بیوگرافی عامر خان و همسرش + ماجرای سفر او به ایران

0 دیدگاه

عامر خان نام یکی از بازیگران هندی مطرح و بسیار محبوب می‌ باشد که در سراسر جهان از علاقه مندان متعددی را دارا می باشد. ما در این مطلب می خواهیم در خصوص این بازیگر محبوب و مشهور و کارهای وی در زمینه بازیگری صحبت کنیم. در این مطلب هم چنین در خصوص بیوگرافی عامر خان، بهترین فیلم های عامر خان، دین عامر خان و پیج اصلی او نیز مطالبی را عنوان می کنیم.

عامر خان کیست؟

عامر خان کیست؟

نام اصلی این بازیگر مطرح و محبوب محمد عامر حسین خان می باشد اما نام هنری آن که در سراسر جهان به این نام شناخته می شود عامر خان می باشد. وی از بازیگران هندی مرد می باشد. این بازیگر که علاقه مندان بسیار زیادی دارد در تاریخ 14 مارس 1965 در کشور هند و در بمبئی متولد شده است و هم اکنون 57 ساله می باشد. این بازیگر تا کنون جوایز مختلفی را به خاطر فعالیت های خود در حوزه بازیگری دریافت کرده است که در این مورد نیز صحبت خواهیم کرد و جوایزی که دریافت کرده است را عنوان خواهیم کرد. این شخص مسلمان می باشد.

این بازیگر دو بار ازدواج کرده است و دارای سه فرزند نیز می باشد. این شخص اولین بار در سال 1986 با رینا دوتا با يکديگر ازدواج کرده اند و در سال 2002 از یکدیگر جدا شده اند. سپس محمد عامر و کیران رائو در سال 2005 با یکدیگر ازدواج کرده اند که ظاهرا این دو نیز از یکدیگر جدا شده اند. این بازیگر تا کنون در فیلم‌ و سریال های متعددی ایفای نقش داشته است و از جمله بازیگران گران قیمت سینما بالیوود می باشد که برای حضور در آثار مختلف ظاهرا دستمزد های خوب و زیادی را دریافت می کند. همان طور که می دانید حضور بازیگران مطرح و محبوب در یک فیلم سینمایی می تواند بسیار به دیده شدن و فروش آن فیلم کمک کند. به همین علت کارگردانان مختلف برای مطرح شدن فیلم خود از بازیگران مطرح و محبوب در نقش های خود استفاده می کنند. عامر خان نیز یکی از این بازیگران می باشد که پیشنهاد های بسیاری برای بازیگری دارد.

عامر خان در چه فیلم هایی ایفای نقش کرده است؟

این بازیگر تاکنون در فیلم‌ و سریال‌ های مختلفی از جمله زبردست، خاکستر، دل، من دیوانه نیستم، زنده باد جوانی و قلب نمی فهمد به ایفای نقش پرداخته است. البته کارنامه هنری این پر کار تر می باشد اما ما در این قسمت به مطرح ترین این آثار اشاره کردیم.

عکس های این بازیگر را در کجا مشاهده کنیم؟

این بازیگر از جمله زیبا ترین بازیگران هندی محبوب در سینمای جهان می باشد که علاقه مندان فراوانی دارد و این علاقه مندان تمایل به تماشای عکس و فیلم های این بازیگر دارند. این علاقه مندان می توانند برای تماشای عکس های این بازیگر به گوگل مراجعه کنند. علاوه بر مرورگر گوگل در اینستاگرام نیز می توانید عکس هایی از این بازیگر را مشاهده کنید. در اینستاگرام علاوه بر صفحه اینستاگرامی خود این شخص، صفحاتی که در حوزه سینما هند فعالیت می کنند و هم چنین فن پیج های این بازیگر می توانید عکس های این بازیگر را تماشا کنید.

پیج اینستاگرام این بازیگر چیست؟

آدرس صفحه اینستاگرامی این بازیگر aamirkhan می باشد که هم اکنون نزدیک به 50 هزار نفر دنبال کننده دارد و تا کنون بالغ بر 1000 پست را در صفحه خود به اشتراک گذاشته است.

درآمد عامر خان چقدر است؟

همان طور که در بالا عنوان کردیم عامر خان یکی از بازیگران مطرح و محبوب سینما بالیوود می باشد که پیشنهاد های بسیاری برای بازیگری و حضور در فیلم های مختلف دارد. این بازیگر را می توان در زمره بازیگران گران قیمت سینما جهان دانست. این بازیگر دستمزد های خوب و زیادی را برای حضور در نقش های مختلف دریافت می کند و می توان گفت که این بازیگر درآمد خوب و زیادی را کسب می کند.

عامر خان چه حاشیه هایی داشته است؟

این هنرمند از جمله بازیگران فعال اما کم حاشیه بالیوود می باشد که نسبت به حاشیه هایی که پیرامونش اتفاق می افتد واکنشی نشان نمی دهد و تمایلی به پرداختن به حواشی ندارد.

عامر خان تا کنون چه جوایزی دریافت کرده است؟

این بازیگر تا کنون در چهار فیلم حاضر در اسکار حضور داشته است، علاوه بر این هم چنین تا کنون بیست بار نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد شده است و سه بار این جایزه را از آن خود کرده است.

اولین فیلم عامر خان کدام بود؟

این بازیگر در اولین تجربه بازیگری خود در فیلم پیروزی خاطرات در سال 1973 آغاز کرده است یعنی زمانی که 8 ساله بوده است. سپس در سنین بزرگسالی خود در فیلم و سریال های دیگری نیز حضور پیدا کرده است.

فیلم های عامر خان را از چگونه دانلود کنیم؟

افراد بسیار زیادی علاقه مند به تماشای فیلم هایی می باشند که این بازیگر محبوب در آن ها ایفای نقش داشته است. برای دانلود این فیلم ها می توان از طريق سایت هایی که در زمینه دانلود این فیلم ها وجود دارد اقدام کنید.

همسر عامر خان کیست؟

همان طور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم این بازیگر دو بار ازدواج کرده است. اولین بار این بازیگر در سال 1986 ازدواج کرده است و در سال 2002 نیز جدا شده است. در سال 2005 نیز عامر خان و کیران رائو با یکدیگر ازدواج کرده اند که ظاهرا در سال گذشته از یکدیگر جدا شده اند. این بازیگر از این دو ازدواج دارای سه فرزند می باشد.

سوالات متداول

 1. اولین فیلم عامر خان چه نام دارد؟

  این بازیگر مطرح در سن 8 سالگی خود در فیلم پیروزی خاطرات ایفای نقش داشته است.

 2. نشانی صفحه اینستاگرام عامر خان چه می باشد؟

  آدرس صفحه اینستاگرامی این بازیگر aamirkhan است که با جستجو در اینستاگرام این صفحه نمایش داده می شود.

 3. عامر خان تا کنون چه جوایزی را دریافت کرده است؟

  این بازیگر در کارنامه هنری خود دریافت سه جایزه بهترین بازیگر مرد را دارا می باشد.

 4. عامر خان ازدواج کرده است؟

  این بازیگر تا کنون دو بار ازدواج کرده است که هر دو بار نیز جدا شده است و سه فرزند نیز دارد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0