بیوگرافی علی یاسینی + جدیدترین حواشی زندگی شخصی او

0 دیدگاه

همان طور که می دانید امروزه تعداد خوانندگان ایرانی بسیار زیاد شده است و یکی از خوانندگان خوب و محبوب کشور ایران علی یاسینی می باشد. این هنرمند در تاریخ 14 آذر 1375 در شهر تهران متولد شده است. او فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری می باشد و با گیتار موسیقی را شروع کرده است او حالا به عنوان آهنگ ساز و ترانه سرا بسیار پر طرفدار شده است.

محتوا پنهان
علی یاسینی کیست؟

علی یاسینی کیست؟

این هنرمند جوان و خوش صدا از خوانندگان پاپ ایرانی در یک خانواده چهار نفره با یک خواهر به دنیا آمده است و بزرگ شده تهران می باشد. علی  فعالیت خود را از از سال 1387 وقتی 12 ساله بود با یادگیری گیتار شروع کرد و بعد از آن درگیر علاقه اش به ترانه سرایی شد و در سال 1394 زمانی که 18 ساله بود اولین آهنگ خودش را با نام افسردگی ساخت و با این آهنگ به شدت مورد توجه قرار گرفت.

عکس های علی یاسینی را در کجا ببینیم؟

این هنرمند بعد از انتشار آهنگ در سال 1395 دومین آلبوم خودش را با نام تلخ منتشر کرد و با این آهنگ قصد این را داشت که مورد توجه بیشتری قرار بگیرد. او هم اکنون با با موسسه فرهنگی و هنری آراد فعالیت خود را ادامه می دهد. هم چنین این خواننده تا امروز افتخارات و جوایز متعددی را کسب کرده است و بسیار محبوب است. شما می توانید برای دیدن عکس های بیشتر از این هنرمند از طریق سایت های مختلف اینترنتی و شبکه های اجتماعی اقدام نمایید و به راحتی عکس های زیادی را از او مشاهده کنید. هم چنین او در کنار خواندن آهنگ سازی، ترانه سرایی و میکس مسترینگ هم انجام می دهد.

آدرس پیج اینستاگرام علی یاسینی چیست؟

همان طور که می دانید امروزه تعداد شبکه های اجتماعی بسیار زیاد شده است و یکی از شبکه های اجتماعی محبوب اینستاگرام می باشد که در آن می توانید عکسو فیلم های زیادی را به اشتراک بگذارید. امروزه تمامی افراد و سلبریتی ها در آن فعالیت دارند، علی در اینستاگرام صفحه اصلی با نام خودش را دارد که در آن فعالیت می کند و به صورت روزانه عکس و فیلم های زیادی را از خودش به اشتراک می گذارد. برای دیدن عکس های بیشتر از این هنرمند می توانید او را در اینستاگرام دنبال کنید.

نگاهی به رابطه علی یاسینی و ملیکا تهامی

ملیکا تهامی یکی از بلاگرهای پر حاشیه ایرانی است که تا کنون با افراد بسیاری رابطه داشته است. او تا کنون ازدواج نکرده و مجرد می باشد، اما سال ها پیش بود که خبر حامله شدن او از یک خواننده معروف مطرح شد. او ادعا می کرد که با علی یاسینی ازدواج کرده و اکنون از او حامله می باشد. اما تمامی این موارد از سمت این خواننده تکذیب شد و تهامی برای مدتی سکوت کرد.

تهامی تا کنون با ساختن حواشی مختلف توانسته است به یکی از معروف ترین های فضای مجازی تبدیل شود و همین دلیل، باعث می شود که بسیاری از افراد خبر او در مورد فرزندش را باور نکنند. او با افراد بسیار زیادی رابطه داشته است و اکنون اعلام می کند که پدر فرزندش، علی یاسینی است. بلاخره در آبان ماه سال 1398 بود که دختر ملیکا تهامی به دنیا آمد و او بیان کرد که او حاصل رابطه مخفیانه و عاشقانه اش با یاسینی می باشد.

او پس از 4 سال بلاخره تصویری از شناسنامه دختر خود را منتشر کرد که نام پدر او علی یاسینی بود. او به دلیل دعوا و درگیری با پدر علی یاسینی مجبور شد که تصویر شناسنامه دختر خود را منتشر کند تا بتواند از توهین ها و تهمت ها جلوگیری کند. ویدئوهای مختلفی در مورد رابطه علی یاسینی و ملیکا تهامی در اینترنت وجود دارد که با مراجعه به آن ها می توانید به اطلاعات بیش تری از آن ها پی ببرید.

همسر این خواننده کیست؟

در مورد وضعیت تاهل این هنرمند باید بدانید که او مجرد می باشد و تا کنون ازدواج نکرده است. او در یکی از مصاحبه هایش گفته است که علاقه ای به ازدواج ندارد و فعلا تصمیمی بر ازدواج ندارد. او گفته است که ازدواج مانع پیشرفت او می شود و هنوز سنی مناسب برای ازدواج ندارد.

چه حاشیه هایی برای علی یاسینی به وجود آمد؟

همان طور که می دانید تمامی هنرمندان و سلبریتی ها همیشه درگیر حواشی و شایات بسیار زیادی می شوند که برخی از این حواشی برای آن ها دردسر ساز می شود. باید بدانید علی یاسینی تا امروز درگیر حواشی هایی نشده است و سیار محبوب است. او از معدود خواننده هایی است که تا به حال تمام آهنگ هایش را خودش نوشته است و او تجربه آهنگ سازی برای خوانندگان مشهور را نیز در کارنامه خود دارد.

ماجرای علی یاسینی و صدف چیست؟

صدف یکی از افراد مشهور در فضای مجازی است. او بارها در کنسرت علی یاسینی حضور داشته و ویدئوهای مختلفی را در این مورد منتشر کرده است. افراد زیادی گمان می کنند که صدف و علی یاسینی با یک دیگر در رابطه هستند و قصد علنی کردن آن را ندارند. امین فردین که در فضای مجازی در مورد هنرمندان و سلبریتی ها افشاگری می کند، بیان کرده است که علی و صدف با هم دوست هستند.

او ویدئویی را منتشرکرده است که در آن یک زوج در حال بالا رفتن از پله برقی هستند و او بیان می کند که لباس های تن این زوج مانند لباس های علی و صدف می باشد و آن ها با هم در حال خرید کردن بوده اند. ملیکا تهامی نیز ویدئویی را در کانال یوتیوب خود منتشر کرد و در آن تصویری از صدف را منتشر کرد که در آن حلقه ای در دست داشت.

او بیان کرد که او با علی یاسینی نامزد کرده است اما این خبر را مخفی نگه داشته است. خبرهای مختلفی تا کنون در مورد علی یاسینی و صدف منتشر شده است که به طور دقیق نمی توان در مورد آن ها صحبت کرد و تا زمانی که علی یاسینی در این مورد واکنشی نشان ندهد، تمامی این خبرها در حد شایعه و حاشیه باقی می ماند.

چه افشاگری هایی در خصوص این خواننده وجود داشته است؟

همیشه در پیرامون افراد مشهور و هنرمند، حواشی مختلفی به وجود می آید و افراد مختلفی برای به دست آوردن مخاطبان بیش تر، دست به افشاگری های مختلف می زنند. علی یاسینی که یکی از خوانندگان جوان ایرانی است، این روزها مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و بسیاری از افراد سعی می کنند تا وجهه او را در بین مردم خراب کرده و از محبوبیت او کم کنند.

همان طور که قبلا بیان کردیم، مهم ترین افشاگری ای که در مورد این خواننده وجود دارد، در مورد نفس دختر ملیکا تهامی است. بسیاری از افراد معتقد هستند که نفس فرزند مشترک علی و ملیکا می باشد و در این مورد مدارک و شواهد بسیاری را نشان داده اند. در مورد دیگر، بسیاری از افراد سعی می کنند تا از روابط این خواننده مطلع شوند و هربار او را به یکی از بلاگرها و یا شاخ های مجازی مرتبط می سازند.

برترین آهنگ های علی یاسینی چه نام دارند؟

این خواننده آهنگ سازی و شعر آهنگ من و اصلا ندید رضا گلزار را بر عهده داشته است و هم چنین آهنگ سازی و شعر برای آهنگ عکس قدیمی شهاب مظفری و یه چیزی میگه نه برای یاسین ترکی از جمله کارهای وی می باشد. یاسینی حالا توانایی نواختن سازهای گیتار، گیتار بیس، پیانو، سه تار و کیبور را دارد و تا امروز تعداد بسیار زیادی آهنگ منتشر کرده است که در ادامه شما را با برترین آهنگ های این هنرمند آشنا می کنیم.

آهنگ نترس

علی یاسینی از خوانندگان جدید ایرانی هم چنین با آرش مسیح و مسعود جهانی که یک تیم قوی موسیقی هستند هم کاری داشته است که یکی از دلایل شهرت علی یاسینی این مورد است. باید در نظر داشته باشید که آهنگ نترس یکی از معروف ترین آهنگ های این خواننده است و او با آهنگ نترس شهرت بسیار زیادی را به دست آورده است.

آهنگ تهران

یکی دیگر از دلایل پیشرفت و بیشتر شدن شهرت این خواننده آهنگی می باشد که او به صورت مشترک با خواننده خوش صدا و معروف شهاب مظفری خوانده است. شما می توانید آهنگ نترس را با کیفیت های انتخابی 320 و 128 دانلود کنید و از شنیدن این آهنگ زیبا لذت ببرید.

آهنگ راه بیا

اگر بخواهیم به یکی از بهترین و معروف ترین آهنگ های علی یاسینی اشاره کنیم، راه بیا تنها انتخاب می باشد. این آهنگ موفق به کسب جوایز و افتخارات زیادی شده است و شهرت زیادی را برای این خواننده به همراه داشته است. این آهنگ در سایت های معتبر اینترنتی قابل دانلود می باشد.

آهنگ اگر به من بود

همان طور که می دانید سبک موسیقی پاپ به صورتی بوده است که از زمان های قدیم و تا امروز طرفداران بسیار زیادی داشته است. سبک آهنگ های این خواننده پاپ می باشد و به همین دلیل است که از هر سنی طرفدار دارد. یکی دیگر از آهنگ های پاپ و زیبای او اگر به من بود نام دارد.

آهنگ تلخ

در مورد مشخصات ظاهری علی یاسینی هم باید بدانید که او دارای 193 سانتی متر قد است و 85 کیلوگرم هم وزن دارد. او بسیار خوش استایل و خوش قیافه می باشد و به همین دلیل است که طرفداران دختر زیادی را به خود جذب کرده است. آهنگ تلخ یکی دیگر از آهنگ های این هنرمند می باشد.

شغل اصلی این خواننده چیست؟

همان طور که در این مقاله مطرح کردیم این هنرمند در کنار خوانندگی، آهنگ سازی، ترانه سرایی و میکس مسترینگ هم انجام می دهد. در مورد شغل او باید بدانید که شغل دیگری جزء خوانندگی، آهنگ سازی و ترانه سرایی ندارد. او در یکی از مصاحبه هایش گفته است که خوانندگی نیمی از او می باشد و تنها شغلی است که در آن فعالیت و پیشرفت دارد.

اولین آهنگ علی یاسینی چه نام داشت؟

همان طور که گفتیم این خواننده از سن 12 سالگی با نواختن گیتار موسیقی را آغاز کرده است و اولین آهنگ او افسردگی نام دارد. این آهنگ به شدت غوغا کرد و توانست با اولین آهنگش خود را سر زبان ها بیندازد. یاسینی بعد از انتشار آهنگ افسردگی خود، کارش را ادامه دارد و در سال 1395 دومین ترانه خود را منتشر کرد و بعد از آن موفق به انتشار آهنگ های زیادی شد.

