بیوگرافی 021 کید + جدیدترین حواشی پدر دریل فارسی

0 دیدگاه

قرار است در رابطه با 021 کید پدر دریل فارسی اطلاعات جالب و مفیدی را قرار دهیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

021 کید کیست؟

021 کید کیست؟

در رابطه با بیوگرافی 021 کید باید بگوییم که او خواننده رپ است که توانسته با فعالیت هایی که انجام می دهد و اجراهای خاص و بی نظیرش توجهات زیادی را به طرف خود جلب کند و این روزها جایگاه ویژه ای را در بین سایر رپران از آن خود کرده است.

بهتر است که بدانید این رپر به دلیل سبک خاص و متن قوی آهنگ هایش این روزها توانسته طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را به دست آورد. حال خیلی از افراد به ویژه مخاطبان او بیان کرده اند که او تحول خوبی را در رپ به وجود آورده است و سبک خاصی دارد.

عکس 021 کید

این روز ها 021 کید توانسته مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی را به دست آورد. حال خیلی از مخاطبان و طرفداران او تمایل دارند تا به مشاهده عکس های رپر مورد علاقه خود بپردازند، چرا که از مشاهده عکس های او لذت می برند.

در این باره باید بگوییم که اگر به شبکه‌ های اجتماعی مانند اینستاگرام 021 کید مراجعه کنید، می توانید عکس ها و کلیپ های متعددی از او را در لوکیشن های مختلف مشاهده نمایید. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که اگر به اینترنت مراجعه نمایید و عباراتی مانند مشاهده جدید ترین عکس های 021 کید را جستجو کنید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد. هم چنین در اینترنت علاوه بر عکس می توانید اطلاعاتی در رابطه با این رپر را نیز به دست آورید.

لقب 021 کید چیست؟

021 کید یک خواننده جوان و نسل 4 رپ است که در تاریخ 13 اسفند سال 1376 در تهران متولد شده است و به همین دلیل از کد 021 که متعلق به شهر تهران است استفاده کرده است. نا گفته نماند که او ترانه های خود را با سبک دریل اجرا می کند.

پیج اینستاگرام 021 کید چیست؟

اگر تمایل به پیدا کردن آدرس اینستاگرام این رپر معروف را دارید، پیشنهاد می‌ کنیم تا نام او را به انگلیسی در قسمت سرچ اینستاگرام جستجو کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد. از آن جایی که او در اینستاگرام بیش از 96 کا فالوور دارد، به همین دلیل پیج او نسبت به پیج های فیک و یا فن پیج هایش به راحتی قابل تشخیص می باشد.

حال این موضوع را هم باید افزود که او در اینستاگرام فعالیت گسترده ای انجام می‌ دهد و از طریق پیجش به معرفی آهنگ ها و آلبوم های خود می پردازد و هم چنین عکس ها و کلیپ هایی از خود را نیز برای مخاطبانش منتشر می‌ کند که تمام پست های او با طرفداران زیادی نیز رو به رو شده اند. حال شما با دنبال کردن پیج او می توانید از جدید ترین اخبار او مطلع شوید و هم چنین به مشاهده عکس‌ ها و کلیپ های این رپر بپردازید.

بهترین آهنگ های 021 کید کدامند؟

بهتر است که بدانید از زمانی که 021 کید فعالیت خود را در حرفه خوانندگی شروع کرده است تا به اکنون آهنگ های متعددی را منتشر کرده است؛ هر کدام از آهنگ های او به دلیل سبک خاص و متفاوتش با طرفداران بسیار زیادی نیز رو به رو شده اند.

حال در این قسمت قرار است تا به معرفی بهترین آهنگ های این رپر معروف بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم همراه ما باشید. این موضوع را هم باید افزود برای دانلود آهنگ های 021 کید می توانید به سایت های معتبر موسیقی مراجعه نمایید.

کامبک

زمانی که این رپر کامبک را منتشر کرد، این آهنگ با طرفداران بسیار زیادی رو به رو شد و خیلی از افراد به تعریف از این آهنگ پرداختند. می توانید برای دانلود آهنگ 021 کید کامبک به سایت های موسیقی مراجعه نمایید.

