بیوگرافی احلام خواننده ایرانی + ماجرای لایو احلام و حسن آقا میری

0 دیدگاه

احلام یک خواننده عرب تبار ایرانی الاصل است که حواشی بسیاری را در فضای مجازی بوجود آورده است و در برخی از مواقع به شهرت او افزوده است. این خواننده مشهور را بیشتر با آهنگی به نام شیطون می شناسند و گفته می شود که در حال حاضر ساکن کشور امارات متحده عربی می باشد. آلبوم های زیادی را پس از جذب توجه مردم روانه بازار کرده است. خوانندگان بسیاری وجود دارند که در رشته هنری موزیک فعالیت می کنند اما این سلبریتی به دلیل موزیک های شادی که می سازد بیشتر مورد توجه علاقمندان قرار گرفته است. فعالیت های او در فضای مجازی نیز بی نظیر است و با لایوهایی که با دیگر افراد مشهور می گذارد حاشیه های بسیاری را بوجود می آورد. برای آگاهی از بیوگرافی این اینفلوئنسر با ما با ادامه مقاله همراه باشید.

بیوگرافی احلام

بیوگرافی احلام

بر اساس اطلاعات منتشر شده، این خواننده زن ایرانی در شهر اصفهان در سال 1370 متولد شده است و از همان دوران نوجوانی فعالیت های خود در زمینه موزیک را شروع کرده است. گفته می شود که او از پدری اهوازی و مادری اصفهانی به دنیا آمده است او در نوجوانی با دوستان خود دور هم جمع می شدند و آواز می خواندند و به دلیل اینکه صدایش در میان دوستانش بهتر بود همیشه آنها از وی می خواستند که آوازهایی را برای آنان بخواند. این موضوع همینطور برای سرگرمی پیش می رفت که به یک باره تصمیم گرفت تا به شهر دبی برود. در ابتدا به دوستانش گفته بود که برای تفریح به آنجا می رود اما رفت و دیگر برنگشت.

در این شهر که خود را آزادتر می دید، به رشته مورد علاقه خود روی آورد و دیری نگذشت که آلبوم های شاد و ریتمیک او به بازار عرضه شد. از آنجا بود که به شهرت رسید و دنیای حرفه ای خود در این رشته را ادامه داد. این خواننده معروف زن ایرانی تاکنون یک آلبوم با موزیک های متفاوتی را به صورت رسمی به بازار عرضه کرده است که نام آن یلیزمنی خیالک است. او تا به حال موزیک های مشهور زیادی را ضبط کرده است که می توان به دل دیوونه، بهترین، برگرد و پشیمونم اشاره کرد. بر اساس اطلاعات، این سلبریتی تاکنون با کسی ازدواج نکرده و مجردی زندگی می کند.

آدرس اینستاگرام احلام خواننده

او که در شهر غریبی زندگی می کند و در ابتدای سفرش به آنجا دوستان زیادی نداشت، سعی کرد که از طریق اینترنت و صفحات مجازی با دوستان قدیمی خود رابطه برقرار کند. به همین دلیل تصمیم گرفت تا اکانتی را با نام خود در اینستاگرام ایجاد کند و از این طریق با آشنایان رابطه داشته باشد. همچنین او نیاز داشت تا دیده شود و طرفدار و هوادار جمع کند به همین دلیل این تنها راهی بود که به نظرش می رسید تا نظر دیگران مخصوصا شهروندان داخل را به خود جلب کند.  علاوه بر آن این روش راهی دیگری برای پول درآوردن است و بیشتر سلبریتی ها از این صفحه مجازی پول های کلانی را به جیب می زنند. بای دنبال کردن آدرس اینستاگرام احلام خواننده می توانید از این لینک استفاده کنید.

اینستاگرام احلام

همانطور که گفته شد این خواننده نیز برای دیده شدن و ارتباط با دیگران حساب کاربری را برای خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام ایجاد کرده است. او از این طریق با کاربران رابطه بر قرار می کند و کارها و موزیک های خود را منتشر می کند. همچنین در این صفحه عکس های خود را با آرایش های عربی و ایرانی در معرض دید عموم قرار داده است که برخی از آنها جنجال هایی را برپا کرده است. در زیر پست های او همیشه افرادی با یکدیگر از طریق کامنت ها درگیری هایی لفظی را ایجاد می کنند. پیج شخصی او در حال حاضر نزدیک به 1 میلیون و 500 هزار نفر دنبال کننده دارد و تا به حال 120 پست مختلف اعم از تصویر و موزیک منتشر کرده است.

همچنین این خواننده ایرانی در صفحه خود نوشته است که آهنگ های او به دو زبان عربی و فارسی می باشد و عکس سر یک گربه را نیز در کنار آن منتشر کرده است. جالب است که بدانید در یکی از لایو هایی که منتشر کرده است او در زیر آن نوشته که “پسرم” اما زمانی که روی آن کلیک می کنید تا ببینید، با تصویر یک گربه روبرو می شوید که در حال چرت زدن است. احلام در اینستاگرام 167 نفر را فالو می کند.

احلام خواننده ایرانی

نکته جالب توجه دیگر که در مورد او در سایت های مختلفی منتشر شده است، این است که این خواننده مشهور در دورانی که در ایران بود فوتبالیست بوده و سال ها در لیگ برتر خلیج فارس در بخش بانوان توپ می زده است. او که استایلش به این کار نیز می خورد بسیار فعال بوده اما به یکباره تصمیم می گیرد که وارد دنیای موزیک و موسیقی شود و به شهر دبی نقل مکان می کند. او دارای قد 174 سانتی متری است و یک برادر بزرگتر دارد. گفته می شود که پدرش شغل آزاد داشته و فوتبال بازی می کرده است. همچنین برادرش نیز در رشته موسیقی فعالیت می کند اما چندان مطرح نیست و شاید یکی از مشوقان او برای ورود به این عرصه برادرش باشد.

این خواننده معروف از دوران کودکی به فوتبال نیز علاقه داشت و با حمایت پدرش وارد تیم فوتسال محله خود شد و پس از مدتی به فوتبال چمنی روی آورد. با تمرین بسیار و استایل خوب خود بالاخره توانست وارد لیگ برتر فوتبال در بخش بانوان شود. به دلی توانایی که او در بازی با دو پا داشت، در پست دفاع راست و چپ بازی می کرد. وی سابقه پوشیدن تیم سپاهان اصفهان را نیز در کارنامه دارد اما از طرفداران پر و پا قرص پرسپولیس بود. پس از مدتی فعالیت در این رشته، به پیشنهاد برادرش به موسیقی روی آورد. گفته می شود که پدر بزرگ مادری او شاعر و پدر بزرگ پدریش نوازنده بودند. احلام ابتدا به موسیقی اصیل ایرانی و سپس پاپ روی آورد.

احلام این دل هوایی شده

اهنگ جدید احلام به نام این دل هوایی شده می باشد که به سبکی بسیار جالب خوانده شده است. این خواننده در این آهنگ که به سبک عشق و عاشقی خوانده است، زندگی در کنار او را به خواب و خیال تشبیه می کند و این نکته را گوش زد می کند که بدون او زندگی کردن محال است. در بخش دیگری از این آهنگ می گوید که از اون لحظه ای که تو را زیر بارون دیدم عاشقت شدم و نمی تونم از تو دل بکنم و یاد تو رو یک لحظه از ذهنم بیرون کنم.  همچنین در جای دیگری از این موزیک دلنشین به بهونه گرفتن دلش به خاطر او می گوید و دوای آن را دیدن او می داند.  همه می دانیم که احلام مجرد است و به تنهایی زندگی می کند. در یکی از سایت ها نوشته شده که او حلقه ای در دست چپش می کند اما این به معنی متاهل بودنش نیست. معلوم نیست که این “او” که در آهنگش به آن اشاره می کند چه کسی است.

پدر این خواننده ایرانی کیست

اطلاعات بسیاری از او در فضای مجازی وجود ندارد و گفته می شود که او اصلیتی اهوازی داشته و شغل او آزاد می باشد. او راننده بوده و با مادر احلام آشنا شده و از آنجایی که اصالت مادرش اصفهانی بوده، پس از ازدواج در این شهر ساکن می شوند.

لایو احلام و حسن آقا میری

این خواننده مشهور تا به حال جنجال های بسیاری را ایجاد کرده است که یکی از آنها شرکت در لایو با روحانی فعال در شبکه های اجتماعی به نام حسن اقا میری است. نکته جالب توجه آن این است که او در این مذاکره ویدئویی با حجاب شرکت کرده بود. این لایو در بین کاربران فضای مجازی بازتاب گسترده ای داشت و بارها و بارها بین آنها رد و بدل شد. در این لایو احلام به این روحانی پیشنهاد می دهد که یه تیکه آهنگ بخونه و با استقبال او همراه می شود. یکی دو بیتی می خونه و آقامیری از صدایش خوشش می آید و می گوید بقیه اش رو هم بخونه. احلام می گه اینو فقط برای اینکه شما دوستش داشتین خونده و ادامه آهنگ را می خواند. سپس یک صحنه خود روحانی ادامه آهنگ را می خواند و خواننده مشهور او را تحسین می کند.

احلام در ابتدای این لایو می گوید که روسری پوشیدم برای اینکه برای این حاج آقای روحانی در ایران حرف و حدیث بوجود نیاد و مشکلی برایش پیش نیاد. او سپس از این روحانی که در اسلام هیچ منعی برای خوانندگی وجود ندارد و او نیز پاسخ می دهد که به نظر او در اسلام هیچ تفاوتی بین زن و مرد در خوانندگی وجود ندارد. این سری عقاید را می توانید در لایو حصین و حسن آثا میری هم شاهد باشید. حصین هم رپر می باشد و هم سایت شرط بندی سنگین بت را مدیریت می کند که خب از همین رو شاید این لایو از همان اول جنجالی باشد!

سوالات متداول در مورد این خواننده دو زبانه

  1. احلام در کجا زندگی می کند؟

    او سال ها پیش به شهر دبی سفر کرده و در آنجا به خوانندگی می پردازد.

  2. احلام اهل کجاست؟

    او از پدری اهوازی و مادری اصفهانی به دنیا آمده است و در حال حاضر در امارات زندگی می کند.

  3. احلام ازدواج کرده است؟

    او حلقه ای را در دست چپش دارد اما در حال حاضر مجرد می باشد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0