علی قلی زاده، یکی از افراد مطرح در زمینه فوتبال ایران و در حال حاضر از سلبریتی های ساکن هلند می باشد که در تیم ملی فوتبال جوانان و نوجوانان ایران فعالیت می کند. پست وی در زمینه بازی فوتبال مهاجم می باشد. وی در حال حاضر در لیگ برتر بلژیک برای تیم شارلوا بازی می کند. در این مقاله قصد داریم به صورت اختصاصی به بیوگرافی این بازیکن مطرح ایرانی بپردازیم. پس اگر شما نیز جزء فوتبال دوستان هستید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را به هیچ عنوان از دست ندهید.

بیوگرافی علی قلی زاده

بیوگرافی علی قلی زاده

در قسمت اول این مقاله، می خواهیم شما را به صورت اختصاصی با علی قلی زاده از لژیونرهای ایران آشنا کنیم. وی متولد 20 اسفند ماه 1374 در نمین یکی از شهر های استان اردبیل می باشد. سن او تا به امروز 25 سال و قدش نیز 176 سانتی متر می باشد. او ابتدا، کودکی و نوجوانی خود را در باشگاه سایپا گذراند. به گفته خودش، او از 9 سالگی وارد عرصه فوتبال شده و توانسته به خوبی نیز در این عرصه بدرخشد. البته ناگفته نماند که وی ابتدا از فوتسال شروع به کار کرد. او زمانی که توانست خود را در این زمینه حرفه ای کند، با اشاره برادرش به فوتبال رفت.

او توانست در تمامی رده های تیم سایپا بازی کند. از یک رده پایین تر از نونهالان شروع کرد و سرانجام به تیم بزرگسالان رسید و زیر نظر علی دایی به بازی در این تیم پرداخت. همسر این فرد یاسمن فرمانی می باشد. یاسمن فرمانی متولد 23 بهمن 1373 است و در تیم ملی فوتبال ایران هم چنین باشگاه زنان شارلوا بلژیک بازی می کند. پس همسر قلی زاده نیز هافبک می باشد. در ادامه این مطلب به دیگر اطلاعات درمورد زندگی شخصی این بازیکن می پردازیم.

درآمد علی قلی زاده چقدر است؟

همان طور که در عنوان قبلی به آن اشاره کردیم، این بازیکن مطرح از سن 9 سالگی وارد عرصه فوتبال شده است. او در تیم سایپا رشد کرده و توانسته به تیم های ملی دست پیدا کند. پس او از کودکی در حال بستن قرار داد با تیم های مختلف بوده است. هم چنین وی در حال حاضر نیز در تیم های خارجی توپ می زند. یعنی قلی زاده از دو روش ریالی و دلاری در حال کسب درآمد می باشد. این که مبلغ دقیق این درآمد چقدر است، مشخص نیست، اما با تقریبا می توان گفت که مبلغ بالایی است.

این فوتبالیست هم اکنون در چه تیمی است؟

این فوتبالیست هم اکنون در چه تیمی است؟

در زندگینامه علی قلی زاده مشاهده می کنید که وی در تیم های بسیاری بازیکنی کرده است. برخی بر این باور بودند که علی قلی زاده در پرسپولیس است. برخی نیز می گویند که وی اصلا در تیم های ایرانی فعالیتی ندارد. نظریه دوم در حال حاضر صحیح می باشد. این فوتبالیست در حال حاضر در هیچ یک از تیم های باشگاهی ایرانی فعالیت ندارد. اما در تاریخ 19 دی 1400 خبری از وی منتشر شد که به هند برای جام ملت های آسیای زنان مسافرت کرده است و دوست دارد سریعا برای حضور در تمرین تیم ملی فوتبال ایران، به ایران برگردد.

جوایز و افتخارات علی قلی زاده

تکنیک های علی قلی زاده معمولا تکنیک هایی بسیار جذاب می باشد. به طوری که توانسته او را کمک کند تا جوایز و افتخارات بسیاری را از آن خود کند. او توانسته گل های بسیاری را برای تیم ملی ایران به ثمر برساند. این گل ها آن قدر زیبا و جذاب بودند که باعث شد لقب پدیده لیگ برتر فوتبال ایران در سال های 96 – 97 را از آن خود کند. او تا به امروز برای فوتبال ایران توانسته 10 گل را به ثمر برساند. وی هم چنین در لیگ برتر بلژیک نیز به خوبی نشان دهد.

اینستاگرام علی قلی زاده چیست؟ 

این بازیکن مطرح ایرانی که در تیم ملی ایران در حال بازی و فعالیت می باشد، در اینستاگرام دارای یک صفحه رسمی می باشد. شما می توانید با دنبال کردن این صفحه، عکس علی قلی زاده، عکس عروسی علی قلی زاده و همسرش و هم چنین ویدیو های این بازیکن را با کیفیتی بسیار خوب مشاهده کنید. این صفحه به آیدی ali_gholizadeh11 می باشد. وی هم چنین در بیوگرافی صفحه رسمی خود در اینستاگرام، صفحه رسمی تیمی که در بلژیک در آن قرار دارد را تگ کرده است. می توانید تعدادی از عکس های این بازیکن را در این صفحه نیز مشاهده کنید.

