رامین رضاییان فوتبالیست ملی پوش ایرانی است. او در تیم پرسپولیس بازی می کند و طرفداران بسیار زیادی دارد. آقای رضاییان یکی از بی حاشیه ترین و پر طرفدار ترین افراد در فوتبال ایران است. چند وقت پیش در فضای مجازی دختری ادعا کرد که با رامین رضاییان رابطه دوستی دارد. بعد از این موضوع، حواشی و افشاگری های زیادی برای این فوتبالیست مردمی به وجود آمد. در این متن قصد داریم درمورد رابطه آماندا زید رامین رضاییان و حواشی رابطه آن ها صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

آماندا زید رامین رضاییان کیست

آماندا زید رامین رضاییان کیست ؟

آماندا یک دختر دو رگه ایرانی اتریشی است. او 26 سال سن دارد و اصالتا اهل کشور ایران است. آماندا زید رامین رضاییان از یک خانواده ایرانی در سوئد به دنیا آمد. شغل اصلی او بازیگری است اما مدتی است که در حوزه مدلینگ نیز فعالیت می کند. آماندا از 8 سالگی به همراه خانواده اش به آمریکا مهاجرت کرد و در همان جا نیز بزرگ شد. او اکنون در دبی زندگی می کند و به عنوان یک مربی حرفه ای بدن سازی فعالیت می کند. شاگردان زیادی در باشگاه او حضور پیدا می کنند و می توان گفت بخش عظیمی از درآمد او از همین راه تامین می شود.

آماندا چند وقت پیش در فضای مجازی ادعا کرد که دوست دختر رامین رضاییان است. او بعد از این ادعا گفت چون رامین رضاییان او را ترک کرده است، هدف او از این کار، بردن آبروی این فوتبالیست معروف در بین هوادارنش بوده است. در ادامه با ما همراه باشید تا از جزئیات بیشتر این افشاگری آماندا زید رامین رضاییان مطلع شوید.

پیج اینستاگرام آماندا زید رامین رضاییان

در اولین قدم، آماندا زید رامین رضاییان فیلمی را از خودش و آقای رضاییان منتشر کرد. در این فیلم تعدادی از عکس های خصوصی دو نفره شان را به نمایش گذاشته بود. همچنین در پایان آن به افشا کردن بخشی از چت ها و وویس های شخصی که بین آن ها رد و بدل شده بود، پرداخته بود. در مدت زمان کوتاهی بعد از انتشار فیلم، این عکس ها و فیلم ها، سوژه خبرگذاری ها و همچنین کاربران فضای مجازی شدند.

آماندا زید رامین رضاییان در این ویدیو ها به دروغ می گوید که حدود 5 سال با آقای رامین رضاییان رابطه داشته است و قرار بوده است که با یکدیگر ازدواج کنند. ولی او مدعی است که آقای رضاییان اکنون او را بدون هیچ دلیلی ترک کرده است و دیگر حاضر به برقراری ارتباط با او نمی باشد. در یکی از وویس های پخش شده، رامین رضاییان دلیل این که از ازدواج با آماندا سرباز می زند می گوید: علت من این است که تو در دوبی زندگی می کنی و هیچ خانه و سرپناهی نیز در آن جا نداری.

دوست دختر رامین رضاییان

بررسی حواشی دوست دختر رامین رضاییان

بعد از این که آماندا این صحبت ها را در مورد خودش و آقای رضاییان در پیج اینستاگرامش منتشر کرد، عده ی زیادی از طرفداران رامین رضاییان به پیج آماندا حمله کردند و به خاطر شایعاتی که در پیجش منتشر کرده بود او را مورد انتقاد قرار دادند. همین موضوع باعث شد که آماندا اینستاگرام خودش را دی اکتیو کرد و دیگر خبری از فعالیت ها و عکسهای آماندا زید رامین رضاییان در اینستاگرام نیست.

آماندا همچنین گفت که در آن رابطه دوستی، رامین رضاییان به او خیانت می کرده و همزمان با چند خانم دیگر نیز در ارتباط بوده است. آماندا علت اصلی این افشاگری ها را انتقام از آقای رامین رضاییان ذکر کرد. تا الان مدرکی برای اثبات حرف های آماندا زید رامین رضاییان وجود ندارد ولی خوب است بدانید بعد از این ماجرا، چت های آماندا با یکی از خواننده ها و یکی از بازیگر های مشهور نیز منتشر شد. در مورد صحت این حرف ها و ادعا ها نمی توان اظهار نظر کرد. ولی آقای رامین رضاییان و دیگر هنرمندان و ورزش کاران از مردم می خواستند که به این اخبار زرد دامن نزنند و به آن شاخ و برگ ندهند.

واکنش رامین رضاییان به شایعات

واکنش رامین رضاییان به شایعات

رامین رضاییان که تا کنون زندگی بدون حاشیه ای داشته است، با این خبر زندگی شخصی و حرفه ای او تغییرات زیادی می کند. بلافاصله بعد از این شایعه، یک شایعه دیگر نیز مبنی بر محروم شدن رامین رضاییان از فوتبال ایران از طرف کمیته اخلاق فدراسیون مطرح شد. همچنین در گزارشی از طرف خبر ورزشی ذکر شد که رامین رضاییان به تیم ملی فوتبال ایران نیز دعوت نخواهد شد. اما روز بعد مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال به طور رسمی اعلام کرد که این شایعات صحت ندارد و از مردم و دیگر خبر گذاری ها خواهش کرد که به این اخبار کذب بال و پر ندهند و دیگران را قضاوت نکنند.

پس از این که این اخبار در فضای مجازی دست به دست شد، آقای رامین رضاییان در پیج شخصی خود پستی گذاشت تا از خودش در برابر شایعه های به وجود آمده دفاع کند. او در یک پست خطاب آماندا و همچنین کسانی که این شایعات را باور کرده اند و به هر طریقی به گسترش آن کمک کردند گفت: روزی متوجه می شوید که نباید هر چیزی را که می شنوید را باور کنید. هر چند که این موضوع ذره ای جایگاه من را در جامعه و در بین مردم تغییر نخواهد داد. پس از انتشار این پست، تعداد زیادی از افراد مشهور نیز از آقای رضاییان حمایت کردند و او را دلداری دادند. آقای سردار آزمون از جمله کسانی بود که رامین رضاییان را حمایت کرد و با گذاشتن پست و استوری از مردم خواست که دست از قضاوت کردن بردارند.

سوالات متداول

آماندا زید رامین رضاییان چند سالش است؟

آماندا با 26 سال سن اکنون در دوبی امارات زندگی می کند.

آماندا علت اصلی افشاگری های خود را چه چیزی می داند؟

او گفت به دلیل خیانتی که از سوی آقای رضاییان انجام شد، قصد دارد تا از او انتقام بگیرد.

فیلمی که آماندا در اینستاگرامش منتشر کرد، حاوی چه محتوایی بود؟

فیلم شامل عکس های خصوصی و چت های شخصی آن ها بوده است.