علی پاشا یکی از خواننده های رپ فارسی می باشد که در ایران مشغول به فعالیت در حوزه خوانندگی رپ می باشد در رابطه با بیوگرافی علی پاشا می‌توان گفت که متاسفانه هیچ سایت معتبری درباره خانواده علی پاشا و خودش هیچ متنی را ارائه نکرده است دلیل این بی توجهی به خواننده رپ جوان ایرانی مشخص نیست اما می توان گفت شاید چون هنوز تازه وارد عرصه خوانندگی رپ شده است، ناشناخته می باشد که در آینده ای نه چندان دور ممکن است تمامی سایت ها درگیر زندگی نامه و بیوگرافی این رپر ایرانی بشوند. در ادامه این مقاله به بررسی بیشتر از آهنگ ها و حواشی این خواننده رپ خواهیم پرداخت.

علی پاشا کیست؟

علی پاشا کیست؟

در رابطه با سوال علی پاشا کیست به طور مختصر می‌توان گفت که او یکی از خواننده های جوان رپ ایرانی می باشد زیرا به دلیل نبودن اطلاعات در مورد زندگینامه این خواننده رپ نمی توان اطلاعات بیشتری را در رابطه با علی پاشا در اختیار کاربران قرار داد زیرا این خواننده مدت خیلی کوتاهی است که وارد خوانندگی در حوزه رپ شده است و در حال حاضر معروف و شناخته شده نمی باشد.

همان طور که می دانید آن قدر دنیا رپر های ایرانی گسترده و زیاد است که برای معروف و شناخته شدن نیاز به مدت زمان زیادی می باشد و به این راحتی نمی توان معروفیت و محبوبیت را از آن خود کرد اما این خواننده رپ جوان تا به امروز آهنگ های بسیاری را منتشر کرده است که برخی از این آهنگ ها را تکی و برخی دیگر را همراه با خواننده های رپ خوانده است.

آهنگ های علی پاشا

این خواننده رپ ناشناخته ایرانی تا به امروز آهنگ های متنوع و متعددی را منتشر کرده است که برخی از آهنگ هایش را همراه با خواننده های جوان و تازه ورود به حوزه رپ خوانده است یکی از آهنگ هایش را که چند ماه اخیر همراه با ساحل موزیک خواننده منتشر کرد، فیت علی پاشا با ساحل موزیک بسیار مورد استقبال هواداران شان قرار گرفت، مشخص است که خواننده های معروفی چون هیچکس، بهزاد لیتو، رضا پیشرو، یاس، شایع و دیگر خواننده های معروف رپ ایرانی با علی پاشا فیت بیرون نمی دهند، پس مجبور است در سال های اول فعالیت اش با خواننده های تازه ورود و ناشناخته همکاری کند تا از این طریق معروف و مشهور شود.

در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی چند مورد از آهنگ های تکی و فیت این خواننده بپردازیم پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید تا با تازه ترین و جدید ترین آهنگ هایش آشنا شوید.

آهنگ هیچکی

آهنگ علی پاشا هیچکی جز جدید ترین و تازه ترین آهنگ هایش می باشد که در سال ۲۰۲۱ منتشر شد اگر بخواهیم تاریخ دقیق آن را بیان کنیم می‌توان گفت که در تاریخ 16 June سال 2021 توسط سایت معتبر و رسمی رادیو جوان منتشر شد که البته پست این‌ آهنگ جذاب هم در اینستاگرامش ثبت شده است محتوا و مضمون این آهنگ دپ و عاشقانه می باشد و همانطور که از اسم موزیک پیداست مخاطب خاص دارد و در آهنگ بیان می کند که هیچ کس مانند او برایش نمی شود و هیچ کسی مثل دوست دختر قبلی اش او را درک نمی کند!

همچنین باید بدانید که تصویر یا به عبارتی لوگو آهنگ در رادیو جوان تصویر یک دختر می باشد که واضح نیست و تهیه کنندگی این موزیک جذاب را فرزاد انجام داده است که آیدی پیجش در کپشن پست درج شده و همینطور این اثر هنری کار ارشیا بوده است.

فیت قورباغه

یکی دیگر از فیت های علی پاشا قورباغه می باشد این فیت جذاب را همراه با یکی از خواننده های رپ ایرانی به نام ویناک منتشر کرد ممکن است که نام ویناک را نشنیده باشید زیرا او هم یکی از خواننده های دسته پایین رپ می باشد که البته نسبت به علی پاشا معروف تر است زیرا در اینستاگرام دنبال کننده های بیشتری را دارد به همین منظور باعث شده است که در بین مردم ایران معروف و شناخته تر شده باشد اما فیت این دو خواننده رپ باعث شد که مردم بیشتری را جذب سبک خوانندگی شان کنند که این جذاب در 3 may سال جدید یعنی 2021 توسط این دو از سایت، چنل تلگرام و پیج اینستاگرام رادیو جوان در ساعت تعیین شده منتشر شد.

البته برای دسترسی به موزیک قورباغه می توان به دیگر سایت های موزیک هم سر زد البته که برای دسترسی آسان و راحت این موزیک کافیست که نام و نام خواننده های این آهنگ جذاب را در ملوبات سرچ کنید تا در کسری از ثانیه با کیفیت های مختلف این آهنگ را دانلود و مشاهده کنید. مدت زمان این آهنگ سه دقیقه و سی ثانیه می باشد که در آهنگ از جملات و کلمه های رکیک و غیر نامتعارف استفاده شده است!

فیت آدما می رن

آهنگ آدما می رن یکی از فیت های سال ۲۰۲۰ علی پاشا همراه با imxwisky می باشد این خواننده بسیار ناشناخته می باشد و علی پاشا به دلیل معروف تر شدن با دیگر خواننده ها همکاری می کند تا بیشتر دیده شود و زود تر در حوزه رپ معروف و شناخته شود محتوا و مضمون این آهنگ همانطور که از اسمش پیداست در مورد رفتن آدم ها می باشد و به طور مستقیم بیان می کنند که مردم و آدم های اطراف هر فردی ماندنی نیستند و یک روزی از پیش ما می روند یا از طریق مرگ و یا به دلیل موضوعات شخصی دیگر، پس می‌توان گفت که سبک و ژانر آن دپ و نا امید کننده می باشد.

تاریخ دقیق انتشار این موزیک در ۴ سپتامبر ۲۰۲۰ است به مدت زمان سه دقیقه از رادیو جوان منتشر شد و همچنین این فیت جذاب از موزیک ویدیو بسیار هیجان انگیزی برخوردار است که این موزیک ویدئو در طبیعت با همکاری این دو خواننده رپ ثبت شده است.

آهنگ این بده

یکی دیگر از فیت های علی پاشا این بده می باشد که با یکی دیگر از خواننده های رپ ایرانی به نام علی تی این آهنگ را منتشر کردند. این موزیک در 30 May سال 2021 از طریق سایت معتبر رادیو جوان و همچنین دیگر سایت های موزیک رپ ایرانی پخش شد در این فیت مانند دیگر آهنگ های علی پاشا از کلمه ها و جمله های رکیک و نامتعارف استفاده نشده است. در این موزیک تقریباً از تمامی موضوعات استفاده شده و نمی‌توان گفت صرفاً روی یک موضوع تمرکز شده است. لوگو و عکس آهنگ تصویر خودش و علی تی می باشد که البته ادیتور معروف مجید رضایی این تصویر جذاب را طراحی کرده است.

از مدت زمان انتشار این آهنگ زمان زیادی نمی گذرد اما خوشبختانه در این زمان کوتاه توانسته است در بین مردم و هواداران شان پرفروش و و محبوب واقع شود. برای درک این آهنگ سه دقیقه و ۵۰ ثانیه ای باید در حوزه رپ آهنگ های بسیاری را گوش داده باشید زیرا یک فرد معمولی که زیاد به آهنگ های رپ علاقه ای ندارد نمی‌تواند عمق و معنا جذاب این آهنگ زیبا را متوجه بشود که می توان گفت یکی از خفن ترین فیت های سال ۲۰۲۱ این خواننده جوان می باشد.

آهنگ حیف

یکی دیگر از آهنگ های علی پاشا حیف است که با همکاری خواننده زن ایرانی ساحل موزیک آهنگ را منتشر کرد ساحل موزیک هم یکی از خواننده های ناشناخته ایرانی می باشد که به تازگی در حوزه خوانندگی گام برداشته است، از طریق همکاری با دیگر خواننده های ایرانی سعی دارد که به معروفیت و محبوبیت برسد که می‌توان گفت این دو راه بسیار درستی را برای شناخته شدن انتخاب کرده‌ اند. این موزیک جذاب در 8 آوریل 2021 از طریق سایت معتبر رادیو جوان آن منتشر شد.

