آماندا سرنی یکی از مدل های اینستاگرام و بازیگر های جذاب در دنیا می باشد، که طرفدار های بسیاری دارد. این زن جوان به دلیل جذابیت های بسیاری که دارد، در زمینه های مختلفی در حال فعالیت می باشد. آماندا زنی زیبا و بسیار موفق می باشد. او با وجود سن کمی که دارد، تا به حال توانسته است، موفقیت های مختلفی را کسب کند. این بازیگر جوان و مدل مشهور در فضای مجازی نیز فعالیت های بسیاری دارد و او را به عنوان یک شخصیت اینترنتی نیز می توان شناخت. اغلب مخاطب های این زن جوان او در فضای یوتیوب و به خصوص در واین دنبال می کنند.

آماندا در میان زنان برتر و زیبای جهان همیشه حضور داشته است. چرا که او از جذابیت های ظاهری بسیار زیادی برخوردار می باشد. آماندا در حیطه تصویر و کارگردانی نیز فعالیت های مختلفی داشته است. البته کم تر کسی می باشد، که او را به دلیل فعالیت های تصویری اش بشناسد. آماندا در زمینه ویدیو های کمدی و طنز فعالیت های مختلفی داشته است. به شکلی که بخش زیادی از ویدیو های او که در فضای یوتیوب موجود می باشد، طنز و بامزه می باشد.

سرنی دارای چهره ای جذاب و شاداب می باشد. این بازیگر جوان و خوش اندام در تمام ویدیو های خود بسیار پر انرژی می باشد. از آن جایی که ویدیو های این زن جوان از طرفدار ها و مخاطب های بسیاری برخوردار می باشد، در فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام تا به حال ویدیو های بسیاری از او دیده شده است. مطمئنا شما نیز او و ویدیو های بامزه اش را در فضای مجازی بسیار دیده اید.

برای شناخت بیش تر و کامل تر این زن جوان و مدل مشهور، توصیه می شود تا این مقاله را با دقت و توجه بسیار دنبال کنید. اگر شما نیز درباره زندگی این بازیگر جذاب و حاشیه های موجود راجب او کنجکاو هستید، در این مقاله با ما همراه شوید.

بیوگرافی آماندا سرنی

بیوگرافی آماندا سرنی

آماندا راشل سرنی بازیگر، مدل، کارگردان و یوتیوبر آمریکایی می باشد. اگر از دنبال کننده های فضای مجازی به خصوص یوتیوب و اینستاگرام هستید، مطمئنا او و ویدیو های بامزه اش را بار ها دیده اید. این زن جوان و زیبا که دارای پوستی شفاف و چهره ای شاداب می باشد، در فضای مجازی ویدیو های بامزه بسیاری را منتشر می کند. ویدیو های او را می توان به صورت کامل و یا تیکه تیکه در فضای مجازی دنبال کرد. آماندا به دلیل آت که از جذابیت های ظاهری بسیاری برخوردار می باشد، توانست به سرعت در دنیای مجازی خود را نشان دهد. این زن زیبا و مشهور در تمام ویدیو های خود در حال خندیدن می باشد و همین مورد بر جذابیت او افزوده است.

Amanda Cerny در فضای مجازی مخاطب ها و دنبال کننده های بسیاری دارد. البته او اغلب ویدیو های خود را به صورت همکاری با چند واینر دیگر انجام می دهد. به صورتی که خودش در کم تر ویدیویی می باشد، که به صورت تنهایی حضور داشته باشد. اغلب کسانی که آماندا با آن ها همکاری می کند، ثابت هستند. اما برای تنوع و جذابیت بیش تر ویدیو های خود با افزاد جدید نیز فعالیت می کند. آماندا در زمینه فعالیت های خود بسیار توان مند است و شهرت بالایی دارد.

آماندا در ابتدا فعالیت خود را با یوتیوب و نرم افزار واین آغاز کرد. یکی از دلایلی که او را واینر می نامند، فعالیت های بسیار او در این اپ می باشد. اپ واین یکی از نرم افزار های تحت حمایت یوتیوب می باشد، که برای انتشار ویدیو های فان و کوتاه از ان استفاده می شود. به همین خاطر افرادی در پی تولید ویدیو های کوتاه و فان هستند، را واینر می نامند. سرنی هم چنان به یوتیوب وفادار بوده و در تلاش است، تا کانال خود را در این فضا به شهرت و محبوبیت بالایی برساند. او مانند بسیاری از همکار های خود از فضای یوتیوب دور نشده است.