گیلاس

می‌ توان به جرات بیان کرد که آهنگ گیلاس از این رپر یکی از بهترین آهنگ های او به شمار می رود که بعد از انتشار با طرفداران بسیاری نیز رو به رو شد. برای دانلود آهنگ گیلاس 021 کید کافی است تا به سایت های موسیقی مراجعه نمایید.

بچه تهران

در لیست بهترین آهنگ های این رپر آهنگ 021 کید بچه تهران نیز وجود دارد، چرا که این آهنگ هم بعد از انتشار با استقبال خوبی رو به رو شد.

PSILOCYBIN 

زمانی که او آهنگ PSILOCYBIN را منتشر کرد، این آهنگ با طرفداران بسیار زیادی رو به رو شد و خیلی از افراد به تعریف از این آهنگ پرداختند.

برگشتم

اگر تمایل دارید تا یکی از بهترین آهنگ های این رپر را دانلود کنید پیشنهاد ما به شما آهنگ برگشتم می باشد.

کنسرت های 021 کید

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم این روز ها 021 کید به دلیل صدای منحصر به فرد و آهنگ های شنیدنی و خاصش توانسته طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را به دست آورد. به همین دلیل او هر از گاهی کنسرت های جذاب و هیجان انگیزی را برای طرفداران و مخاطبانش برگزار می‌ کند که تمام کنسرت های او با استقبال بی نظیر مردم رو به رو شده اند.

هم چنین او توانسته از طریق این کنسرت ها برای خود یک منبع درآمد خوب به وجود آورد و درآمدزایی کند. حال با مراجعه به اینترنت می‌ توانید اکثر کنسرت های او را جستجو و مشاهده کنید.

معروف ترین فیت های 021 کید کدامند؟

021 کید یکی از رپران فعال و پرکاری است که تا به اکنون با خیلی از خوانندگان و رپران دیگر همکاری های جذابی داشته است که تمام این همکاری‌ ها با طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی نیز رو به رو شده اند. حال از معروف ترین همکاری های او می‌ توان به همکاری 021 کید با پوبون، mrdbdmdg، آرش، تونی و … اشاره کرد.

021 کید چه حاشیه هایی داشته است؟

برای این رپر همانند سایر رپران دیگر در طول دوران فعالیتش حاشیه‌ هایی به وجود آمده است. می‌ توان این گونه بیان کرد که هر از گاهی منابع اطلاعاتی او توسط کاربران دست به دست می‌ شود که این موضوع باعث به وجود آمدن حاشیه‌ های متعددی برای این رپر شده است.

حال از مهم ترین حواشی پیرامون او می‌ توان به موضوعاتی مانند: روابط شخصی این رپر، درگیری‌ هایی که با سایر رپران دیگر داشته است، کناره‌ گیری او از حرفه اش، دستگیری 021 کید و … اشاره کرد.

درآمد 021 کید چقدر است؟

بهتر است که بدانید این رپر جوان و با استعداد توانسته از طریق حرفه‌ اش برای خود یک منبع درآمد خوب به وجود آورد. او از طریق فروش آلبوم ها، آهنگ ها و هم چنین برگزاری کنسرت درآمدزایی می‌ کند.

این موضوع را هم باید افزود که او در کنار حرفه اش بیزینس هایی نیز دارد که از طریق این بیزنس ها نیز درآمدزایی می‌ کند. البته از آن جایی که او تمایلی ندارد که میزان درآمدش رسانه ای شود، به همین دلیل در این باره اطلاعاتی در دسترس نمی باشد.

همسر 021 کید کیست؟

این روزها برای خیلی از مخاطبان این رپر معروف سوالی که به وجود می‌ آید، این است که همسر 021 کید کیست؟ در این باره باید بگوییم که او تا به اکنون ازدواج نکرده است و در حال حاضر مجرد می باشد.

معرفی دوست دختر 021 کید

021 کید سعی می کند که در مورد روابط شخصی خود اطلاعاتی را بیان نکند. اما طرفداران این خواننده علاقه مند هستند که اطلاعات بیش تری در مورد او و وضعیت تاهل و یا دوست دخترش داشته باشند و در این مورد بهتر است بدانید که این خواننده بارها بیان کرده است که در حال حاظر مجرد است و قصد ازدواج ندارد و بیان کرده است که ازدواج باعث می شود که او در زمینه رپ فعالیت کم تری داشته باشد و گنگ بودن او از بین خواهد رفت.

اما در مورد دوست دختر او بهتر است بدانید که خبرهایی در مورد رابطه داشتن او با یکی از مدل های اینستاگرامی منتشر شده است اما 021 کید تا کنون هیچ اطلاعاتی در مورد این فرد نداده است. اما حدود چند ماه پیش دختری در ماشین 021 کید و به همراه این خواننده، استوری گذاشت که بسیاری معتقد هستند او دوست دختر زیرو تونی وان کید است؛ اما این خواننده هیچ صحبتی در این مورد نکرده است.

021 کید کجا زندگی می کند؟

این روز ها مشاهده می‌ شود که خیلی از رپران ایرانی برای این که بتوانند در حرفه شان به صورت گسترده ای فعالیت کنند از ایران به کشور های خارجی مهاجرت کرده اند. حال بهتر است که بدانید 021 کید رپر معروف ایرانی نیز این روز ها ساکن لندن است و در لندن به فعالیت‌ های روزمره و روتین خود می‌ پردازد. البته این موضوع را هم باید افزود که هر از گاهی او به دلیل حرفه اش به شهر ها و کشور های دیگر نیز سفر می‌ کند.

لیست آلبوم های 021 کید

021 کید تا کنون ترانه های بسیاری اجرا کرده است و در کنار سینگل ترک های خود، چند آلبوم نیز اجرا و منتشر کرده است. در ادامه در مورد آلبوم های او توضیحاتی را بیان می کنیم.

گنگ شت زاخار

یکی از آلبوم های این خواننده، گنگ شت زاخار نام دارد که در تاریخ 8 ژانویه سال 2022 شروع به تولید شده است و در تاریخ 21 دسامبر سال 2023 منتشر شد. در این آلبوم 9 ترانه وجود دارد که 021 کید آن ها را به کمک خشایار اس آر و بهزاد لیتو و پوریا پوتک اجرا کرده است. Comfy و No Hook و Lion skin نام تعدادی از ترانه های این آلبوم است.

میکستیپ بونوس

میکستیپ بونوس نام آلبوم دیگری از این خواننده می باشد که در تاریخ 31 مارس سال 2023 منتشر شده است. در این آلبوم 4 ترک وجود دارد که Hendel و On the Glide نام دو ترک از آن می باشد. می توانید به سایت های مختلف مراجعه کنید و تمامی ترک های این آلبوم را با کیفیت های مختلف دانلود نمایید. بهتر است بدانید که جدید ترین آلبوم این خواننده جلد دوم گنگ شت زاخار است که به تازگی تولید آن، استارت خورده است. می توانید آهنگ جدید 021 کید را از طریق اینترنت به دست آورده و گوش کنید.

حضور 021 کید در برنامه های خارجی

fire in the booth نام یکی از برنامه هایی است که این خواننده در آن حضور یافت و یکی از ترانه های خود را به صورت کامل در آن اجرا کرد. این برنامه با حضور 021 کید بسیار تماشایی شده بود و افراد بسیاری آن را مشاهده کردند. او در برنامه cold room نیز حضور داشت و یکی دیگر از ترانه های خود را اجرا کرده بود. کلیپ 021 کید و حضور او در این برنامه ها، در اینترنت منتشر شده است.

درگیری 021 کید و گندم به چه خاطر بود؟

021 کید که یکی از خوانندگان معروف ایرانی است، یکی از رپرهای نسل چهار می باشد. او به دلیل استعداد بسیار زیادی که در خوانندگی دارد توانسته است طرفداران بسیار زیادی به دست آورد. جالب است بدانید که او نام خود را از کد شهر تهران ایجاد کرده است. این روزها رپرهای نسل چهار برای این که بتوانند توجهات بیش تری را به سمت خود جلب کنند، با سایر رپرها درگیر شده و مشکلات متعددی را به وجود می آورند.

بسیاری از درگیری هایی که بین خوانندگان این نسل رخ می دهد، واقعیت ندارد و برنامه ریزی شده می باشد. مدتی قبل گندم و 021 کید دچار درگیری شدند و این دعوا را وارد فضای مجازی و دنیای موسیقی کردند. آن ها برای این که توجه افراد بیش تری را به سمت خود جلب کنند، شروع به منتشر کردن دیس کردند و تیکه و کنایه های مختلفی را در این دیس ها به مخاطب خود زدند.

بسیاری از مخاطبان این دو رپر جوان در مورد این دیس ها بیان کردند که آن ها فقط برای این که بازدید ترانه های خود را بالا ببرند، این دعوا را ایجاد کرده اند. هم اکنون می توانید این دیس ترک ها را از طریق اینترنت به دست آورید.

021 کید چه رپرهایی را دیس کرده است؟

021 کید یک خواننده پر حاشیه است که تا کنون با بسیاری از خوانندگان دچار مشکل شده است. او ترک هایی به نام دیس را تهیه می کرد و در آن ها تیکه های مختلفی را به این خوانندگان می زد و آن ها نیز برای جواب دادن به این خواننده، دیس بک هایی را تولید و منتشر می کردند. در این دیس ترک ها می توان تیکه کلام 021 کید را شنید. در این مطلب در مورد دیس های این خواننده اطلاعاتی را جمع آوری کرده ایم.

دیس به گاد پوری

گاد پوری یک خواننده جوان است که اکنون 28 سال سن دارد و در سبک رپ فعالیت می کند. 021 کید دیس ترکی به نام رندوم را تهیه و منتشر کرد که در آن گاد پوری را دیس کرده بود. بهتر است بدانید که هیپ هاپولوژیست هم در تهیه کردن این ترک به 021 کید کمک کرده است. دیس ترک رندوم در سال 2023 متتشر شده است و مدت زمان آن 2 دقیقه و 47 ثانیه می باشد.

البته او دیس دیگری هم برای گاد پوری تولید و منتشر کرده است که نام آن ترانه، پایان می باشد. درگیری و دعوای بین گاد پوری و 021 کید بسیار زیاد است و تا کنون دیس های بسیاری منتشر کرده اند. ترانه پایان بیش تر از 4 دقیقه زمان دارد و در 18 ژانویه سال 2024 منتشر شده است. هم اکنون می توانید این ترک ها را به همراه متن آن ها از سایت های معتبر موسیقی به دست آورید.

دیس به سان بوی

سان بوی هم یکی دیگر از خوانندگان نسل 4 است که تا کنون درگیری های مختلفی با 021 کید داشته است. 021 کید ترانه ای به نام ودا را به عنوان دیسی برای سان بوی تولید و منتشر کرد. ودا در سال 2022 منتشر شد و سبک آن رپ ترکی است، مدت زمان این ترانه بیش تر از 3 دقیقه است. سان بوی هم در جواب او دیس ترکی را منتشر می کند، شیاف نام یکی از دیس ترک های سان بوی به 021 کید است.

دیس به هیپ هاپولژیست

هیپ هاپولوژیست یک خواننده پر طرفدار است که ترکی به نام کاردی را منتشر کرد که در آن 021 کید دیس شده بود. البته او در این ترانه شایع و دانیال اصلی و آرش سرطان را هم دیس کرده بود. پس از انتشار این ترانه، 021 کید در عرض یک ساعت ترانه ای به نام lemme land را منتشر کرد که دیس بکی برای هیپ هاپولوژیست بود. مدت زمان این ترانه حدود 2 دقیقه بود و در 2021 منتشر شده بود. البته زیرو تونی وان کید، در برخی از لایوهای خود به صورت فی البداهه شروع به دیس کردن هیپ هاپولوژیست کرده است.

دیس به ویناک

ویناک یک رپر نسل چهار است که تا کنون ترانه های بسیاری منتشر کرده است. 021 کید و ویناک تا کنون چندین بار به یک دیگر دیس و دیس بک داده اند و در نهایت کار به جایی رسید که آن ها دیس های ناموسی با محتوایی پر از فحاشی و توهین منتشر می کنند. 021 کید دیس ترک فری استایلی به نام Off The Leash را در سال 2022 منتشر کرد و محتوای بسیار جذاب و قوی ای دارد و مدت زمان این دیس ترک 2 دقیقه و 28 ثانیه می باشد. ویناک هم یک دیس بک فری استایل منتشر کرد که اکنون می توان ویدئوی دیس های این دو خواننده را در سایت های مختلف تماشا کرد. نا گفته نماند که سبک این دیس و دیس بک ها دریل می باشد.

دیس به آیسین

021 کید با خواننده دیگری به نام آیسین درگیر شده است. آن ها تا کنون بارها به یک دیگر دیس داده اند و بهتر است بدانید که آیسین یک خواننده جوان و نسل 4 می باشد. SLAP نام دیس ترکی است که 021 کید منتشر کرده است و با همکاری چرسی آن را خطاب به آیسین منتشر کرده اند. این ترانه در سال 2021 منتشر شده است و آیسین هم در جواب این ترانه دیس بکی را منتشر کرد. آن ها این دیس را با سبک دریل انجام داده اند. آیسین هم دیس بکی به مدت 2 دقیقه منتشر کرد و نام آن را بریدم گذاشته است و در آن چرسی و 021 کید را دیس کرد. نا گفته نماند که لباس های 021 کید بارها در دیس های سایر خواننده ها مورد تمسخر قرار گرفته است.

دیس به جرشا

جرشا یک خواننده در سبک هیپ هاپ است که به صورت زیر زمینی در ایران فعالیت می کند. او یک خواننده، آهنگ ساز و بیت ساز است که فعالیت های میکس و مستر را هم انجام می دهد. او یک رپر با استعداد است که اصالتی مازندرانی دارد و با 021 کید دچار مشکل شده است. حدود یک سال پیش بود که 021 کید در یکی از لایوهای خود ترکی را به عنوان دیس به جرشا اجرا کرد و توهین های بسیاری به این خواننده کرد. جرشا نیز ترانه ای به نام وچه خار به عنوان دیس بک منتشر کرد و جواب زیرو تونی وان کید را داد. مدت زمان این دیس بیش تر از 2 دقیقه بود و با کیفیت های مختلف منتشر شد.

دیس به ریبار

امیر ریبار یک خواننده پر حاشیه از نسل 4 است که تا کنون دیس های بسیاری منتشر کرده است. او یک خواننده دهه هفتادی است که با بسیاری از خوانندگان هم فیت داده است و ترانه های زیادی اجرا کرده است. او در دو روز، دو دیس ترک منتشر کرد که ترک اول دیس به بسیای از رپرهای نسل چهار و 021 کید بود که نام آن Fuck Y all بوده است و ترک دوم که دیسی مخصوص زیر تونی وان است، سک سک نام دارد. برخی از منابع هم اعلام کرده اند 021 کید در ترانه اسلپ، علاوه بر آیسین، ریبار را هم دیس کرده است.

سوالات متداول

 1. 021 کید کیست؟

  او خواننده رپ است که با کارها و اجراهای خاص و بی نظیرش توجهات زیادی را به طرف خود جلب کرده است و این روزها توانسته طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را نیز به دست آورد.

 2. افراد چگونه می توانند به مشاهده عکس های این رپر معروف بپردازند؟

  برای مشاهده عکس های این رپر می‌ توانید به اینترنت و یا شبکه‌ های مجازی مراجعه کنید.

 3. معروف ترین اهنگ های این رپر کدامند؟

  برای مشاهده عکس های این رپر می‌ توانید به اینترنت و یا شبکه‌ های مجازی مراجعه کنید.

 4. چگونه می توان به دانلود آهنگ های این رپر معروف پرداخت؟

  برای دانلود هر کدام از آهنگ های او کافیست تا به سایت های موسیقی مراجعه کنید.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0