آیا علی یاسینی بیماری خاصی دارد؟

در طی چند سال اخیر حواشی و شایعات بسیار زیادی در مورد بیماری قلبی یاسینی به وجود آمد که او در یکی از مصاحبه هایش گفته است، همان طور که می دانید حرف برای هنرمندان همیشه است و یکی از شایعاتی که برای من به وجود آمد و بیشتر از عصبانیت باعث خنده من شد همین بیماری قلبی بوده است که من این شایعات را تکذیب می کنم و هیچ نوع بیماری ندارم.

بهترین آلبوم های علی یاسینی چه نام دارد؟

باید بدانید که این هنرمند تا به امروز آلبوم های زیادی را برای هنرمندان دیگر منتشر کرده است و تمامی این آلبوم ها را خودش ساخته است. هم چنین او تا امروز با خوانندگان بسیار زیادی هم کاری داشته است و آلبوم هایی را برای آن ها ساخته است و این آلبوم ها بسیار قوی بوده است.

درآمد علی یاسینی چقدر است؟

یاسینی تا امروز موفق شده است تا از طریق خوانندگی، آهنگ سازی برای دیگر خوانندگان درآمد بسیار زیادی را به دست آورد و هم اکنون با سن کمی که دارد یکی از پردرآمد ترین خوانندگان ایرانی می باشد. البته باید در نظر داشته باشید که این هنرمند در خوانده ای مرفه بزرگ شده است و از لحاظ مالی تامین بوده است.

برای دانلود آهنگ های این خواننده به کجا مراجعه کنیم؟

برای دانلود آهنگ های علی یاسینی بهتر از منه، علی یاسینی چراغونی، علی یاسینی ماه قشنگم، علی یاسینی جنگ، علی یاسینی الکی، علی یاسینی پرواز، علی یاسینی تبر، آهنگ نقاب علی یاسینی، دانلود آهنگ علی یاسینی در سریال دل، دانلود دمو های علی یاسینی، دانلود قدیمی ترین آهنگ علی یاسینی و دانلود آهنگ علی یاسینی دورترین نزدیک می توانید از طریق کانال های تلگرامی و سایت های معتبر اینترنتی اقدام نمایید.

بلیط کنسرت های علی یاسینی را چگونه می توان تهیه کرد؟

قبل از برگزاری کنسرت های علی یاسینی او در صفحه خود در اینستاگرام و در یوتیوب خود آدرسی را منتشرمی کند تا مخاطبان از طریق آن بتوانند بلیط های خود را تهیه کنند. می توان از طریق این آدرس، صندلی های معمولی و یا وی آی پی را برای خود تهیه کرد. البته در برخی دیگر از سایت های معتبر نیز می توانید به رزرو صندلی پرداخت؛ اما بهتر است قبل از هرگونه اقدامی، از معتبر بودن سایت مطمعن شوید.

بهترین راه، استفاده از سایت های معرفی شده توسط این خواننده و دیگر عوامل پشت صحنه می باشد. البته بهتر است بدانید که علی یاسینی در تاریخ 28 دی سال 1402 در کیش کنسرتی را برگزار می کند. می توان از طریق سایت های مختلف این بلیط را تهیه کرد و در کنسرت این خواننده شرکت کرد. قیمت بلیط های این کنسرت از 380 هزار تومان تا 700 هزار تومان متغیر می باشد و به جایگاه صندلی بستگی دارد.

افراد باید حداقل نیم ساعت قبل از برگزاری کنسرت، در محل حاظر شوند و باید دقت داشت که بلیط هایی که فروخته می شوند به هیچ وجه کنسل و یا قابل بازگشت نخواهند بود. می توانید نکات مربوط به این کنسرت را در اینترنت مطالعه نمایید و با آگاهی کامل بلیط خود را رزرو نمایید.

البته یک الی دو هفته قبل از برگزاری کنسرت توسط این خواننده، سایت های معتبر معرفی می شوند و اطلاعات دقیقی از این کنسرت در اختیار مخاطبان قرار داده می شود. البته علی یاسینی در کیش چندین سالن را هماهنگ کرده است و قرار است در روزهای متوالی، کنسرت های مختلفی را برگزار نماید.

دسترسی به یوتیوب این خواننده چگونه ممکن می شود؟

برای دسترسی به یوتیوب علی یاسینی می توان به اینترنت مراجعه کرد. البته در صفحه اینستاگرام این خواننده می توان آدرس یوتیوب او را به دست آورد. همان طور که می دانید یوتیوب یکی از نرم افزارهای اجتماعی است که اکنون بسیار پر طرفدار و محبوب شده است و افراد بسیاری آن را مرکز فعالیت های خود قرار داده اند.

این پلت فرم دارای امکانات و آپشن های فراوانی است و برای هر بازدید و ویو، مبلغ مشخصی را به حساب فرد واریز می کند. علی یاسینی نیز مانند سایر هنرمندان کانالی را در یوتیوب به نام خود ایجاد کرده است و ویدئوهای مختلفی از کنسرت ها و اجراهایش را در آن قرار می دهد. اگر به این خواننده علاقه مند هستید می توانید کانال او را در یوتیوب سابسکرایب کنید تا در صورت هر گونه فعالیتی، از آن مطلع شوید.

www.youtube.com/@aliyasiniofficial آدرس دقیق یوتیوب این خواننده است و 18 هزار و 900 سابسکرایبر دارد. او تا کنون 61 ویدئو را در این کانال منتشر کرده است و هر ویدئوی او بازدید بسیار بالایی می خورد. بهتر است بدانید که علی یاسینی از 31 اکتبر سال 2021 در این برنامه عضو شده است.

این خواننده از آلبوم پوتک حمایت کرده است؟

پوتک یک خواننده بسیار معروف است که به عنوان یوتیوبر نیز فعالیت زیادی دارد. او ترانه های مختلفی را تا کنون اجرا کرده است. علی یاسینی ویدئویی را در چند ماه گذشته منتشر کرد که در آن در حال گوش دادن و هم خوانی با یکی از ترانه های پوریا پوتک می باشد. او با این کار توجه افراد زیادی را جلب کرد و از این طریق از ترانه های پوتک حمایت کرد. البته در یکی از کنسرت های علی یاسینی یکی از ترانه های بسیار زیبای پوتک برای چند دقیقه پخش شد. علی یاسینی با این ویدئوها و رفتارها نشان می دهد که به ترانه های پوریا پوتک علاقه مند است و همه جانبه از او حمایت می کند.

بررسی اصالت علی یاسینی

علی یاسینی یک خواننده محبوب است که در تاریخ 14 آذر ماه سال 1375 متولد شده است. زادگاه این خواننده شهر تهران می باشد و ملیتی ایرانی دارد. تا کنون در مورد اصالت این خواننده اطلاعاتی منتشر نشده است و گمان می شود که او اصالتا تهرانی باشد. او یک خانواده 4 نفره دارد و تنها یک خواهر کوچک تر از خود دارد. او تمام عمر خود را در تهران حضور داشته است و تا کنون به شهر دیگری نقل مکان نکرده است.

سوالات متداول

 1. علایق علی یاسینی چیست؟

  این هنرمند علاقه بسیار زیادی به بازی فوتبال دارد و از نظر ورزشی طرفدار ورزش فوتبال است و در بین تیم های فوتبال هم هواخواه تیم بارسلونا در خارج از کشور است و در داخل هم به شدت طرفدار تیم پرسپولیس است. 

 2. اوقات علی یاسینی چگونه می گذرد؟

  این خواننده محبوب در مورد چگونگی گذران اوقات فراغت خود گفته است که اکثر وقت خود را صرف تمرین و تکرار موزیک و ترانه خوانی می کند تا در این حیطه به تبحر بیشتری برسد. هم چنین او گفته است که بیشتر زمانش را صرف موسیقی و تنظیم آن می کند.

 3. آیا علی یاسینی برادر دارد؟

  خیر او تنها دارای یک خواهر است.

 4. علی یاسینی ازدواج کرده است؟

  تا کنون خبری مبنی بر ازدواج وی منتشر نشده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0