آماندا سرنی چند سال دارد؟

آماندا سرنی چند سال دارد؟

Amanda Cerny بازیگر و مدل مشهور اهل آمریکا در روز بیست و ششم ماه ژوئن سال 1991 میلادی متولد شده است. این زن جوان در حال حاضر در حدود سی سال سن دارد. آماندا سنی متناسب با چهره خود دارد. به صورتی که با دیدن چهره این زن به راحتی می توان سن او را حدس زد. البته آماندا به دلیل شادابی که در چهره خود دارد، از نظر بسیاری دارای سن پایین تری می باشد. اما سن او مقداری است، که می توان به راحتی حدس زد.

این زن جوان و خوش اندام در تلاش است، تا با حفظ وزن و اندام خود به صورتی متناسب سن خود را پایین تر نشان دهد. البته آماندا دارای اندام و استخوان بندی درشتی می باشد. به همین خاطر سن این زن جوان کمی بیش تر از دیگر همسن و سال های او دیده می شود. البته به دلیل آن که او ازدواج نکرده است و باردار نیز نشده است، اندام خوبی داشته و سن او بالاتر دیده نمی شود. آماندا در میان کسانی که در رده سنی او قرار دارند، سن کمتری را نشان می دهد.

آماندا سرنی ساکن کجاست؟

آماندا سرنی ساکن کجاست؟

آماندا سرنی بازیگر و مدل مشهور آمریکایی اهل شهر پیتسبرگ در ایالت پنسیلوانیا می باشد. این شهر در ایالت پنسیلوانیا دومین شهر بزرگ می باشد و مرکز استان الینگی است. آماندا در این شهر متولد شده است و اصالت او به این شهر بر می گردد. این شهر یکی از جاذبه های گردشگری ایالت پنسیلوانیا محسوب می شود. چرا که دارای جذابیت های بصری بسیاری می باشد. در میان شهر های موجود در ایالت های مختلف آمریکا، می توان این شهر را بسیار زیبا و با آب و هوای مطبوع دانست. آماندا دوران کودکی خود را در این شهر زیبا و خوش آب و هوا گذرانده است. این شهر دارای رودخانه ای بسیار بزرگ به نام اوهایو می باشد، که یکی از جذابیت های آن محسوب می شود.

این شهر یکی از شهر های تاریخی آمریکا نیز محسوب می شود. چرا که در شهر پیتسبرگ ساختمان ها و آثار تاریخی بسیاری از دوران انقلاب آمریکا باقی مانده است. این شهر دارای جذابیت های معماری نیز می باشد. چرا که در پیتسبرگ جدود 151 آسمان خراش وجود دارد. این شهر حدود 450 پل نیز دارد، که بر زیبایی آن افزوده است. در سال 2007 میلادی این شهر را به عنوان قابل زندگی ترین شهر در آمریکا نام گذاری کردند.

آماندا زمان زیادی از کودکی خود را در این شهر سپری نکرد. این دختر جوان و زیبا، زمانی که بسیار کوچک بود همراه با والدین خود به فلوریدای جنوبی مهاجرت کرد. اغلب خاطرات کودکی این زن زیبا مربوط به آن منطقه است. چرا که آماندا سرنی در آن جا بزرگ شد و رشد کرد. آماندا مدرسه خود را نیز در آن منطقه رفته است و لهجه او نیز مربوط به آن ناحیه از آمریکا است. فلوریدای جنوبی مانند شهر تولد او جذابیت های ویژه ای نداشت. اما برای سرنی بسیار خاطره انگیز است. چرا که او بهترین اتفاق های زندگی خود را در آن منطقه از ایالت های آمریکا تجربه کرده است.

دوران کودکی Amanda Cerny

دوران کودکی Amanda Cerny

آماندا سرنی در تمام دوران کودکی خود مهاجرت های پی در پی را تجربه کرده است. این زن جوان در کودکی خود به دلیل شغل والدین اش مجبور به مهاجرت و جا به جایی بود. آماندا در یک خانواده نفره متولد شده است. او دارای یک خواهر و یک برادر ناتنی می باشد. خواهر او سامانتا نام دارد. برادر ناتنی آماندا یکی از جذاب ترین مردان آمریکایی می باشد، که در زمینه مد و فشن فعالیت می کند. نام برادر او نیک بتمن می باشد. مادر آماندا نیز ایمی سرنی نام دارد. این خانواده بعد از مدت ها جا به جایی در نقاط مختلف و ایالت های متفاوت آمریکا در کالیفرنیا ساکن شدند. البته زمانی که فرزندان آن ها بزرگ شدند، هر کدام منطقه ای خاص را برای زندگی خود برگزیده و مسیرشان را جدا کردند.

Amanda Cerny در سن یازده سالگی بود، که در زمینه کاراته توانست تا به کمربند مشکی دست پیدا کند. او از همان ابتدا به ورزش های رزمی علاقه بسیاری داشت. البته این ویژگی های او از شیطنت ذاتی آماندا نشات می گرفت. این شیطنت را می توان در حال حاضر نیز در رفتار های او مشاهده کرد. آماندا بیش تر زمان خود را با برادر ناتنی اش صرف می کرد و با او به بازی می پرداخت. بسیاری بر این باور بودند، که اخلاق های پسرانه آماندا به دلیل ارتباط نزدیک او با برادرش می باشد.

آماندا دارای هوش و ذکاوت بسیار خوبی بود. به شکلی که از همان کودکی والدین و معلم های او به آینده این دختر جوان بسیار امیدوار بودند. آماندا در دوران مدرسه خود همیشه نمرات خوب و بالایی کسب می کرد. به همین دلیل بلافاصله بعد از دریافت مدرک دیپلم و اتمام دوران دبیرستان، وارد دانشگاه شد. او با انگیزه بود و از تجربه مسیر های جدید در زندگی خود واهمه نداشت. آماندا در تمام دوران زندگی خود سرشار از انرژی مثبت بود. این زن جوان و خوش اندام به دلیل آن که از کودکی عادت به مهاجرت داشت، بعد ها در زندگی خود نیز سفر های بسیاری را تجربه کرد.

تحصیلات آماندا سرنی

تحصیلات آماندا سرنی

آماندا سرنی مدل و بازیگر مشهور آمریکایی در دوران دبیرستان به دلیل نمرات بالایی که داشت، بسیار مورد توجه معلمان بود. این زن جوان و مدل خوش اندام بلافاصله بعد از اتمام دوره دبیرستان خود وارد دانشگاه شد. او تحصیلات دانشگاهی خود را در زمینه حقوق و روابط بین الملل ادامه داد. آماندا در آن زمان نیز علاقه بسیاری به فعالیت در زمینه مد و فشن داشت. به صورتی که بار ها برای مجله پلی بوی درخواست داده بود. اما درخواست او بی نتیجه مانده بود. البته او با کمک دوستان خود عکس های زیبایی را از خود گرفته و برای مجله پلی بوی می فرستاد، تا مورد توجه واقع شود. آماندا هیچ گاه از این کار خسته و ناامید نشد. در نهایت نیز در سال سوم دانشگاه نتیجه پیگیری های خود را دید.

آماندا سرنی در دانشگاه محل زندگی خود تحصیل کرد. دانشگاهی که او در ان مدرک لیسانس خود را دریافت کرد، دانشگاه مرکزی فلوریدا نام دارد. این دانشگاه در ایالت های آمریکا یکی از بزرگ ترین و بهترین دانشگاه های موجود می باشد. سالانه تعداد زیادی از دانش اموز ها علاقه مند به قبولی در این دانشگاه هستند. آماندا با مجله پلی بوی در سال 2008 میلادی آشنا شد. او در ان زمان تنها 17 سال داشت و قادر نبود تا در این مجله فعالیت کند. اما از همان زمان شروع به عکاسی برای این مجله کرد. چرا که تصمیم داشت، تا در زمینه مد و فشن خود را به خوبی نشان دهد. آماندا علاقه بسیاری به کسب شهرت داشت.

تحصیلات آماندا در زمینه حقوق و روابط بین الملل که یکی از رشته های محبوب و پر طرفدار در آمریکا می باشد، در همان مقطع لیسانس به پایان رسید. چرا که آماندا در سال های آخر دانشگاه خود وارد حیطه دیگری شد و ادامه دادن دانشگاه ها برای او سخت و بسیار مشکل شده بود. این زن جوان از این که تحصیلات خود را رها کرد و در زمینه آن نیز فعالیت نکرد، پشیمان نیست. چرا که از مسیری که در زندگی خود پیش گرفته است، رضایت کافی دارد.

حضور در مجله پلی بوی

حضور در مجله پلی بوی

یکی از مجلات پر طرفدار در آمریکا که در زمینه مد و فشن به صورت اختصاصی فعالیت می کند، پلی بوی ( playboy ) می باشد. این مجله در تمام آمریکا از شهرت بسیاری برخودار است. به صورتی که بسیاری از دختران آمریکایی در آرزوی قرارگیری در این مجله هستند. این مجله در زمینه های مختلفی فعالیت می کند، اما قسمت مد و فشن آن در دنیا از شهرت بسیاری برخوردار است. این مجله جذاب و پر مخاطب در ده ها کشور دنیا و به زبان های مختلف منتشر می شود. بسیاری از سلبریتی ها و مدل های مشهور بار ها تصاویر خود را در این مجله منتشر کرده اند. این مجله در انقلاب جنسی در آمریکا تقش بسیار مهمی داشت، چرا که در این مجله جذاب به مسائل جنسی و عکس های عریان بسیار پرداخته می شود.

آماندا که علاقه بسیاری به قرار گیری در این مجله و کسب شهرت داشت، در سال 2011 میلادی موفق شد تا به آرزوی خود برسد. او که در آن زمان تنها یک دختر جوان بیست ساله بود، در این مجله به عنوان زن برتر و چهره برتر ماه اکتبر انتخاب شد. این مجله در صنعت مد آمریکا از جایگاه ویژه ای برخوردار است و بسیاری از مدل های مشهور در ابتدا در این مجله حضور پیدا می کنند، تا مشهور شوند. حضور آماندا سرنی در این مجله نیز باعث شد، تا به سرعت در میان مردم آمریکا و دنبال کننده های مد دیده شود. آماندا فعالیت های خود در زمینه بازیگری، مد و یوتیوب را بعد از حضور در این مجله آغاز کرد.

آماندا بعد از آن که در این مجله دیده شد و به شهرت رسید، تصمیم گرفت تا فعالیت های خود را در زمینه مد افزایش دهد. به همین خاطر این زن جوان از کالیفرنیا به لس آنجلس رفت، تا مسیر را برای خود هموار کند. آماندا در آن دوره که به عنوان مدل و بازیگر در دنیا و به خصوص آمریکا به شهرت رسیده بود، در یوتیوب نیز فعالیت های خود را آغاز کرد.

ویدیو های یوتیوب آماندا سرنی

ویدیو های یوتیوب آماندا سرنی

زمانی که در دنیا آماندا سرنی را به عنوان یک مدل جوان و جذاب می شناختند، او تصمیم جدید برای زندگی خود گرفت. آماندا در آن زمان شروع به انتشار ویدیو های فان و بامزه از خود در فضای یوتیوب کرد. او کانالی را برای خود در یوتیوب ساخته و به انتشار ویدیو های خود پرداخت. این زن جوان تصمیم گرفت، تا ایده های خود را برای مخاطبانش به نمایش درآورد. در آن زمان نیز چون تعداد واینر ها بسیار کم بود، او به سرعت در این فضا دیده شد. اغلب ویدیو های اولیه سرنی در اپ واین بود. او توانست به سرعت و در بازه زمانی کوتاهی تعداد زیادی از مخاطبان را به خود جذب کند.

Amanda Cerny در این مسیر با یکی از یوتیوبر های مشهور آمریکایی به نام لی لی پونر آشنا شد. لی لی نیز در این مسیر به تازگی فعالیت های خود را شروع کرده بود. همکاری لی لی پونز و آماندا بسیار درخشید و مخاطب های بسیاری به خود جذب کرد. آماندا توانسته است، که در کانال یوتیوب خود در حدود 4 میلیون مخاطب را جذب کند. این عدد بسیار زیاد بوده و برای او رقم بسیار خوبی است. این زن جوان و خوش اندام مخاطب های بسیاری نیز دز فضای اینستاگرام دارد.

آماندا در میان ویدیو هایی که از خود منتشر کرده است، سری ویدیو های پنج قانون خوردن موز را بیش تر دوست دارد. این سری ویدیو های او بیش تر در فضای یوتیوب دیده شد و بازدید بسیار بالایی داشت. به شکلی که می توان یکی از دلایل به شهرت رسیدن آماندا را این سری ویدیو ها دانست. این سری ویدیو ها طنز بوده و مخاطب های بسیاری را در سر تا سر دنیا به خود جذب کرد. جذابیت آن به این دلیل بود، که برای هر فردی با هر نوع فرهنگی جذاب و بامزه بود. همین مورد باعث شد، تا سرنی در دنیا دیده شود.

فیلم های آماندا سرنی

فیلم های آماندا سرنی

آماندا سرنی تا به حال فیلم های بسیاری را بازی کرده است. بعد از آن که آماندا در زمینه مد و فشن فعالیت های خود را آغاز کرد، برای چندین فیلم و سریال از او دعوت به بازی شد. البته این دعوت ها و پیشنهاد ها زمانی به اوج خود رسید، که او در یوتیوب نیز تعداد زیادی دنبال کننده پیدا کرد. اغلب فیلم ها سریال هایی که به آماندا پیشنهاد شده است، کمدی بوده است. چرا که او در دنیا با چهره ای طنز و بامزه معرفی شده است. آماندا نیز برای بازی در فیلم های مختلف بسیار هیجان زده بود. چرا که از کودکی به بازیگری علاقه بسیاری داشت و این حرفه برای او بسیار جذاب بود.

آماندا اولین بار در سال 2013 میلادی در جلوی دوربین رفت. این دختر جوان و خوش اندام آمریکایی در فیلم سینمایی hello ladies بازی کرد. او در این سریال نقش کوتاهی داشت و به عنوان میهمان حضور داشت. اما از آن جایی که بازی او بسیار درخشان بود، باعث شد تا در پروژه های مختلف دیگری نیز از او دعوت شود. این فیلم درباره یک طراح وب سایت انگلیسی بود، که به لس آنجلس مهاجرت کرده و با دختری همخانه می شد. این سریال ژانری طنز و بامزه داشت.

سریال the deleted یکی از سریال های جذاب و پر مخاطب آمریکایی می باشد، که آماندا در آن نقش مهم و قابل توجهی را بازی کرد. این سریال درباره یک فرقه و گروه می باشد، که عقاید و باور های مخصوص به خود را دارند. این فرقه و گروه بعد از مدتی سه نفر از اعضای خود را از دست می دهند. این اتفاق باعث می شود، تا شرایط به خصوصی در این فیلم رخ دهد. این فیلم بسیار جذاب بوده و طرفدار های زیادی را داشت. ژانر این سریال کمدی نبود و آماندا بار ها گفته است، که در این فیلم چالش های بسیاری را تجربه کرده است. در سال 2018 میلادی نیز این بازیگر مشهور و جذاب در فیلم 211 نقش آفرینی کرد. او در این فیلم مهیج و جذاب در کنار بازیگر های بسیار مشهوری حضور داشت.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. آماندا سرنی در چه شهری متولد شده است؟

  آماندا سرنی در شهر پیتسبرگ زاده شده است.

 2. آماندا سرنی در چه سالی در مجله پلی بوی دیده شد؟

  آماندا سرنی در سال 2011 میلادی به عنوان مدل برتر ماه اکتبر دیده شد.

 3. نام برادر ناتنی آماندا سرنی چه می باشد؟

  برادر ناتنی آماندا سرنی، نیک بتمن می باشد، که در زمینه مد و فشن فعالیت می کند.

 4. آماندا سرنی چه زمانی کمربند مشکی کاراته را دریافت کرد؟

  آماندا سرنی در زمانی که یازده سال داشت، موفق به کسب کمربند مشکی کاراته شد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید