جنجالی ترین اخبار سلبریتی ها در سال 2024 به همراه پشت پرده آن ها

0 دیدگاه

امروز می خواهیم درباره اخبار سلبریتی ها با شما صحبت کنیم و آمار دقیقی از جدیدترین اخبار سلبریتی های معروف به شما بدهیم. پس با ما همراه باشید تا از این اطلاعات آگاه شوید. بدون شک در این مورد رسوایی سلبریتی ها برای تان از همه جذاب تر به نظر برسد؛ به همین دلیل نیز در طول مقاله در ارتباط با این موضوع نیز صحبت هایی نموده ایم.

محتوا پنهان
اخبار سلبریتی ها امروز

اخبار سلبریتی ها امروز به چه صورت بود؟

امروزه سلبریتی ها اخبارهای زیادی را به همراه دارند و توانسته اند از راه های مختلف نگاه ها را به سمت خود جذب کنند و جنجال های زیادی را به پا کنند تا تعداد فالوورهای آنان و کسب درآمدشان بالا برود.

جنجالی ترین اخبار سلبریتی ها در سال های مختلف چگونه بود؟

هر ساله سلبریتی ها در لیست اخبارها قرار می گیرند و گاهی این خبرها ممکن است دردسر ساز باشد و گاه به نفع آن سلبریتی شود. سلبریتی ها همیشه طرفداران خاص خود را دارند و این هواداران ممکن است سلبریتی های محبوب خود را با خبرهایی انتقاد کنند که در ادامه به اخبار سلبریتی ها در سال های اخیر می پردازیم:

اخبار سلبریتی ها 2018

در سال 2018 خبرهای زیادی از سلبریتی ها منتشر شد که برخی از این خبرها صحت داشت و برخی دروغی بیش نبودند. در سال 2018 خبر جدیدی از سام اصغری مدل مشاور ایرانی و خواننده مشهور یعنی بریتنی اسپیرز به گوش خورد که می خواستند صاحب فرزندی شوند اما پدر بریتینی اجازه این کار را نداد.

اخبار سلبریتی ها 2019

در سال 2019 نیز خبرهایی به گوش می رسید و این اخبار همیشه جنجال هایی نیز به همراه داشته است. خبری که مردم را ذوق زده کرد این بود که جیجی حدید و زین ملک بایکدیگر رابطه برقرار کردند ولی بعد از چند وقت در میان فضای مجازی گفته می شود که آن دو از یکدیگر جدا شده اند ولی آنها باهم رابطه داشتند. ولی طولی نکشید که درسال 2019 آن ها از هم جدا شدند.

اخبار سلبریتی ها 2020

در سال 2020 یکی از خبرهای که در اینستا و فضای مجازی بخش شد این بود که دنیا جهانبخت با خواننده مشهور ایرانی یعنی امیر تتلو وارد رابطه شده بودند و لایوهای استوری های بسیار جنجالی در کنار یک دیگر می گذاشتند.

اخبار سلبریتی ها 2021

سال 2021 سالی است که اخبار سلبریتی ها نسبت به قبل دو برابر شد و جنجال های جدید در این سال رخ داد. یکی از تازه ترین خبرها در سال 2021 این بود که نامزد جنیفر لوپز به او خیانت کرده است و می خواهد از او جدا شود که در طی این خبر خیلی از مردم تعجب کردند.

اخبار سلبریتی ها 2022

سال 2022 سالی است که در پیش رو داریم و قرار است اخبارهای جدید و جنجال برانگیزتر به گوش مردم برسد. سلنا گومز خواننده محبوب و معروف آمریکایی گفته است که در این سال می خواهم بازنشسته شوم و به خودم مرخصی کامل بدهم. این موضوع خیلی از مردم را حیرت زده کرد و تمام طرفدارانش از او خواستند که این کار را نکند و در عرصه موسیقی باقی بماند.

