کنیم. تنها کافیست بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. اما توجه داشته باشید که با فیلتر شکن اقدام کنید. این شبکه اجتماعی بری ایرانی ها فیلتر می باشد.

تبلیغات پیج جدید امیر تتلو اینستا

در قالب این لایو همان طور که بیان شد تتبو باعث و بانی های بسته شدن پیجش را معرفی کرد و تا جایی که توانست با کاربران خود رابطه برقرار کرد. در واقع بعد از پیچیده شد این خبر که دیگر او نیم تواند در اینستاگرام فعالیت داشته باشد باعث نگرانی طرفداران میلیونی اش شده بود.

وی اما در انتهای این لایو خبری ویژه را به دست شما کاربران گرامی رساند که خب آن هم مبتنی بر راه اندازی پیج جدید اینستاگرام امیر تتلو بود! شاید این کمی برای شما عجیب به نظر برسد ولی خب واقعی بوده و حالا او دارد از این طریق به فعالیت های خود ادامه می دهد. آدرس این پیج حتی در کانال تلگرام تتلو قرار گرفته است و تنها لازم است به این کانال مراجعه کنید.

پیج جدید امیر تتلو اینستا

کانال تلگرام امیر تتلو

بسیاری بر این باور بودند که بعد از راه اندازی پیج اصلی و جدید امیر تتلو دیگر این کانال فعالیتی نداشته باشد اما خب بعد از اولین باری که پیج بسته شد این کانال به مراتب قدرتی بالاتر به خود گرفت. قدریتی که حالا می توانید شاهد میلیونی شدن آن باشید. این کانال بسته که نشد هیچ! حالا هم می توانید شاهد این باشید که قبل از روی کار آمدن پیج جدید اصلی امیر تتلو تبدیل به مکانی برای ارتباط او با کاربران تبدیل شده بود. می توان این کانال را خانه دوم این خواننده دانست که در نبود اینستاگرام به آن پناه می آورد.

همان طور که خواندید لینک ورود به این پیج جدید اینستاگرام امیر تتلو در کانال وی در دسترس می باشد. می توانید همین حالا به این کانال مراجعه داشته و به اصلی ترین راه ارتباطی با این سلبریتی و خواننده همراه باشید.

پیج جدید امیر تتلو در اینستاگرام

آیا دنبال کردن ادرس پیج جدید امیر تتلو کار درستی است ؟

نظرات در مورد فعالیت های تتلو کاملا متفاوت می باشد و ما نمیتوانیم به صورت قاطعانه در این مورد اظهار نظر داشته باشیم. اگر لایو تتلو در یوتیوب را نگاه کرده باشید درک می کنید که این سلبریتی توضیحاتی مفصل را برقرار کرده است. شنیدن این توضیحات خالی از لطف نیست.

در واقع این که اخلاق او خارج از عرف است را همه می داند ولی سعی کنید هیچ گاه با عجله تصمیم گیری نکنید. دلیل در دسترس گذاشتن پیج جدید امیر تتلو اینستا توسط ما هم همین موضوع می باشد چرا که باید با اطلاع بالا اقدام به شرط بندی بکنید. این باعث می شود که شما بتوانید با اتفاقی که پیش می آید بیشتر آشنا شوید.

سوالات متداول در مورد پیج اینستاگرام جدید تتلو

  1. چگونه می توان آدرس پیج جدید تتلو در اینستاگرام را پیدا کرد ؟

    با ورود به این مقاله می توانید از بخش محتوا پست، آدرس پیج جدید این سلبریتی مشهور را بدست آورید.

  2. آیا این آدرس آپدیت می شود ؟

    بله ما همواره آخرین صفحه اینستاگرام تتلو را در این پست قرار خواهیم داد.

  3. چگونه می توان مطمئن شد این پیج اصلی تتلو است ؟

    تتلو در صفحه خود ویدئو و عکس های مرتبط با تبلیغ صفحه جدیدش را قرار می دهد. از همین رو می توان از لایوها مطمئن شد که این صفحه جدید او می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید