اهنگ آهای گل پویان مختاری + لینک دانلود مستقیم

0 دیدگاه

آهنگ اهای گل پویان مختاری یکی از زیبا ترین و پر طرفدار ترین آهنگ های پویان مختاری می باشد که موضوع مقاله ی ما نیز هست. در این مقاله قصد داریم راجع به این آهنگ و همچنین دیگر آهنگ های این خواننده به صورت کامل و مفصل توضیح داده و صحبت کنیم؛ به علاوه ی آن که پیش از پرداختن به آثار وی راجع به خود پویان مختاری، زندگینامه اش و همچنین نحوه وارد شدن او به عرصه موسیقی بیش تر صحبت کنیم. پس اگر شما نیز از طرفداران این خواننده می باشید، این مقاله را به هیچ وجه از دست ندهید.

بیوگرافی پویان مختاری خواننده

بگذارید پیش از پرداخت به توضیح راجع به آثار و اهنگ ها، خصوصا آهنگ آهای گل پویان مختاری بیش تر با شخصیت و زندگی وی آشنا شویم. در بیوگرافی پویان مختاری آمده است که وی در سال 1369 در شهر ایذه متولد شد و اصالتی بختاری دارد. در دانشگاه صنعتی اصفهان مشغول به تحصیل در رشته ی نقشه کشی صنعتی بود ولی همواره علاقه ی بسیاری به موسیقی داشت. وی با وجود ان که هیچ گاه به موسیقی به عنوان شغل نگاه نمی کرد و صرفا تفریح و لذتی بیش برایش نبود اما در سنین جوانی یک قطعه صودی 40 ثانیه ای ظبط و منتشر کرد که بر خلاف انتظاری که داشت بسیار مورد توجه مردم قرار گرفت و باعث شهرت و شروع کار جدی وی در عرصه موسیقی شد.

بیوگرافی پویان مختاری

شروع کار موسیقی

همان طور که گفتیم اغاز کار موسیقی و شهرت این خواننده از همان قطعه صوتی 40 ثانیه ای شروع شد که بعد ها وقتی از وی راجع به این موضوع پرسیدند، این گونه گفت که “این آهنگ ناخواسته پخش شد و میشه گفت برخورد کسانی که آهنگ رو گوش کردن باعث شد کارم را ادامه دهم” و چه کسی فکر می کرد آن قطعه شروعی شود برای ساخت آثاری همچون آهنگ اهاي گل پویان مختاری. اما بد نیست راجع به سبک موسیقی وی نیز بیش تر صحبت کنیم؛ چرا که وی نو آوری هایی نیز در این عرصه داشته است که بسیار مورد استقبا مردم قرار گرفته است.

سبک هنری پویان مختاری چگونه است ؟

راجع به سبک موسیقی وی باید بگوییم که وی در ابتدای کار خود در ابتدا بازی سبک پپ آغاز کرد و موسیقی پاپ می خواند اما بعد ها به دلیل ععلاقه اش به سبک رپ، سبکی جدید را ارائه داد که تلفیقی از پاپ و رپ می باشد. همچنین باید بگوییم که بسیاری از آهنگ های وی همچون آهنگ اهای گل پویان مختاری متن بختیاری دارند که از آن جایی که این خواننده کار های خود رابسیار زیبا ساخته است، بسیار بر دل مردم بختیاری نشست و باعث شد طرفداران بسیاری از این قشر جذب نماید. او همچنین اولین شخصی بود که رپ به زبان بختیاری خواند که از این موضوع می توانیم به عنوان یک نو آوری توسط پویان مختاری نام ببریم.

آهنگ های بختیاری پویان مختاری

با آن که اکثر موسیقی های موفق این خواننده جوان با استعداد همچون آهنگ اهای گل از پویان مختاری به زبان بختیاری می باشد، اما از آن جایی که ملودی این آهنگ ها و همچنین اجرای این خواننده بسیار زیبا و دلنشین است، بسیاری از فارسی زبانان نیز به آن علاقه مند می باشند و همواره از آن ها استقبال می کنند که این موضوع نشان گر قدرت و استعداد این خواننده و همچنین زیبا بودن زبان بختیاری است. شما نیز با دانلود اهای گل پویان مختاری و همچنین سایر آهنگ های وی می توانید علاوه بر لذت بردن از فضای شاد و زیبای این آهنگ ها متوجه زیبایی و دلنشین بودن آن ها شوید. همچنین اگر دوس دارید راجع به متن آهنگ ها بیش تر بدانید باید بگوییم که ترجمه ی آن ها به راحتی قابل دسترس است و شما با یک سرج ساده می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید.

آهنگ های پویان مختاری

در این قسمت سعی داریم پیش از پرداختن به آهنگ اهای گل پویان مختاری، راجع به دیگر آهنگ های محبوب این خواننده بیش تر صحبت کنیم. در واقع ما در این بخش لیست مختصری از بهترین آهنگ های پویان مختاری را برای شما تهیه کرده ایم که شما با دنالود آن ها هم چنین گوش دادن بهشان با این خواننده جوان و با استعداد بیش تر آشنا شوید.

بهترین آهنگ های پویان مختاری شامل اهنگ کینه، عروسی، بده چپ بده راست،بخند دیوونه، کوه آهن، مرده پرست و… می باشد.

دانلود آهنگ اهای گل پویان مختاری

آهنگ اهای گل پویان مختاری یکی از محبوب ترین و پر استقبال ترین اهنگ های این خواننده می باشد که از ابتدای این مقاله نیز به آن اشاره کرده ایم. همان طور که گفتیم ای آهنگ به زبان بختیاری خوانده شده است اما فضای شاد و همچنین صدای زیبای این خواننده در این آهنگ به علاوه شیرین بودن زبان بختیاری باعث شده است تا بسیاری از فارسی زبانان نیز که به این زبان آشنایی ندارند از این آهنگ استقبال کرده و حتا به آن ارتباط بر قرار کنند. از این رو اگر قصد دارید با این خواننده و سبک کار هایش بیش تر آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم که پیش از هر چیزی این آهنگ را دانلود کرده و گوش دهید. همچنین باید بگوییم که معنا و مفهوم متن این آهنگ بسیار زیبا و دلنشین می باشد از این رو پیشنهاد می کنیم که حتما ترجمه آن را نیز بخوانید تا بتوانید بیش تر و بهتر با آن ارتباط برقرار کنید. خبر انتشار این آهنگ در اینستاگرام پویان مختاری سر و صدای زیادی را به پا کرد!

آهنگ زیبای اهای گل پویان مختاری

از آن جایی که این آهنگ بسیار زیباست و مورد توجه و استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته است، آهنگ اهای گل ریمیکس های زیادی نیز دارد که تمامی آن ها زیبا هستند اما پیشنهاد ما به شما این است که در ابتدا نسخه اصلی آن را گوش دهید. چرا که همان طور که واضح است و می دانید، همواره نسخه های اصلی بسیار دلنشین تر از ریمیکس ها می باشد.

در نهایت نیز باید بگوییم که پویان مختاری برای این آهنگ یک موزیک ویدیو ساخته و تهیه کرده است که فضای آن بسیار زیبا و متفاوت می باشد. در واقع برای موزیک ویدیو اهای گل پویان مختاری هزینه ی بسیاری شده است، از این رو بسیار با کیفیت و حرفه ای ساخخته شده و دیدن آن خالی از لطف نیست و دیدن آن را بسیار به شما پیشنهاد می کنیم.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0