بیوگرافی امیر فود (امیر جابری) فود بلاگر معروف تهرانی

0 دیدگاه

امیر فود از پیج های اینستاگرامی مشهور در این شبکه مجازی می باشد که هر چه از میزان علاقه مندی کاربران این شبکه مجازی به این پیج صحبت کنیم، اغراق نکرده ایم. شما تصور کنید که یک پیج اینستاگرامی که تنها عکس هایی را از غذا های متنوع منتشر می کند در حدود یک میلیون و پانصد هزار نفر دنبال کننده دارد. پس می توان گفت که فود بلاگر بودن از محبوب ترین موضوعاتی است که در این شبکه مجازی دنبال می شود. پس در ادامه این مطلب ما را همراهی کنید تا ما تمام اطلاعاتی که از او در دست داریم را در اختیارتان بگذاریم و شما را با این بلاگر محبوب غذا آشنا کنیم.

امیر فود کیست؟

امیر فود کیست؟

بیوگرافی امیر فود در هیچ کدام از سایت های معتبر اینترنتی وجود ندارد و نمی توانیم به این موضوع به طور دقیق اشاره نماییم. به هر حال باید بدانید که بیشتر افرادی که تنها استعداد و هنرشان حضور در اینستاگرام بوده است و نمی توانند هیچ علم و دانش دیگری را از خود بروز دهند، در هیچ مصاحبه ای شرکت نکرده اند؛ به همین خاطر است که هر اطلاعاتی که از آن ها در دست داریم نامعتبر است و هیچ منبع موثقی ندارد.

این بلاگر غذا مدت های طولانی است که تمام سعی خود را انجام داده است که در شبکه مجازی اینستاگرام غذاهای مختلفی را امتحان کند و با تست انواع غذا و تست انواع رستوران مردم را با رستوران ها و فست فود های سراسر جهان آشنا کند و از طریق تبلیغاتی که انجام می دهد پورسانت خود را دریافت کند. او این چنین با کمک اینستاگرام به شهرت بالایی دست پیدا کرده است و همچنان نیز افراد زیادی هستند که می خواهند شاهد فعالیت های او در اینستاگرام باشند.

به هر حال او با بیش از یک و نیم میلیون فالوور جایگاه بالایی در این شبکه مجازی کسب نموده است و می توان گفت که این ثروت حق او می باشد. او بسیار جوان است و سعی می کند که با سفر به گوشه گوشه جهان مردم را با خود به تمام مکان های غذاخوری در جهان ببرد و این چنین همه دنبال کننده های خود را با فرهنگ همه غذاهای کشور های مختلف در جهان آشنا کند.

آدرس پیج اینستاگرام امیر فود چیست؟

امیر فود اینستا خود را محلی برای اطلاع رسانی درباره انواع غذا قرار داده است و تمامی منابع اطلاعاتی مورد نیاز درباره مواد آماده سازی و یا فرهنگ آن غذا را در اختیار دنبال کننده های خود قرار می دهد. آدرس پیج اینستاگرام او Amir_food_review می باشد و زمانی که او را دنبال کنید متوجه خواهید شد که او در این شبکه مجازی خود را به عنوان جهانگرد و رستوران گرد معرفی نموده است و همه سعی خود را نموده است تا در طول زمان تعداد فالوور خود را افزایش دهد و فعالیت های خود را در این شبکه مجازی گسترش دهد.

یوتیوب امیر فود

یوتیوب امیر فود هم اکنون در دسترس نمی باشد و بعید می دانیم که بتوانید او را در یوتیوب و یا دیگر شبکه های مجازی همانند کلاب هاوس دنبال کنید و او همچنان ترجیحش بر این است که اصل فعالیت های خود را بر فعالیت در اینستاگرام بگذارد و دیگر در هیچ شبکه مجازی به فعالیت خود ادامه ندهد. او با صرف تمرکزش در یک شبکه مجازی توانسته موفقیت خود را در طول زمان بیشتر نماید. به هر حال امید است که او در آینده برای بیشتر شدن درآمدش تلاش کند که پست های بیشتری را در یوتیوبش منتشر نماید.