البته اگر قصد دارید با ساده ترین راه این آهنگ جذاب را دانلود کنید کافیست که نام آهنگ حیف از علی پاشا و ساحل موزیک را در ملوبات سرچ کنید تا با کیفیت دلخواه در دسترس شما کاربران قرار گیرد‌. محتوا این آهنگ رپ عاشقانه و دپ می باشد که در رابطه با اکسش (دوست دختر قبلی اش) حرف های تاثیر گذار و احساسی را بیان می کند که همین موضوع مورد استقبال بسیاری از شنوندگان این آهنگ قرار گرفت. پس می توان این فیت جذاب را یکی از فیت های پر استقبال این دو خواننده رپ دانست.

فیت نزن زیر حرفت

با جرأت می توان گفت تمامی آهنگ های علی پاشا که تا به امروز روانه بازار شده است همکاری با دیگر خواننده ها یا به عبارتی فیت می باشد که تا این جا کار تعداد نامحدودی از فیت های جدید سال ۲۰۲۱ او را ارائه کردیم که یکی دیگر از فیت هایش موزیک نزن زیر حرفت می باشد که با همکاری خواننده رپ ایرانی به نام محسن وان در ۱۵ آوریل ۲۰۲۱ از سایت معتبر رادیو جوان و دیگر سایت های رپ ایرانی چون رپ صدا و غیره به صورت رسمی منتشر شد. همانطور که از اسم این آهنگ رپ پیداست محتوا و مضمون شعر در مورد اکس اش می باشد که به ظاهر اکسش از رابطه عاشقانه شان بیرون رفته و اکنون او تنها می باشد که این آهنگ را خوانده است!

این موزیک رپ و دپ عاشقانه کمتر از ۳ دقیقه می باشد که در تمامی سایت های موزیک علی الخصوص رپ ایرانی و خارجی قابل دانلود و پخش می باشد این فیت باعث شناخته شدن این دو خواننده رپ ایرانی شد که این موضوع برایشان بسیار خوشحال کننده می باشد.

علی پاشا و پویان

علی پاشا و پویان

وقتی که نام علی پاشا و پویان در کنار هم می‌آید عده‌ ای گمان می کنند که منظور از پویان، پویان مختاری می باشد اما باید بدانید که منظور از پویان، پویان ان آر است که او دوست صمیمی خواننده رپ ایرانی علی پاشا است و این ۲ سلبریتی کلیپ های حاشیه ساز بسیاری را روانه بازار کرده اند یکی از کلیپ های شان که در تمامی اپلیکیشن های موجود چون آپارات، یوتیوب، گوگل و اینستاگرام وجود دارد کلیپ زدن ریش علی پاشا توسط پویان ان آر می باشد زیرا علی روی ریش اش بسیار حساس است اما پویان ان آر با جرات تمام این کار را انجام می دهد که در نهایت یک کلیپ بسیار جذاب و هیجان انگیز می شود.

با جرئت می توان گفت که علی پاشا رپر ایرانی توسط دوستی با پویان ان آر مشهور شد و تعداد زیادی از دنبال کننده های پیج اینستاگرامش از طرف پویان ان آر می باشند، این معروفیتش را مدیون رفیق صمیمی اش پویان ان آر می باشد و تا به امروز کلیپ های بسیار زیادی را به همکاری یکدیگر منتشر کرده‌ اند.

علی پاشا خندوانه

علی پاشا خندوانه

در بین ایرانیان زمانی که نام خندوانه می آید ذهن شان به سمت برنامه خندوانه به کارگردانی رامبد جوان منحرف می شود اما باید بدانید که این خواننده رپ ایرانی تا به امروز در هیچ برنامه تلویزیونی علی الخصوص خندوانه حضور پیدا نکرده است زیرا افراد بسیار مشهور و معروف دعوت به برنامه خندوانه می شوند و زمانی که خندوانه در کنار اسم علی پاشا می آید باید بدانید که منظور نویسنده آهنگ خندوانه او می‌ باشد که این در این آهنگ بسیار جذاب کلمه های فارسی تنها استفاده نشده است و از کلمه ها و جمله های انگلیسی زیادی هم استفاده می کند.

این موزیک اش از مدت زمان زیادی برخوردار است و به مدت ۴:۴۶ می باشد که همین موضوع بسیار جذابش کرده است. این آهنگش مرتبط با آهنگ هایی چون آهنگ حالت هواپیما، آهنگ کی مثه من، آهنگ وای فای، آهنگ جدید بمون کنارم و آهنگ جدید زمستون است. در این آهنگ از کلمات و جملات رکیک و نامتعارف استفاده می کند.

مصاحبه با علی پاشا

در رابطه با مصاحبه باید گفت که مصاحبه تلویزیونی و یا رسمی با این خواننده رپ صورت نگرفته است اما کلیپ های بسیار زیادی از او در فضای مجازی وجود دارند که اکثر این کلیپ ها با دوستانش علی الخصوص پویان ان آر گرفته شده اند که یکی از جنجالی ترین کلیپ هایش کلیپ بدترین شوخی پویان ان آر با علی پاشا خواننده رپ ایرانی می باشد که در این کلیپ پویان ان آر سعی دارد ریش علی را به زور بزند و همه هواداران علی می دانند که پاشا روی ریشه اش بسیار حساس می باشد و در رابطه با آن با کسی شوخی ندارد اما پویان ان آر جرأت این شوخی را با رفیقش داشت و آن را عملی کرد.

این کلیپ در تمامی اپلیکیشن های موجود علی الخصوص آپارات و یوتیوب قابل مشاهده و دانلود می باشد که البته با نام های مختلفی منتشر شده است اما نام اصلی این کلیپ بد ترین شوخی پویان ان آر با علی پاشا می باشد.

اینستاگرام این خواننده

تمامی آهنگ های رپ علی پاشا در پیج پابلیک اینستاگرامش منتشر شده است که البته باید گفت اول از همه این آهنگ ها توسط سایت رادیو جوان منتشر می‌شود او با آیدی alipashaw در اپلیکیشن اینستاگرام فعالیت می کند و ۱۳۵ کا دنبال کننده دارد باید گفت که همانند دیگر خواننده های رپ ایرانی فالوور زیادی ندارد اما باید بدانید که او تازه شروع به خوانندگی در حوزه رپ کرده است که انتظار بیشتری از این تعداد فالوور از او نمی رود!

اینستاگرام علی پاشا حدود ۵۳ پست دارد که نصف بیشتر این پست ها مربوط به آهنگ های او می باشد علی پاشا اهنگ جدید هیچکی را چند ماه اخیر منتشر کرد و همچنین پست آن را در پیج اینستاگرام اش شیر کرد و خواننده های مطرحی در کپشن این پست او را تشویق کردند و همین کامنت ها باعث شد که او برای کار های بعدی‌ اش بیشتر آمادگی پیدا کند.

درامد علی پاشا

در رابطه با درآمد این خواننده جوان رپ ایرانی باید گفت که اطلاعات دقیق و موثقی از مقدار درآمد و دارایی اش در دست نیست زیرا تازه وارد عرصه خوانندگی شده است و نویسنده ها و سایت های زیادی را درگیر زندگی خودش نکرده است پس نمی توان عدد و ارقام دقیقی از مقدار دارایی و درآمدش را بیان کرد اما با توجه به پست های اینستاگرامش می توان گفت که از وضعیت مالی خوبی برخوردار است زیرا پست های بسیار لاکچری را در صفحه اینستاگرامش منتشر می‌کند و همچنین آهنگ هایی را که منتشر می‌کند هیچ اسپانسری ندارند و تمامی هزینه هایش را خودش تقبل می‌کند. در این مورد لازم است که نگاهی به درآمد رپر ها بیندازید تا متوجه منبع درآمد بالای این رپر بشوید.

دوست دختر این خواننده کیست؟

زمانی که از بیوگرافی و زندگینامه علی پاشا اطلاعاتی در دست نیست پس انتظار نباید داشت که اطلاعاتی در مورد دوست دختر این خانواده در دست باشد زیرا از خواننده های رپ ایرانی می باشد که تازه وارد عرصه خوانندگی شده است و هم چنین در پیج اینستاگرامش هم عکس هایی در رابطه با خودش و عکس های دوستانه و یا در نهایت کلیپ آهنگ هایش را منتشر می‌ کند و تاکنون هیچ عکسی از زندگی شخصی خانوادگی‌ اش منتشر نکرده است پس نمی‌توان متوجه این شد که دوست دخترش کیست.

آهنگ علی پاشا دوستم نداشتی توجه بسیاری از شنوندگان را به خود جلب کرد زیرا این آهنگ بیش از حد عاشقانه می باشد و عده‌ای بر این باورند که دوست دختر پاشا به او خیانت کرده است و به همین خاطر این آهنگ را خوانده است که البته خودش این نظرات را تایید و یا تکذیب نکرده است.

علی پاشا در کدام کشور است؟

طبق شواهد موجود نمی توان فهمید که علی پاشا در کجا زندگی می کند زیرا در کلیپ طنز پویان ان آر که ریش پاشا را می زند تصاویری از خیابان های تهران مشاهده می شود و همچنین پلاک ماشین های ایرانی در خیابان قرار دارند اما با توجه به پست هایی که در اینستاگرام منتشر می کند ذهن مخاطب به سمت این می رود که در خارج از ایران زندگی می کند زیرا در خیابان هایی عکاسی می‌کند که شبیه به ایران نیست و متاسفانه تا کنون هیچ صحبتی در این باره نداشته است پس مکان زندگی این خواننده رپ مشخص نیست.

همکاری علی پاشا با رپر های معروف

همکاری علی پاشا با رپر های معروف

متاسفانه علی پاشا با رپر های معروف ایرانی رابطه بسیار زیادی ندارد زیرا تازه وارد حوزه خوانندگی رپ شده است و بسیار ناشناخته می باشد پس طبیعی است که خواننده های معروف رپ ایرانی با او همکاری نداشته باشند و فیت هایی با خواننده های دست پایین رپ ایرانی منتشر کرده است از جمله افرادی چون ساحل موزیک، علی تی، محسن وان و … که تا به امروز موفق شده است با این خواننده ها فیت های جذابی را روانه بازار کند که البته این آهنگ ها از محبوبیت بسیاری برخوردارند.

البته به تازگی همکاری های زیادی با آرتا و کوروش وانتونز داشته است که این مورد باعث پیشرفت روز افزون او شده!

دستگیری علی پاشا

دستگیری علی پاشا

در رابطه با دستگیری علی پاشا باید گفت که حاشیه بیش نیست زیرا این خواننده رپ ایرانی تازه به جمع خوانندگان رپ ایرانی پیوسته است است و سعی داشته که خودش را از حواشی دور نگه دارد و وارد حواشی و خبر های زرد هنرمندان و خوانندگان نشود و با سرعت تمام می توان گفت که وی یکی از کم حاشیه ترین خواننده های جوان رپ ایرانی است پس اگر خبری در رابطه با دستگیری علی پاشا را در فضای مجازی دید آگاه باشید که جز حواشی می‌باشد که عده ای منفعت طلب و سود جو آن را منتشر کرده اند.

سوال هایی در رابطه با معنی اسم علی پاشا در ذهن هوادارانش شکل گرفته است اما متاسفانه هیچ جوابی در پاسخ به این سوال نداده است!

ماشین این خواننده چیست؟

همانطور که می دانید عده زیادی از خواننده ها و سلبریتی های ایرانی مقدار دارایی و درآمد شان را در فضای مجازی بازگو نمی‌کنند زیرا معتقدند حرف زدن در مورد زندگی شخصی و دارایی شان موجب شکل‌ گیری حواشی و شایعه در مورد شان می شود همچنین علی پاشا هم جزء همین خوانندگان می باشد و تاکنون حرفی از مدل ماشین اش نزده و همچنین عکسی هم از اتومبیل شخصی اش منتشر نکرده است پس نمی‌توان گفت که مدل و قیمت ماشین این خواننده چیست.

سوالات متداول

 1. علی پاشا کیست؟

  علی پاشا یکی از خوانندگان رپ جوان ایرانی می باشد که مدت بسیار کمی وارد عرصه خوانندگی سبک رپ شده است.

 2. رابطه علی پاشا و پویان تا چه حد است؟

  زمانی که اسم پویان در کنار علی پاشا می آید عده‌ ای گمان می کنند که منظور نویسنده پویان‌ مختاری می باشد اما باید گفت که منظور پویان ان آر است و از رابطه بسیار صمیمی و دوستانه ای برخوردارند.

 3. علی پاشا چند سال سن دارد؟

  متاسفانه اطلاعاتی از سال تولدش در دست نیست.

 4. ماشین علی پاشا چیست؟

  هیچ اطلاعاتی در مورد مدل و اسم ماشین او در دست نیست.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید