امیر مقاره کیست؟ | بررسی بیوگرافی و دوست دختر های امیر مقاره ماکان بند

0 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم به معرفی و بیوگرافی امیر مقاره یکی از مدعیان برای لقب بهترین خواننده پاپ ایران بپردازیم.

امیر مقاره کیست؟

امیر مقاره کیست؟

امیر مقاره یکی از خوانندگان گروه ماکان بند می باشد. وی متولد دی ماه سال ۱۳۷۴ در تهران است. وی از کودکی علاقه زیادی به سرودن شعر داشت چند باری موزیک های او از سایت های خارج از کشور به گوش می رسید که البته این قضیه مشکلی برای وی به وجود نیاورد اما سرانجام در سال ۱۳۹۳ به صورت رسمی در گروه ماکان بند شروع به فعالیت کرد و آهنگ های مجاز خود را منتشر کردند. امیر مقاره در کنار یکی از بهترین دوستان خود یعنی رهام هادیان در این گروه به شهرت زیادی رسید، این گروه کنسرت های زیادی در کیش و سایر شهر ها برگزار می کنند و موزیک های آن ها و هم چنین خودشان طرفداران زیاد و پرو پا قرصی دارد.

امیر مقاره این خواننده جوان جدای همه فعالیت های هنری که در موسیقی و خوانندگی دارد بسیار به کار مدلینگ علاقه دارد و در کنار موسیقی کار مدلینگ نیز انجام می دهد، وی به دلیل داشتن چهره ای جوان و مطابق با معیار های زیبایی بسیار در کار مدلینگ حرفه ای می باشد. زیبایی و جوانی و هم چنین صدای زیبای این خواننده یاعث شده است طرفداران زیادی داشته باشد و هنگام برگزاری کنسرت ها جمعیت بسیاری از اجرا های این خواننده و گروهش استقبال کنند.
امیر مقاره و رهام هادیان نمونه ای از جوانان پر تلاش و موفق کشورمان هستند که با اراده و زحمت توانستند موفقیت زیادی کسب کنند و جایگاه اجتماعی خوبی دارند.
این بود بیو گرافی امیر مقاره در ادامه بیشتر درمورد این خواننده و زندگی او خواهیم گفت.

در آمد امیر مقاره

امیر مقاره در مورده شغل خود می گوید من در ابتدا در دو مکان پیک موتوری بودم، اولین بار در یک فست فود کار می کردم و کار ارسال غذا را داشتم و بعد از آن پدرم آشپزخانه ای برای خود زد و من بدون اینکه کار را عار بدانم به عنوان پیک موتوری این مجموعه کار کردم، من هیچ گاه کار کردن را بد نمیدانم اما از آن دسته افراد که می گویند فلانی تنها پیک موتوری بوده و حالا خواننده شده ناراحتم البته نه برای اینکه درمورد من می گویند بلکه من از این ناراحتم که در مورد قشر خاصی بد گویی می کنند، انسان ها در هر شرایط و موقعیتی می توانند زندگی کنند و لذت ببرند. مدتی من در حرفه مدلینگ کار کردم و اکنون خواننده هستم. امیر مقاره جدای از کار خوانندگی اکنون هنوز هم کار مدلینگ و تبلیغات را به طور حرفه ای انجام می دهد. وی حالا در آمد بسیار خوبی از حرفه مدلینگ و تبلیغات و هم چنین خوانندگی دارد. اجرای کنسرت ها برای آن ها سود خوبی دارد‌. کنسرت هایی که امیر مقاره برگزار کرده است نسبت به شروع فعالیت او در حرفه خوانندگی بسیار زیاد است. جوانی که با تلاش و همت و پشتکار اکنون موقعیت شغلی و اجتماعی خوبی دارد. کسی از در آمد دقیق امیر مقاره خبر ندارد اما تا کنون زندگی وی رو به پیشرفت بوده است و صد در صد اکنون با این سن کم در آمده بالا و خوبی دارد که این ها نیز نتیجه زحمات خوده او می باشد.

بخشی از درآد امیر مفاره مربوط به آهنگسازی او می باشد. در این مورد باید بدانید که او یکی از مدعیان برای بهترین آهنگساز ایران است!

