حضور اکبر عبدی در کنسرت تریکه معین در آگوست 2022

0 دیدگاه

در این مقاله به حواشی حضور اکبر عبدی در کنسرت معین اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

حضور اکبر عبدی در کنسرت معین

چند روز پیش کنسرت خواننده محبوب ایرانی معین در یکی از کشورهای اروپایی برگذار شد. چند وقتی هست که افراد مطرح یا سلبریتی های معروف ایران در کنسرت خوانندگان حضور پیدا می کنند. در کنسرت معین که هفته پیش یرگذار شد، بازیگر مطرح و طنز اکبرعبدی به عنوان مهمان ویژه در این کنسرت حضور داشت . بعد از پایان اجرا معین از اکبر عبدی به عنوان مهمان ویژه تشکر کرد. پس از تقدیر و تشکر این دو هنرمند مطرح با یکدیگر روبوسی کردند. در ادامه به حواشی بیشتری از حضور اکبر عبدی در کنسرت معین اشاره خواهیم کرد.

حواشی حضور اکبر عبدی در کنسرت معین
معین

حواشی حضور اکبر عبدی در کنسرت معین

همان طور که اشاره کردیم که پس از پایان کنسرت، معیناز خوانندگان ایرانی با یک معرفی جالب از حضور اکبر عبدی تقدیر و تشکر کرد. حضور اکبرعبدی در کنسرت معین تماشاچیان حاضر در کنسرت را هم شگفت زده کرد. کم تر کسی می توانست پیش بینی کند که عبدی در کنسرت معین حضور پیدا کند. بعد از به اتمام رسیدن موسیقی تعداد زیادی از طرفدران معین با اکبر عبدی عکس گرفتند و از حضور او استقبال کردند. در ادامه به واکنش تند هنرمندان نسبت به این قضیه اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

واکنش اهالی سینما به این خبر

اهالی سینما نسبت به حضور اکبر عبدی در کنسرت معین واکنش تندی نشان دادند. زیرا خیلی از افراد از جمله هنرمندان داخل کشور با معین و خوانندگان غیر مجاز مخالف بوده . به همین منظور حضور اکبر عبدی را در کنسرت یک خواننده پاپ غیر مجاز را محکوم کردند. جدا از این افراد عده ای هم نسبت به این موضوع واکنش مثبت نشان دادند و اکبر عبدی را تشویق و حمایت کردند.

تا کنون افراد و مسئولین داخلی نسبت به این قضیه واکنشی نشان نداده اند. اما احتمال این موضوع وجود دارد که اکبرعبدی به دلیل حضورش در کنسرت معین ممنوع التصویر شود. هرچند که این بازیگر محبوب و پرطرفدار در سال های اخیر به دلیل سن بالا کم تر فعالیت می کند. طبق آخرین اخبار اکبر عبدی تا کنون به ایران بازنگشته است . همه منتظر بازگشت او از خارج کشور هستند تا ببینند مسئولین در مورد این موضوع چه تصمیمی می گیرند.

سوالات متداول

  1. هواداران معین نسبت به حضور اکبر عبدی چه واکنشی نشان دادند؟

    از او استقبال کردند و پس از پایان کنسرت با او عکس گرفتند.

  2. واکنش مسئولین داخلی نسبت به حضور عبدی در کنسرت معین چه بوده است؟

    تا کنون کسی از مسئولین به این موضوع واکنشی نشان نداده اند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0