هم چنین می توانید از طریق جست و جو علی قلی زاده اینستا در گوگل نیز از طریق نسخه تحت وب اینستاگرام، وارد این صفحه شده و عکس های وی را به راحتی مشاهده کنید. برخی از افراد نیز در این اپلیکیشن به ساخت صفحات طرفداری برای این بازیکن پرداخته اند. می توانید با جست و جو نام وی به صورت لاتین در این اپلیکیشن، این صفحات را مشاهده کنید و عکس های بیشتری از این بازیکن را ببینید.

مصاحبه با این فوتبالیست

مصاحبه با این فوتبالیست

این که یکی از فوتبالیست های مطرح ایرانی باشید، باعث می شود تا تعداد زیادی از رسانه ها به این موضوع علاقمند باشند تا با شما به مصاحبه بپردازند. این بازیکن نیز، تا به امروز تعداد زیادی از مصاحبه ها را انجام داده است. در این مصاحبه ها معمولا سوال هایی درمورد زندگی شخصی وی که با عنوان های ثروت علی قلی زاده و یا آیا وی از زندگی خود راضی است یا خیر منتشر می شود. شما می توانید ویدیو تمامی این مصاحبه ها را با کیفیتی بسیار عالی از طریق انواع سایت های معتبر و یوتیوب مشاهده کنید. در این ویدیو های شما می توانید ویدیو مصاحبه با او را نیز به راحتی مشاهده کنید.

جدید ترین اخبار از علی قلی زاده

اگر دوست دارید تا شما نیز یکی از افرادی باشید که از جدید ترین اخبار مربوط به علی قلی زاده مطلع شوید، پیشنهاد می کنیم تا شما نیز جزء 255 هزار نفری باشید که اینستاگرام این فرد را دنبال می کنند. تنها روشی که می توانید به کمک آن جزء اولین نفراتی باشید که از جدید ترین اخبار مطلع می شوید، دنبال کردن این صفحه می باشد که روز به روز نیز به تعداد فالوور های آن اضافه می شود. هم چنین می توانید از انواع سایت های معتبر مربوط به فوتبال نیز استفاده کرده و این اخبار را مطالعه کنید.

علی قلی زاده اهل کجاست؟

علی قلی زاده اهل کجاست؟

در بیوگرافی علی قلی زاده، همان طور که در ابتدا این مطلب به آن اشاره کردیم، مشاهده می کنید که وی اهل نمین یکی از شهر های استان زیبا اردبیل می باشد. هم چنین اگر به صورت کلی به بیوگرافی علی قلی زاده و همسرش نیز مراجعه کنید، این موضوع را مشاهده می کنید که همسر وی اهل تهران و شخص این بازیکن اهل اردبیل می باشد. اما زمانی که علی قلی زاده تصمیم گرفت تا حیطه بازیکنی خود را توسعه دهد، به شهر تهران مهاجرت کرد. وی در حال حاضر نیز در بلژیک سکونت دارد و برای بازی در تیم ملی ایران، به ایران بر می گردد. وی در پنجشنبه 7 بهمن ماه 1400 به بازی در مقابل تیم ملی عراق می پردازد.

علی قلی زاده طرفدار چه تیمی است؟

سوالی که معمولا برای طرفداران این بازیکن پیش می آید، این است که تیم علی قلی زاده که به آن علاقمند است چیست و این که علی قلی زاده پرسپولیسی است یا استقلالی؟. وی زمانی که مهمان برنامه فوتبال 120 بود، مجری از وی سوال پرسید که طرفدار کدام تیم می باشد. او اشاره کرد که مادر، پدر، برادر و همسر وی استقلالی هستند و خود او نیز طرفدار سایپا می باشد. می توانید تمام این مصاحبه و یا ویدیو های مربوط به این بخش را نیز از سایت آپارات با کیفیتی بسیار خوب مشاهده کنید. البته وی اشاره کرده است که در حال حاضر او در هر تیمی که بازی کند، خانواده طرفدار این تیم می باشد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. علی قلی زاده چه کسی می باشد؟

  وی یکی از بازیکنان مطرح تیم سایپا و تیم ملی ایران است. او در حال حاضر در تیم شارلوا بلژیک به عنوان پست مهاجم در حال فعالیت است. وی متولد 20 اسفند 1374 در شهر نمین استان اردبیل می باشد.

 2. همسر این فرد کیست؟

  همسر این بازیکن، یاسمن فرمانی، یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال زنان ایران می باشد. وی هم چنین در تیم شارلوا بلژیک مانند همسرش در قسمت زنان به فعالیت می پردازد. در بیوگرافی همسر این فرد مشاهده می کنید که وی طرفدار تیم استقلال است.

 3. چگونه می توان ویدیو های مربوط به مصاحبه های این بازیکن را مشاهده کرد؟

  با جست و جو نام وی در گوگل در قسمت ویدیو ها می توانید تمامی آن ها از طریق انواع سایت های ایرانی مانند آپارات و یا انواع سایت های خارجی مانند یوتیوب مشاهده کنید. در این زمینه می توانید مصاحبه های این بازیکن که در کنار همسرش نیز انجام شده است را هم ببینید.

 4. از چه طریقی می توان از جدید ترین اخبار این خواننده اطلاع پیدا کرد؟

  با دنبال کردن صفحه رسمی اینستاگرام این بازیکن می توانید تمامی اخبار مربوط به این بازیکن را به راحتی مطلع شوید. هم چنین می توانید از طریق انواع سایت های ایرانی معتبر نیز این اخبار را دنبال کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید