اگر تمایل دارید تا در رابطه با علیرضا امیرقاسمی یکی از مجری های ایرانی او از سلبریتی های معروف ایران اطلاعات جالبی را به دست آورید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

علیرضا امیرقاسمی کیست؟

علیرضا امیرقاسمی کیست؟

در این قسمت قرار است به بیوگرافی علیرضا امیرقاسمی از سلبریتی های استقلالی بپردازیم، در این باره باید بگوییم که او متولد 28 شهریور 1344 در تهران است و مجری و تهیه کننده می باشد. بهتر است که بدانید او فارغ التحصیل لیسانس رشته فیلم و سینما از دانشگاه آمریکا می باشد و به عنوان تهیه کننده آلبوم کار خود را شروع کرده است. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید او فرزند تیمسار امیر قاسمی از ارتشیان رژیم پهلوی می باشد که در سال 1357 و زمانی که 13 ساله بود به همراه خانواده خود از ایران مهاجرت کردند و مدتی کوتاهی در انگلیس بودند و سپس از آن جا به آمریکا نقل مکان کردند.

از آن جایی که امیرقاسمی علاقه زیادی به نوشتن داشته است، به همین دلیل از 18 سالگی و در زمان دانشجویی در مجله ای به سردبیری آقای فرهنگ فرهی در بخش فیلم مشغول به کار شد. یک سال بعد از آن یعنی در 19 سالگی با تهیه کنندگی آلبوم (همسایه ها) به خوانندگی سیاوش که پرفروش ترین آلبوم آن سال شد، وارد عرصه موسیقی شد. بعد از آن او به عنوان اولین تهیه کننده وارد ساخت موزیک ویدیو برای خوانندگان شد و در این زمینه بسیار موفق بود.

همسر علیرضا امیرقاسمی کیست؟

از آن جایی که امیرقاسمی یکی از مجری های معروف و سرشناس ایران به شمار می‌ رود و مخاطبان بسیار زیادی دارد، به همین دلیل یکی از بیشترین جستجو هایی که در مورد او در اینترنت انجام می‌ شود در رابطه با همسر این مجری می باشد، چرا که خیلی از مخاطبان او تمایل دارند تا بدانند که همسر این مجری معروف چه کسی است؟ در این باره باید بگوییم که او مدت ها قبل و در جوانی با خانمی ازدواج کرد، اما این ازدواج بنا به دلایل و اختلافاتی که بین آن ها به وجود آمده بود به جدایی ختم شد. بهتر است که بدانید امیرقاسمی تا به اکنون در رابطه با این که چرا از همسر اول خود جدا شده است و دلیل اختلافات آن ها چه بوده است با مخاطبان خود صحبتی نکرده است و به همین دلیل در این باره اطلاعات دقیقی در اینترنت در دسترس نمی باشد. با این حال می توانید عکس هایی از همسر و فرزندان علیرضا امیرقاسمی را در اینترنت جستجو و مشاهده نمایید.

بعد از جدایی امیرقاسمی از همسر اولش اخباری در رابطه با این که او با خانم ویدا هروی مجری شبکه طپش و مشاور مهاجرتی ازدواج کرده است در شبکه‌ های مجازی و رسانه ها منتشر شد. البته این مجری تا به اکنون این اخبار را تایید و یا تکذیب نکرده است.

درآمد علیرضا امیرقاسمی

درآمد علیرضا امیرقاسمی

یکی از متداول ترین سوالاتی که برای اکثر مخاطبان امیرقاسمی به وجود می‌ آید، این است که منبع درآمد او چیست و امیر قاسمی چگونه درآمدزایی می‌ کند؟ در این باره باید بگوییم که امیرقاسمی از نوجوانی در آمریکا به شغل‌ های متعددی پرداخته است و شغل های زیادی را امتحان کرده است. هم چنین بعد از مدتی او به عنوان مجری فعالیت خود را شروع کرده است و موسس شبکه طپش نیز می باشد. به همین دلیل از طریق مجری گری و این شبکه و هم چنین تهیه‌ کنندگی برای خود یک منبع درآمد خوب به وجود آورده است و درآمدزایی می کند.

هم چنین برخی از منابع بیان کرده اند که امیرقاسمی فعالیت های دیگری هم انجام می‌ دهد که از طریق این فعالیت‌ ها نیز توانسته یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورد و درآمدزایی کند.

عکس های جدید علیرضا امیرقاسمی را در کجا ببینیم؟

امیرقاسمی یکی از مجری های معروف و سرشناس ایرانی است که موسس شبکه طپش نیز می‌ باشد و به همین دلیل مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی دارد. حال خیلی از مخاطبان او تمایل دارند تا به مشاهده عکس های این مجری معروف بپردازند و به این گونه جویای احوال او شوند. در این باره باید بگوییم که روش‌ های متعددی برای مشاهده عکس های این مجری معروف وجود دارد، به عنوان مثال اگر به شبکه های مجازی او مراجعه کنید، می‌ توانید عکس‌ های متعددی از این مجری معروف را مشاهده نمایید.

هم چنین اگر به اینترنت مراجعه کنید و نام این مجری معروف اهل ایران را جستجو کنید نیز با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس های جالبی از او برای شما نمایش خواهد یافت. هم چنین در اینترنت می توانید به جستجو و مشاهده عکس هایی مانند: عکس علیرضا امیرقاسمی و گوگوش، عکس فرزندان علیرضا امیرقاسمی، عکس همسر علیرضا امیرقاسمی، عکس علیرضا امیرقاسمی و اسی نیز بپردازید.