جدید ترین اخبار سلبریتی ها در سال 2023

در ارتباط با سلبریتی‌ هایی که در سراسر جهان در حوزه‌ های مختلفی فعالیت می‌ کنند اخبار مختلفی به گوش می‌ رسد. اخبار سلبریتی ها نشان می‌ دهد که برخی از آن ها در سال 2023 توانسته‌ اند به موفقیت‌ های بسیاری کسب کنند و برخی دیگر از آن ها روابط عاشقانه تازه‌ ای را آغاز کردند و برخی دیگر بچه‌ دار شده‌ اند.

هر کدام از اخبار سلبریتی‌ ها در شبکه‌ های مجازی قابل دسترس است که می‌ توانیم با استفاده از این شبکه‌ های مجازی به این اخبار دسترسی پیدا کنیم. در ادامه چند مورد از جنجالی ترین ان ها را بررسی می کنیم.

جدایی شکیرا

در سال ۲۰۲۳ خبری در ارتباط با جدایی شکیرا منتشر شده که به نظر می‌ رسد او به علت خیانت جدا شده است. لازم به ذکر است که بعد از جدایی او آهنگ های زیادی را برای خیانتی که در حقش شده بود، خواند و بر محبوبیت خودش افزود.

حضور مارگو رابی در فیلم باربی

فیلم باربی که در سال ۲۰۲۳ بر روی سینما ها رفت با حضور مارگو رابی توانست امتیاز بالایی را دریافت کند و هنوز که هنوز است دارای مخاطب های بسیار زیادی می باشد.

جدایی بریتنی اسپیرز و سام اصغری

یکی از اخبار سلبریتی‌ ها در ارتباط جدایی سام اصغری و بریتنی اسپیرز است که به نظر می‌ رسد خبر جدایی این دو در سال ۲۰۲۳ صحت دارد. با این که هیچ گونه دلیل و منطقی در ارتباط با جدایی آن ها بیان نشده است، اما این دو فرد کاملا از یک دیگر جدا شده اند.

فرزند دوم ایان سامرهالدر و نیکی رید

این دو در شبکه‌ های مجازی این خبر را منتشر کردند که در حال حاضر منتظر تولد فرزند دوم خود هستند. با توجه به زیبایی بسیار زیادی که این زوج دارند، به طور حتم فرزند دوم آن ها نیز بسیار زیبا خواهد شد.

کشف حجاب ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی که یکی از بازیگران ایرانی است به تازگی کشف حجاب کرده و عکس‌ ها و ویدیوهایی را هم از خود منتشر کرده است. دلیل اصلی کشف حجاب او، مربوط به حمایت از شرایط کشور ایران بوده است.

اخبار سلبریتی های خواننده

خوانندگان هم به عنوان سلبریتی‌ هایی شناخته می‌ شوند که محبوبیت و شهرت فراوانی را هم برای خود دارند. برای این خوانندگان محبوب و معروف در تمامی کشورهای مختلف حواشی بسیاری به وجود می‌ آید که برخی از این حواشی بر روی زندگی آن ها تاثیر می‌ گذارد.

ازدواج نیک و پریانکا

نیک یکی از خوانندگان آمریکایی است به تازگی خبری از ازدواج او با یکی از سلبریتی‌ های هندی منتشر شده است. پریانکا چوپرا همسر این خوانده معروف می باشد که خودش نیز بازیگر بسیار زیبا و معروفی است.

رابطه عاشقانه نیکول کیدمن و کیث اوربان

نیکول کیدمن که یکی از بازیگران بسیار محبوب و مشهور است توانسته بود با یکی از خوانندگان محبوب از سال ۲۰۱۶ ازدواج کند و تاکنون هم این دو با یکدیگر رابطه خوبی را داشته‌ اند.

رابطه جنجالی مایلی سایرس و لیام همسورث

این دو زوج بر سر فیلمبرداری یکی از فیلم‌ های معروف آشنا شدند. با یکدیگر رابطه عاشقانه‌ ای را آغاز کردند که از همان سال‌ های گذشته برای رابطه آن ها حاشیه‌ های بسیاری به وجود آمده و هم اکنون مایلی سایرس و لیام همسورث از یکدیگر جدا شده‌ اند.

اخبار سلبریتی ها آپارات در مورد چه چیز هایی است؟

آپارات نیز یکی از سایت ها است که تمامی سلبریتی ها و افراد مشهور در آن فعالیت می کنند و همانند یوتیوب عکس و کلیپ هایی به اشتراک می گذارند. اخبار سلبریتی ها یوتیوب را نیز به چالش کشیده است. همیشه تازه ترین و جدیدترین خبرها در یوتیوب، آپارات، اینستاگرام و دیگر فضاهای مجازی وجود دارد. اخبار سلبریتی ها قطره قطره جمع می شود و ناگهان سایت ها و شبکه ها جنجال به پا می کنند.

نگاهی به اخبار سلبریتی ها در سال 2024

در سال 2024 در دنیای سلبریتی ها اخبار زیادی وجود دارد. یکی از مهم ترین اخبار سلبریتی ها خارجی، مربوط به دوستی سلنا گومز و بنی بلانکو می باشد. سلنا که یکی از خوانندگان مطرح می باشد با فردی به نام بنجامین جوزف لوین وارد رابطه شده است که این موضوع باعث به وجود آمدن خبرهای بسیاری شده بود. در مراسم گلدن گلوب این دو سلبریتی در کنار یک دیگر حضور داشتند و رابطه خود را به صورت علنی اعلام کردند.

یکی دیگر از خبرها در مورد آشنایی تیموتی شالامی و کایلی جنر می باشد. دوست شدن این دو سلبریتی هم باعث به وجود آمدن خبرهای بسیاری شده بود و افراد زیادی بیان کرده بودند که این زوج، تفاوت زیادی با یک دیگر دارند و یکی از مورد بحث ترین زوج های 2024 بودند.

در این میان می توان به رابطه بن افلک و جنیفر لوپز هم اشاره کرد. این دو فرد مشهور بارها در کنار یک دیگر دیده شده اند و خبرهای مختلفی در مورد رفتار بن افلک با جی لو منتشر شده است و بسیاری از منابع بیان می کنند که بن افلک همیشه در حال دعوا و جر و بحث کردن با جی لو بوده و تصاویر زیادی در این حالت ثبت شده است. نا گفته نماند که بریتنی اسپیرز که در گذشته به عنوان ملکه پاپ شناخته می شد، از همسر خود سام اصغری جدا شده است.

رابطه این دو فرد نیز دارای حواشی بسیاری بود و پس از جدا شدن، سام درخواست غرامت کرده است که وکیل بریتنی در این مورد بیان کرده که این غرامت پرداخت نخواهد شد. البته اخبار سلبریتی های 2024 بسیار زیاد می باشد که ما فقط به مهم ترین آن ها اشاره کردیم. برای اطلاعات بیش تر در مورد اخبار جدید سلبریتی ها می توان به مرورگر گوگل مراجعه کرد.

آخرین اخبار سلبریتی ها در مورد چه چیزهایی است؟

سلبریتی ها همواره در حال فعالیت هستند و حواشی هایی به همراه دارند. آخرین اخباری که مربوط به سلبریتی ها می باشد درباره مهاجرت آن ها و اقامت در کشورهای دیگر می باشد. یکی از سلبریتی هایی که اخیرا مهاجرت کرده ریحانه پارسا می باشد. هم چنین یکی دیگر از آخرین اخبار آن ها طلاق و ازدواج مجدد سلبریتی ها می باشد.

کانال اخبار سلبریتی ها در تلگرام

کانال اخبار سلبریتی ها در تلگرام نیز وجود دارد و مردم این اخبار را می توانند از طریق تلگرام نیز دنبال کنند. البته در تلگرام این دنبال کننده ها کمتر از اینستا و یوتیوب می باشد زیرا اکثر مردم از اینستا و یوتیوب استفاده می کنند و اخبار را بیشتر از این طریق می گیرند.

کسانی که اینستا نصب نکرده اند می توانند از طریق اینستا و کانال های اینستا این خبرها را دنبال کنند. کانال اخبار سلبریتی ها در ایتا نیز موجود است و طرفداران سلبریتی ها می توانند جدیدترین اخبار را دنبال کنند.

بهترین چنل های یوتیوب برای اخبار سلبریتی ها

در یوتیوب کانال های بسیاری ایجاد شده اند که در مورد اخبار سلبریتی ها، اطلاعاتی را منتشر می کنند. در ادامه به معرفی برخی از این کانال ها می پردازیم.

کانال entertainment Tonight

در یکی از کانال های یوتیوب برنامه ای به نام entertainment Tonight ایجاد شده است که با سلبریتی ها مصاحبه می کند و در مورد موضوعات مختلف با آن ها صحبت می کنند. در کانال entertainment Tonight در یوتیوب، خبرهای مختلفی در مورد ازدواج، طلاق، روابط شخصی و فعالیت های مختلف و غیره در زمینه سلبریتی ها منتشر می شود. در این برنامه پشت صحنه برخی از خبرها و رویدادها نیز بیان می شود و در مورد جوایزی مانند گرمی، اسکار و غیره هم صحبت می شود.

کانال Access Hollywood

کانال Access Hollywood در یوتیوب یکی از بهترین چنل ها در مورد اخبار مربوط به سلبریتی ها می باشد و در مورد ستاره های هالیوودی اطلاعاتی را بیان می کند. شعار این کانال این است، که هالیوود در دستان شما است. این چنل آمریکایی است و یک راه ارتباطی بین مردم و سلبریتی ها می باشد. Access Hollywood در مورد فعالیت های مختلف سلبریتی ها صحبت می کند و ویدئوها و تصاویر مختلفی از آن ها را منتشر می کند.

کانال English celeb with us

کانال English celeb with us یک چنل ایرانی است که در مورد سلبریتی های ایرانی و خارجی اطلاعات زیادی را بیان می کند. تمام اخباری که در این چنل منتشر می شود، با مدرک است و می توان از معتبر بودن آن ها، اطمینان داشت. البته جالب است بدانید که در این کانال افشاگری های مختلفی در مورد برخی از سلبریتی ها انجام می شود.

اخبار سلبریتی هایی که با هم رابطه داشته اند؟

سلبریتی‌ ها به عنوان افرادی شناخته می‌ شوند که در حوزه‌ های مختلفی مانند خوانندگی و بازیگری فعالیت می‌ کنند و برخی از آن ها می‌ توانند به شهرت و محبوبیت خوبی دست پیدا کنند.

فعالیت این افراد در حوزه‌ های مختلف باعث می‌ شود که آن ها با دیگر افراد معروف آشنا شوند و با یکدیگر رابطه عاشقانه‌ ای را هم آغاز کنند. برخی از این افراد که با یکدیگر روابط عاشقانه‌ ای را آغاز می‌ کنند بعد از مدتی از یکدیگر جدا می‌ شوند و برای روابط آن ها حاشیه‌ های بسیاری به وجود می‌ آید. که در ادامه به ان پرداخته ایم.

جی زد و بیانسه

یکی از اخبار سلبریتی‌ ها در ارتباط با رابطه بیانسه و جی زد است. بیانسه‌ یکی از سلبریتی‌ های بسیار معروف با جی زد ازدواج کرد و این دو تا مدتی ازدواج خود را پنهان کرده بودند تا از حواشی به دور باشند.

شاون وایت و نینا دوبرو

به نظر می‌ رسد که این دو رابطه عاشقانه خود از سال ۲۰۱۹ آغاز کردند و تاکنون هم با یکدیگر رابطه خوبی را داشته‌ اند. می توان گفت جزو زوج های ماندگار معرفی می شوند.

تام هالند و زندیا

یکی از اخبار سلبریتی‌ ها این است که بر سر فیلمبرداری یکی از فیلم‌ های معروف زندیا تام آشنا شد و آن ها رابطه عاشقانه خود را هم از سال ۲۰۲۱ ادامه داده‌ اند.

اخبار سلبریتی های اینستاگرام چه محتوایی دارد؟

اینستاگرام یکی از فضاهای مجازی می باشد که داغ ترین خبرها در آن وجود دارد. سلبریتی های زیادی امروزه در اینستاگرام بیشتر فعالیت می کنند که به چند مورد از آنها اشاره می کنیم:

دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت یکی از کسانی است که همیشه حواشی های زیادی را به دنبال دارد. او سومین رتبه از نظر تعداد فالوور در ایران را دارد. جدیدترین خبر که از این مدل زیبا به گوش می رسد این است که با مهرادجم در رابطه است و بعد از حامله شدن دنیا از مهراد، آن ها از هم جدا شدند. دنیا جهانبخت در حال حاضر با پسر خود به تنهایی زندگی می کند.

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار یکی از بازیگران خوش تیپ و جذاب ایرانی می باشد که اخیرا گفته شده با ساره بیات رابطه دارد اما هیچ کدام از آن ها این خبر را تایید نکرده اند و حتی تکذیب نیز نکرده اند و ممکن است این اخبار صحت نداشته باشد. گلزار به تازگی ازدواج کرده است و شما می توانید کلیپ عروسی او را در اینترنت به راحتی ببینید.

امین حیایی

امین حیایی یکی از بازیگران معروف ایرانی است که بیشتر در فیلم های طنز و کمدی بازی می کند. یکی از اخبار این است که این سلبریتی ایرانی در دو دوره داور عصر جدید نیز می باشد اما در دوره بعدی این داورها تغییر می کنند. یکی از داغ ترین خبرها در مورد وی این می باشد که به تازگی پا به عرصه خوانندگی نیز گذاشته شد.

احسان علیخانی

احسان علیخانی یکی از بهترین مجری ها در ایران می باشد و برنامه هایی مثل ماه عسل و عصر جدید را مجری گری کرده است. آخرین اخبار که از او دیده شد این بود که او به برنامه دورهمی مهران مدیری دعوت شده بود و چالش هایی را انجام داده بود.

او گفت که در پشت دوربین آدم شلخته ای هستم و این گونه که مردم فکر می کنند نیست. او در این برنامه از مهران مدیری خواست که داور دوره بعد عصر جدید شود. مهران مدیری نیز این درخواست را قبول کرد.

جنیفر لوپز

این خواننده و بازیگر و رقصنده آمریکایی از محبوبیت بالایی در ایران و آمریکا دارد و همه مردم او را تحسین می کنند. جدیدترین اخباری که از این سلبریتی به گوش مردم خورد این بود که از نامزدش جدا شده است و دیگر با یکدیگر زندگی نمی کنند. در تمامی رسانه ها و فضاهای مجازی گفته شده که نامزد جنیفر لوپز به او خیانت کرده است و با یک مجری خارجی دوست شده است.

اخبار سلبریتی ها در توییتر چگونه است؟

اخبار سلبریتی ها و بازیگران معروف ایرانی همیشه به گوش می رسد و هیچ گاه تمامی ندارد. آخرین و جدیدترین اخبار سلبریتی ها در توییتر نیز وجود دارد و مردم می توانند از این اخبار آگاه شوند. در ادامه خبرهای داغ سلبریتی ها در توییتر را برای شما بازگو می کنیم.

میلاد حاتمی

میلاد حاتمی یکی از کسانی است که طرفداران زیادی دارد و به تازگی صاحب فرزندی شده است. او نیز مانند دیگر سلبریتی ها سایت شرط بندی دارد و از این طریق درآمد کسب می کند. او به دلیل داشتن سایت که از نظر دین اسلام حرام است در ترکیه دستگیر شد و به ایران فرستاده شد. این خبر در توییتر نیز جنجال به پا کرده است.

شیما استایل

شیما استایل یکی از بلاگرهای ایرانی است که بسیاری از مردم او را دنبال می کنند. او به همراه همسرش به هند مهاجرت کرده است و در آن جا زندگی می کنند. یکی از خبرهایی که از او در توییتر خبرساز شد این بود که او به تازگی مسابقه ای برگزار کرد که بهترین جوایز را به مردم داد و تاکنون هیچ کدام از بلاگرها و سلبریتی ها چنین مسابقه ای برگزار نکرده بودند.

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا یکی از کسانی است که حواشی و خبرهای زیادی در توییتر و اینستاگرام و یوتیوب دارد. او به ترکیه مهاجرت کرده است و اخیرا در موزیک ویدئو پویان مختاری حضور داشته است. گفته می شود که این بازیگر ایرانی با پویان مختاری رابطه داشته است.

اخبار سلبریتی های ترکیه چه چیز هایی است؟

سلبریتی های ساکن ترکیه از محبوبیت بالایی مخصوصا در ایران برخوردار هستند که خبرهای زیادی از آنان به گوش می رسد و مردم از طریق فضاهای مجازی این اخبار را دنبال می کنند. در ادامه می خواهیم نام چند سلبریتی ترکیه را برای شما بازگو کنیم:

هانده ارچل

هانده ارچل یکی از بازیگران محبوب ترکیه است که طرفداران بی شماری در ایران و در ترکیه دارد. از جدیدترین اخبار که از او به گوش می رسد این است که هم اکنون در فیلمی به نام تو در قلبم را بزن با کرم‌ بورسین همبازی است. در تمامی رسانه ها گفته می شود که این دو با یکدیگر رابطه دارند و حتی خانه مشترکی نیز دارند و با یکدیگر زندگی می کنند.

دمت اوزدمیز

دمت اوزدمیر به عنوان محبوب ترین بازیگر ترکیه شناخته می شود. با استعداد این بازیگر همه کارگردان ها متوجه شده اند که او بازیگر فوق العاده ای است. جدیدا این بازیگر رابطه اش را با یکی از خوانندگان ترکیه یعنی (oguzhan) اعلام کرده است و هم اکنون این دو سلبریتی با هم هستند.

ابراهیم تاتلیس

ابراهیم تاتلیس سلبریتی ترکیه ای را همه مردم دنیا می شناسند و صدایی که او دارد تن همه را به لرزه در می آورد. آخرین اخبار که از او منتشر شده است این بود که به تازگی می خواهد ازدواج کند. این پنجمین ازدواج ابراهیم تاتلیس می باشد و همه را با این خبر شگفت زده کرده است. او در مصاحبه هایش گفته است که سمت راست بدنم نمی گیرد و این زن دست راست من است.

اخبار سلبریتی های کره ای در سال 2023

سلبریتی های کره ای نیز اخبارهایی مانند دیگر سلبریتی های کشورهای دیگر دارند که می خواهیم چند نفر از این سلبریتی ها را برای شما بازگو کنیم:

لی مین هو

لی مین هو بعد از فارغ التحصیلی اش در مسافرت تابستانی تصادف کرد و به مدت ۶ ماه استراحت داشت. لی مین هو در بعضی از مصاحبه های خود گفته است که اگر بازیگر نمی شدم به سمت علاقه خودم یعنی فوتبال می رفتم.

هان هیو جو

او از دوران بچگی به ورزش علاقه بسیار داشت اما خانواده اش با او موافق نبودند و اجازه ندادند که او به هدف خود برسد و استعداد خود را در ورزش شکوفا کند‌.

لی جونگ سوک

او به خوانندگی علاقمند بود و وقتی می خواست به کلاس های موسیقی برود به او پیشنهاد برای بازیگری دادند. چند سالی از بازیگری اش می گذشت که او بسیار مشهور شد. او پیشنهادات بسیار خوبی برای بازیگری داشت که در تمام نقش هایی که بازی می کرد بسیار عالی خود را نشان می داد. در ایم مورد می توانید اسم او را در بین لیست محبوب ترین بازیگر کره ای مشاهده کنید.

اخبار سلبریتی ها در بالیوود

احتمالا تعدادی از سلبریتی های بالیوود را بشناسید و جویای اخبار این افراد باشید. برخی از سایت های خبری در مورد اتفاقات پیرامون این افراد اخباری را منتشر می کنند که در ادامه به خبرهای سلبریتی ها در بالییود اشاره می کنیم.

ازدواج پریانکا چوپرا و نیک جوناس

پریانکا چوپرا یکی از بازیگران معروف در بالییود است که با نیک جوناس ازدواج کرده است. ازدواج آن ها دو بار و به صورت هندی و مسیحی انجام شده است و بهتر است بدانید که جوناس آمریکایی می باشد. آن ها رابطه بسیار خوبی با یک دیگر دارند و به موفقیت های زیادی رسیده اند و در بسیاری از مراسم ها با یک دیگر دیده می شوند.

اختلاف سنی زیاد در ازدواج

اختلاف سنی در ازدواج سلبریتی های بالیوود بسیار دیده می شود که مهم ترین آن ها اختلاف سنی 10 ساله پریانکا و همسر او می باشد که در واقع پریانکا 10 سال از همسر خود بزرگ تر است. در این مورد بهتر است بدانید که یکی از مشهور ترین سلبریتی های هندی که امیر خان نام دارد، با زنی بسیار بزرگ تر از خود ازدواج کرد که در نهایت رابطه آن ها به طلاق ختم شد. تا کنون خبرهای بسیاری در این مورد منتشر شده است.

اخبار سلبریتی ها در آمریکا

در مورد سلبریتی های آمریکا حواشی بسیار زیادی وجود دارد و روابط این افراد و ازدواج و طلاق و حتی فعالیت های آن ها همیشه بحث داغ بسیاری از خبرگذاری ها بوده است. در ادامه به برخی از این خبرها اشاره می کنیم.

طلاق ناتالی پورتمن

ناتالی پورتمن یکی از فیلم سازان برتر و بازیگر بسیار حرفه ای آمریکایی است که در سال 2012 با بنجامین میلپید ازدواج کرده بود. او در آخرین مراسمی که حضور داشت، به تنهایی شرکت کرده بود و از طلاق و جدایی از همسرش خبر می داد. او به دلیل خیانت همسر خود پس از گذشت 11 سال از او جدا شده بود و این موضوع باعث شده بود که اوچهره ای بسیار غمگین در این مراسم داشته باشد.

رابطه لئوناردو دیکاپریو

لئوناردو دیکاپریو یک بازیگر و تهیه کننده آمریکایی است. او تا کنون در فیلم های بسیاری حضور داشته و تعدادی فیلم به تهیه کنندگی او تولید شده است. این بازیگر 49 ساله تا کنون با افراد زیادی در ارتباط بوده است که همیشه در مورد سن آن ها حواشی مختلفی به وجود آمده است. او معمولا با افراد زیر 30 سال رابطه داشته است. او اخیرا با ویتوریا چرتی در کالیفرنیا دیده شده است، او یک مدل بسیار زیبای ایتالیایی می باشد.

اخبار سلبریتی های هندی

در ارتباط با سلبریتی‌ های کشور های مختلف هر ساله اخبار بسیاری منتشر می‌ شود که برخی از این اخبار صحت دارند و برخی از این اخبار دروغین هستند.

در ارتباط با سلبریتی‌ ها و بازیگران هندی اخبار مختلفی وجود دارد که برخی از این اخبار در ارتباط با روابط عاشقانه این سلبریتی‌ ها و برخی دیگر از جدا شدن و یا بچه‌ دار شدن آن ها و… است.

رابطه عاشقانه پریانکا چوپرا با خواننده آمریکایی

پریانکا چوپرا یکی از بازیگران هندی زیبا است که با نیک جوناس یکی از خوانندگان آمریکایی رابطه عاشقانه‌ ای را آغاز کرده است. که در ارتباط با این موضوع در بالا تر نیز صحبتی داشته ایم.

دستگیری آریان خان

خبری از دستگیری آریان خان که پسر بازیگر مشهور و محبوبی به نام شاهرخ خان است در شبکه‌ های مجازی بسیار سر و صدا کرده بود اما ما هنوز هیچ گونه اطلاعی در ارتباط با درستی این موضوع نداریم.

اخبار سلبریتی ها در کانادا

برخی از سلبریتی ها در کانادا حضور دارند و اخبار مختلفی در مورد آن ها منتشر می شود. این افراد همیشه تحت نظر دوربین ها هستند و تمامی رفتار آن ها زیر ذره بین پاپاراتزی ها قرار دارد. در ادامه در مورد برخی از این خبرها توضیحاتی را بیان می کنیم. با کمی جست و جو می توان اخبار سلبریتی ها امروز را به دست آورد و به اطلاعات خود افزود.

کیتلین بریستو و جیسون تارتیک

کیتلین بریستو و جیسون تارتیک دو بازیگر بسیار حرفه ای هستند که در سال ها قبل با یک دیگر آشنا شدند. این زوج در فیلمی به نام The Bachelor حضور داشتند و از نقش های اصلی آن بودند. آن ها رابطه خود را در سال 2019 علنی کردند و در نهایت در سال 2021 ازدواج کردند. آن ها رابطه بسیار خوبی داشتند اما اخیرا به طور ناگهانی آن ها به رابطه خود پایان دادند و موجب شدند که طرفداران آن ها شوکه شوند.

شاون مندز و کامیلا کابیو

شاون مندز و کامیلا کابیو اولین بار در سال 2019 رابطه خود را اعلام کردند اما در سال 2021 از یک دیگر جدا شدند. آن ها در سال 2023 دوباره به این رابطه فرصت دیگری دادند و رابطه خود را آغاز کردند. آن ها در فستیوال کوچلا به همراه یک دیگر حضور داشتند و در حال بوسیدن یک دیگر بودند. این موضوع باعث شد که حواشی عاشقانه آن ها دوباره شروع شود اما این رابطه طولانی مدت نبود و اخیرا خبرهایی در مورد جدایی دوباره آن ها، منتشر شده است.

اخبار سلبریتی ها در خصوص افشاگری ها

امروزه در فضای مجازی اطلاعات بسیاری در مورد سلبریتی ها و افراد مشهور منتشر می شود. این خبرها را می توان از طریق پلت فرم های مختلف به دست آورد. در این میان بسیاری از سایت ها و خبرگذاری ها برای به دست آوردن توجه مردم، دست به افشاگری های مختلفی در مورد این افراد می زنند و از پشت پرده روابط و فعالیت آن ها صحبت می کنند. اکنون می توان به تلگرام و یوتیوب مراجعه کرد و صدها ویدئو در مورد افشاگری و اخبار سلبریتی ها اینستاگرام را مشاهده کرد.

اخبار سلبریتی ها در صدا و سیما

در صدا و سیما اطلاعات بسیار کمی در مورد سلبریتی ها منتشر می شود. البته برخی از اخبار سلبریتی ها ایران که در مورد افراد بسیار محبوب است، مانند امیر تتلو که به تازگی دستگیر شده است، منتشر می شود. تا کنون مصاحبه های مختلفی هم با سایر افراد مشهور مانند وحید خزایی نیز انجام شده است که با مراجعه به اینترنت می توان این مصاحبه ها و ویدئوها را به دست آورد.

سوالات متداول

 1. عکس های اخبار سلبریتی ها در کجا موجود است؟

  جدیدترین عکس ها و اخبار سلبریتی ها در اینستاگرام و یوتیوب موجود می باشد.

 2. حواشی سلبریتی و اخبار سلبریتی ها شامل چه چیزهایی می شود؟

  حواشی ها و اخبارهای اخیر سلبریتی ها مربوط به مهاجرت آن ها و طلاق آن ها می باشد.

 3. سری جدید اخبار سلبریتی ها در کدام سایت قابل دسترس است؟

  خبرهای جدید سلبریتی ها را می توانید در سایت هایی مثل ویکی پدیا و دیگر سایت ها مشاهده کنید.

 4. سلبریتی های معروف در چه شاخه هایی فعالیت می کنند؟

  آن ها در شاخه هایی مثل مجری گری، مد، فشن و … فعالیت می کنند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0