بیوگرافی عباس اقدام تیک تاکر + رابطه پنهانی او با نیکا فلاحی

0 دیدگاه

عباس اقدام (عباس احمدی) از تیک تاکرهای ایرانی یکی از کسانی است که به همراه چند نفر دیگر در اکیپ نیکا فلاحی یکی از شاخ های اینستاگرام که به ساخت ویدئوهای طنز و دابسمش مشغول است، فعالیت می کرده است. نیکا فلاحی با آدرس ovin_orgy در اینستاگرام حضور دارد و در بعضی از کلیپ هایش عباس اقدام نیز حضور داشته است.

بعد از مهاجرت نیکا فلاحی و زندگی در ترکیه، در حال حاضر عباس اقدام کلیپ های طنز و دابسمش های خود را در پیج اینستاگرام خود، یوتیوب و تیک تاک به معرض نمایش می گذارد. او در بیو اینستاگرام خود را بازیگر معرفی کرده است و فعالیت های طنز خود را برای خنداندن طرفداران خود و البته جذب فالوئر بیشتر انجام می دهد. او در پیج اینستاگرام خود آدرس پیج تبلیغاتش را برای قبول و نمایش آن ها در پیجش گذاشته است و از این طریق نیز درآمد کسب می کند.

عباس اقدام کیست؟

عباس اقدام کیست؟

از بیوگرافی عباس اقدام اطلاعات دقیقی موجود نیست اما او در اینستاگرام خود با نام عباس احمدی فعالیت می کند و دابسمش ها و ویدئو های طنز خود را همراه با سارا اسلامی اجرا می کند. سارا اسلامی در پیج اینستاگرامش خود را آرتیست معرفی کرده است و با آدرس pumkinsara در اینستاگرام فعالیت می کند. بیشتر فعالیت او در پیجش عکس هایی است که از استایل های متفاوت خودش می گذارد. عباس اقدام فعالیت خود را با بازی در کنار دوستان خود در اکیپ نیکا فلاحی آغاز کرده است و در حال حاضر این فعالیت را در اینستاگرام و در پیج خود و همچنین در یوتیوب و تیک تاک ادامه می دهد.

عکس های عباس اقدام را در کجا ببینیم؟

بیشتر پست های اینستاگرام او مربوط به ویدئو های طنزی است که برای خنداندن طرفدارانش در پیج اینستای خود می گذارد و برای دیدن عکس های او باید به هایلایت استوری های اینستاگرامش رجوع کنید. همچنین او در پیج اینستاگرام خود آدرس پیج تبلیغاتش را برای قبول تبلیغات قرار داده است که تعدادی از عکس های خود را نیز در آن پیج به نمایش گذاشته است.

آدرس پیج اینستاگرام عباس اقدام چیست؟

کلیپ های عباس اقدام را می توانید در پیج اینستاگرام او با آدرس abbasahmdii مشاهده کنید. او در بیو پیجش خود را بازیگر معرفی کرده است و این ویدئو های طنز را برای خنداندن طرفداران و دنبال کنندگان خود می سازد. می توانید برای دنبال کردن عباس اقدام اینستاگرام او را فالوکنید، همچنین او در یوتیوب نیز با همین آیدی فعالیت دارد.

دوست دختر عباس اقدام کیست؟

عباس اقدام بیشتر کلیپ های خود را با سارا اسلامی اجرا می کند و این طور به نظر می رسد که دوست دختر او همین خانم سارا اسلامی است و یا حتی این احتمال در مورد آن ها وجود دارد که همسر او هم باشد، از آن جا که آن ها بیشتر مناسبت ها را نیز با هم هستند.

درآمد این اینستاگرامر از کجاست؟

او در کنار ساخت ویدئو های طنز و دابسمش و نشان دادن آن ها در پیج اینستاگرام خود، تبلیغات نیز قبول می کند که از این طریق در اینستاگرام درآمد کسب می کند. آدرس پیج تبلیغاتش را می توانید در پیج اصلی اینستاگرام او که برای قبول تبلیغات قرار داده است، مشاهده کنید. از این که چه مقدار از این راه درآمد کسب می کند اطلاعات دقیقی در دست نیست.

عباس اقدام چند سال دارد؟

از سن عباس اقدام اطلاعات دقیقی در دست نیست ولی از آنجا که در اکیپ نیکا فلاحی حضور داشته است، احتمالا با بقیه دوستان خود در این اکیپ هم سن و سال است و از متولدین سال های 75 تا 80 باشد که سن او احتمالا بین 23 تا 25 سال می شود. خود نیکا فلاحی متولد سال 1381 است.

خانواده این اینستاگرامر در ایران زندگی می کنند؟

عباس اقدام از سلبریتی های اینستاگرام به همراه خانواده اش در ایران زندگی می کند و کلیپ هایی که با سارا اسلامی اجرا می کند نیز در ایران می سازد. با توجه به بعضی از استوری هایی که به همراه پدرش در اینستاگرام منتشر می کند مشخص است که خانواده اش نیز در ایران زندگی می کنند.

این اینستاگرمر مهاجرت کرده است؟

با این حال که چند نفر از اکیپ نیکا فلاحی و از جمله خود او به ترکیه مهاجرت کرده اند، عباس اقدام همچنان در ایران زندگی می کند و ویدئوهای خود را مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می سازد. از اکیپی که او فعالیت خود را با آن ها شروع کرده است نیکا، متین امینی و محمد روشنفکر به ترکیه مهاجرت کرده اند. شایعاتی مبنی بر مهاجرت عباس اقدام و پیوستن به دوستان خود در ترکیه نیز منتشر شده است که از آن جا که او همچنان در ایران فعالیت اینستاگرامی خود را انجام می دهد، هنوز در حد همان شایعه باقی می ماند.

دابسمش های عباس اقدام را از کجا ببینیم؟

به طور کلی بیشترین فعالیت های او در زمینه ساخت کلیپ های طنز و دابسمش است که می توانید آن ها را در پیج اینستاگرامش ببینید. البته او در تیک تاک نیز فعالیت می کند. از آن جا که او در ابتدا با حضور در کلیپ های نیکا فلاحی شناخته شده است، شاید بخواهید در مورد او هم اطلاعاتی داشته باشید. این فعال اینستاگرامی با نام مستعار اوین ovin و با اجرا و ساخت ویدئوهای طنزی که خود نیز در آن ها به همراه دوستانش بازی می کرد، مشهور شده است. نیکا فلاحی و همسرش اخیرا به ترکیه مهاجرت کرده اند. اگر می خواهید بدانید همسر نیکا فلاحی کیست، می توانید عکس نیکا فلاحی و همسرش یا عکس نیکا فلاحی و متین امینی را در اینترنت جستجو کنید، البته او در پیج اینستاگرامش عکس هایی از خودشان نیز منتشر کرده است. آن دو اطلاعات دقیقی از این که متین امینی واقعا همسر نیکا فلاحی است، منتشر نکرده اند و درستی آن مشخص نیست. در بیوگرافی نیکا فلاحی از زبان خودش این مطلب عنوان شده است که فارغ التحصیل رشته تئاتر بوده و در شهریور سال 1381 متولد شده است.

چه حاشیه هایی برای این تیک تاکر به وجود آمد؟

بیشترین حواشی مربوط به او مربوط به روابطش با نیکا فلاحی است که گفته شده است نیکا فلاحی بعد از رل زدن و رابطه با متین و سپس محمد، مدتی با عباس در رابطه بوده است، که اگر چه این دو در کلیپ هایی که ساخته اند با هم بازی کرده اند، اما این هم بازی بودن تاییدی بر این رابطه نخواهد بود و درست بودن این حواشی مشخص نیست. در خصوص مهاجرت این فعال در اینستاگرام و پیوستن به دوستان خود و نیکا فلاحی در ترکیه نیز حاشیه هایی مطرح شده است، اما او همچنان به همراه خانواده اش در ایران زندگی می کند و البته ویدئو هایی که او در پیج اینستاگرام خود به همراه سارا اسلامی منتشر می کند نشان از وجود رابطه ای دوستانه یا عاشقانه بین این دو فعال در اینستاگرام می دهد.

نیکا فلاحی اخیرا در پیج اینستاگرامش عکسی با مادر خود که به گفته خودش به ترکیه و پیش نیکا رفته است منتشر کرده است، اما از عکس پدر و مادر نیکا فلاحی بیشتر از این چند مورد که خودش در پیجش منتشر کرده است عکسی وجود ندارد. این که نیکا فلاحی کیست و نیکا فلاحی چند سال دارد مطالبی است که در گفته های بالا عنوان شده است.

سوالات متداول

 1. عباس اقدام کیست و چند سال دارد؟

  عباس اقدام از جمله کسانی بوده است که با هم بازی شدن در کلیپ های نیکا فلاحی در زمینه طنز و دابسمش شناخته شده است. هم اکنون او خود در پیج اینستاگرامش با آیدی abbasahmdii ویدئوهای طنز و دابسمش می سازد و در بیشتر آن ها با خانم سارا اسلامی هم بازی است. اطلاعات دقیقی از سن و سال او در دست نیست اما از سابقه حضور در کنار نیکا فلاحی و سایر اعضای گروه او، احتمالا بین 23 تا 25 سال سن داشته باشد.

 2. آدرس پیج اینستاگرام عباس اقدام چیست و او در چه زمینه ای فعالیت می کند؟

  آدرس پیج اینستاگرام او abbasahmdii است که در این پیج به همراه دوستان خود کلیپ های طنز و دابسمش منتشر می کند و از راه جذب فالوئر و طرفدار علاوه بر خنداندن آن ها، با قبول تبلیغات در پیجش کسب درآمد هم می کند.

 3. عباس اقدام با چه کسی در رابطه است و آیا ازدواج کرده است؟

  در بیشتر کلیپ هایی که او از خودش به عنوان طنز یا موضوعات دیگر منتشر می کند، سارا اسلامی نیز حضور دارد که این احتمال که این دو نفر با هم در رابطه هستند را نشان می دهد، اما این که این رابطه رسمی است اطلاعاتی وجود ندارد.

 4. نیکا فلاحی و عباس در ایران زندگی می کنند؟

  نیکا فلاحی که از فعالان در اینستاگرام و تیک تاک است، با کلیپ ها و دابسمش های طنز خود مشهور شده است. او در حال حاضر در ترکیه زندگی می کند اما عباس اقدام که در بعضی از ویدئوها به همراه نیکا فلاحی دیده می شود همچنان به همراه خانواده اش در ایران زندگی می کند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0