آدرس پیج اینستاگرام علیرضا امیرقاسمی چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام علیرضا امیرقاسمی چیست؟

این روزها خیلی از افراد معروف و سرشناس در شبکه محبوب اینستاگرام به صورت گسترده ای فعالیت می‌ کنند و با توجه به فعالیتی که در این شبکه انجام می دهند، توانسته اند به مخاطبان و طرفداران خود بیفزایند که این موضوع شامل علیرضا امیرقاسمی نیز می‌ باشد. وی را یکی از سلبریتی ها اینستاگرام می شناسند. حال برای پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام این مجری معروف کافیست تا نام او را به طور کامل در قسمت جستجو این برنامه سرچ کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد. از آن جایی که این مجری معروف در اینستاگرام فالووران زیادی دارد، به همین دلیل پیج او به راحتی قابل تشخیص می باشد.

بهتر است که بدانید این روز ها علیرضا امیرقاسمی اینستا را به مرکز فعالیت خود تبدیل کرده است و به طور روتین عکس های بسیار زیبایی از خود را در کنار سایر سلبریتی ها و هنرمندان ایرانی به اشتراک می‌ گذارد که تمام این عکس‌ ها با مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی نیز رو به‌ رو شده اند. حال شما با دنبال کردن پیج اینستاگرام امیرقاسمی می توانید از جدید ترین اخبار او مطلع شوید و هم چنین به مشاهده عکس های او در کنار سایر هنرمندان و سلبریتی های ایرانی بپردازید.

این مجری دچار چه حواشی شد؟

به طور معمول در پیرامون خیلی از سلبریتی ها و افراد معروف حاشیه ها و جنجال های متعددی مشاهده می شود، حال از آن جایی که امیرقاسمی یکی از مجری های معروف ایران می باشد، به همین دلیل در پیرامون او نیز گاهی اوقات حاشیه‌ هایی مشاهده می‌ شود که از مهم ترین این حاشیه‌ ها می‌ توان به موضوعاتی مانند: درگیری علیرضا امیرقاسمی و حمید شب خیز، خبر بازگشت او به ایران، درگیری او با برخی از افراد معروف مانند الهام چرخنده، روابط شخصی او، فعالیت هایی که انجام می دهد و برخی از موضوعات دیگر اشاره کرد.

علیرضا امیرقاسمی مجری کدام برنامه ها بوده است؟

علیرضا امیرقاسمی مجری کدام برنامه ها بوده است؟

اگر تمایل دارید تا بدانید که امیرقاسمی مجری کدام برنامه ها بوده است، پیشنهاد می کنیم این قسمت از مقاله را از دست ندهید.

طپش

شبکه تلویزیونی طپش (PBC) یکی از شبکه‌ های فارسی‌ زبان است که در لس آنجلس در ایالت کالیفرنیای آمریکا مستقر است و توسط مسعود جمالی و علیرضا امیرقاسمی راه‌ اندازی شده است. امیرقاسمی مدیر و مجری این شبکه می باشد.

t2

بهتر است که بدانید امیرقاسمی بعد از چندین سال فعالیت گسترده به فکر ساخت یک کانال دیگر به نام t2 افتاد و مجری گری این شبکه را برعهده گرفت.

فساد علیرضا امیرقاسمی واقعیت دارد؟

فساد علیرضا امیرقاسمی واقعیت دارد؟

مدتی قبل اخباری در رابطه با این که مجری معروف لس آنجلسی به زندان خواهد رفت در شبکه های مجازی و رسانه ها منتشر شد و این موضوع جنجال زیادی را به وجود آورد. البته امیرقاسمی و ویدا مجری برنامه طپش در رابطه با این اخبار منتشر شده، توضیح دادند و این اخبار را تکذیب کردند.

علیرضا امیرقاسمی مدیر کدام شبکه ماهواره ای است؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید علیرضا امیرقاسمی مدیر شبکه طپش است. شبکه تلویزیونی تپش (PBC) یکی از شبکه‌ های فارسی‌ زبان و خصوصی است که توسط علیرضا امیرقاسمی و مسعود جمالی راه‌ اندازی شده است. این شبکه از اکتبر 1989 تاسیس شده است و از شبکه‌ های خواهر طپش می توان به T2 اشاره کرد. شبکه طپش به صورت 24 ساعته به پخش و تولید برنامه‌ های تفریحی، ورزشی و موسیقی می‌ پردازد و در 5 قاره جهان از طریق ماهواره و هم چنین در ایالات متحده آمریکا و استرالیا از طریق شبکه کابلی قابل دریافت می باشد.

سوالات متداول

 1. علیرضا امیرقاسمی کیست؟

  امیرقاسمی متولد 28 شهریور 1344 در تهران است، او مجری و تهیه کننده می باشد و در حال حاضر ساکن لس آنجلس است.

 2. افراد چگونه می توانند عکس های علیرضا امیرقاسمی را مشاهده کنند؟

  اگر تمایل به مشاهده عکس های این مجری معروف اهل ایران را دارید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به اینترنت و یا حتی شبکه‌ های مجازی مراجعه نمایید.

 3. امیرقاسمی مدیر کدام شبکه است؟

  امیرقاسمی مدیر شبکه طپش است، شبکه تلویزیونی تپش (PBC) یکی از شبکه‌ های فارسی‌ زبان و خصوصی است که از اکتبر 1989 توسط علیرضا امیرقاسمی و مسعود جمالی راه‌ اندازی شده است.

 4. او در حال حاضر با چه کسی در رابطه است؟

  بعد از جدایی از همسر اولش اخباری در رابطه با این که امیرقاسمی با خانم ویدا هروی مجری شبکه طپش ازدواج کرده است در رسانه ها منتشر شد، البته این مجری این اخبار را تایید و یا تکذیب نکرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید