آلبوم سونامی آرتا وانتونز به همراه لیست رپر های این مجموعه

0 دیدگاه

قرار است به زودی آلبوم سونامی آرتا منتشر شود . قبل از انتشار این البوم از آرتا اطلاعات بسیار جذابی در اختیار شما خواهیم گذاشت. با ما همراه باشید.

انتشار آلبوم سونامی آرتا به مناسبت سال تولدش

چند روز پیش آرتا رپر جوان گروه وانتونز در صفحه مجازی اش خبر از رونمایی البوم جدید خود داد. این البوم با این که هنوز منتشر نشده است اما حواشی زیادی همراه خود داشته است. در همان روز اول ارتا اعلام کرد: به دلیل این که در سال 1996 متولد شدم و قصد دارم در روز تولدم از این البوم رونمایی کنم. به همین دلیل تصمیم گرفتم نام البوم را 1996 انتخاب کنم.

چند روز بعد وی اعلام کرد نام البوم را از 1996 به سونامی تغییر داده است. در ادامه به دلیل این تغییر و حواشی های مرتبط به آلبوم سونامی آرتا اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

  • برای ورود به سایت شرط بندی بتووین آرتا و کوروش همواره می توانید بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید.
دانلود آلبوم سونامی آرتا

دانلود آلبوم سونامی آرتا

به زودی زود علاقه مندان و طرفداران می توانند البوم سونامی آرتا از سایت های معتبر دانلود کنند. چند نکته مهم در مورد آلبوم سونامی که قطعا سوال شما عزیزان هم خواهد بود. اولین نکته در مورد تعداد ترک های البوم می باشد. این آلبوم قرار بین 12 تا 15 ترک داشته باشد. نکته دیگر که برای خیلی از افراد دیگر سوال پیش میاد زمان دقیق انتشار آلبوم سونامی آرتا است. همان طور که اشاره کردیم زمان دقیق انتشار آن معلوم نشده است زیرا چندین موزیک آن به طور کامل به پایان نرسیده اند. شاید این سوال هم برای تان به وجود بیاد که آیا رپر دیگری هم آرتا را همراهی خواهد کرد؟ در ادامه به این پاسخ این سوال اشاره خواهیم کرد.

رپرهای آلبوم سونامی

طبق یک سری کاور منتشر شده در فضای مجازی احتمال داده می شود کوروش فانا رپر معروف ارتا را همراهی کند. البته یک سری شایعات هم وجود دارد که خلسه یا افراد دیگر گروه وانتونز در آلبوم سونامی آرتا حضور خواهند داشت. اما تا حالا هیچ کس و ارتا حضور رپر دیگری را در این البوم تایید نکرده است. او در صفحه مجازی اش اعلام کرد: به زودی از جزئیات کامل البوم سونامی رونمایی خواهم کرد. سه تا از ترک های این البوم در حال تکمیل شدن هستند.

برای مطلع شدن از جدیدترین خبرها و اتفاقات در مورد البوم سونامی آرتا مقاله های ما را دنبال کنید.

سوالات متداول

  1. آلبوم جدید ارتا چه نام دارد؟

    ارتا در ابتدا نام این البوم را به مناسبت سال تولدش 1996 گذاشت اما چند روز بعد نام آن را به سونامی تغییر داد.

  2. آیا تعداد ترک های آلبوم سونامی آرتا معلوم شده است؟

    بله به احتمال زیاد تعداد ترک های این البوم بین 12 تا 15 عدد باشد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0