درآمد امیر فود چقدر است؟

درآمد امیر فود بر اساس اینکه در کدام یک از شبکه های مجازی به تبلیغات بپردازد متفاوت خواهد بود. اما به هر حال می توان به این موضوع باور داشت که هر چقدر تعداد فالوور ها و تعداد تبلیغاتی که افراد انجام می دهند بیشتر باشد می توان گفت که درآمدی که از این طریق به دست می آورند نیز بیشتر می شود. به هر حال این قضیه بدیهی است که بلاگر ها بر اساس میزان تلاشی که کرده اند تا افراد زیادی را با خود همراه کنند، مستحق درآمد بالا نیز می باشند.

بر اساس این ما گمان می کنیم که این بلاگر غذا برای انجام هر تبلیغ و گذاشتن هر پست و یا استوری برای تبلیغات خود بیش از ۲۰ میلیون تومان هزینه دریافت می‌ کند. او در اینستاگرام درآمد خود را از صفر به حدود ۱۰۰ میلیون تومان در ماه رسانده است و باید بگوییم که برای انجام هر چه بهتر تبلیغاتش تلاش زیادی را به خرج می‌ دهد زیرا باید سفرهای طولانی را انجام دهد. او با سفر های طولانی مجبور است به تمام رستوران های سراسر کشور و حتی سراسر دنیا که از او درخواست انجام تبلیغ می‌ کنند مراجعه کند و تبلیغات بسیار خوبی را انجام دهد تا مخاطبینش نیز از تبلیغات او استقبال کنند و بازخورد تبلیغاتش بالا برود و این چنین اعتبار و آبروی خود را در این شبکه مجاز حفظ نماید و مخاطبین خود را با معرفی رستوران هایی با غذا های بی کیفیت از دست ندهد.

عکس های امیر فود را در کجا ببینیم؟

عکس های امیر فود را می توانید در اینستاگرام او مشاهده کنید. او در سراسر اینستاگرام عکس هایی را از خود منتشر کند و این چنین فعالیت های خود را در اینستاگرام بیشتر می نماید. شما قادر خواهید بود تا با دنبال کردن او در این شبکه مجازی هر عکسی که از او منتشر می شود را مشاهده کنید و با او بیشتر از گذشته آشنایی پیدا کنید. البته باید این حقیقت را بدانید که او علم چندان زیادی در زمینه های متنوع ندارد و تنها هنری که او دارد این است که عکس غذا های مختلف را بدون هیچ ادیت خاصی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام قرار دهد. او برای آن که میزان ارتباطات خود را با فالوور هایش بالا ببرد مجبور است که عکس هایی را نیز از خود منتشر نماید و این چنین با دنبال کننده هایش احساس نزدیکی نماید.

کانال تلگرامی امیر فود چه نام دارد؟

او تا کنون هیچ چنل تلگرامی رسمی را از خود منتشر نکرده است و همیشه به این قضیه باور داشته است که اگر بخواهد تمرکز خود را از فعالیت در یک شبکه مجازی به فعالیت در چندین شبکه مجازی سوق دهد آنگاه شکست حتمی در تمامی این عرصه ها خواهد خورد. بنابراین نمی توانید انتظار داشته باشید که از او، چندین اکانت در انواع شبکه های مجازی وجود داشته باشد و اگر واقعا طرفدار و دنبال کننده او می باشید، اینستاگرام او را برای دنبال نمودن او کافی بدانید.

شروع فعالیت حرفه ای امیر فود از چه سالی بود؟

اگر بخواهیم شروع فعالیت های امیر فود را بدانیم باید یا به گوگل و یا اطلاعاتی که از او در سایت های معتبر وجود دارد مراجعه نماییم و یا باید به پیج او در اینستاگرام سر بزنیم و از یک کدام از این دو منبع اطلاعاتی را از او کسب نماییم. فعالیت های حرفه ای او به نظر می رسد که بیش از ۵ سال است که شروع شده است و همچنان نیز بر این قضیه پافشاری می کند که برای آن که بتواند در این پیج اینستاگرامی به شهرت برسد مجبور است که در این مسیر سماجت کافی را کسب نماید. هم اکنون او بیش از ۵ سال است که در این شبکه مجازی فعالیت می کند و همچنان نیز در تلاش است که با انجام تبلیغات مختلف در اینستاگرام افراد بیشتری را با خود آشنا کند‌. او با پشتکار و سعی و تلاش های بسیار در این مسیر صبوری به خرج داده است تا بتواند زندگی خود را از طریق کسب شهرت در اینستاگرام تغییر بدهد و این چنین جایگاه خود را در زندگی کمی ارتقا بدهد و می توان گفت که بر این اساس، میزان پیشرفت او طی این ۵ سال بسیار چشمگیر بوده است.

دوست دختر امیر فود کیست؟

همه سلبریتی ها و همه شاخ های مجازی در اینستاگرام رل ها و دوست دختر ها و یا دوست پسر های خود را معرفی نمی کنند و با ایجاد حاشیه و ایجاد شایعات مختلف در زندگیشان سعی دارند که بتوانند تعداد بازدید صفحات مجازی خود را بالا ببرند و افراد بیشتری را با خود همراه سازند. این قضیه را می توانیم به همه افرادی که در اینستاگرام فعالیت می کنند مربوط نماییم و بگوییم که همه این افراد قادر خواهند بود که با انتشار چند خبر از خود تعداد فالوور و میزان شهرت و محبوبیت خود را چندین برابر نمایند.

به هر حال او تا کنون هیچ گونه اطلاعات دقیقی را از دوست دختر هایش و روابطش در گذشته اعلام نکرده است و بر این باور است که زندگی شخصی خود را در شبکه های مجازی وارد نماید و تا حد امکان باید همه جزئیات زندگی خود را از نظر همه مخفی نگه دارد. این عقیده امیر به او کمک کرد تا محبوبیت او در میان طرفدارانش بسیار بالا رود و همه افراد در تلاش باشند تا به میزان اعتبار و آبرو او در این شبکه مجازی بیافزایند و با انتشار حواشی و شایعات مختلف درباره او میران زحمتی را که در اینستاگرام کشیده است تا به این جایگاه برسد خدشه دار نکند.

حاشیه های امیر درباره چه موضوعاتی است؟

مدت‌ ها پیش بود که افراد زیادی بر این باور بودند که حواشی که در ارتباط با این فود بلاگر به وجود آمده است کاملاً حق او می باشد. زیرا افراد زیادی گمان می‌ کردند که افرادی که فود بلاگر هستند و در زمینه غذا به شهرت رسیده اند هنر خاصی ندارند و تنها با معرفی چند نوع غذا توانسته اند که افرادی را با خود همراه سازند؛ اما این را باید بدانید که هر کسی که در اینستاگرام به شهرت می‌ رسد نیاز است که بداند چگونه مخاطب جذب کند و جذب مخاطب برای همه افراد کار چندان آسانی نیست.

 پس همین هنر می تواند بسیار مهم باشد و نمی‌ توانید افراد را برای داشتن این هنر سرزنش نمایید؛ زیرا همه کسانی که در اینستاگرام فعالیت می‌ کنند درگیر این حواشی می‌ شوند و کسانی موفق اند که به هیچ کدام از این حواشی دقت نکنند و مسیری که پیش روی خود دارند را جلو ببرند. هیچگاه از نوع فعالیت‌ هایی که در این شبکه مجازی انجام می دهند پشیمان نشوند و همچنان به فعالیت‌ های خود باور و ایمان داشته باشد.امیر فود هم اکنون با بیش از یک میلیون و ششصد هزار نفر دنبال کننده توانسته آبرو و اعتبار زیادی را از آن خود نماید به هیچ گاه حواشی که برای او به وجود می‌ آید را مانع فعالیت های خود نداند.

آیا امیر فود تا به حال مصاحبه ای انجام داده است؟

زمانی که شما نام این فود بلاگر را در گوگل جستجو می کنید، هیچ گونه مطلب دقیقی از او به چشم نمی‌ خورد و دلیل آن می تواند این باشد که او نه تنها در هیچ مصاحبه‌ ای در طول این سال‌ ها شرکت نکرده است. بلکه امیر ترجیح می دهد که در اینستاگرام خود نیز هیچ مطلبی را از خود و خانواده اش به اشتراک نگذارد و تنها در زمینه معرفی غذا و معرفی رستوران های مختلف در سراسر ایران با دنبال کنندگان و مخاطبینش سهیم باشد.

 قطعا او تلاش خود را انجام داده است که مطالب شخصی زندگی خود را با دنبال کنندگانش به اشتراک نگذارد و هیچ اطلاعاتی را درباره محل زندگی اش و تاریخ تولد و خانواده اش در اختیار مخاطبین خود نگذارد. به هر حال امید است که به او پیشنهادات بیشتری در زمینه انجام مصاحبه داده شود. او با شرکت در این مصاحبه ها اطلاعات بیشتری را درباره خود با مخاطبین خود به اشتراک بگذارد تا مخاطبین و دنبال کنندگان او بیشتر از گذشته با او آشنایی پیدا کنند. البته طبیعی است که با فود بلاگر ها مصاحبه های زیادی انجام نشود زیرا آن ها چندان پر طرفدار نمی باشند و تنها راه ارتباطی با آن ها لایو های اینستاگرامی آن ها و یا استوری و پست هایی که آن ها با مخاطبینشان به اشتراک می گذارند می باشد.

سفر های این فود بلاگر به کدام شهر ها بوده است؟

می‌ توان گفت که سفرهای این فود بلاگر به شهر های مختلفی در ایران همانند بندر عباس، شیراز، تهران، اصفهان و شهر های شمالی مانند مازندران، گیلان و گلستان بوده است و او تمامی شهر های مختلف ایران را زیر پا گذاشته است و توانسته سفر های مختلفی در این زمینه انجام دهد. به هر حال این را باید بدانید که هر شهری فرهنگ غذای مخصوص به خود را دارد و او می تواند با مراجعه به هر شهر و هر استان تجارب مختلفی را که از غذا های آن شهر به دست می آورد را به ما منتقل نماید.

پیشنهاد ما به شما نیز این است که تمامی پست های او را در این شبکه مجازی دنبال کنید و این را بدانید که در هر نقطه از کشور ایران که باشید می توانید به سایت فروش غذای این بلاگر مراجعه نمایید و از غذا های سنتی شهر خود سفارش های با کیفیتی داشته باشید. شما می توانید با دنبال کردن این بلاگر غذا در اینستاگرام شاهد تمام سفر هایی که او به مناطق مختلف ایران انجام می‌ دهد باشید و در تمام تجاربی که او در طول این سفر ها به دست می‌ آورد سهیم باشید.

این فود بلاگر شغل دوم هم دارد؟

این فود بلاگر شغل دومی هم دارد و می توان راه اندازی سایت فروش غذایش را شغل دوم او دانست که به صورت بیرون بر در تمام شهر های ایران شعبه دارد و شما می توانید در هر گوشه از ایران که زندگی می کنید از فروشگاه غذای او در شهر خود خرید نمایید و تمام سعی خود را انجام دهید که بتوانید با توجه به میزان حساسیتی که دارید یک بار هم که شده کیفیت غذای این فود بلاگر فعال و موفق را تست کنید و از طعم خوشمزه آن خود را بی نصیب باقی نگذارید.

امیر فود آپارات خود را نیز راه اندازی نموده است و شما اگر طرفدار او بوده باشید احتمالا تا کنون سعی کرده اید که کلیپ های منتشر شده از او را نیز در این شبکه محبوب مجازی نیز دنبال نمایید و از فعالیت های امیر فود اسمر آگاهی لازم را کسب نموده باشید. این باور داشته باشید که اگر میزان تلاش های او در تمامی شبکه‌ های مجازی نبود، هم اکنون او نیز به عنوان یکی از بلاگر های محبوب و فعال شناخته نمی‌ شد. تنها تلاش و ممارست او بود که باعث شد او هم اکنون در این جایگاه قرار بگیرد و پیشنهاد می کنیم که اگر می خواهید که در آینده مانند این بلاگر فعالیت های گسترده ای در این زمینه داشته باشید اساس فعالیت های خود را همانند و او بر تلاش و مبارزه در کار قرار دهيد و او را یکی از الگو های خود این زمینه در نظر بگیرید.

موکبانگ امیر فود و فست فود امیر فود به تازگی صاحب یک پیج فروش غذا و همینطور یک سایت معتبر شده است و در طی زمان های اخیر در تلاش است تا بتواند در این دو پیج و سایت فروش غذا خود تمام چالش غذا امیر فود را که بسیار معروف شده است برگزار نماید و این چنین هر کسی را که تازه به پیج اصلیش ملحق شده است را با نوع فعالیتش آشنا نماید و خود را به آن ها معرفی کند‌. این چنین است که او با فالوور ها و دنبال کنندگانش به تعامل می‌ پردازد. تمامی چالش های او همیشه مورد استقبال قرار گرفته اند و می توان گفت که افراد زیادی هستند که هم اکنون فعالیت های او را در این شبکه مجازی در زمینه برگزاری چالش حمایت نموده اند. او نیز در تلاش است تا بتواند افراد بیشتری را به پیج خود اضافه کند تا آن ها نیز در این چالش ها شرکت کنند و از جوایز نقدی او بی نصیب نباشند.

می‌ توانیم بگوییم که همه بلاگر هایی که در اینستاگرام فعالیت می کنند، بعد از مدتی که از فعالیت‌ های آن ها در اینستاگرام گذشت سعی می کنند تا چالش هایی را برگزار کنند که به پیج خود کمی نشاط و کمی تازگی و جذابیت ببخشند و پیج خود را دچار تکرار نکنند. امیر فود نیز برای دنبال کنندگانش از هیچ تلاشی فرو نمی گذارد و نمی خواهد که تعداد دنبال کننده هایش کم شود و او از قاعده کلی که برای همه بلاگر ها در اینستاگرام وجود دارد مستثنی نمی باشد و در این زمینه تلاش های زیادی انجام داده است تا بتواند رضایت دنبال کنندگان و فالوور های خود را جلب نماید.

آپارات این فود بلاگر معروف ایرانی

به هر حال این فود بلاگر نمی تواند که بر روی تمام کیفیت رستوران های خود نظارت داشته باشد و به خاطر آن که در تمامی شهر های ایران شعب فروشگاه غذایی خود را گسترش داده است و حتی ممکن است که در یک شهر بیش از یک شعب غذایی خود را گسترش داده باشد، ممکن است که بعضی از این شعب کیفیت مورد نظر شما را نداشته باشند و میزان کیفیتی که باب میل شما است را ارائه ندهند. برای مثال شعب امیر فود بندرعباس و امیر فود ستارخان یکی از معروف ترین شعب غذای او می باشد که با گذشت زمان همچنان طرفداران خود را حفظ نموده است و از میزان محبوبیت آن کاسته نشده است.

سوالات متداول

 1. امیر فود کیست؟

  امیر فود یکی از بلاگرهای معروف غذا می باشد که بیش از ۵ سال است فعالیت های خود را در اینستاگرام آغاز نموده است و با فعالیت در اینستاگرام توانسته درآمد خوبی به دست آورد.

 2. امیر فود در کدام یک از شهر های ایران شعبه دارد؟

  شعب غذای این بلاگر در بیشتر شهر های ایران دیده می‌ شود و حتی گفته شده است که ممکن است او در یک شهر بیش از دو شعبه غذایی راه اندازی کرده باشد که این می‌ تواند میزان پیشرفت او را نشان دهد.

 3. شغل دوم امیر فود چیست؟

  شغل دوم امیر فود مدیریت سایت فروش غذا در بیشتر شهر های ایران می باشد که به تازگی آن را راه اندازی نموده است و از این راه درآمد خوبی بدست می آورد.

 4. امیر فود متولد کدام استان می باشد؟

  او تا کنون مصاحبه ای انجام نداده است و با این که به او پیشنهادات بسیار زیادی برای انجام مصاحبه داده شده است ترجیح داده است که هیچ اطلاعاتی از زندگی خود منتشر نکند و تنها فعالیتش در اینستاگرام در زمینه معرفی غذا باشد به همین خاطر هیچ گونه اطلاعاتی از او در دست نیست.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0