مصاحبه با این خواننده

امیر مقاره در کنار رهام هادیان هم گروهی و دوست صمیمی خود تا به حال مصاحبه های زیادی انجام داده است. وی در مصاحبه های خود همیشه از تلاش های زیادی که در حرفه خوانندگی کرده است صحبت می کند. وی می گوید از بچگی همیشه عاشق خوانندگی بودم، شعر می سرودم و وقتی تنها می شدم خودم را در عالم بچگی روی سن اجرا می دیدم و شروع به خواندن می کردم، ولی کسی از این علاقه من خبر نداشت، زمانی که نوجوان بودم در بین دوستانم گاهی می خواندم و بسیار مرا تشویق می کردند که این حرفه را به صورت جدی دنبال کنم اما درس و دانشگاه برای خوانواده ام مهم تر بود، بعد از اتمام تحصیلات شروع به کار کردم تا در آمدی داشته باشم، چند باری هم از سایت های مختلف آهنگ هایی منتشر کردم اما سرانجام با رهام تصمیم گرفتیم گروه خود را داشته باشیم و یه صورت حرفه ای خوانندگی را دنبال کنیم، این گونه بود که ماکان بند به وجود آمد و در عین نا باوری با استقبال خیلی خوبی از سمت مردم مواجه شدیم.
اکنون تمام فکر من پیشرفت در این حرفه است و از خدا ممنونم که این شرایط را برای من به وجود آورده است.
مصاحبه های امیر مقاره با رسانه های مختلف به صورت تصویری در تمام سایت ها و اپلیکیشن ها موجود و هم چنین در اینستاگرانم است و می توانید با یک جستجوی ساده مشاهده کنید.

عکس امیر مقاره

از آن جایی که امیر مقاره خود مدلینگ است طرفداران وی عادت به دیدن عکس های بسیار حرفه ای از وی دارند، در واقع قبل از اینکه او خوانندگی را به صورت حرفه ای شروع کند طرفدارانش در حرفه مدلینگ و عکاسی او را دنبال می کردند، عکس های بسیاری از امیر مقاره در گوگل، اینستاگرام و دیگر فضا های مجازی به صورت تکی و هم چنین در کنار دوستان و همکارانش و طرفدارانش وجود دارد. زیبایی این جوان باعث درخشش وی در عکس ها و حرفه مدلینگ او شده است و معمولا تبلیغاتی که او در تیزر آن ها شرکت می کند معمولا با استقبال خوبی مواجه می شوند. اگر در گوگل جستجو کنید می توانید تمام عکس های او حتی عکس های قبل از معروفیت وی را ببینید. طرفداران وی بسیار از عکس های او استقبال می کنند و به. همین سبب او نیز به این علاقه آن ها احترام می گذارد و روزانه عکس های زیادی از خود منتشر می کند. گفته می شود وی عکس های زیادی از خود به در و دیوار خانه اش زده است و واقعا به حرفه عکاسی و مدلینگ علاقه دارد. او می گوید من کار مدلینگ و خوانندگی را واقعا برای آزامش روحی و روانی انجام می دهم و لذت می برم.

آهنگ های امیر مقاره

امیر مقاره فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ شروع کرد و تا کنون آهنگ های زیادی منتشر کرده است. این سبک موسیقی پاپ طرفداران خاص خود را دارد که تعداد آن ها کم نیست زیرا پاپ نوعی موسیقی عام پسند می باشد و همین قضیه کمک زیادی به معروفیت آن ها می کند. در ادامه به بررسی چند موزیک از این خواننده می پردازیم.

آهنگ مادر

آهنگ مادر امیر مقاره آهنگی است که در وصف مادر خود خوانده است و به گفته خود او این موزیک از بهترین موزیک های او می باشد.

آهنگ بعد از تو من حالم بده

این آهنگ از قطعه آهنگ ها غمگین اما جذاب این خواننده می باشد. از این ترک می توان به عنوان یکی از بهترین آهنگ های پاپ ایران یاد کرد.

آهنگ قصه من

آهنگ قصه من از آهنگ های شنیدنی و پر طرفدار این خواننده می باشد

آهنگ دلمو دزدید و رفت

این آهنگ از آهنگ های شاد گروه ماکان باند می باشد که برای تیتراژ سریال موچین ساخته شده است.

آهنگ به جون تو

آهنگ به جون تو از موزیک های غمگین اما بسیار پر طرفدار گروه ماکان بند می باشد.
در این جا ما تنها به پنج مورد از آهنگ های این خواننده پرداختیم در صورتی که در مدت زمان خیلی کم آهنگ های زیادی از این خواننده گروه ماکان بند شنیده شده است که بسیار پرطرفدار است مانند آهنگ هر بار این درو که معروف ترین موزیک آن ها است و یک شبه باعث دیده شدن این خواننده شد.

اینستاگرام امیر مقاره

امیر مقاره به دلیل مدلینگ بودن از قبل از خوانندگی نیز طرفداران و دنبال کننده های زیادی داشته است اما بعد از مطزح شدن وی در حرفه خوانندگی به سرعت این دنبال کننده ها اضافه شد، اکنون او حدود یک میلیون طرفدار در اینستاگرام خود دارد. اینستاگرام وی پر است از عکس های حرفه ای که عکاس های خبره از او می گیرند و بعضاً عکس هایی که خود او با بهترین کیفیت از خود ثبت می کند. گاهی کاری از آهنگ جدید ماکان بند را به همراه بخشی از آهنگ در صفحه خود منتشر می کند که این کار بسیار به دیده شدن آن موزیک کمک می کند، چرا که طرفداران با شنیدن قسمتی از این موزیک مشتاق شنیدن آن به صورت کامل هستند و زمانی که موزیک منتشر می شود صد در صد باز خورد خوبی دارد. جدای اینستاگرام شخصی او و منتشر کردن عکس و فیلم ها خودش، فن پیج های زیادی هستند که عکس ها و فیلم های زیادی از او منتشر می کنند، تعداد این فن پیج ها زیاد است که این نشان دهنده محبوبیت زیاد امیر مقاره در بین طرفدارانش می باشد. با وجود این که این خواننده حدود یک میلیون دنبال کننده دارد باز هم هستند افرادی در اینستاگرام که هنر خاصی ندارند و تنها با محتویات پوچ مردم را سر گرم می کنند و از این خواننده های معروف دنبال کننده های بیشتری دارند. به هر حال امیدواریم که این خواننده ها و هنرمندان جوان بیشتر از طرف دنبال کننده هایشان حمایت شوند

امیر مقاره چند سال دارد؟

امیر مقاره متولد دی ماه سال ۱۳۷۴ می باشد وی در تهران به دنیا آمده است. اکنون او بیست و شش سال دارد و روزگار خوبی از لحاظ موقعیت شغلی و اجتماعی دارد. امیر مقاره از آن دسته جوان هایی است که برای پیشرفت از هیچ کاری دریغ نکرد و اکنون پاداش زحمات خود را گرفته است. همکاری او و رهام هادیان در گروه ماکان بند بسیار قوی شروع شد و طرفداران پرو پا قرصی پیدا کرد.
او خواننده ای جوان است که هنوز شوق زیادی برای فعالیت در حرفه خود دارد. سخت تلاش می کند و شاهد اجرای کنسرت های زیاد در شهر های مختلف و انتشار موزیک های جدید از او هستیم.

دوست دختر امیر مقاره

بعد از معروفیت امیر مقاره شایعاتی تحت عنوان امیر و دوست دخترش شری یه وجود آمد و دلیل آن هم انتشار ویدئویی از دختری به نام شری یا بنفشه که می گویند در کنار امیر مقاری بوده است و هم چنین عکس هایی از روز ولنتاین. اما خود امیر مقاری تمام این شابعات را رد کرده است و می گوید من در زندگی تنها عاشق یک نفر هستم و آن هم مادرم است. چند باری همین خانم شری یا بنفشه لایو گذاشته است و گفته که من با آقای امیر مقاره رابطه ای نداشتم و ندارم، عده ای هنوز این را باور ندارند و می گویند این دو با هم رابطه داشتند، در این بین شماره تلفنی در بین طرفداران دست به دست شد که باور داشتند شناره تلفن امیر مقاره است، این حواشی و شایعات بسیار گروه ماکان بند و شخص امیر را از طرفداران و هم چنین منتقدان دلخور کرد. لایو امیر مقاره همیشه پر است از این حواشی و سوال ها که البته امیر تا حدودی توضیحاتی داده و در اکثر مواقع سعی دارد این سوال ها و حواشی را نادیده بگیرد.
وجود این حواشی برای خواننده ای که به صورت مجاز فعالیت می کند بسیار بد است اما حواشی است که به وجود آمده است و ممکن است حتی تا مدت ها بحث آن داغ باشد. به هر حال امیدواریم این حواشی تمام شود تا این هنرمندان جوان بتوانند با خیال راحت تر در حرفه خود فعالیت کنند.

امیر مقاره و رهام هادیان

امیر مقاره درمورد آشنایی اش با رهام امیری می گوید ما قبل از گروه ماکان بند با هم آشناییتی نداشتیم و فقط از طریق فضای مجازی و موزیک هایی که منتشر می کردیم تا حدودی از حال هم با خبر بودیم اما بعد از مدتی هر کدام از ما به نحوی با آقای خسروی آشنا شدیم تست صدا دادیم و ایشان از صدای هر دو ما خوششان آمد و خواست که ما گروهی تشکیل دهیم. من و رهام نیز با این ایده موافقت کردیم و گروه ماکان بند را تشکیل دادیم، نام گروه ماکان بند است و ماکان به معنی شجاعت است، این تنها اسمی بود که ما دوستش داشتیم و مجوز هم گرفت، نام گروه برای ما یاد آور شجاعتی بود که داشتیم. اکنون من و رهام هادیان بسیار با هم رفیق هستیم، من در گذشته هیچ وقت فکرش را نمی کردم که روزی با رهام رفاقتی به این صمیمی داشته باشم اما اکنون از این رفاقت و این گروه خوشحالم و خدا را شکر می کنم. دوستی امیر مقاره و رهام هادیان برای این دو خواننده بسیار سرنوشت ساز بود، اینکه به این خوبی با یک دیگر رفیق شدند و با هم همکاری خوب و دلی داشتند باعث شد که اینگونه معروف و مطرح شوند.

امیر مقاره در دورهمی

امیر مقاره و رهام هادیان مدت زیادی نیست که به معروفیت رسیدند اما در برنامه های خیلی پر طرفداری مانند دورهمی دعوت شده اند. در طول برنامه حضور این دو خواننده در کنار مهران مدیری بسیار زیبا بود. مهران مدیری سوال هایی از آن ها می پرسید و جواب های یک کلمه ای می خواست، شوخی های آن ها، همه و همه بسیار تاثیر خوبی در جذابیت برنامه داشت.
در ادامه برنامه امیر مقاره گفت که رهام و دیگر بچه های گروه بسیار برای هر قطعه از آهنگ ها زحمت می کشند و ما واقعا در کنار هم تلاش می کنیم که بتوانیم واقعا آن چه که در توانمان است در بهترین حالت به طرفداران و شنوندگانمان عرضه کنیم، به عنوان مثال موزیک ( هر بار این درو) واقعا به خاطر زحمت های بچه ها بود که واقعا شنیده شد. عده ای می گویند که ما بچه پولدار هستیم که اینجوری یک شبه شنیده شدیم اما در واقع اینطور نیست، ما بیشتر تلاش می کنیم که به خانواده مان کمک کنیم. در انتهای برنامه نیز امیر مقاره اولین گیتار خود را به موزه دورهمی هدیه داد و رهام هادیان نیز دو تابلو از نقاشی های خود را هدیه کرد.

امیر مقاره در خندوانه

امیر مقاره به جز برنامه دورهمی و تعدادی دیگر از برنامه ها در برنامه خندوانه نیز به همراه رهام هادیان شرکت کرده است. آن شب یکی از پر بازدید ترین شب های برنامه خندوانه بود. حضور این دو خواننده در کنار هم و صحبت با رامبد جوان و بازی ها و مسابقاتی که با یکدیگر انجام دادند و در نهایت خوش صحبتی و شوخی های جناب خان واقعا برنامه را زیبا و دلنشین کرده بود. این دو خواننده در طول برنامه بار ها بیان کردند که از این دعوت بسیار خوش حال هستند و هم صحبتی با رامبد جوان و جناب خان از نزدیک برای آن ها لذت بخش است. در انتهای برنامه نیز از طرف برنامه خندوانه به هر دوی آن ها لوح و یاد بودی داده شد. حضور این دو خواننده در برنامه خندوانه و دورهمی واقعا جالب بود.

حاشیه های امیر مقاره امیر

مقاره نیز مانند دیگر افراد معروف با حواشی زیادی مواجه است از جمله آن ها حواشی است که در مورد رابطه او با دختری به نام شری مطرح شده است که بار ها خود او و همان دختر این حواشی را رد کردند. از دیگر حواشی امیر مقاره در بیمارستان است که شایع شده بود او مریض است اما خود امیر توضیح داد که تنها یک ضعف بوده آن هم به دلیل فشار کاری که تنها با یک سرم رفع شده است، امیر از خواهرش که در بیمارستان در کنار او بوده است بسیار تشکر کرد، امیر مقاره و خواهرش بسیار رابطه نزدیک و صمیمی با یک دیگر دارند و مانند دو دوست و رفیق هستند. حاشیه بعدی که برای او به وجود آمد دختر امیر مقاره بود که تیتر اول تمام رسانه های مجازی شده بود، وی در پاسخ به این حاشیه گفت من تنها بیست و شش سال دارم و هنور ازدواج نکرده ام و فعلا هم قصد ازدواج ندارم بنابراین چطور ممکن است که دختری هم داشته باشم. به هر حال همیشه گفته اند که هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد معروفیت نیز خود درد سر هایی دارد که باید تحمل کرد و با حوصله جواب طرفداران را داد. این حواشی همیشه هست، همیشه افرادی هستند که نقد می کنند اما نکته مهم این است که طرفداران همیشه بیشتر هستند و باعث دلگرمی.

بیماری قلبی امیر مقاره

در یکی از روز های دیدار گروه ماکان بند هنگامی که طرفداران با آن ها عکس یادگاری می انداختند امیر مقاره ناگهان دستش را روی قلبش می گذارد و می نشیند، به دنبال آن عکس هایی از امیر منتشر می شود که در بیمارستان است و ناگهان سیل عظیمی از حواشی راه می افتد و می گویند که امیر بیماری قلبی دارد و اکنون بستری است. و اما امیر در پاسخ به این حواشی در اینستاگرام خود می نویسد آن شب من بسیار خسته بودم و فشار کاری زیادی داشتم و عکس های بیمارستان نیز برای روزی بود که من تنها یک ضعف بدنی داشتم و با یک سرم حل شد بنابراین من مشکل قلبی یا هر مشکل دیگری ندارم و خدا رو شکر کاملا سالم هستم و از طرفداران خود خواست که نگران نباشند و مشکل جدی نیست.
در پی این حواشی طرفداران این خواننده بسیار نگران و ناراحت بودند و بعضاً عده ای به جلوی در بیمارستان رفته بودند و مشکلاتی به وجود آمده بود و امیر از آن ها خواست که اینگونه نگران نباشند و مشکلی برای خود و دیگران به وجود نیاورند.

سوالات متداول

 1. قد امیر مقاره چند است؟

  امیر مقاره حدود یک متر و هفتاد و پنج سانتی متر قد دارد و عکس هایی از او در باشگاه منتشر شده است که نشان دهنده این است او به ورزش و سلامتی خود اهمیت می دهد.

 2. آیا پدر و مادر امیر مقاره در کنسرت او حضور داشتند؟

  پدر و مادر امیر مقاره در کنسرت او حضور داشتند و دقیقا در اولین ردیف قسمت وی آی پی نشسته بودند و در حین اجرا امیر چندین بار از آن ها تشکر کرد.

 3. امیر مقاره اهل کجاست؟

  امیر مقاره در تهران به دنیا آمده است و اصالتا تهرانی می باشد.

 4. آیا امیر مقاره ازدواج کرده است؟

  امیر مقاره ازدواج نکرده است بلکه بار ها در مصاحبه های خود این موضوع را مطرح کرده است و گفته که حالا حالا ها قصد ازدواج ندارد. و می گوید وقتی در آهنگ های خود از عشق می خوانم منظورم مادرم است، من تنها یک عشق دارم و او نیز مادرم می باشد.

 5. آیا امیر مقاره فرزندی دارد؟

  امیر مقاره تا به حال حتی ازدواج نکرده است پس بنابر این فرزندی هم ندارد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0